• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

בנקים - סקר שביעות רצון

מי הבנק שלכם ואיך תדרגו אותו 1-10 (1 גרוע ביותר, 10 מצויין)

• בנק אגוד לישראל בע”מ

הצבעות: 18 13.3%
  • בנק דיסקונט לישראל בע”מ

הצבעות: 19 14.1%
  • בנק דיסקונט למשכנתאות בע”מ

הצבעות: 0 0.0%
  • בנק דקסיה ישראל בע”מ

• בנק הפועלים בע”מ

הצבעות: 42 31.1%
  • בנק יהב לעובדי המדינה בע”מ

הצבעות: 10 7.4%
  • בנק ירושלים בע”מ

הצבעות: 6 4.4%
  • בנק לאומי לישראל בע”מ

הצבעות: 35 25.9%
  • בנק לאומי למשכנתאות בע”מ

הצבעות: 1 0.7%
  • בנק מזרחי טפחות בע”מ

הצבעות: 20 14.8%
  • בנק מסד בע”מ

• בנק מרכנתיל דיסקונט בע”מ

הצבעות: 2 1.5%
  • בנק פועלי אגודת ישראל

• הבנק הבינלאומי הראשון

הצבעות: 11 8.1%
  • יובנק בע”מ

• בנק BNP Paribas

• סיטיבנק - בנק סיטי

• בנק HSBC

• סטייט בנק אוף אינדיה SBI State Bank of India

• בנק אוצר החיל

הצבעות: 10 7.4%

• סך הכל מצביעים
    135

yossik

מודרטור
דירוג
15,793
שרשור שביעות רצון בנושא השרותים שאתם מקבלים מהבנקים.
למען ההגינות זו הרשימה המלאה של כול הבנקים בארץ.
תרגישו חופשי להחמיא או לבקר אבל בלי השמצות בבקשה.
הרשימה ממוינת בסדר עולה אלפא-בית לפי שמם הרשמי.

אם רוצים, אפשר אולי גם לפרט קצת יותר על אופי השירות הנדרש ומידת שביעות הרצון. זה יכול ללמד משתמשים עם צרכים שונים יותר על שביעות הרצון מהבנק.
אז אני אתחיל:
בנק הפועלים - די מרוצה, לא צריכה מהם יותר מידי. מאז פתיחת החשבון לא הגעתי לסניף: מידע ופעולות דרך האתר.
קצת מעצבן: אני משלמת עמלה על כרטיס האשראי בגובה של 4.85 ש"ח לחודש, טרם הצלחתי להיפטר ממנה (אחרי 3 שנות פטור).
מדובר בכרטיס אשראי מסוג דירקט, שמאוד נוח לי, ולכן בינתיים אני לא מוותרת עליו ומסכימה לשלם את העמלה
(זה במקום רישום הוצאות, למעשה. אז אם הם עושים בשבילי את העבודה הסיפית הזו זה איכשהו משקף ערך ואני, בינתיים, מוכנה לשלם עליו 58 ש"ח לשנה).

האמת שאם מישהו מכיר בנק שנותן כרטיס אשראי מסוג דירקט עם פטור מלא + פטור מעמלות עו"ש, אני אשמח לשמוע.

אגב, @yossik - אני לא מצליחה לראות שיש אפשרות לדרג את הבנק מ1-10, זה רק נותן לי לבחור את שם הבנק. לבדיקתך...

אגב, @yossik - אני לא מצליחה לראות שיש אפשרות לדרג את הבנק מ1-10, זה רק נותן לי לבחור את שם הבנק. לבדיקתך...
מגבלות פלטפורמה, בוחרים בנק(ים) ומוסיפים טקסט.

האמת שאם מישהו מכיר בנק שנותן כרטיס אשראי מסוג דירקט עם פטור מלא + פטור מעמלות עו"ש, אני אשמח לשמוע.
בנק איגוד נותן גם כרטיס אשראי וגם כרטיס דביט צמוד בינלאומי ללא עמלות לבעלי משכורת.
עברתי מהפועלים לאיגוד בעקבות תשלום על כרטיס אשראי ומאוד מרוצה מהשרות.

