• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

עידן פוסט-נתניהו

מצב
הנושא נעול.
הוא מתכוון לאוכלוסית הרוקחים
אז מה הפיתרון? לאפשר זכות בחירה ליהודים בלבד?
חוץ מזה ייתכן שהם יהיו חלק בממשלת שמאל (אם יקרו ניסים והעבודה ומרץ יזכו בכמות מאוד גדולה של מנדטים).

תשאל את @nick .
אני לא חושב שאם הם יהיו בקואליציה יקרה משהו מיוחד, השר לפיתוח הנגב והגליל יכול להתאים לאיימן עודה.
(כי שר התקשורת היום, או השר לשקרמגדרי או משהו באמת מייצגים משהו ויכולים לעשות מהפכות).

גלעד ארדן הוא אחד מחברי הכנסת הכי פאשיסטים שהיו במדינת ישראל (והיו, היו לא מעט), ואני אוהב כלבים.
אנא נמק. הוא נראה לי למלמ לגמרי. פאשיסט?

חוץ מזה ייתכן שהם יהיו חלק בממשלת שמאל (אם יקרו ניסים והעבודה ומרץ יזכו בכמות מאוד גדולה של מנדטים).
אולי לאסור על מפלגות סקטוריאליות (כולל ש"ס והמפלגות הדתיות) ואז שבכל מפלגה יהיו נציגים ערבים, דתיים וכו'.

אצטט סיני זקן שאמר פעם דבר חכם:
לא יודע מה הפתרון לזה. המצב קשה.

אני לא חושב שאם הם יהיו בקואליציה יקרה משהו מיוחד
סך הכל ציינתי את המציאות ב -70 השנים האחרונות. זו כרגע עובדה. אם ידידינו מהשמאל הרגרסיבי יחפצו לשבת בקואליציה יחד עם אפולוגטיקני טרור, שיבושם להם. זה אכן יכול לשנות את המצב.

אולי לאסור על מפלגות סקטוריאליות
שוב אצטט את אותו הסיני:
לא אוהב פתרונות מלאכותיים כמו העלאת אחוז החסימה, שבעצם פוגעים בדמוקרטיה ובייצוג של כל אחד מאיתנו
אפשר גם פשוט לאסור על הדת. או - נעלה את סטאלין באוב, שכידוע זה מעשה דתי, ומיד לאחר מכן נאסור על הדת.
"הנדסת כללי דמוקרטיה" כאוות נפשך כדי לפתור כל בעיה ספציפית, יביא ללא ספק לתוצאות שלא אני ולא אתה יודעים עדיין. וכל זה בשביל להתמודד עם בעיית משילות קטנה.

ראש עיריית פ"ת מונע גישה רגלית נוחה נורמלית לתחנת סגולה ומשאיר גישה רק ממתחם מכירות לא חוקי,
לדעתי, המעבר באחריות הרכבת, שלא ביקשה מעבר נורמלי ולא תיכננה לבנות כזה.

מצד אחד כן. מצד שני, לתחושתי, קשה לי לדמיין שנתניהו מושחת. עדויות אחריות, מעבר לתחושות שלי, אין. אם יהיו אעריך מחדש. בינתיים להתייחס לחשדות כאילו זאת הרשעה, זה שגוי בעיני.

אגב, פרשת הצוללות, שנתניהו לכאורה לא חשוד בה, לדעתי, מאיימת עליו הרבה יותר מהקשקוש עם נוני והשמפניה. אם באמת, שיחדו אנשים במערכת הבטחון, בתהליך הרכש של האמל"ח הכי יקר בצה"ל, והוא פספס את זה בתום לב מוחלט, זאת ניראת לי כמו רשלנות פושעת. לכל הפחות.

נו באמת.

הלוואי.
לא רואה שם מישהו... כץ עושה קולות בכיוון, והוא אחלה בעיני, לא בטוח שכראש ממשלה...
השאר... לא יודע... סער מבחינתי פסול בגלל עניין המרכולים. כחלון פופוליסט נוראי. ברקת לא מכיר מספיק.

