• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

אילו יציאות צרכניסטיות הכי מטריפות אתכם?

יציאה צרכנית אך עם זאת משעשעת.

עבדכם הנאמן גילה שאחת הסטודנטיות שעובדות איתו, לומדת באותו מוסד לימודים שהוא למד בעבר.
להלן קטע משעשע משיחת המסדרון.

סטודנטית: אני לא יודעת איזה התמחות לבחור מימון או חשבונאות, מה אתה אומר ?
אני: לא יודע מה לומר לך, מימון הוא קטע יותר קל לדעתי אבל בחשבונאות יש יותר עבודה למיטב ידיעתי.
סטודנטית: אז מה אתה חושב שכדאי לי לעשות ?
אני: זה הכל תלוי במה המטרות והיעדים שלך לחיים, מה את רוצה להשיג ?
סטודנטית: אני רוצה להשיג בעל עשיר, ככה שאני לא אצטרך לעבוד יותר בחיים
אני: מצטער, אני לא יכול לעזור לך פה. אני חייב להמשיך לישיבה שלי ....."מסתובב והולך למשרד שלי"

מה קורה לדור הזה ? איפה תחושת האחריות העצמית שלהם ? איפה חוש היזמות שלהם ?
מצטער הייתי חייב לנקות את זה מהמערכת שלי

נערך לאחרונה ב:
היא צריכה לעבוד קשה (אימונים, תזונה) להקדיש לא מעט כסף (בגדים, איפור) וזמן (דייטים ובילויים) ובסופו של דבר לא בטוח שהיא בכלל תצליח למצוא אחד.
סך הכל היא יזמית מסוג קצת אחר.

אבל בחרתי אחד עם הכנסות ממוצעות
לא יודע. אני חושב שעדיף כימיה ואישיות תואמת בין שני בני הזוג, מאשר מציאת פרטנר פונטציאלי לפי רמת השתכרות.
לטווח הארוך לפי דעתי עדיף בן זוג מכיל ומבין אשר תומך רגשית, ושמעודדים אחד את השני להתקדם הלאה.

היא צריכה לעבוד קשה (אימונים, תזונה) להקדיש לא מעט כסף (בגדים, איפור) וזמן (דייטים ובילויים) ובסופו של דבר לא בטוח שהיא בכלל תצליח למצוא אחד.
סך הכל היא יזמית מסוג קצת אחר.
אתה מזכיר לי את הכתבה הזאת, אשר מדברת על התגובה של בנקאי\אנליסט לגולדיגרית אשר חיפשה בעל עשיר

לטווח הארוך לפי דעתי עדיף בן זוג מכיל ומבין אשר תומך רגשית, ושמעודדים אחד את השני להתקדם הלאה.
האחד לא חייב לבוא על חשבון השני.

מה זה פה? שנאת עשירים? כמה סטריאוטיפים..

יש גם עשירים נחמדים תומכים ומכילים, שישמחו להתחתן עם בחורה שיש לה אישיות נהדרת ולא בהכרח עם מראה שנלקח מז'ורנל.

בחורה שיש לה אישיות נהדרת
השאלה אם בחורה שמטרתה המוצהרת היא למצוא בעל עשיר כדי שלא תצטרך לעבוד נופלת תחת הקטגוריה של "אישיות נהדרת".
(אני לא טוענת שכל מי שיש לה בעל עשיר ולא עובדת היא בעלת אישיות לא נהדרת, אבל זה שונה בעיני אם התמזל מזלך לעומת אם חתרת לזה בכוונה תחילה).

דרך אגב @זאב אני בכלל לא בטוחה שהסטודנטית שדיברת איתה היתה רצינית. אם היא היתה רצינית היא כנראה לא היתה משקיעה בללמוד מקצוע.

אם היא היתה רצינית היא כנראה לא היתה משקיעה בללמוד מקצוע
או שהיא רצינית ושואלת באיזו כיתה יש לסטודנטים כישוריי השתכרות טובים יותר, אז עדיף לתפוס אותם כשהם קטנים.

השאלה אם בחורה שמטרתה המוצהרת היא למצוא בעל עשיר כדי שלא תצטרך לעבוד נופלת תחת הקטגוריה של "אישיות נהדרת".
אני מניחה שיש ויש.. :)

מה שבטוח זה שהסיכוי שהיא הייתה ממש רצינית באמירה המקורית שלה, הוא די אפסי.
לא שאני מתה על כאלה בדיחות שמנציחות סטראוטיפים שוביניסטיים, אבל בכל זאת.. בדיחה.

