• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

בנקים - סקר שביעות רצון

מי הבנק שלכם ואיך תדרגו אותו 1-10 (1 גרוע ביותר, 10 מצויין)

• בנק אגוד לישראל בע”מ

הצבעות: 18 13.2%
  • בנק דיסקונט לישראל בע”מ

הצבעות: 19 14.0%
  • בנק דיסקונט למשכנתאות בע”מ

הצבעות: 0 0.0%
  • בנק דקסיה ישראל בע”מ

• בנק הפועלים בע”מ

הצבעות: 42 30.9%
  • בנק יהב לעובדי המדינה בע”מ

הצבעות: 10 7.4%
  • בנק ירושלים בע”מ

הצבעות: 6 4.4%
  • בנק לאומי לישראל בע”מ

הצבעות: 35 25.7%
  • בנק לאומי למשכנתאות בע”מ

הצבעות: 1 0.7%
  • בנק מזרחי טפחות בע”מ

הצבעות: 20 14.7%
  • בנק מסד בע”מ

• בנק מרכנתיל דיסקונט בע”מ

הצבעות: 3 2.2%
  • בנק פועלי אגודת ישראל

• הבנק הבינלאומי הראשון

הצבעות: 11 8.1%
  • יובנק בע”מ

• בנק BNP Paribas

• סיטיבנק - בנק סיטי

• בנק HSBC

• סטייט בנק אוף אינדיה SBI State Bank of India

• בנק אוצר החיל

הצבעות: 10 7.4%

• סך הכל מצביעים
    136
פשוט נכנסתי לסניף וביקשתי לראות את המנהל. דיברתי איתו וקיבלתי הצעה להעברה לבנק.
אני בזמנו השארתי להם 2 הודעות טלפוניות לגבי פתיחת חשבון חדש. לא חזרו אליי.

שאלת משיכת כסף מכספומט:
כשאני מושך כסף מכספומט הצמוד לסניף של הבנק שלי אין לי על כך עמלה. אם אמשוך מכספומט שצמוד לסניף של בנק אחר, אשלם עמלה?
בספק אם יקחו לך עמלה מכספומט של בנק אחר
אבל אם תמשוך במכשירים שצמודים לבתי עסק כמו של חברת כספונט העמלה תהיה לא סולידית בכלל והם גם לא יקחו עמלה אלא יוסיפו את העמלה לסכום המשיכה, יענו אם משכת 400 אז מהחשבון ירד 405.9 וזה לא משנה איזה הסדר יש עם הבנק
כספומטים של בנקים רושמים במסך הראשון שיתכן ותהיה עמלה בהתאם לבנק שבו מתנהל חשבונך או משהו בסגון, כספומטים "אחרים" טוענים מראש שהם הולכים לגבות את הסכום

אני במזרחי טפחות ועברתי אליהם לפני חצי שנה כי הם האחרונים שנותרו עונים ללקוחות שלהם בטלפון וב סמס בלי שבעה מדורי גהינום בדרך. אני צריכה פקידה אז אני מקבלת פקידה וככה אני אוהבת את זה

כספומטים של בנקים רושמים במסך הראשון שיתכן ותהיה עמלה בהתאם לבנק שבו מתנהל חשבונך או משהו בסגון
קטע מעצבן בבינלאומי: הוא רושם לי הודעות על עמלות שהולכים לגבות ממני למרות שאני פטור מהן. בפועל אני לא מחוייב בעמלות הללו, אך זה כל פעם מעלה את החשש מחדש כשאני מבצע את הפעולה. לפעמים זה כל כך מטומטם: כשאני מעביר כסף מחשבון העובר ושב לחשבון ההשקעות (שהם חייבו אותי לפתוח, בניגוד לפועלים וללאומי שאיפשרו לבצע קניית מניות ישירות מחשבון העובר ושב) אני מקבל הודעת אזהרה שיגבו ממני עמלה. בפועל היא לא נגבית.

קטע מעצבן בבינלאומי: הוא רושם לי הודעות על עמלות שהולכים לגבות ממני למרות שאני פטור מהן. בפועל אני לא מחוייב בעמלות הללו, אך זה כל פעם מעלה את החשש מחדש כשאני מבצע את הפעולה. לפעמים זה כל כך מטומטם: כשאני מעביר כסף מחשבון העובר ושב לחשבון ההשקעות (שהם חייבו אותי לפתוח, בניגוד לפועלים וללאומי שאיפשרו לבצע קניית מניות ישירות מחשבון העובר ושב) אני מקבל הודעת אזהרה שיגבו ממני עמלה. בפועל היא לא נגבית.
הם בוחנים אותך, יום אחד תמצמץ והיא תופיע אחרי כרבעון, מקסימום תשים לב והם יזכו
פעם אחת לפני שנים רבות משכתי כסף מלאומי והפעולה לא בוצעה, כנראה איזה "גליץ" והכסף לא יצא, למחרת בדקתי את הדף חשבון והיו שם 2 פעולות מחויבות, אחת על פעולת המשיכה ואחד על פעולת הזיכוי (כאילו הכסף חזר לעו"ש), המחשבים החיצוניים והפנימיים לא תמיד דוברים באותה השפה :)