כרטיס חוץ בנקאי כמו לאומי כארד שניתן לשייך למועדון לקוחות כזה או אחר ללא עמלות ל 3 שנים ואחר כך באזאר טורקי לבטל עמלות.

• אהבתי
Reactions: HHH
בנק איגוד נותן גם כרטיס אשראי וגם כרטיס דביט צמוד בינלאומי ללא עמלות לבעלי משכורת.
עברתי מהפועלים לאיגוד בעקבות תשלום על כרטיס אשראי ומאוד מרוצה מהשרות.
מה העמלות הכי טובות שאפשר לקבל באיגוד על ניירות ערך והמרת מטח? יש מצב לפטור מלא מדמי משמרת ו 0.15 לקניה ומכירה?

מה העמלות הכי טובות שאפשר לקבל באיגוד על ניירות ערך והמרת מטח? יש מצב לפטור מלא מדמי משמרת ו 0.15 לקניה ומכירה?
בחרתי באפשרות של טרייד וואן בבנק איגוד. זה הכי פשוט וקל לתיק בבנק בארץ.
תשלום חודשי 15 שח.
קניה מכירה 0.1 מינימום 5 שח.
בתי השקעות נותנים תנאים יותר טובים קצת.

העניין הוא שלא עקבת אחר התגית ׳חשבון הפוך׳
הפטנט זה לפתוח חשבון פטור עמלות עו״ש + 3% על ריבית זכות בעו״ש + מסחר בטרייד וואן ללא דמי משמורת (17 ש״ח דמי שימוש חודשי בפלטפורמת המסחר), ק/מ חצי מהסכום שנקבת. אין לי מידע על המרת מטח - אני חי בישראל ולכן המסחר שלי בישראל ולא מתעסק במט״ח.

העניין הוא שלא עקבת אחר התגית ׳חשבון הפוך׳
הפטנט זה לפתוח חשבון פטור עמלות עו״ש + 3% על ריבית זכות בעו״ש + מסחר בטרייד וואן ללא דמי משמורת (17 ש״ח דמי שימוש חודשי בפלטפורמת המסחר), ק/מ חצי מהסכום שנקבת. אין לי מידע על המרת מטח - אני חי בישראל ולכן המסחר שלי בישראל ולא מתעסק במט״ח.
בדיוק קראתי עכשיו את השרשור על טרייד וואן בבנק איגוד, נשמע עדיף על הבנק הקיים שלי למרות שיש לי פטור מעמלות עוש, מדמי משמרת ועמלות קניה מכירה של 0.15

בדיוק קראתי עכשיו את השרשור על טרייד וואן בבנק איגוד, נשמע עדיף על הבנק הקיים שלי למרות שיש לי פטור מעמלות עוש, מדמי משמרת ועמלות קניה מכירה של 0.15
השאלה כמה פעולות אתה עושה בחודש, מהי עמלת מינימום ועד כמה חשוב לך העוש בבנק שלך.
המרת מטח במסגרת טרייד וואן נותנים עם הטבה של 0.3 מעל הרציף. (בינתיים זה המרת מטח הטובה ביותר שראיתי גם מול בתי השקעות).

השאלה כמה פעולות אתה עושה בחודש, מהי עמלת מינימום ועד כמה חשוב לך העוש בבנק שלך.
המרת מטח במסגרת טרייד וואן נותנים עם הטבה של 0.3 מעל הרציף. (בינתיים זה המרת מטח הטובה ביותר שראיתי גם מול בתי השקעות).
נכנסתי למו"מ עם הבנק שלי (דיסקונט), נראה אם ישפרו את התנאים ואם לא אז בהחלט אשקול מעבר לאיגוד.

חשבון עו״ש מאוד חשוב לי כי אני מקבל ריבית על ייתרת זכות יותר מאשר בפיקדון.
על ׳הניר׳ אמורים לערוך 7-8 פעולות אבל ניתן לבטל אם מכירים את הבנקאי הפרטי או איזה מינימום בכרטיס האשראי שלהם.

