• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

בנקים - סקר שביעות רצון

מי הבנק שלכם ואיך תדרגו אותו 1-10 (1 גרוע ביותר, 10 מצויין)

• בנק אגוד לישראל בע”מ

הצבעות: 18 13.2%
  • בנק דיסקונט לישראל בע”מ

הצבעות: 19 14.0%
  • בנק דיסקונט למשכנתאות בע”מ

הצבעות: 0 0.0%
  • בנק דקסיה ישראל בע”מ

• בנק הפועלים בע”מ

הצבעות: 42 30.9%
  • בנק יהב לעובדי המדינה בע”מ

הצבעות: 10 7.4%
  • בנק ירושלים בע”מ

הצבעות: 6 4.4%
  • בנק לאומי לישראל בע”מ

הצבעות: 35 25.7%
  • בנק לאומי למשכנתאות בע”מ

הצבעות: 1 0.7%
  • בנק מזרחי טפחות בע”מ

הצבעות: 20 14.7%
  • בנק מסד בע”מ

• בנק מרכנתיל דיסקונט בע”מ

הצבעות: 3 2.2%
  • בנק פועלי אגודת ישראל

• הבנק הבינלאומי הראשון

הצבעות: 11 8.1%
  • יובנק בע”מ

• בנק BNP Paribas

• סיטיבנק - בנק סיטי

• בנק HSBC

• סטייט בנק אוף אינדיה SBI State Bank of India

• בנק אוצר החיל

הצבעות: 10 7.4%

• סך הכל מצביעים
    136
בתור סטודנט הייתי בלאומי.
לא היו נוחים במיוחד. לא היה אפשר להתכתב איתם במייל, וגם היתה עמלת דמי משמרת שסרבו לוותר עליה ועמלות מינימום במסחר בבורסה.

משם עברתי לפועלים. העמלות היו הרבה יותר נמוכות, ללא דמי משמרת וללא עמלת מינימום. היה אפשר להתקשר איתם במייל וגם להגיע אליהם פיזית היה נוח, כי הם היו במרחק הליכה מהעבודה שלי. עד שסגרו את הסניף והעבירו אותי לסניף אחר. בנוסף, מדי פעם הם ניסו עלי את 'שיטת מצליח' והייתי צריך להיות עירני כדי לדרוש מהם את הכסף בחזרה.

משם עברתי לבינלאומי. כמעט שאין עמלות - רק עמלת קניה ומכירה בבורסה של 0.1% ושום דבר מעבר לזה. וגם יש מענק הצטרפות של 2100 ש"ח שאוכל להשאירו אצלי אם אשאר במשך חמש שנים. גם איתם אפשר לדבר במייל, וגם הם מנסים עלי מדי פעם את 'שיטת מצליח'.

מבחינת מבנה האתרים - כולם יחסית סבירים. אם כי מעצבן שהם לא מציגים לי את תיק ההשקעות ביחס לזמן שבוא הוא נקנה, אלא ביחס לזמן שהוא עבר אליהם, ואז קשה לראות בכמה אחוזי רווח אני נמצא.

אתה מחפש את מה שאני חיפשתי רק שהגעת למסכנה הפוכה, באוצר החייל (שזה בינלאומי עם שם אחר) לא מצאתי שום דרך לתקשר איתם חוץ מבטלפון, בשעות שהסניף פתוח (שזה אף פעם)
בלאומי יש אפליקציה עם צ'אט שלא נעלם להם בהררי המיילים והפתקים אלא לכל שיחה יש סטטוס אם נפתרה הבעיה, מסודר וממוחשב, וזה פועל בכל שעה פחות או יותר. גם אין אף עמלה חוץ מהרגיל של ניירות ערך.
בבינלאומי כשהייתי מבקש משהו היו רושמים את זה בפתק ושמים בשולחן בתקווה שהפקיד הבא יראה, בלאומי אני מרגיש שהכל מסודר לכל דבר יש סטטוס.. בלאומי אני לא יתקע שבוע בלי כרטיס אשראי כי אף אחד לא התייחס לפתק של לשלוח לסניף אחר. (זה למה עברתי)
לפחות את ה2100 בנתיים הם לא דורשים ממני בחזרה למרות שהשארתי להם בחשבון 1400 שקל ובלי פעילות.

בנק ירושלים - הייתי מדרג 9.5 בסך הכל.

