• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

עמלות ודמי ניהול - שרשור מתעדכן

להרבה מאוד אנשים IB יוצא יקר יותר משמעותית!!
זה מה שאני גיליתי למקרה שלי. אתה יכול לחפש את הדיון על התיק שלי ולראות את הפירוט של החישובים - איפשהו שם לקראת העמודים האחרונים

יש לי תיק בבנק ירושלים ושם אני משלם 1% מעל לשער בכל המרת משקלים לדולרים
במיטב אמרו לי שאני אשלם 0.55%
בפסגות אמרו שזה הפרשי שער במכרז בין הבנקים בלי להגיד כמה זה בעצם יוצא
זה מה שרציתי לשאול בעצם
מה זה אומר הפרשי שער במכרז בין הבנקים
הנציג לא ידע להגיד לי...

אתה ממיר דרך שירות הלקוחות? בדוק אם אתה יכול להמיר ישירות דרך המערכת של אינטרקטיב. הם מוכרים מט"ח שם. אמרו לי שאפשר לקנות שם שקלים.

לינק לאחד הדיונים בנושא.
@versys אצל אקסלנס יש מבצע חבר מביא חבר בתנאים אטרקטיביים, תוכל לפנות בפרטי אלי או @liranviper על מנת לקבל תנאים אלו.

ג.נ. קיבלתי מהם הטבה דמי ניהול שנה חינם בעקבות חבר שצירפתי, לא אקבל הטבה נוספת בגין צירוף חברים נוספים.

נערך לאחרונה ב:
@מתכנת , תודה.
התנאים בלינק הם אלה שקיבלתי במייל הראשון איתם. התנאים האטרקטיבים שציינת הם בנוסף על אלה או שהם יישרו קו ?
האם בתיק 50K יש על מה להתווכח, מישהו מוכן לתת מספרים שאליהם לכוון בבזאר הטורקי הזה ?
excelance.jpg

*** לא מצליח להעלות את התמונה, למרות שהיא בקישור לדרופבוקס -סורי

התנאים האטרקטיבים שציינת הם בנוסף על אלה או שהם יישרו קו
אלו התנאים בגדול - וזה זול יותר ממה שמתפרסם רשמית באתר שלהם והסוכנת שמופיעה אצלך היא זאת שעבדתי עמה..
אצלי 10 ש"ח דמי ניהול חודשי, אין כלל עמלות ק/מ על קרנות מחקות בארץ גם לא ב IRA ו ה 10 ש"ח נגבים פעם אחת בחשבון הממוסה וב IRA אין בכלל דמי ניהול (למעט 0.225% לאי.אר.אי ישראל)

התנאים האלו קבועים?
ביררתי מול אקסלנס וזו תגובתם:
חשוב שתדע שאקסלנס אינה מחויבת לעמלות כלומר היא אכן יכולה לעלות את העמלות, יחד עם זה אקסלנס שירותי בורסה לא העלו את העמלות 5 שנים, כלומר העמלות לא יעלו ואין עניין להרעות את תנאי הלקוח, ההפך הוא הנכון.
קחו בחשבון!

אהה,
ועוד ג.נ. מתבקש: בניגוד למה שחשבתי ורשמתי בתחילה כן אקבל פטור נוסף על לקוחות שיגיעו דרכי.

באיזון הרבעוני היום החלטתי לבדוק שוב את דמי הניהול של קרנות הנאמנות שאני מחזיק בהן. גיליתי להפתעתי שה-מגדל שקלית 5+ שנים גובה דמי ניהול של 0.15%, ושיש אלטרנטיבות באותו פרופיל השקעה שגובות 0%. בבדיקה נוספת גיליתי שהעלאת דמי הניהול קרתה לאחרונה יחסית. מיותר לציין שכסף חדש לא נכנס לשם, אלא לקרנות המקבילות.
השאלה היא מה לעשות עם הכסף הקיים שם (כ-30000 ש״ח, שנמצאים בפלוס 8%). אם אני מוכר ועובר, אני מרוויח את ה-0.15% מכאן והלאה, אבל משלם מס רווחי הון. אם אני נשאר, אני משלם את דמי הניהול, ובקץ הימים, כשאמכור את הקרן - גם את המס.