אנא נמק

טראמפ? צרפת? בריטניה?
השאלה היא מה זה לא ראוי.
ובכל מקרה זה עניין ציבורי. הציבור צריך לשפוט. בעיני בשיקול הכללי יש דברים הרבה יותר משמעותיים.
וכעורך דין, אני מצפה שתכיר את המשמעות של "שלח לחמך" זה עניין פלילי....

אף אחד מהורי לא הצביע לליכוד... מעולם...

אפשר בבקשה נתונים? הנתונים שאני מכיר אחרים. הגדלה נומינלית, וביחס לתמ"ג.

כי זה אחלה שירות ציבורי. שבהשקעה לא גודלה משפר את החיים של הרבה אנשים, וכי המודלים למימון פרטי של תחבורה - כושלים.

המונח "חברתי" שייך בגדול לפופוליסטים משמאל ומימין. במיוחד לכאלה שפונים לקבוצות לחץ. כלומר, כחלון, ש"ס, ומפלגת העבודה.

האלטרנטיבות הראליות לנתניהו הן לפיד, ומפלגת העבודה. הראשון כסיל. ומפלגת העבודה, לדעתי, מייצגת מדיניות ואידיולוגיה שהיא בגדר סרטן ממאיר למדינת ישראל.

מלהקשיב לגבאי, פרץ ושות'.

אפשר להסתכל על אוסלו, וההתנתקות כמקרי בוחן. אם אתה ממש רוצה אז גם המהלכים של ביבי 1.0, אולי גם על ברק.
מדינת ישראל ויתרה ונסוגה, אויבינו התחזקו, זיהו בכך חולשה, ואנחנו קיבלנו טילים על הראש, או אוטובוסים מתפוצצים.
ואם מדינת ישראל לא היתה נסוגה לא היו טילים? לא היו פיגועים? אולי אויבינו ראו גם בהמצאת האייפון סימן לחולשה ולכן חטפנו טילים?
ובקשר לשלח לחמך, כפי שכתבתי הבחינה הפלילית היא מפלטם של המושחתים שטוענים שכל מה שלא פלילי הוא רדיפה של השמאל ומי שלא עבריין הוא צח כשלג.

דיי קשקוש לא?
אם אתה קורא להעברת ציוד גינה שנקנה למעון ראש הממשלה לביתו הפרטי, להעסקת עובדת זרה באופן פרטי על חשבון משלם המיסים בכמה מאות אלפי שקלים קשקוש...
אשר לבקש ממך קש?

בסופו של דבר, תפקיד ראש הממשלה במדינת ישראל הוא תפקיד קשה ומוטרף. לחץ מטורף 24\7 עם החלטות הרות גורל בנושאי חיים ומוות כיום ולדורות הבאים באופן כמעט יומיומי. כל אדם שפוי היה בורח מהתפקיד (מלכוד 22 :) ).
השאלות העולות אצלי לגבי הנושא הן:
1) האם אנו מעדיפים את האדם המתאים ביותר לתפקיד, או שאנו מראש מצמצמים את האוכלוסיה לאלו שלא מקבלים מתנות סיגרים ושמפניה אפילו שזה לא פלילי? הסולידית דברה על זה שעבדי הקריירה מרגישים צורך לפנק עצמם במותרות כדי לפצות על מרוץ העכברים המוטרף שנמצאים בו. האם זה לא אותו המצב אצל נתניהו? נטען פה שנתניהו רוצה לשרוד בתפקיד בכל מחיר. אם אכן הוא חושב שהוא המועמד הכי טוב, ואם הוא רוצה בטובת מדינת ישראל, יש הגיון רב במאמצי שמירת הכסא שלו
2) האם ראש הממשלה הוא מנהיג ומחנך, או מנהל? ההבדל הוא שמנהיג ומחנך זה מישהו שהיית מרגיש נוח לחנך את ילדיך להיות כמוהו. מנהל זה אדם שעושה עבודה טובה בתפקיד ניהולי כלשהו, הוא לא חייב להיות מודל אישי להתנהגות. ברור שנתניהו הוא מנהל, לא הייתי רוצה לחנך את ילדי להיות כמוהו.