קטע מעצבן בבינלאומי: הוא רושם לי הודעות על עמלות שהולכים לגבות ממני למרות שאני פטור מהן. בפועל אני לא מחוייב בעמלות הללו, אך זה כל פעם מעלה את החשש מחדש כשאני מבצע את הפעולה.
באיגוד זה מעצבן כפליים כי לא רק שהפטור מבוסס חיוב-זיכוי, החיוב בסוף חודש והזיכוי בחודש הבא, מה שמקשה מאוד על המעקב.

לא מקשה עלי. סכומי הכל בגליון, ורואים אם הבנק גבה או לא.
בחשבונות העיסקיים שלי עם מאות פעולות בחודש אני די מתקשה לעקוב ולפעמים נאלץ לוותר על הבדיקה המדוקדקת וחבל (לי) ואז אחרי רבעון מגיע דוח מסכם מהבנק על כל העמלות שגבו ממני ואני "נאלץ" רק לרפרף ולרשום הכל כהוצאה בסכום אחד ללא בדיקה מקיפה :/

לא מקשה עלי. סוכמים הכל בגליון, ורואים אם הבנק גבה או לא.
לא הבנתי מה אתה סוכם בגיליון? לא מעניין אותי כמה חוייבתי.
חשבון העו"ש המדובר הינו ללא עמלות, אצל איגוד בניגוד לבנקים אחרים זה על ידי חיוב-זיכוי אך הזיכוי מתקבל חודש לאחר החיוב
לו היו 2 שורות רצופות היה טריוויאלי לראות את החיוב והזיכוי, כאשר השורות בחודשים שונים צריך לחפש ולוודא כל חודש שהתקבל זיכוי בגין החודש הקודם.

צריך לחפש ולוודא כל חודש שהתקבל זיכוי בגין החודש הקודם.
אם כל הפעולות נסכמות בגליון, אין צורך לבדוק את הזיכוי עבור כל חודש. מספיק לבדוק את הסכום הכולל של פעולות החיוב ע"י הבנק.
(סיבוכיות של 1 ולא של N)

אם כל הפעולות נסכמות בגליון, אין צורך לבדוק את הזיכוי עבור כל חודש. מספיק לבדוק את הסכום הכולל של פעולות החיוב ע"י הבנק.
(סיבוכיות של 1 ולא של N)
עדיין לא הבנתי אותך.
אתה שולף מתוך הדף את כל התנועות שנוצרו על ידי הבנק? זה לפלטר ידנית...?
חוץ מזה שקודם יש חיוב של החודש החדש ואחר כך זיכוי של החודש הקודם אז בסכימה אף פעם הסכום לא יהיה מאוזן
אן לא היה ברור לא התכוונתי לסיבוכיות מתמטית וכד' אלא סתם קטע מרגיז שבשביל לבדוק האם הבנק זיכה אותי צריך לבדוק כל פעם חודש אחורה וזה לא שוטף

אתה שולף מתוך הדף את כל התנועות שנוצרו על ידי הבנק?
כן. אתה לא?

חוץ מזה שקודם יש חיוב של החודש החדש ואחר כך זיכוי של החודש הקודם אז בסכימה אף פעם הסכום לא יהיה מאוזן
נכון, אבל אתה עדיין מתבונן רק בקצה ולא בנפח, מה שמוריד את העומס המכעיס.

אן לא היה ברור לא התכוונתי לסיבוכיות מתמטית
ידוע. ההשוואה היתה שלי בלבד.

@TunaGolem לתנועות שנוצרו על ידי הבנק אין מזהה אני עובר עם העין ומוצא,
הייתי רגיל נניח בהלוואה במזרחי שיש חיוב זיכוי מיידי ב 2 שורות רצופות,
כעת יש לי כל חודש כ 7 שורות של הבנק, עמלת פקיד חיוב, ערוץ ישיר חיוב, עמלת פקיד זיכוי, ערוץ ישיר זיכוי, ריבית זכות, פרעון הלוואה, החזר ריבית הלוואה
כל ההחזרים חודש אחרי, עכשיו לך תחפש בין התנועות ותתאים שהסכומים זהים, אני עושה את זה ולא מסתבך יותר מדי אבל זה מספיק מרגיז אותי בשביל לרטון על כך.
נכון, אבל אתה עדיין מתבונן רק בקצה ולא בנפח
לא הבנתי