עלויות: 0 מוחלט אם משתמשים בכרטיס אשראי חוץ-בנקאי כמו לאומי קארד Free. אני משקיע דרך אינטראקטיב וכל הפעולות שאני מבצע בבנק ירושלים לצורך המסחר הן חינמיות ומקוונות.
אתר ואפליקציה: אין אפליקציה אך האתר מספק את כל צרכיי.
שירות (בסניף/טלפוני): מצויין.

לאומי total digital
מרוצה בסהכ
כרטיס אשראי מהייטקזון

אולי זה המקום לשאול, מה אתם עושים עם צ'קים (רנדומאליים, לאו דווקא של הבנק שלכם)? אני רוצה לעזוב את בנק הפועלים, ולהישאר רק באיגוד, אבל פעם בשנה אני מקבל צ'ק, ואני לעולם לא אסע למרכז העיר (ירושלים) להפקיד אותו.
עמדת שרות עצמי /אל תור בכל סניף אקראי?

בירושלים יש לאיגוד רק סניף אחד והוא רחוק.
תנסה לבקש העברה בנקאית במקום צ'ק או תשלח עם מישהו שאתה סומך עליו ועובר שם בתדירות גבוהה יותר ממך, ניתן לקחת מספר מעטפות קופה שיהיה , למלא ולשלשל בתיבה, לא צריך כרטיס אפילו

כבר פעמיים שאני משאיר הודעה באתר של בנק איגוד והיום השארתי להם עוד הודעה בפרופיל פייסבוק שלהם.

אומנם התרשמתי מהחבר'ה בפורום שהם אחלה בנק ושיש להם אחלה תנאים אבל אם הם לא מסוגלים לחזור לפנייה שלי וזאת ההתנהגות שלהם כלפי לקוח חדש - כנראה שלא מגיע להם שאשים שם את הכסף שלי.

קצת חבל לי כי בנוסף לזה שיש להם אחלה תנאים, יש להם סניף ממש קרוב לבית.

איזה עוד אלטרנטיבות נורמליות יש ? חוץ מבנק יהב שלצערי הסניף היחיד בעיר הוא ברחוב שאין בו חניה ואני מעריך שיהיה סיוט להיות בו.

כבר פעמיים שאני משאיר הודעה באתר של בנק איגוד והיום השארתי להם עוד הודעה בפרופיל פייסבוק שלהם.
חשבון בנק לא מנהלים בפייסבוק וגם בספק אם תקבל תשובות לשאלות פרטניות.
תכנס לדף הבנק, תלחץ על סניפים, תמצא את הסניף הקרוב לך וצלצל אליהם.
מה כבר יכול להיות פשוט מזה?
דרך יעילה יותר היא להכנס לבנק ולדבר עם פקיד/ה ולקבל תשובות ענייניות.
** תוספת **
מטרת הסקר היא להצביע ואחר כך לנמק מדוע לחיוב או שלילה.
האם הצבעת?
אם כן, אנא תעביר ביקורת על הבנק שלך ולא על בנק אחר שאתה לא לקוח שלו.
תודה.

לאחרונה היה לי פנצ'ר רציני עם בנק לאומי
למקום העבודה שלי יש הסדר איתם של עו"ש ללא עמלות ל3 שנים.
באתי לסניף ובגלל שאני לקוח "קיים" (מזה 6 שנים), אז צריך לשגר בקשה פרטנית.
שיגרנו. זה היה ב21/07.
עד ה15/9, שזה התאריך שחזרו אליי לגבי זה שאישרו לי הטבה של 50% הנחה, ניסיתי לתפוס אותם בלאומיCALL כמה פעמים (5), אח"כ בפניות הציבור שלהם (פעמיים), אח"כ בפייסבוק (פעמיים).
עד הפניה בפייסבוק, כל פעם אמרו לי "מעבירים את הפניה לסניף, כי רק הם מטפלים בהטבות לקוח", ופשוט אף אחד לא חזר אליי, פעם אחר פעם.
בעקבות הפניה בפייסבוק, התקשרו אליי מפניות הציבור ואמרו שהפניה שלי בבירור ויחזרו אליי בכתב. יותר מאוחר באותו יום התקשרו מהסניף.

