• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

המלצה על סמארטפון "סולידי"

• פותח הנושא nils
  • פורסם בתאריך
לי בעצמי היה טלפון שלהם לא מזמן(רדמי נוט 7 שמהללים אותו בזאפ) שהיה אשפה גולמית בכול מה שלא ניתן לכמת אותו במפרט המכשיר
אפשר דוגמאות?

איכות שיחה די גרועה. לא רק שהיא גרועה אלא הספיקר ממוקם בצורה מוזרה שאתה צריך קצת לגשש עד שאתה מוצא את המיקום האידיאלי(שכאמור הוא ממש לא וואו)

חיישן הקרבה שאמור לכבות את המסך בזמן שיחה לפעמים עובד לפעמים לא. ואז אתה מוצא את עצמך כותב ג'יבריש לאנשים עם הלחי. לפי פורומים, לא כול המכשירים סובלים מהדבר הזה(רנדומליות כבר אמרתי?)

המסך למרות הרזולוציה הטובה יחסית, לא באיכות טובה מבחינת זוויות צפייה וזליגת אור בקצוות. לפני שנתיים זה היה מקובל למכשיר במחיר כזה. כיום, כבר לא. מציע לראות מכשירים כמו אייפון 4(שיצא לפני 9 שנים) איך עושים מסך LCD איכותי.

אולי זה ישמע קצת שטותי, וגם אני כניראה הייתי חושב ככה עד שלא ניסיתי, אבל המכשיר כבד יחסית, והפיזור משקל שם מוזר, מה שגורם לו להיות מציק ביד אחרי לא יותר מדי זמן שיחה.

ודבר אחרון וקצת אינדיבודאלי, זה מערכת ההפעלה של שיאומי. פרסומות, אפליקציות דרעק של גוגל שצריך לנבור במכשיר במשך המון זמן על מנת שיהיה אפשר לבטל אותם(לבטל, לא למחוק), והתמודדות עם כול מיני מוזרויות שנובעות עקב הנבירה הזאת.

שיאומי רוצה להרוויח כסף על המכשירים שלה וזה מובן, אבל במקום לנסות לעלות מחיר תוך שיפור האיכות, הם מחליטים להרוס את חווית המשתמש, לקצץ עוד במשתנים שאי אפשר לכמת ובבקרת איכות. אם מישהו רוצה לקנות מפרט - שילך על המכשיר, מי שרוצה אשכרה טלפון שיעבוד קודם כמו טלפון- גלקסי 7 בן 3 מכשיר הרבה יותר טוב ממנו.

כמובן, דעתי האישית בלבד.

אתה נותן דוגמה ספציפית וגוזר ממנה על כל החברה.
עד היום היו לי mi2, mi2s, mi2s, mi4, mi5, refmi note 4x, mi6, mi mix2
ה-mi4, נכנס לbootloop אחרי עדכון.
ותמיד הגיעו תלונות על מצלמה, אבל רק של האשה, על שלה.
אני יכול לומר שה-mi6, חטף מכה שגרמה למצלמה לצאת מפוקוס, אחרי כמה טפילות עם האצבע בצד, היא חזרה לפוקוס.

מהניסיון שלי חברת שיומי במקום הראשון ב- Value for money.
אם רוצים דגם ממש טוב שעומד בדרג הראשון של הפלאפונים (טוב נו אולי חוץ ממצלמה) זה יעלה 800-900-1000 ש"ח.
אם מוכנים להתפשר על ניידים שנמצאים בשורה השנייה והשלישית אבל עדיין מעולים (חוץ מהמצלמה) 300-400-500 ש"ח.

קראתי באיזה מקום שחברת שיומי היא החברה הכי פופולרית בסין ומיליארד אנשים משתמשים בפלאפונים של החברה הזאת, בנוסף שולי הרווח של החברה מכל פלאפון שנמכר דולרים בודדים. ניתן להניח שמיליארד סינים כנראה לא טועים.

שולי הרווח של החברה מכל פלאפון שנמכר דולרים בודדים
כי יש פרסומות משולבות במערכת ההפעלה.
היתה תקופה שהפריע לי מספיק כדי לבצע ROOT ולהתקין מערכת חליפית.

