• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

רכב מומלץ עם 3 כסאות בטיחות מאחורה

• פותח הנושא ES7
  • פורסם בתאריך
עוד רעיון, אם יש לך כמות סופית של רכבים שאתה בוחן - ללכת לסוכנויות עם מטר ולמדוד את רוחב המושב האחורי, מרחק בין חגורות, ומרחק בין דלתות. טבלת מספרים יכולה לעזור לקבל מסקנות מהאנקדוטות.
(וההבדלים בין חדש למשומש / דור קודם לרוב לא קיימים או זניחים)

• אהבתי
Reactions: ES7
דווקא לא ממליץ אותו לנסיעות קבועות, מניסיון
הוא אחלה לטיולים בחול (זה המטרה העיקרית שלו) ולחסוך את התשלום היקר להחריד על ההשכרה
אבל בפעול הוא בעיקר כסתח לדוח תנועה
אם קושרים נכון זה בטיחותי באותה המידה
אבל בפועל לפחות הילדים שלי זזים תו"כ ולא ממש יושבים על זה כמו שצריך או תו"כ הנהיגה

אשמח להמלצות נוספות, אם יש.

WhatsApp Image 2021-12-09 at 12.08.14.jpeg
אני גם באותה הדילמה עכשיו, מחנות ליד הבית שמייבאה את הכיסאות של ברייטקס וביבי סייף זה הבוסטר הכי צר שיש להם
שימו לב שאין ידיות ומקום לכוסות
הרוחב שלו הוא רק 44 ס"מ ככה שאמור להיות מקום ל2 + סלקל

היום בפורסטר שלנו נכנס סלקל +בוסטר גב רחב עם מתקן כוסות וידית + בוסטר קטן פשוט, אבל מאוד צפוף
היעד הוא לשדרג את הבוסטר גב

לפחות הילדים שלי זזים תו"כ ולא ממש יושבים על זה כמו שצריך או תו"כ הנהיגה
חוץ מהפעם שקשרתי את הילד והידקתי עם אזיקונים, הם זזים תמיד.
גם בתוך כסא בטיחות.

גילוי נאות - לא קשרתי אף אחד.

חוץ מהפעם שקשרתי את הילד והידקתי עם אזיקונים, הם זזים תמיד.
גם בתוך כסא בטיחות.

גילוי נאות - לא קשרתי אף אחד.
נכון אבל בבוסטר עם 5 נקודות אחיזה, ו2 תופסנים, גם אם הם זזים הוא עדין בטיחותי
כי אתה מכוון את החגודות וזה נשאר צמוד

במיינפולד זה החגורה של הרכב ואז פשוט היא משתחרר או עולה על הצוואר או הטוסיק זזה אחורה מהמושב וזה כבר לא בטיחותי
גם איך שהו לפחות אצלי שהם נרדמים עם המיינפולד הפ פשוט שוכבים על כל המושב האחורי

אני הייתי צריך להכניס שני כיסאות ובוסטר ולקחתי את הסונטה,
גם שם זה היה דחוק

דווקא לא ממליץ אותו לנסיעות קבועות, מניסיון
הוא אחלה לטיולים בחול (זה המטרה העיקרית שלו) ולחסוך את התשלום היקר להחריד על ההשכרה
אבל בפעול הוא בעיקר כסתח לדוח תנועה
אם קושרים נכון זה בטיחותי באותה המידה
אבל בפועל לפחות הילדים שלי זזים תו"כ ולא ממש יושבים על זה כמו שצריך או תו"כ הנהיגה

צפה בקובץ המצורף 651
אני גם באותה הדילמה עכשיו, מחנות ליד הבית שמייבאה את הכיסאות של ברייטקס וביבי סייף זה הבוסטר הכי צר שיש להם
שימו לב שאין ידיות ומקום לכוסות
הרוחב שלו הוא רק 44 ס"מ ככה שאמור להיות מקום ל2 + סלקל

היום בפורסטר שלנו נכנס סלקל +בוסטר גב רחב עם מתקן כוסות וידית + בוסטר קטן פשוט, אבל מאוד צפוף
היעד הוא לשדרג את הבוסטר גב
אבי ורון כותב באתר שלו שבוסטר גב שמשתמש בחגורות הרכב לחגור את הילדים הוא הכי פחות בטוח. במקרה תאונה קרה שהילד נמחץ בין חגורת הרכב לכסא.

