• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מטבעות קריפטוגרפיים (ביטקוין וכד׳) - הפן המעשי

כתבה מתורגמת מ wsj שטוענת שקרנות סל הן דרך גרועה להשקיע בקריפטו.
מתנצל על איכות הפוסט, אבל אין לי מספיק ידע כדי לבקר את הכתבה ואני מביא אותה כי נראה לי שתעניין רבים כאן.
שאלה ראויה מה עלות החיכוך של גלגול חוזים.
זה ש BITO משך מיליארד דולר בנכסים זה מרשים מאד.

יש שני MOON. תחפש MOON של 21shares
תודה ראיתי. גם מחזיק 10 מטבעות אבל איכשהו נותן באמת קצת יותר משקל לאלו שאינם ביטקוין ואתריום, כנראה שיטת השקלול שונה. אולי אם יהיו ירידות משמעותיות בהמשך אשקול לרכוש.

אם אני מבין נכון GBTC מחקה את הביטקוין וETHE מחקת את האיתריום. איך זה עובד? הם מחזיקים פיזית במטבעות?
ראיתי שדמי הניהול בBLOK הם 0.78%. נשמע קצת גבוהה. זה מקובל בתחום הקריפטו?
יש לך אולי מדריך שמסביר לגבי קניה פיזית בישראל?
בימים האחרונים אני קורא ולומד ממקורות שונים ברשת וזה עדיין מעט מבלבל. הבנתי שצריך ledger לשמירת האבטחה, ארנק רך/קשה וכו'.

אגב, איזה בנקים ישראלים יותר ידידותיים למשקיעי קריפטו?
כן הקרנות של גרייסקייל מחזיקות פיזית ואסור להם לממש פרט על מנת לשלם את העלויות שלהם.
יש שם בעיה עם פרימיום ודיסקאונט ולכן העקיבה לא תהיה מדויקת. הן לוקחות דמי ניהול של 2%+
אם ה-0.78% נשמע לך הרבה.. :)
זה דיי מקובל בכל קרן שמשקיעה בחדשנות בסיכון גבוה (כמו גם הקרנות של ARK).

מדריכים לישראל אתה יכול למצוא ב-Cryptojungle של בן סמוחה, יש שם הרבה מידע בעברית.
אתה לא חייב ארנק על ההתחלה, כמובן שאם מדובר בסכום רציני של כמה עשרות אלפים אז כן רצוי להוציא מאיפה שקנית באיזשהו שלב.
בגדול יש יותר חיבה לארנקים של טרזור.
אומרים שפועלים יותר ידידותי לקריפטו.. לאומי בוודאות לא.

אהלן,

אחרי מעל שנה שאני מושקע בחברות שקשורות לקריפטו בבורסה החלטתי לעשות גם צעד לעבר הדבר האמיתי.

הלכתי קצת לאיבוד בכל ההודעות.

אשמח לתשובה לגבי כמה שאלות בסיסיות:
- איזה בורסות ממולצות למשקיע הישראלי (מבחינת אפשרות לממש את הרווחים ולהעביר לחשבון בארץ)?
- עמלות?
- בטיחות הכסף והמטבעות?
- עדיפות לאפשרות קנייה של מטבעות נוספים מלבד ביטקוין ואתר

איזה בורסות ממולצות למשקיע הישראלי (מבחינת אפשרות לממש את הרווחים ולהעביר לחשבון בארץ)?
בורסה בארץ bit2c
בורסה בחו״ל kraken
יש עוד בורסות
יש עוד חלפנים
אוסף שאלות קריפטו למתחילים. וגם באתרי החברות. כנראה לא חיפשת.
בטיחות הכסף והמטבעות?
בחר ארנק קר ופעל על פי ההנחיות וההמלצות.
- עדיפות לאפשרות קנייה של מטבעות נוספים מלבד ביטקוין ואתר
שוב,מופיע באתר החברה למשל אם בחרת בטרזור גם לאתר ותוכל לראות באלו מטבעות הם תומכים.

בהצלחה

יש איזשהי "בעייתיות" בקנייה באשראי בBINANCE והעברה מיידית (או אחרי כמה חודשים) לארנק של TREZOR? בעיקרון זה תהליך די פשוט, מנסה להבין אם אני מפספס משהו.