אין לי תשובות..., אבל אני חושב שהנושא יותר עמוק משינאת המן או אהבת מרדכי.

לפנק את עצמם, או לקבל מתנות מלקוחות?
יש לך מניה בחברה ומסתבר שהמנכל אמר לאנשי הרכש להתקשר עם חברות ספציפיות בלי מכרז/בדיקת נאותות, כי הבעלים הם חברים שמפנקים אותו במתנות.
אתה ממשיך להחזיק במניה?

1) האם אנו מעדיפים את האדם המתאים ביותר לתפקיד, או שאנו מראש מצמצמים את האוכלוסיה
לצורך הקצנה , נגיד שהאדם המתאים ביותר לתפקיד דורש קורבן אדם פעם בשבוע וכל השאר חדלי אישים מוחלטים (בלי להתייחס לרה"מ הנוכחי ומתחריו). במי תבחר?

ביבי או לא ביבי זה לא הסיפור. השאלה היא אם אנחנו בתקופת פוסט דמוקרטיה.

הסכנה המיידית לדמוקרטיה הישראלית זה הגלישה המהירה לדיקטטורה שיפוטית עם סמכויות שנוטלים לעצמם יועצים משפטיים ושופטי בג"צ שאינם נבחרים ושלא סובלים שום שיח וביקורת. מי שלא מתאים לאגנדה שלהם כבר מוצאים עליו משהו , הוא נגע לגברת א' במקומות אינטימיים במשרד לפני 20 שנה , לא הצהיר על מתנה והיד עוד נטוייה. המלחמה בשחיתות מבורכת ורצויה אבל שימוש ברשות השופטת להחלפת שילטון וכיפוף רצון הבוחר לאידאולוגיה כזאת או אחרת תחת איצטלה משפטית אמורים להטריד כל מי שהוא דמוקרט אמיתי.

אחת מאבני הבסיס של כל דמוקרטיה באשר היא זה הפרדת רשויות, רשות מחוקקת, רשות שופטת, רשות מבצעת ..

אבן בסיס נוספת לקיום משטר דמוקרטי זה חופש העיתונות ועיתונות אובייקטיבית... משהו שהעיתונות בישראל איבדה מזמן, אני מגחך לעצמי שיש עוד אנשים בישראל שקוראים לעצמם עיתונאים, מקסימום כתבי חצר בולשביקים... הון-שלטון-עיתון ...

לצערי, ואני עוקב מרחוק , הדמוקרטיה בישראל נמצאת בשלבי גסיסה מתקדמים , עיתונות מגוייסת עם אג'נדה ברורה וחונטה משפטית, פרקליטות המדינה מושחתת ומגוייסת, איבוד האימון במוסדות הממשל שלא לדבר על השחיתות...

ישראל זקוקה לניקוי אורוות מקיף ושקיפות בבג"צ ,בפרקליטות , בצמרת המשטרה , בצבא, בשלטון המקומי, בהסתדרות, הוועדים הגדולים ועוד ועוד ..יש הרבה עבודה בנדון .. ישראל זקוקה לרשות מחוקקת חסרת פניות שקופה ואובייקטיבית.

אם זה מנחם מישהו אז התהליכים האילו של גסיסת הדמוקרטיה קורים ברוב הדמוקרטיות המערביות ...

זה שהולכים להצביע כל 4 שנים ( במקרה שהממשלה מחזיקה מעמד בלי בחירות מוקדמות) לא הופך את ישראל לדמוקרטיה. גם ברוסיה, מצריים, סורייה ועוד יש בחירות ...

שילטון מחליפים בקלפי ולא על ידי רדיפה פוליטית, עמותות עלומות שם, תפירת תיקים , סקרים מוטים, הדלפות, מניפולציות ועוד

גם בצרפת יש התדרדרות של הדמוקרטיה לנשיא מקרון הספיקו 24% מהקולות בסיבוב הראשון + התגייסות כל המנגנונים והעיתונאים נגד הימין הקיצוני בסיבוב השני כדי לקבל רוב מוחץ בפרלמנט... מצד שני אחוזי ההשתתפות בבחירות היה הנמוך מעולם.