מה אתם הייתם עושים?

השאלה היא מה לעשות עם הכסף הקיים שם (כ-30000 ש״ח, שנמצאים בפלוס 8%). אם אני מוכר ועובר, אני מרוויח את ה-0.15% מכאן והלאה, אבל משלם מס רווחי הון. אם אני נשאר, אני משלם את דמי הניהול, ובקץ הימים, כשאמכור את הקרן - גם את המס.
אל תדאג אני בטוח שגם השאר יעלו את דמי הניהול בעתיד הלא רחוק.

זו בדיוק מלכודת המס ותכין את עצמך נפשית להיות באותה מלכודת בעוד כמה שנים כשדמי הניהול של הקרן החדשה יגדלו.

ועוד ג.נ. מתבקש: בניגוד למה שחשבתי ורשמתי בתחילה כן אקבל פטור נוסף על לקוחות שיגיעו דרכי.
בהתחשב בזה שאני הפניתי אותך אליהם, אני מקבל משהו על הנכדים שלי? :O

עדכון קטן לכל המעוניין:
ביטריידר בשיתוף עם IB-HK השיקו היום סוג חדש של חשבון שמאפשר סחר תוך-יומי במניות אמריקאיות לחשבונות של מתחת ל-25 אלף דולר בלי המגבלות של הרגולציה האמריקאית.
סוג החשבון החדש כפוף לרגולציית HK ולא לרגולציה האמריקאית ועמלת המינימום בו עומדת על 2.9 דולר למניה.
חשבון זה לא מתאים למשקיעים פסיביים שממעטים בפעולות אז מי שפותח דרכם חשבון בעתיד צריך לשים לב לסוג החשבון שהוא פותח.

הם עדיין מאפשרים פתיחה של חשבונות רגילים שכפופים לרגולציה האמריקאית עם העמלות הנמוכות שהוצגו קודם לכל מי שרוצה.

ג.נ.
אני עדיין לא מקבל מהם שום תמורה על סיפוק מידע בניגוד לשקרים שהופצו בפורום בעבר.

תגיד, למה מחוק האיזור של המרת מטח? אין אפשרות במסלול הזה או שפשוט זה לא היה רלוונטי לך? אתה יודע כמה הם גובים? (סליחה על החפירה...).

תגיד, למה מחוק האיזור של המרת מטח? אין אפשרות במסלול הזה או שפשוט זה לא היה רלוונטי לך? אתה יודע כמה הם גובים? (סליחה על החפירה...).
לרוב בבתי ההשקעות אין "עמלת" המרת מט"ח אלא רק פער שערים.