בנק הבינלאומי הראשון.
דירוג שירות: 6 מתוך 10.
ממשק אינטרנטי נוח, עמלות נוחות יחסית בניהול תיק השקעות, שירות סניפי לוקה בחסר (ואני נחמד פה), אינם באים לקראת הלקוח בקלות פתיחת חשבונות לעסקים קטנים\עמותות.
לסיכום: מחפש כיום בנק חדש להעביר אליו את החשבון שלי + תיק השקעות.

בנק הבינלאומי הראשון.
דירוג שירות: 6 מתוך 10.
ממשק אינטרנטי נוח, עמלות נוחות יחסית בניהול תיק השקעות, שירות סניפי לוקה בחסר (ואני נחמד פה), אינם באים לקראת הלקוח בקלות פתיחת חשבונות לעסקים קטנים\עמותות.
לסיכום: מחפש כיום בנק חדש להעביר אליו את החשבון שלי + תיק השקעות.
למה אתה מתכוון ב"עמלות נוחות". עד כמה זה משתווה לעמלות בבתי השקעות ?

state bank of india?????

אני בבנק הפועלים ומאד מרוצה, אבל ממה הדברים האלו מאד תלויי סניף, לי יש גישה לבנקאות פרטית ומתייחסים אלי היטב, נותנים לי הנחות משמעותיות ופטורים מעמלות. בסניף אחר שבן זוגי היה בו, לא ראו אותו ממטר. העברנו לסניף שלי.

למה אתה מתכוון ב"עמלות נוחות". עד כמה זה משתווה לעמלות בבתי השקעות ?
לא משתווה לעמלות בבתי השקעות, אך מכיוון שאני מבצע פעולות מועטות בשנה (כ-10 פעולות בשנה) העמלות הן באמת זניחות לטעמי.

אולי זה המקום לשאול, מה אתם עושים עם צ'קים (רנדומאליים, לאו דווקא של הבנק שלכם)? אני רוצה לעזוב את בנק הפועלים, ולהישאר רק באיגוד, אבל פעם בשנה אני מקבל צ'ק, ואני לעולם לא אסע למרכז העיר (ירושלים) להפקיד אותו.

אולי זה המקום לשאול, מה אתם עושים עם צ'קים (רנדומאליים, לאו דווקא של הבנק שלכם)? אני רוצה לעזוב את בנק הפועלים, ולהישאר רק באיגוד, אבל פעם בשנה אני מקבל צ'ק, ואני לעולם לא אסע למרכז העיר (ירושלים) להפקיד אותו.
פעילות ממשית זה איגוד.
מכונות לשרות אוטומטי הפועלים.
יש מסלול עם פטור מעמלות ערוץ ישיר גם בהפועלים וגם בלאומי. (אפילו השמות דומים be online/ total digital ).