אבי ורון כותב באתר שלו שבוסטר גב שמשתמש בחגורות הרכב לחגור את הילדים הוא הכי פחות בטוח. במקרה תאונה קרה שהילד נמחץ בין חגורת הרכב לכסא.
נכון, אצלי בגלל זה עדין נשאר עם בוסטר גם עם 5 נקודות מגע (שלא משתמש בחגורות של הרכב)
אבל למדתי שלפחות אצלי עדיף משהו כזה מאשר בוסטר קטן שלא שמים בכלל את החגורה העליונה או לא יושבים טוב
עדין בטוח שיש בוסטרים 5 נקודות מגע עם רוחב 44 - אם למישהו יש המלצה גם אשמח לקבל

עדין בטוח שיש בוסטרים 5 נקודות מגע עם רוחב 44 - אם למישהו יש המלצה גם אשמח לקבל
אני רוצה לקנות בימים הקרובים. גם אני אשמח להמלצה.

אני רוצה לקנות בימים הקרובים. גם אני אשמח להמלצה.
קניתי בסוף בוסטר גב של ברייטקס (הלינקים זה דוגמאות לדגם רק, אולי יש יותר זול ברשת)
https://trendy.co.il/product/בוסטר-...S11g_QdNK66zUq3WYTqzQzKWGXVK-kfxoC1I8QAvD_BwE
https://www.britax.co.il/items/2677...eTPE3VhVvIxfsAQ8x7reL1TxCXDt0CERoCI-AQAvD_BwE
https://www.britax.co.il/items/2677...eTPE3VhVvIxfsAQ8x7reL1TxCXDt0CERoCI-AQAvD_BwE

רוחב 44 סמ
לא 5 נק' מגע, אלה עם חגורה
סתם דוגמא לדגמים, בפורסטר שלי נכנסים 2 כאלה + כיסא הפוף לתינוקת

אם אתה רוצה אחד, יש לי עוד אחד בקרטון שהזמנתי בטעות (את הדגם התחתון) אשמח למכור (-:

בפועל שתדע לצערי הרב, הבן שלי בן ה7 כבר לא ממש יושב בבוסטר גב....

קניתי בסוף בוסטר גב של ברייטקס (הלינקים זה דוגמאות לדגם רק, אולי יש יותר זול ברשת)
https://trendy.co.il/product/בוסטר-גב-ברייטקס-רומר-דיסקברי-sl-discovery-צבע-שח/?gclid=CjwKCAjwyryUBhBSEiwAGN5OCL8eSTLK0Cw1z4UxbD_gd9S11g_QdNK66zUq3WYTqzQzKWGXVK-kfxoC1I8QAvD_BwE
https://www.britax.co.il/items/2677975?adscale=1&utm_campaign=adscale_12072991134&utm_source=adscale_shopping&utm_medium=Ads&utm_campaign_name=SmartShopping_IL_V2+[גוגל+שופיינג+מושבי+בטיחות]+(גוגל)&device=c&creativeId=491343288628&network=u&gclid=CjwKCAjwyryUBhBSEiwAGN5OCNJdzakZXhZTdQYC9nHYh2eTPE3VhVvIxfsAQ8x7reL1TxCXDt0CERoCI-AQAvD_BwE
https://www.britax.co.il/items/2677975?adscale=1&utm_campaign=adscale_12072991134&utm_source=adscale_shopping&utm_medium=Ads&utm_campaign_name=SmartShopping_IL_V2+[גוגל+שופיינג+מושבי+בטיחות]+(גוגל)&device=c&creativeId=491343288628&network=u&gclid=CjwKCAjwyryUBhBSEiwAGN5OCNJdzakZXhZTdQYC9nHYh2eTPE3VhVvIxfsAQ8x7reL1TxCXDt0CERoCI-AQAvD_BwE

רוחב 44 סמ
לא 5 נק' מגע, אלה עם חגורה
סתם דוגמא לדגמים, בפורסטר שלי נכנסים 2 כאלה + כיסא הפוף לתינוקת

אם אתה רוצה אחד, יש לי עוד אחד בקרטון שהזמנתי בטעות (את הדגם התחתון) אשמח למכור (-:

בפועל שתדע לצערי הרב, הבן שלי בן ה7 כבר לא ממש יושב בבוסטר גב....
באסה, אתמול בלילה נקרתה לי הזדמנות וקניתי... גם שלי עם חגורה. הסבירו לי שלילד בגודל כזה, אין יתרון בחמש נקודות לעומת בוסטר גב שמכוון את החגורה לגובה הנכון. לילד חסרים עדיין כמה סנטימטרים כדי לשבת בלי גב בכלל.
קניתי את הכיסא הכי צר, אבל לדעתי עדיין תהיה בעיה לדחוס 3 מאחורה.
מסתבר שבמושב האמצעי אין איזופיקס. לא ידעתי את זה.
בינתיים אנחנו מתכוונים לשים את התינוק במושב הקדמי, ואחד המבוגרים יצטרך להדחק בין הכסאות של הילדים מאחור. יהיה צפוף.
כשהילדים יגדלו קצת, הגדול יוכל לשבת באמצע במושב רגיל, והקטן יוכל לעבור אחורה.