אתה נותן דוגמה ספציפית וגוזר ממנה על כל החברה.
עד היום היו לי mi2, mi2s, mi2s, mi4, mi5, refmi note 4x, mi6, mi mix2
ה-mi4, נכנס לbootloop אחרי עדכון.
ותמיד הגיעו תלונות על מצלמה, אבל רק של האשה, על שלה.
אני יכול לומר שה-mi6, חטף מכה שגרמה למצלמה לצאת מפוקוס, אחרי כמה טפילות עם האצבע בצד, היא חזרה לפוקוס.

הבאתי דוגמא ממכשיר אחד, כי זה מה שביקשו ממני.
כמובן יש לי למכריי יש כמה עוד מכשירי ביניים של שיאומי וגם להם יש חלק מהבעיות שציינתי.
בכול מקרה, אני לא בא לשכנע אף אחד. אם מישהו חי בשלום עם החסרונות האלה, אז הוא יקבל מכשיר מצויין. אני לא הייתי מוכן.

גם לי יש את מכשיר הזה. אני מסכים עם חלק ממה שכתבת. עדיין אני חושב שהוא עסקה מעולה. בשביל האיכות שאתה מדבר עליה צריך מכשיר של סמסונג או LG שיעלה לפחות כפול אם לא יותר. אגב לשיאומי יש מכשירי פרימיום. אולי בהם יש פחות מהבעיות שאתה מדבר עליהם. הם גם עולים יותר.

לפני חודש קניתי את samsung A9 החדש ב 570 שח עם אחריות יבואן רשמי.
אחלה מכשיר ומפרט לכל מה שהוא לא גיימינג.

לפני חודש קניתי את samsung A9 החדש ב 570 שח עם אחריות יבואן רשמי.
אחלה מכשיר ומפרט לכל מה שהוא לא גיימינג.
איפה קנית?
באותה הזדמנות, אני מחפש המלצה לטלפון זול (עד 1000), חשוב לי בעיקר שהמצלמה תהיה טובה (לתמונות משפחתיות, לא מעבר).

אני מחפש המלצה לטלפון זול (עד 1000), חשוב לי בעיקר שהמצלמה תהיה טובה
מביקורות באינטרנט, לרדמי נוט 7 יש את הצלמה הטובה ביותר במחירים האלה,
ביחס לa10 שהמליצו לך מעליי אתה מקבל חוץ ממצלמה טובה יותר, גם מסך טוב יותר ושקע USB C, בa10 יש מיקרו.
בכללי גם הa10 הוא מכשיר שוק נמוך, הרדמי שוק ביניים , לכן אם כבר סמסונג אז a30

איפה קנית?
באותה הזדמנות, אני מחפש המלצה לטלפון זול (עד 1000), חשוב לי בעיקר שהמצלמה תהיה טובה (לתמונות משפחתיות, לא מעבר).
יש כרגע מבצע על redmi6 ב-75$ ב-bangood
או le-eco2 ב-88$.

יש לי המלצה די מעולה חברים.
לפני כשנתיים וחצי קניתי באינטרנט מסין פלאפון זול של שיאומי, עלה כ550 שקל. עשה את העבודה כמו שצריך והיו לו את כל הפונקציות האפשריות.
החלטתי חודש שעבר לקנות מכשיר חדש, שכן הביצועים ובעיקר איכות הסוללה ירדו (מה גם שהייתה תקלה מעצבנת עקב נפילת המכשיר.)
גם הפעם לא התכוונתי להשקיע סכומים גדולים, אני באמת חושב שזה משהו שטותי לקנות מכשירי פלאפון ב2000+.
בדקתי באינטרנט כמה אופציות, קראתי ביקורות ועברתי על פורומים.... ומצאתי את החתן - oneplus 3T. הוזמן מעליאקספרס וביחד עם מגן זכוכית + קייס + מטען מהיר עלה כ570 ש"ח בלבד.
מדובר כאן על מכשיר שלפני 3 שנים היה מכשיר דגל. המעבד מעולה ומריץ את כל האפליקציות והמשחקים הכבדים, המצלמה נהדרת ובתכל'ס קשה לי להאמין שהוא נופל במשהו מהותי מהמכשירים שעולים 2000+.
ממליץ.