אני רואה שממליצים יותר על קראקן, עדיף להעביר אליהם ואז להעביר לארנק? או שברגע שכבר קניתי בבייננס זה לא משנה מבחינת תיעוד והסכמה של הבנק לקבל מזומן בעתיד?

נערך לאחרונה ב:
ש איזשהי "בעייתיות" בקנייה באשראי בBINANCE והעברה מיידית (או אחרי כמה חודשים) לארנק של TREZOR? בעיקרון זה תהליך די פשוט, מנסה להבין אם אני מפספס משהו.
איזה בעייתיות ?
אני רואה שממליצים יותר על קראקן, עדיף להעביר אליהם ואז להעביר לארנק
לא הייתה לי בעיה להעביר

מישהו מכיר/קונה דרך אלטשולר שחם הוריזון?
אשמח לשמוע יתרונות/חסרונות.

לפי מה שרשום באתר שלהם המינימום זה5000$ שזה פחות מ2000 ש"ח.
נגיד ואין לי בעיה עם הגבלת המינימום הזאת. יש חסרונות נוספים? מה לגבי יתרונות? איך העמלות שלהם בהשוואה לשוק?
דבר נוסף שאני לא בטוח לגביו, האם המינימום הוא לקניה מטבעות או להפקדה? ז"א, האם אני יכול לבצע הפקדה של 5K אבל בפועל לקנות רק ב2K או שאני חייב לקנות במינימום 5K?

מה לגבי דיווח מס? בעת מכירה אני אצטרך למלא דו"ח בעצמי?

למישהו יש תובנות כלשהן לגבי רכישה דרך IB? אני אזרח אמריקאי ומנהל שם תיק בכל מקרה, מנסה להבין אם יש חסרונות ידועים.

לפי מה שרשום באתר שלהם המינימום זה5000$ שזה פחות מ2000 ש"ח.
נגיד ואין לי בעיה עם הגבלת המינימום הזאת. יש חסרונות נוספים? מה לגבי יתרונות? איך העמלות שלהם בהשוואה לשוק?
דבר נוסף שאני לא בטוח לגביו, האם המינימום הוא לקניה מטבעות או להפקדה? ז"א, האם אני יכול לבצע הפקדה של 5K אבל בפועל לקנות רק ב2K או שאני חייב לקנות במינימום 5K?

מה לגבי דיווח מס? בעת מכירה אני אצטרך למלא דו"ח בעצמי?
העמלות מפורסמות לא? סביב איזור ה3-5, תלוי בסכום. לא יודע אם הפקדה=קנייה.
מצטרף לשאלה לגבי הדיווח, אני יודע שהם מנכים במקור, השאלה אם צריך לדווח עצמאית בנוסף.

מישהו פה מתעסק בקניה של אלטקוינס ומכיר את הפרויקט של ריצ'רד הארט לשכפול רשת האתריום(pulsechain)?
במקרה יצא לי לדבר עם מכר וותיק והוא ממש מתלהב מהעניין(הוא מאוד משוחד גם כי הרוויח המון על המטבע הקיים שלו HEX).
התגובות ברשת נעות בן נוכל מושלם ופרויקט לא הגיוני שיכשל בטוח לגאון נדבן ופרויקט שמביא בשורה אמיתית שיכולה לשנות את כול שוק המטבעות.

נוצרה לי אפשרות לרכוש סכום קטן מהמטבע החדש(PLS) שהונפק כבר בICO אבל עוד לא חולק לקונים\יצא למסחר.
מה דעתכם(בהנחה שאתם בשוק לקנות אלטקוינס קטנים ברור לי שבאופן כללי זה הימור\השקעה מאוד מסוכנת)על המטבע הזה והפוטנציאל שלו?

@Libertad

היי,
בתור אחד המשקיעים שמאד אוהבים ביטקוין בפורום (אני זוכר שפרסמת את ההתיק שלך שמורכב מ90%+- ביטקוין נכון?):

איך אתה מתייחס לעובדה שמדברים עליה המון לאחרונה - על כך שכריית ביטקוין ובכלל POW מתחיל להיות מאד בעייתי בגלל צריכת החשמל העצומה + העובדה שכל העולם מנסה ללכת לכיוונים ירוקים יותר?

