• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מחפש רעיונות לאיפו אפשר להתנדב

Generics

משתמש רגיל
דירוג
230
באזור חיפה, נייד עם רכב, יש לי די הרבה זמן פנוי, מחפש אתגר והנאה מההתנדבות יש רעיונות?

מד"א

בגן חיות

צער בעלי חיים חיפה או השלוחה של תנו לחיות לחיות בעין איילה.
דבר נוסף: יש שתי מתנדבות בנצרת עלית של כלבים וחתולים ולפעמים הסעה יכולה להציל חיים.
נניח כלב שננטש חולה ברחוב או חתול שנדרס ולהסיע אותו לוטרינר זו עזרה ענקית. לפעמים כלבים וחתולים ממתינים להגעה לאומנה או לבית מאמץ או לטיפול רפואי רק כי אין מי שיסיע אותם.
אם אתה רוצה עוד פרטים- אשמח.

שלך בכשכוש זנב,
ילו.

כול הכבוד לך.
אין הרבה אנשים היום שרוצים לעזור לזולת.
כך מחפשים
http://bfy.tw/YlH

נערך לאחרונה ב:
אני אציע קצת מקומות להתנדב בהם:
1) ארגון "השומר החדש" - אם בא לך מידי פעם לשבת מסביב למדורה באמצע הלילה או לרכב על סוסים ולרדוף אחרי גנבי בקר ולהעמיד פנים שאתה מטקסס (הבהרה: לא נושאים נשק...אז תשכח מזה), יש מידי פעם גם קבוצות עבודה חקלאיות שמתארגנות על מנת לסייע לחקלאים בבניית טרסות אבן. מתאים לגילאי 21+
2) עמותת שר-אל - העברת הרצאות באנגלית למתנדבים מחו"ל שבאים להתנדב בבסיסי צה"ל (בדרך כלל אלו פנסיונרים מארה"ב. אתה תצטרך לבנות הרצאה על משהו שעשית בחייך, הם מעוניינים לשמוע על החיים בישראל). מתאים לגילאי 25+
3) התנדבות בחברה להגנת הטבע (סניף חיפה) - בעיקר התעסקות בפתיחת שבילים למטיילים וניקיון הטבע (זו עבודה שחורה, אבל זה בהחלט מחליף חדר כושר :) ). מתאים לגילאי 16+
4) מד"א - דורש קורס חובשים לפני תחילת התנדבות (למרות שאפשר לעשות קורס מע"רים מקוצר), זה עבודה קשה אבל מספקת (חוץ מבקטעים שאתה צריך להוריד אישה שמנה בכסא גלגלים מקומה רביעית ללא מעלית :) ). בכללי זו התנדבות כיפית (ספויילר: יש הרבה פוליטיקה ארגונית שם).
5) ניצולי שואה - לבוא ולשבת ולדבר קצת עם ניצולי שואה, הם מאוד בודדים ומשוועים לשיחה. מתאים לגילאי 25+ (דורש יכולת הכלה רגשית מאוד גדולה).

@Yellow אני מאד חובב בעלי חיים, עם זאת אני תחת הרושם שיש להם מספיק מתנדבים והם יותר צריכים כסף מאשר מתנדבים (כמובן כבר דאגתי לתרום 500 ש"ח לכל אחת מהעמותות שציינת ואימצתי כבר כלבה מצער בעלי חיים חיפה), נ.ב. אם יש צורך אני ממש זמין להסיע עם הרכב אני אפילו מכיר את התופעה בפייסבוק בעמודים הרלוונטים אבל לדוגמא לעשות לייק ולקבל עדכונים קצת הורג אותי מחדש כל פעם לראות פוסטים על התעללות בבעלי חיים, בקשות לעזרה וכו' בגלל זה אני נמנע מלעשות לייק ולראות פוסטים אלו.

@daat99 נשמע מעניין אערוך מחקר באינטרנט, לקבל ידע בעזרה ראשונה וכו' נשמע טוב, מאתגר אולי קצת אדרנלין כמובן יש בירוקרטיה אבל אשמח אם תוכל לשלוח קישורים או מידע רלוונטי בהודעה פרטית.

@Lamur נשמע מהנה בהחלט אבדוק באינטרנט, אשמח אם תוכל לשלוח קישורים או מידע רלוונטי בהודעה פרטית .