לדעתי, לולא "השיימינג" בפייסבוק, לא היו חוזרים אליי לעולם...:roll:

נערך לאחרונה ב:
בנק הבינלאומי הראשון.
דירוג שירות: 6 מתוך 10.
ממשק אינטרנטי נוח, עמלות נוחות יחסית בניהול תיק השקעות, שירות סניפי לוקה בחסר (ואני נחמד פה), אינם באים לקראת הלקוח בקלות פתיחת חשבונות לעסקים קטנים\עמותות.
לסיכום: מחפש כיום בנק חדש להעביר אליו את החשבון שלי + תיק השקעות.
אתה חושב שלפתוח חשבון רגיל שם כן כדאי (כלומר, לא עסקי ולא השקעות)? כי אני רואה שיש להם מסלולים ללא עמלות עו"ש

שאלת משיכת כסף מכספומט:
כשאני מושך כסף מכספומט הצמוד לסניף של הבנק שלי אין לי על כך עמלה. אם אמשוך מכספומט שצמוד לסניף של בנק אחר, אשלם עמלה?

אתה חושב שלפתוח חשבון רגיל שם כן כדאי (כלומר, לא עסקי ולא השקעות)? כי אני רואה שיש להם מסלולים ללא עמלות עו"ש
מסלולי עו"ש רגילים ללא עמלות יש כמעט בכל בנק (כמובן שזה תלוי בכושר המיקוח שלך).
אני עצמי מתלבט לאחרונה בין שלושה בנקים שונים (יהב, איגוד, וירושלים) למטרת חשבון עו"ש.

בנק הפועלם - מבחינת הקלות להשיג את עובדי הבנק כשאני צריך שירות הוא הטוב ביותר וגם יש אפליקציה ואתר נוחים
בנק לאומי - החשבון דיגיטל מספק את מה שצריך כדי לנהל חשבון בלי להגיע לבנק, גם אפליקציה ואתר דיי נוחים
בנק ירושליים - כחשבון פקדון הוא דיי נח אם אני רוצה לסגור סכום לא גדול אפשר לפתוח חשבון אונליין להעביר כסף לבחור תוכנית לראות את הריביות במקום ולסגור בריביות גבוהות יותר מהבנקים הנ"ל
מזרחי טפחות - אפשר לפתוח חשבון דרך המצלמה והוא מציע את הפקדונות בעלי הריביות הגבוהות ביותר (לא כמו בנק ירושליים פה צריך סכום מסויים כדי לקבל ריביות גדולות יותר)

הצלחת לדבר עם בנק ירושליים? אני לא
פשוט נכנסתי לסניף וביקשתי לראות את המנהל. דיברתי איתו וקיבלתי הצעה להעברה לבנק.

בנק הפועלם - מבחינת הקלות להשיג את עובדי הבנק כשאני צריך שירות הוא הטוב ביותר וגם יש אפליקציה ואתר נוחים
בנק לאומי - החשבון דיגיטל מספק את מה שצריך כדי לנהל חשבון בלי להגיע לבנק, גם אפליקציה ואתר דיי נוחים
בנק ירושליים - כחשבון פקדון הוא דיי נח אם אני רוצה לסגור סכום לא גדול אפשר לפתוח חשבון אונליין להעביר כסף לבחור תוכנית לראות את הריביות במקום ולסגור בריביות גבוהות יותר מהבנקים הנ"ל
מזרחי טפחות - אפשר לפתוח חשבון דרך המצלמה והוא מציע את הפקדונות בעלי הריביות הגבוהות ביותר (לא כמו בנק ירושליים פה צריך סכום מסויים כדי לקבל ריביות גדולות יותר)
האם יש לך חשבונות בכול הבנקים שכתבת אודותם?
נושא השרשור הוא ״בנקים - סקר שביעות רצון״ והמטרה היא שכול אחד יצביע מיהו הבנק שלו וידרג ולא יתן סקירה על הבנקים השונים...

האם יש לך חשבונות בכול הבנקים שכתבת אודותם?
נושא השרשור הוא ״בנקים - סקר שביעות רצון״ והמטרה היא שכול אחד יצביע מיהו הבנק שלו וידרג ולא יתן סקירה על הבנקים השונים...