מה קורה לדור הזה ?
עד כמה שזכור לי...
כל דור אומר זאת על הדורות אחריו, תוך התרפקות על נוסטלגיה והענקת נופך רומנטי ל"ימים ההם", תוך התעלמות מהקשיים שהיו מנת חלקם.

@fliper @dror
אהה, עכשיו הבנתי למה התכוונתם. אכן בהחלט משעשע ביותר, למרות שאני חושב שהיה לה סיכוי יותר גדול אם היא הייתה פותחת איתי בדיון על Star Wars :)

עד כמה שזכור לי...
כל דור אומר זאת על הדורות אחריו
בהתחשב שהסטודנטית ואני נמצאים באותה קטגוריית דור, אני חושב שמותר לי לומר זאת על בני דורי שלי.....

עד כמה שזכור לי...
‏כל דור אומר זאת על הדורות אחריו, תוך התרפקות על נוסטלגיה והענקת נופך רומנטי ל"ימים ההם", תוך התעלמות מהקשיים שהיו מנת חלקם.
[אוף טופיק
אני מרגיש שחייב להגיב כי זה מה ששמעתי בביתי.
של מי הציטוט הזה "הולך ופוחת הדור"?
היה עוד ציטוט של "זה נוער זה? זה חרא"
או נאמר על 'היורדים' "נופולת נמושות"
:lol::lol:]

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ט מתכנת - עוסק פטור או זעיר? אילו הוצאות מוכרות? מיסים 3
א אילו קרנות כספיות כרגע לא "חסומות"? שוק ההון 5
C אילו נותני שירותים אתם מחזיקים שרצים אתכם במסע לחופש פיננסי ולאחר מכן? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 6
T אילו מגזינים או עיתונות זרה שווה את כספכם? אוף טופיק 14
S אילו מרכיבים נכללים בחישוב מדרגת המס לשכיר? צרכנות פיננסית 1
YoniLevy אילו המלצות יש לכם לבן 19? פוסטים מאיכות נמוכה 9
T על אילו עמלות אני יכול לקבל פטור/הנחות בהעברות מט"ח לחו"ל? שוק ההון 7
ט אילו בטוחות אתם מבקשים מהשוכרים? נדל"ן 36
א אילו סקטורים ונכסים כדאי לקנות אם אני מאמין שהאינפלציה היא לא זמנית ? שוק ההון 33
E אילו אפיקי השקעה אטרקטיביים יש כרגע? פוסטים מאיכות נמוכה 7
שיר הלל לטבע מתלבט על אילו נכסים לבסס את התיק שוק ההון 17
ד מה הייתם עושים אילו הייתם אני? שוק ההון 9
S קרנות הנסחרות בדולרים מול אילו בשקלים שוק ההון 17
R אילו עלויות אני צריך לקחת בחשבון בניהול תיק השקעות? שוק ההון 0
L יזמים או בעלי עסקים, אילו תכונות וכישורים צריך וכדאי לשפר? התפתחות אישית 34
A מה הייתם עושים אחרת אילו הייתם צעירים ב20 שנה? התפתחות אישית 146
unrealx אילו יתרונות יש להשקעה בקרנות אג"ח ממשלתי על אג"ח בודדת? שוק ההון 15
unrealx אילו סיבות יש לפתוח חשבון באינטרקטיב ישראל ולא ישירות מול אינטרקטיב ברוקרס? שוק ההון 2
unrealx אילו זכויות מתבטלות כשעוברים ל- IRA? שוק ההון 6
S אילו דברים יקרים קניתם ? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 1
Y אילו מניות אפשר לקנות בקופת גמל בניהול אישי? שוק ההון 7
ר אילו אפיקי השקעה צפויים לעלות כשהריבית עולה? שוק ההון 44
? אני רוצה לתזמן את השוק בזמן הכניסה אילו. לקנות סל מניות עכשיו? שוק ההון 57
ע מול אילו עמלות מתקזזים דמי הטיפול החודשיים בבית ההשקעות? שוק ההון 3
D קרנות פנסיה - אילו אמצעים יש לי כדי להשוות? צרכנות פיננסית 12
איש ירח אלו יציאות השקעה מטריפות אתכם שוק ההון 41
גיא_87 יציאות ובילויים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 19

נושאים דומים

Back
למעלה