מדובר כאן על מכשיר שלפני 3 שנים היה מכשיר דגל. המעבד מעולה ומריץ את כל האפליקציות והמשחקים הכבדים, המצלמה נהדרת ובתכל'ס קשה לי להאמין שהוא נופל במשהו מהותי מהמכשירים שעולים 2000+.
ממליץ.
תראה...
לרוב, ההבדל בין הדגמים הישנים לנוכחים יהיה ב-מעבד (מהיר/חזק יותר, יותר מעבדים על הצ'יפ), ברזולוציה (המסך נשאר אותו גודל, הפרופורציות השתנו/ יותר נקודות לסנטימטר רבוע), איכות המצלמה עלתה (מצד שני... לפעמים ה-AI של המצלמה מתקדם כל כך שהדגם החדש מציג תמונה "טובה"/"מתוקנת" מידי)
לא יודע איזה XIAOMI היה לך... אבל גם עם ה-3T, לא נראה לי שטעית.

נ.ב.
וזה מאחד שקונה את המכשיר דגל של שנה שעברה (לא 3), כדי שהנוכחי עוד יספיק לעבוד אצל בן המשפחה הבא.

ממליץ מאוד על Xioami A2 Lite.
עלה 700 שח לאחר חיפוש קצר בזאפ. סוללה חזקה, מצלמה סבירה. ומה שהכי אהבתי בו שהוא די קטן.

כי יש פרסומות משולבות במערכת ההפעלה.
היתה תקופה שהפריע לי מספיק כדי לבצע ROOT ולהתקין מערכת חליפית.
זו הסיבה שאני תמיד רוכש את דגם ה-A שמגיע עם מערכת הפעלה נקיה (וגם עם החומרה הכי נחותה). יש לי ניסיון מעולה עם A1, A4 ועכשיו עם A6. כל טלפון מחזיק בערך שנה וחצי ועלה 75 דולר. אני מחליף כי המכשירים הופכים להיות איטיים מדיי. מצד שני אני לא משתמש כבד בטלפון.

ממליץ מאוד על Xioami A2 Lite.
עלה 700 שח לאחר חיפוש קצר בזאפ. סוללה חזקה, מצלמה סבירה. ומה שהכי אהבתי בו שהוא די קטן.

האמת שאני בדיוק חושב לקנות את ה-A2, עולה 630 ש"ח בערך.
החיסרון היחיד שממש מפריע לי הוא העדר NFC, וכאחד שנוסע הרבה עם הרב קו ושוכח להטעין לא מעט, אני תמיד טוען את הכרטיס במקום עם ה-LG G6 שלי (עם מצלמה שבורה, מתלוננים שלא שומעים אותי טוב והסוללה די גרועה, אז מניח שהגיע הזמן להחליף) ואני לא רואה איך לעקוף את זה.
באופן כללי, מרוצה מהמכשיר?

האמת שאני בדיוק חושב לקנות את ה-A2, עולה 630 ש"ח בערך.
הכריזו בדיוק על הA3, בטח עוד מעט יהיה אותו כבר בארץ.
לאשתי יש את הA2 והוא מעולה (לא הLITE)

הכריזו בדיוק על הA3, בטח עוד מעט יהיה אותו כבר בארץ.
לאשתי יש את הA2 והוא מעולה (לא הLITE)

כן, קראתי עליו, אבל המסך מאכזב
קיוויתי שהם יוציאו את דגם ה-pro שהדליפו עליו המון, אבל זה לא קרה
בגלל שאני לא ממש צרכן כבד של כוח עיבוד אלא בעיקר משתמש בטלפון לווצאפ, כרום, פייסבוק ויוטיוב, נראה לי שאקח משהו מהדור הקודם, רק הסיפור עם ה-NFC ממש מפריע לי