עדיין לא הבנתי אותך.
אתה שולף מתוך הדף את כל התנועות שנוצרו על ידי הבנק? זה לפלטר ידנית...?
אן לא היה ברור לא התכוונתי לסיבוכיות מתמטית וכד' אלא סתם קטע מרגיז שבשביל לבדוק האם הבנק זיכה אותי צריך לבדוק כל פעם חודש אחורה וזה לא שוטף
אם אתה מתנהל חודשי אז אני רואה את הבעיה
אבל אתה פשוט צריך להגדיל את הטווח של הבדיקה לאורך כל הגליון ואם יש איזון בשורה התחתונה אז מה זה משנה אם עבר חודש או חודש ויומיים
חיוב עמלה+חיוב עמלה+חיוב עמלה+חיוב עמלה = עבר חודש - זיכוי עמלה
יש עודף = יש בעיה
הכל מאוזן = המשך לחכות לחודש הבא

אם אתה מתנהל חודשי אז אני רואה את הבעיה
כן
התרגלתי לזה, כיום כבר סוג של אובססיה (עובר על כלל החשבונות בנק, פנסיה, גמל, למעט תיק ממוסה)

פתחתי חשבון בלאומי "טוטאל דיגיטאל" + אשראי חוץ בנקאי של לאומי בחינם, גם אין עמלות, האשראי הגיע אלי עם שליח אל העבודה, הפקדת צ'קים מהאפליקציה בטלפון, גם ביטול מהטלפון, בגדול אין בכלל סניף לבוא אליו בטוטאל דיגיטאל אז אני יכול להיות בטוח שתמיד אני אוכל למצוא פתרון שמקסימום אני אצטרך להתקשר אליהם, וגם זה אפשר עם האפליקציה, משאירים שאלה והם עונים במייל או מתקשרים אם צריך, לא צריך לרדוף אחרי אף אחד, איזה כיף...

(בתהליך הפתיחה האינטרנטי מי שהתקשר אלי בסוף אמר לי שאני לא אקבל מסגרת לאשראי מפתיחה באינטרנט ושאני אלך לסניף קרוב ואז רק אקבל, שמה פתחו לי את החשבון אבל לא ידעו מה אני רוצה בכלל עם המסגרת. בסוף בחוץ בנקאי קיבלתי מסגרת של 10,000 בלי שום בעיה. אז לא הכי יודעים על מה הם מדברים שמה, למדתי לסמוך על האתר ולא על מי שמתקשר :))
@Yevgeny
@c881

אני שוקל לפתוח חשבון בלאומי טוטאל דיגיטל ומעוניין לשמוע חוות דעת מנסיונכם.
הסוגיות שיותר מעונינות אותי:
  • האם זה באמת 0 עמלות, או שיש כל מיני פעולות שהבנק "מוצא" דרך לגבות עליהם עמלות גבוהות מעמלות בחשבון רגיל?
  • האם יש מגבלת סכום על העברות זה'ב אינטרנטיות?
  • אפשרות העברת זה'ב לאינטראקטיב, כולל שדה 'הערות' בו צריכים לציין פרטי חשבון בכדי שהעברה תתקבל בצד השני?
  • האם החשבון מגביל אותכם מבחינה כלשהי (מגבלות על סכומים של תנועות נכנסות/ יוצאות/ יתרה בחשבון וכד')? עריכה: מה משמעות הטקסט המצוטט מטה*
  • (שאלה למי היה כבר לקוח לאומי) האם היוזר והסיסמה לאתר ישארו זהים או שיוקצו 2 יוזרים שונים - אחד לכל חשבון?
תודה מראש לעונים

* מתוך תקנון לאומי טוטל דיגיטל:
"7. תקרת הפעילות המקסימלית
תקרת הפעילות המקסימלית כמשמעה בטופס הבקשה לפתיחת חשבון בסניף הוירטואלי, הינה 100,000 ₪, או סכומים גבוהים יותר בסוגי פעולות ו/או מקרים עליהם יחליט הבנק לפי שיקול דעתו."