@זאב כינוונים מעניינים אני אחקור אותם בהחלט

תודה רבה על ההיענות לפוסט זה אני זמן רב מחפש רובד נוסף בחיים שלי, בימים הקרובים אגיע להחלטה ועדכן, מד"א נשמע מעניין אפילו אם זה כולל משמרות לילה (כך אני מניח).

אשמח אם תוכל לשלוח קישורים או מידע רלוונטי בהודעה פרטית.
אין לי מידע מיוחד בנושא חוץ מלהרים להם טלפון ולשאול מה צריך בשביל להתנדב.
אולי @זאב יוכל לספק מידע יותר מועיל :)

קישור להתנדבות במד"א: http://www.mdais.org/234/
הקורס עצמו דורש ריכוז ומשמעת עצמית גבוהה (אזהרה: 50% מאלה שניגשים לקורס חובשים נושרים או נכשלים, אז קח זאת בחשבון. אולי שווה לך לעשות קורס מע"רים בכירים, שם אחוזי הכישלון עומדים רק על 20% בערך....לפחות ככה זה היה בתקופתי שם).
קורסים נפתחים בערך פעם בשלושה חודשים אז יש מצב שתאלץ להיעזר בסבלנות.
מקווה שעזרתי לך.

@daat99 תודה על התיוג :)

@זאב מעולה תודה, You can do what ever you set your mind to, אם זה מאתגר זה בשבילי.

@זאב מעולה תודה, You can do what ever you set your mind to, אם זה מאתגר זה בשבילי.
זה בהחלט מאתגר ואין תחושב יותר מספקת מלהציל חיים של אדם.

ג.נ.
לא התנדבדתי במד"א בעצמי אבל התמזל מזלי ויצא לי להציל חיים של אדם ביחד עם צוות מד"א בזמן שהתנדבתי במשטרה.

עזר מציון מחפשים מתנדבים להסעת חולי סרטן לטיפולים.
מדובר בהצלת חיים ממש - לחלקם אין את היכולת הכלכלית להביא את עצמם לבית החולים ולחלקם מדובר בהקלה כלכלית משמעותית באינסוף הוצאות שגם כך ניחתות עליהם.

ארגון פעמונים!
אני משער שכשהוא אמר שהוא מחפש אתגר הוא לא התכוון ל-"בוא נתלוש את השערות בניסיון להבין איך אנשים שמרוויחים כל כך הרבה עדיין במינוס" :)

בכל אופן השארתי את זה לך :)

לפעמים אפשר פשוט להסתכל מסביב. אולי יש לך שכן בודד או מישהו מבוגר מהמשפחה שזקוק לעזרה או להסעות או לחברה וכדו.

אני משער שכשהוא אמר שהוא מחפש אתגר הוא לא התכוון ל-"בוא נתלוש את השערות בניסיון להבין איך אנשים שמרוויחים כל כך הרבה עדיין במינוס" :)

לא כל האנשים שנעזרים בפעמונים מרוויחים הרבה. יש גם כאלו שבאמת מרוויחים משכורות מינימום (או אפילו פחות מזה) ובאמת צריך לשבור את הראש איך מקצצים אצלם בהוצאות.

אחד הדברים שאני באמת לא מבין עד היום היא למה לעזאזל מחשבים חלוקה לעשירונים באוכלוסיה לפי הכנסה ממוצעת למשק בית, ולא לפי הכנסה ממוצעת לנפש במשק בית.

אם ניקח משפחה ממוצעת של שני הורים, ו-2.4 ילדים, אז הכנסה של שתי משכורות ממוצעות (9,600) יציב אותה בעשירון השביעי. אם נחלק את ההכנסה הזו למספר הנפשות בבית (4.4) נקבל הכנסה ממוצעת לנפש של 4364 ש"ח. זה כבר מציב כל אחד במקום אחר לגמרי (עשירון שלישי, לצורך העניין).

נכון שזה לא כל כך פשוט לבצע חישוב כזה, אבל בדיוק בגלל שכל קוראי הבלוג והפורום מודעים היטב להשלכות (הכלכליות) של ילד נוסף במשפחה, ועושים (אני מקווה) הרבה חישובים לפני שמוסיפים ילד, מתוך דאגה לרווחת הילד והמשפחה לאחר מכן, אז מן הראוי להתייחס גם לנתון הזה.