אכן כן

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ק סקר שוק בנקים ופתיחת חשבון בנק - מרחוק צרכנות פיננסית 7
ס האם ניתן לנייד תיק מבנק לבית השקעות בלי קנייה ומכירה? כמו ניוד בין בנקים? שוק ההון 4
ב אג"ח של בנקים בארץ שוק ההון 6
Z מדד הבנקים ומניות בנקים בישראל, לאן זה הולך ? שוק ההון 7
D דירוג בנקים לפי סיכון צרכנות פיננסית 2
ב הטבות בנק ישראל/בנקים אחרים ללוקחי משכנתא נדל"ן 0
SolidBixby עמלות בנקים לעסקים צרכנות פיננסית 0
Y מה דעתכם-אגח חברות ממשלתיות/בנקים-אטרקטיבי? שוק ההון 18
H איסור אחזקת ני"ע לתושב מס בארה"ב בבתי השקעות/בנקים בארץ - לאיפה ואיך מעבירים תיק השקעות עם ני"ע ישראליים? שוק ההון 42
G סיכום פקדונות בנקים שוק ההון 5
ע האם בנקים מקבלים העברות ביואנים או בדולר הונקונגי? פוסטים מאיכות נמוכה 3
K בנקים בישראל שתומכים באימות דו שלבי שלא מבוסס על SMS צרכנות פיננסית 5
S מרווחים שונים בין אג"ח בנקים וממשלתיות - צמוד מול לא צמוד שוק ההון 1
S עמלות בנקים בדרך בהעברת SWIFT - אחוזים או FIXED? שוק ההון 6
M האם יש הבדל בסיכון מנפיק בין אגח בנקים לבין פקדונות בבנקים (או קרן כספית שמחזיקה פקדונות ג'מבו בבנקים)? שוק ההון 2
grimble grumble התנהלות עם שני כרטיסי אשראי בנקאיים בשני בנקים שונים צרכנות פיננסית 12
M בנקים וגישה מחול פוסטים מאיכות נמוכה 9
freakazoid התייעצות לגבי קרן סל בנקים ישראל\ארה"ב לקראת עליית המדד שוק ההון 1
Y שאלה לגבי פיצול של העברת משכורת לטובת הטבות בשני בנקים שונים צרכנות פיננסית 22
מ אשמח להסבר - דוח על שינוי בשם קרן ובמדיניות ההשקעות ת"א בנקים 5 שוק ההון 2
Y עמלת העברת תיק ניירות ערך בין 2 בנקים ישראלים צרכנות פיננסית 3
Y סקירה והשוואה של מדדי תא בנקים שוק ההון 5
T למה בנקים לא רוצים לתת הלוואות לדיור? נדל"ן 29
מומו הברווז סיוע בהבנת דף אג"ח ורכישה ישירה של אגח בנקים שוק ההון 6
V אבטחה באתרי בנקים, ביתי השקעות וכדומה בישראל אוף טופיק 36
Y אג"ח בנקים וביטוח שוק ההון 1
סשה תעודות סל בנקים חו"ל שוק ההון 2
B קרנות פיננסים/בנקים שוק ההון 4
4 מסחר מניות בבורסות אירופה - בתי השקעות/בנקים צרכנות פיננסית 4
E מהלכי הגנה מפני פשיטות רגל של בנקים/חברות השקעה בסביבת משבר כלכלי גדול שוק ההון 11
G מכירים תעודה שעוקבת אחרי מניות בנקים בארה"ב? שוק ההון 2
F האם בנקים בישראל מחוייבים לנפק אישורים באנגלית? צרכנות פיננסית 9
ש השקעה באגח בנקים וביטוח שוק ההון 5
V איך בנקים פרטיים מייצרים כסף יש מאין? צרכנות פיננסית 30
T דעת הפורום לגבי השקעה במניות/קרנות בנקים? שוק ההון 3
M בנקים vs בתי השקעות - מי יותר בטוח שוק ההון 1
Y השוואת עמלות ותנאים בין בנקים שוק ההון 29
ג קרנות סל על מדדי בנקים ארופאים שוק ההון 10
Y דרישות בנקים לתיעוד מקור הכסף בעת העברת/קבלת כספים צרכנות פיננסית 156
Y אג"ח דולרי מגובה בפקדונות בנקים - מה דעתכם? שוק ההון 7
hommie סבב בנקים לפני לקיחת משכנתא אוף טופיק 7
P יש בנקים עם הפקדת צ'קים דרך האתר? צרכנות פיננסית 53
tpr ריכוז הטבות (בנקים, כרטיסי אשראי וכו') צרכנות פיננסית 60
ר עמלות בנקים צרכנות פיננסית 1
זריקת תבונה כלי חיסכון של בנקים - שוק ההון 21
D התלבטות בפתיחת חשבון בנק בין שני בנקים צרכנות פיננסית 9
A בנקים זרים וסיכון חדלות פירעון שוק ההון 8
M איזה בנקים מאפשרים העברת זה"ב באינטרנט? הבנק שלי רוצה פקס ובא לי להתקדם למאה ה 21 צרכנות פיננסית 157
פ השוואת עמלות בנקים צרכנות פיננסית 22
TunaGolem השוואת בנקים אמריקאיים צרכנות פיננסית 19

נושאים דומים

Back
למעלה