נבחר נשיא פרו-אירופאי בעוד שרוב הקולות בסיבוב הראשון הלכו למפלגות שהיו במפורש נגד האיחוד האירופי ובעד יציאה מימנו.

בדרכו לסיבוב הראשון לנשיאות כבר דאגו להגיש כתב אישום במהירות האור( בדרך כלל זה לוקח שנתיים) נגד פרנסואה פיון מהימין שהיה מועמד בטוח לנשיאות ופתחו תיקים פליליים נגד מארין לה פן ובכך סללו את דרכו של מקרון לנשיאות, גם אם היו שמים עז נגד מארין לה פן מהימין הקיצוני בסיבוב השני לנשיאות היא היתה זוכה (העז .. ) פשוט כולם מתגייסים נגד הימין הקיצוני...

אותו שופט-חוקר שהגיש כתבי אישום נגד פיון זה אותו שופט -חוקר שהגיש יותר מעשרה כתבי אישום נגד הנשיא סרקוזי בלי אף הרשעה בבית משפט...
בתקופת סרקוזי הודלף לעיתונות תמונה ממשרדי וועד הסתדרות השופטים ( גם לשופטים יש וועד )...היה להם קיר שנקרא " קיר הכסילים " ועליו תמונות של סרקוזי ועוד פוליטיקאים שצריך להוריד והם היו משתעשעים עם זריקת חיצים על תמונות הפוליטיקאים "הכסילים " ...כמובן שכל הפוליטיקאים הנרדפים היו מהימין ...

לשמחתי, בצרפת יש עדיין עיתונות פחות או יותר מאוזנת, לפחות למראית עין . כמובן שיש עיתונאי חצר אבל יש משקל נגד ובכל דיון באולפני טלויזיה יש ייצוג לכל הקולות מימין ומשמאל כולל הימין והשמאל הקיצוני. אפילו סקרי דעת הקהל קולעים די בול לתוצאות הבחירות ...הווה אומר שהסקרים לא מוטים פוליטית ולא נועדו לעצב דעת קהל אלא לשקף אותה.

גילוי נאות , אני בעד מקרון ורוצה בהצלחתו. לצערי אחוזי הפופולריות שלו ירדו בחדות והוא כרגע זוכה לאחוזי תמיכה בצרפת יותר נמוכים מטראמפ בארה"ב. וזה עוד לפני ההפגנות המחאות והשביתות המתוכננות לספטמבר כנגד הרפורמה בחוקי העבודה , כרגע כולם בחופש ואין שביתות בקיץ :lol:

כולי תקווה שאזרחי הדמוקרטיות המערביות יתעשתו ויתחילו לפעול להצלת הדמוקרטיה .

נערך לאחרונה ב:
להביא ציטוטים של בכירי שב"כ לשעבר לגבי הפעולה נגד ערבים ואת התגובות של ביטן/רגב בנידון?
את דברי הרמטכ"ל לשעבר לגבי בכירים שלא סיימו להתפתח והתגובות?
או שאתה בוחר ציטוטים לפי "משהו שהייתי אומר גם כן"?

נ.ב.
עד כמה שידוע לי מפלגת השלטון גם יכולה רק להחליף את ראש הממשלה מטעמה.
או שזה כמו שאמר העו"ד של מר הון - מי שתובע את משפחת השליט הוא עוכר ישראל הפועל להשמדתה?

• אהבתי
Reactions: HHH
אני כנראה אעוף על "קישור" אבל...
בנימין נתניהו "ראש ממשלה ששקוע עד צוואר בחקירה לא יכול להמשיך לכהן"

(כלומר, אלא אם קוראים לו בנימין נתניהו)

או יותר מדוייק, אם זה משרת את מטרתו - ביבי עם העיתונות.