ער"ן, צריך לעבור קורס ולהתחייב. לא מתאים לכל אחד. ממה שהבנתי זה עבודה אמתית ורצינית שמביאה שינוי.

טוב בינתיים החלטתי מד"א שלחתי את הפרטים שלי וממתין לתשובה במיוחד בגלל שאני אוכל לקבל הכשרה בתחום שאני לא מבין בו כלום וכל כך שונה מתחום המחשבים בו אני ממוקצע.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
S מחפש בנרות רעיונות לעבודה כסטודנט התפתחות אישית 4
רוטב פיצה מחפש 20/80 באיזור המרכז להשקעה מעולה. מכירים? נדל"ן 1
ד היי, מחפש מינוף זול שוק ההון 20
S מחפש הזדמנות נדלן עד 1 מש"ח. נדל"ן 0
G מחפש קרן שנסחרת בארץ ודומה לVB שוק ההון 20
ה מחפש להשקיע בדירות יד 2 בצפון אנגליה, איך אתם יכולים לקדם אותי? פוסטים מאיכות נמוכה 0
Shnizelia מחפש אלטרנטיבה איכותית ל-ChatGPT פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 10
סנופקין מחפש עצה: כסף ממניות לסגירת מסלול פריים? נדל"ן 16
חובב_פנסיה2022 אני מחפש מחשבון שיכול לחשב ריבית פריים על תקופה אמיתית היסטורית אוף טופיק 3
ג זוג צעיר מחפש איפה לקנות דירה ראשונה להשקעה נדל"ן 9
א מחפש קרן מחקה מדד NASDAQ טובה. מה חוו"ד החברים? שוק ההון 42
E בן 15, מחפש איפה להשקיע את הכסף יומני מסע אישיים 18
P מחפש מחשבוני פנסיה להשוואת דמי ניהול ומסלולי תשואות, יש דבר כזה? פוסטים מאיכות נמוכה 1
F מחפש מדריכים בנושא השקעות בארה"ב נדל"ן 2
Michel מחפש עזרה בענייני רישום בטאבו ובטבלת איחוד וחלוקה. נדל"ן 0
S מחפש המלצה למיקרוגל דיגיטלי מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 2
ל מחפש בעל מקצוע מתאים אוף טופיק 0
G מחפש אגרות חוב ממשלת ארה"ב שוק ההון 24
F מחפש איש מקצוע עם נסיון במסחר אוף טופיק 0
N מחפש משהו דומה לקרן כספית נקובה דולר רק שנסחרת בארהב שוק ההון 19
de dud מחפש קטע ג׳אז כבר שנים .. HELP! אוף טופיק 4
א מחפש שמות של תעודות הנסחרת ביורו שוק ההון 5
P מחפש נייר עוקב מדד עולמי שמתאים להוראת קבע לילדים שוק ההון 2
flower מחפש להכיר אל-הורית אוף טופיק 9
O מחפש תעודה מקבילה ל XLE בשקלים פוסטים מאיכות נמוכה 2
O מחפש תעודת סל אנרגיה מקבילה ל XLE פוסטים מאיכות נמוכה 0
א אני מחפש הסבר ברור איך להעביר מלאומי לאקסלנס את התיק השקעות שלי פוסטים מאיכות נמוכה 1
ה מחפש רעיון להכנסה נוספת יומני מסע אישיים 3
G מחפש מכשיר השקעה זול (ושישאר זול) על S&P500 שוק ההון 11
S מחפש סלולרי חדש - בעקבות השרשור על הפלאפון שהלך לי.. אוף טופיק 10
S מחפש המלצה על חברה שמציעה חבילות נופש לחו"ל צרכנות פיננסית 8
A מחפש המלצה על כרטיס אשראי ללא דמי חבר צרכנות פיננסית 3
G מחפש את האפיק ההשקעה השני שלי לאחר הACWI של BlackRock שוק ההון 13
D מחפש מדריך לימודי להקמת עסק/חברה בעמ התפתחות אישית 26
Oracle מחפש המלצה והבדלים בין אלבומי תמונות אוף טופיק 3
ת מחפש לקנות לשכור את הספר המשקיע הנבון פוסטים מאיכות נמוכה 7
ל מחפש תעודות סל שוק ההון 0
S מחפש מקבילה אירית צוברת לBND שוק ההון 8
R מחפש קואצ'ר לטיפול אישי התפתחות אישית 12