קראתי על זה כל מיני דברים, יש כאלו שמבחינתם זו סיבה מספר אחת למה לא לרכוש ביטקוין, אבל כן לרכוש מטבעות שיש להם עתיד דווקא עם POS (איתריום, קארדאנו ועוד).

מעניין אותי לשמוע מהעיניים שלך מה אתה חושב על הנושא ולמה לדעתך זה לא באמת יפגע בביטקוין?

@Libertad

היי,
בתור אחד המשקיעים שמאד אוהבים ביטקוין בפורום (אני זוכר שפרסמת את ההתיק שלך שמורכב מ90%+- ביטקוין נכון?):

איך אתה מתייחס לעובדה שמדברים עליה המון לאחרונה - על כך שכריית ביטקוין ובכלל POW מתחיל להיות מאד בעייתי בגלל צריכת החשמל העצומה + העובדה שכל העולם מנסה ללכת לכיוונים ירוקים יותר?

קראתי על זה כל מיני דברים, יש כאלו שמבחינתם זו סיבה מספר אחת למה לא לרכוש ביטקוין, אבל כן לרכוש מטבעות שיש להם עתיד דווקא עם POS (איתריום, קארדאנו ועוד).

מעניין אותי לשמוע מהעיניים שלך מה אתה חושב על הנושא ולמה לדעתך זה לא באמת יפגע בביטקוין?
יש ברשת טענות מאוד מפורטות לכאן או לכאן, אני לא חושב שאוכל להסביר אותן בצורה יותר טובה. אם אתה מעוניין במקורות שקראתי בהם אני אחפש לך בשמחה.

אם בכל זאת מסקרן אותך לדעת מה דעתי האישית, אני חושב ש- PoW הוא חלק בלתי נפרד מביטקוין, בין הדברים הכי חשובים שיש. אין דבר כזה ביטקוין ללא PoW.

לדעתי, כשבוחרים להילחם בביזבוז חשמל, לא כדאי להתחיל בנכס הכי חשוב בעולם. יש עוד הרבה מקום לשיפור לפני שמגיעים לביטקוין. בסוף הכל בעיני המתבונן ובסדר העדיפויות שלו.

סליחה שאני מתפרץ. דעתי הממש כושלת ולא מלומדת:
POW זה בדיוק "עקרון ההכבדה" שגורם לביטקוין להיות "שווה" יותר ממטבע כזה או אחר.
בלי ה-POW הוא באמת רק קוד.