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ק סקר שוק בנקים ופתיחת חשבון בנק - מרחוק צרכנות פיננסית 7
ב אג"ח של בנקים בארץ שוק ההון 6
Z מדד הבנקים ומניות בנקים בישראל, לאן זה הולך ? שוק ההון 7
D דירוג בנקים לפי סיכון צרכנות פיננסית 2
ב הטבות בנק ישראל/בנקים אחרים ללוקחי משכנתא נדל"ן 0
SolidBixby עמלות בנקים לעסקים צרכנות פיננסית 0
Y מה דעתכם-אגח חברות ממשלתיות/בנקים-אטרקטיבי? שוק ההון 18
H איסור אחזקת ני"ע לתושב מס בארה"ב בבתי השקעות/בנקים בארץ - לאיפה ואיך מעבירים תיק השקעות עם ני"ע ישראליים? שוק ההון 42
G סיכום פקדונות בנקים שוק ההון 5
ע האם בנקים מקבלים העברות ביואנים או בדולר הונקונגי? פוסטים מאיכות נמוכה 3
K בנקים בישראל שתומכים באימות דו שלבי שלא מבוסס על SMS צרכנות פיננסית 5
S מרווחים שונים בין אג"ח בנקים וממשלתיות - צמוד מול לא צמוד שוק ההון 1
S עמלות בנקים בדרך בהעברת SWIFT - אחוזים או FIXED? שוק ההון 6
M האם יש הבדל בסיכון מנפיק בין אגח בנקים לבין פקדונות בבנקים (או קרן כספית שמחזיקה פקדונות ג'מבו בבנקים)? שוק ההון 2
grimble grumble התנהלות עם שני כרטיסי אשראי בנקאיים בשני בנקים שונים צרכנות פיננסית 12
M בנקים וגישה מחול פוסטים מאיכות נמוכה 9
freakazoid התייעצות לגבי קרן סל בנקים ישראל\ארה"ב לקראת עליית המדד שוק ההון 1
Y שאלה לגבי פיצול של העברת משכורת לטובת הטבות בשני בנקים שונים צרכנות פיננסית 22
מ אשמח להסבר - דוח על שינוי בשם קרן ובמדיניות ההשקעות ת"א בנקים 5 שוק ההון 2
Y עמלת העברת תיק ניירות ערך בין 2 בנקים ישראלים צרכנות פיננסית 3
Y סקירה והשוואה של מדדי תא בנקים שוק ההון 5
T למה בנקים לא רוצים לתת הלוואות לדיור? נדל"ן 29
מומו הברווז סיוע בהבנת דף אג"ח ורכישה ישירה של אגח בנקים שוק ההון 6
V אבטחה באתרי בנקים, ביתי השקעות וכדומה בישראל אוף טופיק 36
Y אג"ח בנקים וביטוח שוק ההון 1
סשה תעודות סל בנקים חו"ל שוק ההון 2
B קרנות פיננסים/בנקים שוק ההון 4
4 מסחר מניות בבורסות אירופה - בתי השקעות/בנקים צרכנות פיננסית 4
E מהלכי הגנה מפני פשיטות רגל של בנקים/חברות השקעה בסביבת משבר כלכלי גדול שוק ההון 11
G מכירים תעודה שעוקבת אחרי מניות בנקים בארה"ב? שוק ההון 2
F האם בנקים בישראל מחוייבים לנפק אישורים באנגלית? צרכנות פיננסית 9
ש השקעה באגח בנקים וביטוח שוק ההון 5
V איך בנקים פרטיים מייצרים כסף יש מאין? צרכנות פיננסית 30
T דעת הפורום לגבי השקעה במניות/קרנות בנקים? שוק ההון 3
M בנקים vs בתי השקעות - מי יותר בטוח שוק ההון 1
Y השוואת עמלות ותנאים בין בנקים שוק ההון 29
ג קרנות סל על מדדי בנקים ארופאים שוק ההון 10
Y דרישות בנקים לתיעוד מקור הכסף בעת העברת/קבלת כספים צרכנות פיננסית 156
Y אג"ח דולרי מגובה בפקדונות בנקים - מה דעתכם? שוק ההון 7
hommie סבב בנקים לפני לקיחת משכנתא אוף טופיק 7
P יש בנקים עם הפקדת צ'קים דרך האתר? צרכנות פיננסית 53
tpr ריכוז הטבות (בנקים, כרטיסי אשראי וכו') צרכנות פיננסית 60
ר עמלות בנקים צרכנות פיננסית 1
זריקת תבונה כלי חיסכון של בנקים - שוק ההון 21
D התלבטות בפתיחת חשבון בנק בין שני בנקים צרכנות פיננסית 9
A בנקים זרים וסיכון חדלות פירעון שוק ההון 8
M איזה בנקים מאפשרים העברת זה"ב באינטרנט? הבנק שלי רוצה פקס ובא לי להתקדם למאה ה 21 צרכנות פיננסית 157
פ השוואת עמלות בנקים צרכנות פיננסית 22
TunaGolem השוואת בנקים אמריקאיים צרכנות פיננסית 19
Y יש היום בנקים שנותנים חשבון עובר ושב ללא עמלות + כרטיס אשראי? צרכנות פיננסית 90

נושאים דומים

Back
למעלה