• אהבתי
Reactions: HHH
מצב
הנושא נעול.
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
מ האם אנחנו חיים בתום עידן הבעלות הפרטית על נדל"ן? נדל"ן 6
P תעודה פאסיבית מחקה מדד - האם תם עידן? שוק ההון 40
yossik עידן+ T2 אוף טופיק 7
amidar מחפש אנשים עם ניסיון ב"עידן פלוס". אוף טופיק 11
T מסיים תואר בהנדסת חשמל. מדוכא, מפוחד, ומוטרד מהעתיד, צריך עצות. (פוסט ארוך) התפתחות אישית 16
O פוסט משקיע מתחיל גנרי P: שוק ההון 2
ה עריכת פוסט אוף טופיק 4
T מקרו מחזוריות (פוסט שיתוף) אוף טופיק 1
E מתי כבר יגיע הזעזוע לפה? (הייטק/נדלן בארץ) פוסט תסכול פוסטים מאיכות נמוכה 534
ב פוסט עם יד על הלב - חיסכון מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 22
M אופטימיזציה של הפרשות לפנסיה - עוד פוסט עם טוויסט? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 14
M עוד פוסט של איך להתחיל, דומה אבל אולי קצת שונה שוק ההון 12
deussex מה עוד חסר לי לאושר ? פוסט שיתוף התפתחות אישית 20
כ פוסט ראשון, היו עדינים פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
ס פוסט קורונה == ירידות שערים? שוק ההון 10
פ דיון פוסט - אז אתם רוצים “להשקיע” בביטקוין? דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 143
S תוכנית ההשקעה שלי - פוסט ראשון! שוק ההון 14
לא חשוב שמות דיון - איך לייצר הכנסה פסיבית ממניות דיבידנד (פוסט מ-25.11) דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 28
נ הפעם זה אחרת - פוסט מהמשבר הבורסאי של הגל הראשון דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 5
נ ניודים, התנתקויות, ביטולים - פוסט עידוד מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 8
ב למה פוסט נמחק? נדל"ן 5
S לבנות אתרים או לבנות באתרים ? (או עוד פוסט הסבה להייטק ) התפתחות אישית 10
S יש לסולידית פוסט שמראה את כל האופציות של קרנות מחקות מדדים עולמיים? שוק ההון 2
א פוסט ראשוני- דירה לצורך השקעה נדל"ן 17
Cleo אז מה ערך התיק בנקודת הסיום? (אזהרה - פוסט מורבידי) פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 32
ג חיפוש פוסט- כל צורות ההשקעה באגח האפשריות שוק ההון 1
ה מחפש פוסט על ריבית דריבית דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 5
A שאלה בעקבות פוסט "קרנות ריט" שוק ההון 0
Kintsukuroi מעבר לארהב לצורך פוסט דוק אוף טופיק 6
M פוסט בכורה חופר, שוק ההון 46
משה פוסט בבלוג שלי שבו אני מציג חלק מהעקרונות בספר אנטי שביר אוף טופיק 5
R מתנות - אני יודעת שהסולידית כתבה פוסט על זה אבל - תמיכה נפשית מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 23
Benjamin W עולם חדש נורא? [פוסט בבלוג] דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 67
ד פוסט מעניין: איך לא לאבד כסף בהחלפת עבודה אוף טופיק 5
ד שאלה לסולידית: פוסט "נתינת נייר ערך כמתנה" שוק ההון 3
ד פוסט שפורסם בעבר על מתנת יום הולדת לילדים שוק ההון 2
ס פוסט שננעל אוף טופיק 1
Waler "הכנסה בסיסית" - אם כבר יש על זה פוסט אוף טופיק 38
הסולידית הזמנה לכתיבת פוסט אורח אוף טופיק 0
DiverGirl פוסט מוטיבציה: הרגלים ומשמעת התפתחות אישית 42
איליה פוסט של MMM לראשון באפריל מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 3
R פוסט/תגובה אבודה אוף טופיק 0
oferM נתניהו דרש מראש השב"כ להזהיר את לפיד: בלי פשרה על עילת הסבירות הסכנה למלחמה תגדל פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 47

נושאים דומים

Back
למעלה