סליחה שאני מתפרץ. דעתי הממש כושלת ולא מלומדת:
POW זה בדיוק "עקרון ההכבדה" שגורם לביטקוין להיות "שווה" יותר ממטבע כזה או אחר.
בלי ה-POW הוא באמת רק קוד.
אין קשר בין PoW לשווי של ביטקוין, סך הכל מנגנון קונצנזוס טוב שעובד מצויין תחת החוקים של תורת המשחקים והפסיכולוגיה האנושית, יש מנגנוני קונצנזוס אחרים טובים לא פחות.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
stamEhad מטבעות קריפטוגרפיים, ביטקוין ומיסים - איפה מתחילים? השקעות אלטרנטיביות 4
adamshalev מטבעות קריפטוגרפיים (ביטקוין וכד׳) - הפן הטכנולוגי השקעות אלטרנטיביות 252
A מטבעות קריפטוגרפיים (ביטקוין וכד׳) - הפן הכלכלי-פוליטי-חוקי השקעות אלטרנטיביות 3001
Daniel Guri לגבי מטבעות קריפטוגרפיים או חלופיים השקעות אלטרנטיביות 1
P ערך ריאלי מלפני ההיפראינפלציה, ושינוי מטבעות? שוק ההון 3
S האם יש ETF-ים של מגוון רחב של מטבעות קריפטו - ולא רק ביטקוין? השקעות אלטרנטיביות 10
M האם יש קרן / תעודה על אינדקס מטבעות (דולר יורו וכו) מקבילה ל MSCI World Index פוסטים מאיכות נמוכה 8
א התייעצות לגבי איזון תיק מבחינת הרכב מטבעות שוק ההון 2
ה גישה למסחר באופציות וניל (vanilla options) על צמדי מטבעות (FX) שוק ההון 0
חושב בגדול האיש העשיר ביותר בבבל - 'מכל עשרה מטבעות שאכניס אוציא רק תשעה' התפתחות אישית 8
P מטבעות זהב השקעות אלטרנטיביות 2
גראהם העברת מטבעות מBINANCE ל-KRAKEN השקעות אלטרנטיביות 18
G C20 - אינדקס של מטבעות השקעות אלטרנטיביות 8
ה איך הדרך הקלה והמשתלמת ביותר לפדות מטבעות לחשבון בנק בארץ? פוסטים מאיכות נמוכה 2
stamEhad Binance Locked Staking - נעילת מטבעות וקבלת תשואה על כך - מה הסיכונים? השקעות אלטרנטיביות 42
M מחפש קרן מנוהלת של מטבעות דיגיטליים השקעות אלטרנטיביות 15
ד מטבעות אלטרנטיביים השקעות אלטרנטיביות 25
tomchoook קריפטו - ארנק דיגיטלי וקניית מטבעות פחות מוכרים השקעות אלטרנטיביות 4
Y הכנסות והוצאות בשני מטבעות צרכנות פיננסית 5
G איפה ניתן ללמוד/לקנות מטבעות קריפטו? השקעות אלטרנטיביות 2
Gari קרנות שעוקבות אחר כמה מטבעות קריפטו באותה קרן השקעות אלטרנטיביות 0
A השקעה בכריית מטבעות קריפטו השקעות אלטרנטיביות 65
ITS קרן מחקה על מטבעות קריפטו השקעות אלטרנטיביות 3
סשה מטבעות בוליון זהב השקעות אלטרנטיביות 2
T מטבעות וירטואליים והצהרת הון מיסים 12
O מטבעות זהב בוליון - פטור אפשרי ממס בעת מכירה מיסים 4
O איפה לקנות מטבעות זהב בוליון בחו"ל, כספות, סוגי מטבעות השקעות אלטרנטיביות 22
א מכתב ממס הכנסה על פתיחת תיק בעקבות מכירת מטבעות (קריפטו) מיסים 119
T כיצד לדווח על רווח ממכירת מטבעות קריפטו מיסים 135
ש ארנק ללא מטבעות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 47
Y האם אתה מפזרים את ההשקעה על מספר מטבעות משיקולי מס? שוק ההון 45
ITS קניית מטבעות זהב בספרד (בוליון, לא לאספנות) - מבקש עצות השקעות אלטרנטיביות 34
ברננקי רכישת מטבעות בוליון כסף (סילבר) השקעות אלטרנטיביות 60
Henchman34 רכישת מטבעות זהב בוליון בישראל השקעות אלטרנטיביות 1
Izik דיווח על מטבעות זהב/ כסף בשדה התעופה השקעות אלטרנטיביות 15
Y לאיזה מטבעות הקרן הזו חשופה? שוק ההון 15
J השוואת עמלות בקניית ביטקוין השקעות אלטרנטיביות 21
א קרנות ביטקוין לא מספקות את מלוא התשואה השקעות אלטרנטיביות 7
S עדיין לא הצלחתי להבין למה האדם הממוצע צריך ביטקוין השקעות אלטרנטיביות 159
ד קרן מחקה ביטקוין בשקלים השקעות אלטרנטיביות 5
ס אופציות על ETF ביטקוין השקעות אלטרנטיביות 5
ד קרן מחקה ביטקוין בשקלים פוסטים מאיכות נמוכה 1
O לקנות ביטקוין שווה לקניית etf על ביטקוין? פוסטים מאיכות נמוכה 2
C איך אפשר למכור ביטקוין היום? השקעות אלטרנטיביות 10
א ביטקוין etf - יש סיבה שלא ימשיכו לעלות? השקעות אלטרנטיביות 133
ב קרן סל איישרס ביטקוין השקעות אלטרנטיביות 2
ס קרנות הסל שעוקבות ביטקוין הן בשורה? השקעות אלטרנטיביות 1
The Thinker רשות ניירות הערך האמריקנית אישרה קרנות סל מחקות ביטקוין השקעות אלטרנטיביות 99
ttmoon קופת גמל IRA ביטקוין קנדי ETF פוסטים מאיכות נמוכה 2
ד כיצד קרן סל של ביטקוין משמשת כ"זהב דיגיטלי" ? השקעות אלטרנטיביות 8

נושאים דומים

Back
למעלה