מסתבר שבמושב האמצעי אין איזופיקס. לא ידעתי את זה.
אתה יכול לחבר באיזופיקס את האמצעי, שפוט תשתמש בנקודות עיגון של הכיסא הימיני והשמאלי
למרות שאם יש לך חגורה רגילה אז אין צורך כמובן באיזופיקס הוא רק לטובת ה5 נק מגע

הסבירו לי שלילד בגודל כזה, אין יתרון בחמש נקודות לעומת בוסטר גב שמכוון את החגורה לגובה הנכון.
בסביבה סטרילית זה נכון
אבל אם הילד נרדם או יושב שמוט או בתנוחות מוזרות אז הוא יעוף החוצה מהחגורה כנראה וב5 נק הוא תמיד יהיה קשור
אבל אני עושה אותו הדבר גם עם הבן 7 וגם עם בת 3

אין צורך כמובן באיזופיקס הוא רק לטובת ה5 נק מגע
אולי קראתי לא נכון אבל מוסיף שאפשר לחבר כיסא עם חגורת הרכב ועדיין לקשור את הילד עם 5 נק' אחיזה (עם חגורת הכיסא).
זה אפילו סידור נדרש מעל משקל ילד. יש לאיזופיקס מגבלת משקל מה שאין לחגורת רכב

אולי קראתי לא נכון אבל מוסיף שאפשר לחבר כיסא עם חגורת הרכב ועדיין לקשור את הילד עם 5 נק' אחיזה (עם חגורת הכיסא).
זה אפילו סידור נדרש מעל משקל ילד. יש לאיזופיקס מגבלת משקל מה שאין לחגורת רכב
נכון, אבל זה לכיסאות בטיחות
שלרוב הם מתחילים בגילאים יות רקטנים ובעיקר הם רחבים יותר ואז יש בעיה להכניס 3 ברכב
היתרון הגדול בבוסטר צר הוא שנכנסים 3 מאחורנה

נשמח שתספר כשתגיע למסקנות.
אחרי לא מעט חודשים של חיפושים ובדיקות הלכתי על סקודה אוקטביה.
השבוע הייתה לנו נסיעה ראשונה בהרכב מלא והיא עברה בשלום (קצת צפוף מאחורה אבל לא נורא).

אחרי לא מעט חודשים של חיפושים ובדיקות הלכתי על סקודה אוקטביה.
השבוע הייתה לנו נסיעה ראשונה בהרכב מלא והיא עברה בשלום (קצת צפוף מאחורה אבל לא נורא).
איזה כסאות הכנסת שם? אנחנו ניסינו עם שני כסאות ובוסטר עם איזופיקס, וראינו שלא נכנסים.

איזה כסאות הכנסת שם? אנחנו ניסינו עם שני כסאות ובוסטר עם איזופיקס, וראינו שלא נכנסים.
שתי האפשרויות שהצליחו לנו:
1. שני בוסטרים עם איזופיקס מאחורה והסלקל ליד הנהג (כמובן צריך לבטל את כרית האוויר ליד הנהג) כאשר המבוגר הנוסף יושב מאחורה במושב האמצעי.
2. הסלקל/מושב בטיחות נכנס מאחורה באחד הצדדים עם שני בוסטרים אחרים שקנינו (פשוטים וזולים ללא איזופיקס).