לא ראיתי שכתבו על זה פה עדיין, אז הנה:
דמי הניהול של הרבה תעודות סל (אולי כולן) עלו מתחילת יולי בעקבות שינויי רגולציה.
דיווח בכלכליסט, הודעות רלוונטיות באתר הבורסה.
בגדול, תעודות סל גובות עכשיו גם דמי נאמן, כמו קרנות נאמנות.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
הדבורה מיה טופס 867 - האם כולל עמלות ודמי ניהול? מיסים 3
א אופן תשלום עמלות ודמי ניהול על קרנות סל איריות שוק ההון 11
י עמלות ודמי ניהול שוק ההון 4
B תשלום עמלות ודמי ניהול שוק ההון 4
leibo עמלות ודמי ניהול לתיק השקעות בבנק מזרחי שוק ההון 4
מתכנת עמלות ודמי ניהול - שרשור מתעדכן (ניהול אישי IRA) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 865
ארגמן עמלות ודמי ניהול בתיקים גדולים צרכנות פיננסית 34
A חשבון בנק ללא עמלות עוש ודמי כרטיס צרכנות פיננסית 5
Dinoman עמלות ודמי שמירה בברוקרים אצל SLICE הסבר פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
E קיזוז עמלות rsu מיסים 22
J השוואת עמלות בקניית ביטקוין השקעות אלטרנטיביות 21
א עמלות אפסיות בקרנות מחקות כשרות שוק ההון 1
ח הוזלת עמלות קנייה בישראל צרכנות פיננסית 4
H הוזלת עמלות בעת פתיחת חשבון מסחר שוק ההון 9
someone235 קרן השתלמות עם עמלות פחות מ-0.8% פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
Dany74q התייעצות - מזעור עמלות מט"ח בהעברה דולרית מנאמן (IBI) צרכנות פיננסית 4
מ עמלות בקריפטו השקעות אלטרנטיביות 9
ז עמלות מט״ח לחברה עם הכנסות מלקוח זר צרכנות פיננסית 13
T מה הדרך הטובה ביותר לקצור רווחים מקריפטו במינימום עמלות? השקעות אלטרנטיביות 0
G עמלות בלאומי טרייד שוק ההון 3
ס עמלות סמויות בקרנות פנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
ע נווד דיגיטלי - אשראי ללא עמלות מטח צרכנות פיננסית 3
ט קיזוז מיסוי דיב' בחשבון ממוסה כנגד עמלות ברוקר - אפשרי? פוסטים מאיכות נמוכה 5
SolidBixby עמלות בנקים לעסקים צרכנות פיננסית 0
S חשבון בנק + שני כרטיסי אשראי ללא עמלות? צרכנות פיננסית 1
L עמלות מטבע חוץ (שקל יורו) צרכנות פיננסית 0
T שאלת מתחיל- דיבידנד וחסכון עמלות שוק ההון 1
D העברת דולרים מחו"ל לישראל במינימום עמלות צרכנות פיננסית 24
O תיק השקעות - עמלות גבוהות, מה עושים? שוק ההון 6
adirkol להעביר לארץ 200,000 דולר, עמלות ומיסוי שוק ההון 5
ד סקר עמלות מוסדות פיננסים צרכנות פיננסית 3
מ עמלות מט"ח והפרשי שער המרה צרכנות פיננסית 9
עידו ג מיקוח על עמלות שוק ההון 29
ב עמלות מט"ח שאלה וזקוק להמלצות צרכנות פיננסית 3
N התמקחות עמלות מסחר IRA פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
מ קניית אופציות לאחר התפטרות - עמלות והעברה לחו"ל מיסים 1
S עמלות קנית מטח גבוהות צרכנות פיננסית 10
ס שתי קרנות סל זהות בביצועים, אך שונות במחיר, עמלות וגודל. מה הייתם קונים? שוק ההון 8
G הוזלת עמלות הפקדה באינטרקטיב ישראל שוק ההון 3
J לא מבין משהו בנוגע לדמי עמלות במסחר בחו"ל שוק ההון 26
S עמלות ב פנסיה ב IRA פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
Z חישוב מיסים על עמלות מיסים 2
עניי עירך קודמים שלום.שאלה לגבי עמלות באקסלנס.לא מזמן עברתי לשם לפי קישור של הסולידית. שוק ההון 5
R שאלה של מתחילים על עמלות ותשלום מס על רווחים מיסים 6
N קרן כספית - עמלות בבנק שוק ההון 3
יוזר עמלות על ניוד תיק השקעות צרכנות פיננסית 19
S עמלות בנקים בדרך בהעברת SWIFT - אחוזים או FIXED? שוק ההון 6
T על אילו עמלות אני יכול לקבל פטור/הנחות בהעברות מט"ח לחו"ל? שוק ההון 7
F עמלות הקשורות ל-RSU לעובדי מובילאיי צרכנות פיננסית 5
R קרנות ימי עדכון ושיטת עמלות שוק ההון 11

נושאים דומים

Back
למעלה