נערך לאחרונה ב:
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ק סקר שוק בנקים ופתיחת חשבון בנק - מרחוק צרכנות פיננסית 7
ס האם ניתן לנייד תיק מבנק לבית השקעות בלי קנייה ומכירה? כמו ניוד בין בנקים? שוק ההון 4
ב אג"ח של בנקים בארץ שוק ההון 6
Z מדד הבנקים ומניות בנקים בישראל, לאן זה הולך ? שוק ההון 7
D דירוג בנקים לפי סיכון צרכנות פיננסית 2
ב הטבות בנק ישראל/בנקים אחרים ללוקחי משכנתא נדל"ן 0
SolidBixby עמלות בנקים לעסקים צרכנות פיננסית 0
Y מה דעתכם-אגח חברות ממשלתיות/בנקים-אטרקטיבי? שוק ההון 18
H איסור אחזקת ני"ע לתושב מס בארה"ב בבתי השקעות/בנקים בארץ - לאיפה ואיך מעבירים תיק השקעות עם ני"ע ישראליים? שוק ההון 42
G סיכום פקדונות בנקים שוק ההון 5
ע האם בנקים מקבלים העברות ביואנים או בדולר הונקונגי? פוסטים מאיכות נמוכה 3
K בנקים בישראל שתומכים באימות דו שלבי שלא מבוסס על SMS צרכנות פיננסית 5
S מרווחים שונים בין אג"ח בנקים וממשלתיות - צמוד מול לא צמוד שוק ההון 1
S עמלות בנקים בדרך בהעברת SWIFT - אחוזים או FIXED? שוק ההון 6
M האם יש הבדל בסיכון מנפיק בין אגח בנקים לבין פקדונות בבנקים (או קרן כספית שמחזיקה פקדונות ג'מבו בבנקים)? שוק ההון 2
grimble grumble התנהלות עם שני כרטיסי אשראי בנקאיים בשני בנקים שונים צרכנות פיננסית 12
M בנקים וגישה מחול פוסטים מאיכות נמוכה 9
freakazoid התייעצות לגבי קרן סל בנקים ישראל\ארה"ב לקראת עליית המדד שוק ההון 1
Y שאלה לגבי פיצול של העברת משכורת לטובת הטבות בשני בנקים שונים צרכנות פיננסית 22
מ אשמח להסבר - דוח על שינוי בשם קרן ובמדיניות ההשקעות ת"א בנקים 5 שוק ההון 2
Y עמלת העברת תיק ניירות ערך בין 2 בנקים ישראלים צרכנות פיננסית 3
Y סקירה והשוואה של מדדי תא בנקים שוק ההון 5
T למה בנקים לא רוצים לתת הלוואות לדיור? נדל"ן 29
מומו הברווז סיוע בהבנת דף אג"ח ורכישה ישירה של אגח בנקים שוק ההון 6
V אבטחה באתרי בנקים, ביתי השקעות וכדומה בישראל אוף טופיק 36
Y אג"ח בנקים וביטוח שוק ההון 1
סשה תעודות סל בנקים חו"ל שוק ההון 2
B קרנות פיננסים/בנקים שוק ההון 4
4 מסחר מניות בבורסות אירופה - בתי השקעות/בנקים צרכנות פיננסית 4
E מהלכי הגנה מפני פשיטות רגל של בנקים/חברות השקעה בסביבת משבר כלכלי גדול שוק ההון 11
G מכירים תעודה שעוקבת אחרי מניות בנקים בארה"ב? שוק ההון 2
F האם בנקים בישראל מחוייבים לנפק אישורים באנגלית? צרכנות פיננסית 9
ש השקעה באגח בנקים וביטוח שוק ההון 5
V איך בנקים פרטיים מייצרים כסף יש מאין? צרכנות פיננסית 30
T דעת הפורום לגבי השקעה במניות/קרנות בנקים? שוק ההון 3
M בנקים vs בתי השקעות - מי יותר בטוח שוק ההון 1
Y השוואת עמלות ותנאים בין בנקים שוק ההון 29
ג קרנות סל על מדדי בנקים ארופאים שוק ההון 10
Y דרישות בנקים לתיעוד מקור הכסף בעת העברת/קבלת כספים צרכנות פיננסית 156
Y אג"ח דולרי מגובה בפקדונות בנקים - מה דעתכם? שוק ההון 7
hommie סבב בנקים לפני לקיחת משכנתא אוף טופיק 7
P יש בנקים עם הפקדת צ'קים דרך האתר? צרכנות פיננסית 53
tpr ריכוז הטבות (בנקים, כרטיסי אשראי וכו') צרכנות פיננסית 60
ר עמלות בנקים צרכנות פיננסית 1
זריקת תבונה כלי חיסכון של בנקים - שוק ההון 21
D התלבטות בפתיחת חשבון בנק בין שני בנקים צרכנות פיננסית 9
A בנקים זרים וסיכון חדלות פירעון שוק ההון 8
M איזה בנקים מאפשרים העברת זה"ב באינטרנט? הבנק שלי רוצה פקס ובא לי להתקדם למאה ה 21 צרכנות פיננסית 157
פ השוואת עמלות בנקים צרכנות פיננסית 22
TunaGolem השוואת בנקים אמריקאיים צרכנות פיננסית 19

נושאים דומים

Back
למעלה