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
W המלצה ליועץ לעסקת קומבינציה בישראל נדל"ן 3
Bonfire המלצה למסנן מים מאבנית לברז בשירותים? אוף טופיק 2
קפיטליסט_מרושע המלצה: "כסף קטן" - ספרוני חינוך פיננסי לילדים של בנק ישראל התפתחות אישית 0
L המלצה על ספר שעוסק בהקצאת נדל"ן כאפיק בתיק ההשקעות נדל"ן 3
Jane Doe המלצה על החישוק - מיזם חביב שהוקם כדי להוריד את יוקר המחיה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 6
the_newbie [בקשה] המלצה ליועץ מס \ רואה חשבון המתמחה ברילוקיישן מיסים 4
Bonfire מבקש המלצה בפרטי לבנק אמריקאי פוסטים מאיכות נמוכה 1
Roi המלצה על סרט Dumb Money פוסטים מאיכות נמוכה 1
A המלצה לספרים על ליווי התפתחותי אוף טופיק 3
H מחפשים המלצה על מדיח טוב לבית מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 12
א המלצה על טלפון ללא אור כחול מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 6
D המלצה לרו"ח - אזרחית אמריקאית מיסים 10
Fitch המלצה לשואב אבק אלחוטי פוסטים מאיכות נמוכה 9
Fitch המלצה לשעון חכם לילדים פוסטים מאיכות נמוכה 17
י המלצה להשקעה בתעודה עוקבת נאסדק בדולרים שוק ההון 4
D המלצה לרו"ח עבור מכירת RSU מיסים 2
M המלצה למוסד לימודים מעודף לתואר שני במדעי המחשב התפתחות אישית 58
N מחפשת המלצה לקופת גמל לעצמאי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
flower מכתב המלצה ממנהל המחלקה אוף טופיק 6
E המלצה לקרן/נייר דיבידנד ביורו פוסטים מאיכות נמוכה 1
S מחפש המלצה למיקרוגל דיגיטלי מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 2
ג למי שקצת טכני - המלצה על שירות חסימת פרסומות בענן אוף טופיק 11
א המלצה על מומחה להשקעות פוסטים מאיכות נמוכה 11
L המלצה לקופת גמל פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
K המלצה על מזרן פוסטים מאיכות נמוכה 1
מ המלצה להשקעה או חיסכון פוסטים מאיכות נמוכה 3
N המלצה לאסטרטגיית משיכה פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 32
סשה המלצה על קרנות מחקות גז טבעי שוק ההון 11
ג המלצה על מתכנן פיננסי + פרישה צרכנות פיננסית 1
C המלצה לנתב קווי עד 250₪ מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 0
N המלצה למניה דומה שוק ההון 1
כ המלצה על חברת שילוח מאנגליה לישראל מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 2
א המלצה על רואה חשבון פוסטים מאיכות נמוכה 3
A המלצה על רואה חשבון מיסים 2
לב מישקין המלצה על מטפל/ת לליווי וייעוץ להתפתחות אישית התפתחות אישית 0
A המלצה לתמהיל משכנתא ע"ס 600,000 ש"ח נדל"ן 1
Michel המלצה לטלוויזיה 65 אינץ' ? האם חשוב OLED/QLED ? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 30
I המלצה לטבלת/אייפד לילד צרכנות פיננסית 3
ט המלצה על מגהץ מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 3
mk1 המלצה לספר/קורס להשקעות ערך במניות התפתחות אישית 2
A הפקת נסח טאבו בצורה מקוונת, בקשה המלצה כיצד להשיג את האישור בפשטות ומהירות נדל"ן 7
א האם יש לכם המלצה לקרנות אג"ח אמריקאי (קונצרני) שוק ההון 14
S מחפש המלצה על חברה שמציעה חבילות נופש לחו"ל צרכנות פיננסית 8
מתכנתגד המלצה לקנות מחברות A4 מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 12
S יעוץ\המלצה לניהול אלגו השקעות אלטרנטיביות 10
A מחפש המלצה על כרטיס אשראי ללא דמי חבר צרכנות פיננסית 3
E בקשת המלצה לקומקום אוף טופיק 2
Oracle מחפש המלצה והבדלים בין אלבומי תמונות אוף טופיק 3
ygkeeper המלצה על איש מקצוע להחזר מס מיסים 19
י בקשת המלצה על יועץ פנסיוני פננסי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5

נושאים דומים

Back
למעלה