שתי האפשרויות שהצליחו לנו:
1. שני בוסטרים עם איזופיקס מאחורה והסלקל ליד הנהג (כמובן צריך לבטל את כרית האוויר ליד הנהג) כאשר המבוגר הנוסף יושב מאחורה במושב האמצעי.
2. הסלקל/מושב בטיחות נכנס מאחורה באחד הצדדים עם שני בוסטרים אחרים שקנינו (פשוטים וזולים ללא איזופיקס).
כנראה שכסאות הבטיחות שלנו ו/או המבוגרים שלנו רחבים משלכם :lol:

• אהבתי
Reactions: ES7
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
מ איזה רכב מומלץ לקנות? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 35
ס האם אפשר לקזז ירידת ערך של רכב ממס רווחי הון מיסים 16
yancuk רכב חברה - כדאיות צרכנות פיננסית 14
ה איך להיות בעל רכב וגם מנימליסט ;) מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 21
ל כניסה עם רכב לחלקה פנימית נדל"ן 2
P כדאיות ביטוח רכב צרכנות פיננסית 6
I החלפת רכב ביש ברירה צרכנות פיננסית 11
O קניית רכב ומימון צרכנות פיננסית 10
U ימי מכירות רכב אוף טופיק 0
A מה הדרך הטובה לרכוש רכב? צרכנות פיננסית 6
W הוצאות נסיעה עבור רכב חשמלי מיסים 0
ישראלי מצוי קנית רכב חדש סקודה פאביה או יונדאי אי 20 צרכנות פיננסית 25
Y רכב משפחתי צרכנות פיננסית 1
א החלפת רכב מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 36
I ביטוח רכב , עליה ממש גבוהה? צרכנות פיננסית 2
M הוצאות רכב עצמאי- פחת מיסים 1
M קניית רכב עם כסף מהכיס או במימון צרכנות פיננסית 4
I ביטוח רכב שכור בחו״ל? צרכנות פיננסית 8
י ביטוח רכב לפי קילומטרים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 1
Flex האם לסגור הלוואה על רכב צרכנות פיננסית 6
ח אופטימזציה בקננית רכב והחלטה על תקציב צרכנות פיננסית 1
ש רכב ליסינג או פרטי? מיסים 1
Shnizelia איך קונים רכב "סולידי"? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 15
לב מישקין מה עדיף לקנות רכב יד שנייה או לקחת מהעבודה תמורת תשלום? צרכנות פיננסית 12
L נהג צעיר רכב ראשון - יד 2 או ליסינג פרטי צרכנות פיננסית 3
A רכב קטן במחיר משתלם, יד שנייה או חדש? שמעתי 0 קילומטר עם הנחות מאוד משמעותיות-"חבר" וכו'. צרכנות פיננסית 4
D רכב צמוד מהעבודה ומעבר ליישוב מזכה מס מיסים 1
Couch Potato השכרת רכב בסקוטלנד מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 3
U מס רכישה על רכב חשמלי צרכנות פיננסית 1
דאניל תיקון יקר של רכב אוף טופיק 22
M קניית רכב חדש ואחזקתו לתקופה ארוכה צרכנות פיננסית 20
M מדוע בביטוחי רכב אין מס ערך מוסף? פוסטים מאיכות נמוכה 4
LtWorf תביעת רכב - ויתור סודיות - טופס 1010 צרכנות פיננסית 1
ט רכב פרטי סולידי (נראה לי) מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 5
deussex שאלות תם - איך למכור רכב נכון, בלי ליפול על נוכל + לא להיפגע אוף טופיק 45
T השכרת רכב פרטי מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 34
M רכישת רכב. מה הדבר הנכון כלכלית? צרכנות פיננסית 18
א רכב למשפחה בדרך מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 14
deussex רכישת רכב חדש - איזה כדאי ? מבולבל מאוד, ועליית מחירים צרכנות פיננסית 62
Y אופטימיזציה של ביטוח רכב מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 21
L רכב פרטי, האם זה באמת שווה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 73
Z התלבטות בנוגע לכספי פיצויים/קרן השתלמות/הלוואה לצורך רכישת רכב צרכנות פיננסית 9
א רכישת רכב - הלוואה על קרן ההשתלמות צרכנות פיננסית 6
M ביטוח רכב - מי מוגדר "נהג עיקרי" כשיש זוג שחולק רכב? צרכנות פיננסית 21
V רכישת רכב חדש ע''י מינוף קופה צרכנות פיננסית 12
O החלפת רכב נוכחי לרכב חשמלי מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 186
ס שכירת רכב לסופשים? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 6
M יועץ ברכישת רכב - כדאי? אוף טופיק 9
L בחירת גודל רכב - בטיחות מול נוחות מציאת חניה ועלות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 48
T האם כדאי לחכות עם קניית רכב לדצמבר, אם החל מה-1 לאוקטובר לא יהיה לי רכב? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 6

נושאים דומים

Back
למעלה