מחפש רעיונות לאיפו אפשר להתנדב

Generics

משתמש ותיק
דירוג
224
באזור חיפה, נייד עם רכב, יש לי די הרבה זמן פנוי, מחפש אתגר והנאה מההתנדבות יש רעיונות?

daat99

משתמש בכיר
דירוג
6,243
מד"א

Lamur

משתמש ותיק
דירוג
462
בגן חיות

Yellow

משתמש ותיק
דירוג
611
צער בעלי חיים חיפה או השלוחה של תנו לחיות לחיות בעין איילה.
דבר נוסף: יש שתי מתנדבות בנצרת עלית של כלבים וחתולים ולפעמים הסעה יכולה להציל חיים.
נניח כלב שננטש חולה ברחוב או חתול שנדרס ולהסיע אותו לוטרינר זו עזרה ענקית. לפעמים כלבים וחתולים ממתינים להגעה לאומנה או לבית מאמץ או לטיפול רפואי רק כי אין מי שיסיע אותם.
אם אתה רוצה עוד פרטים- אשמח.

שלך בכשכוש זנב,
ילו.

yossik

מודרטור
דירוג
12,284
כול הכבוד לך.
אין הרבה אנשים היום שרוצים לעזור לזולת.
כך מחפשים
http://bfy.tw/YlH

נערך לאחרונה ב:

זאב

משתמש בכיר
דירוג
2,831
אני אציע קצת מקומות להתנדב בהם:
1) ארגון "השומר החדש" - אם בא לך מידי פעם לשבת מסביב למדורה באמצע הלילה או לרכב על סוסים ולרדוף אחרי גנבי בקר ולהעמיד פנים שאתה מטקסס (הבהרה: לא נושאים נשק...אז תשכח מזה), יש מידי פעם גם קבוצות עבודה חקלאיות שמתארגנות על מנת לסייע לחקלאים בבניית טרסות אבן. מתאים לגילאי 21+
2) עמותת שר-אל - העברת הרצאות באנגלית למתנדבים מחו"ל שבאים להתנדב בבסיסי צה"ל (בדרך כלל אלו פנסיונרים מארה"ב. אתה תצטרך לבנות הרצאה על משהו שעשית בחייך, הם מעוניינים לשמוע על החיים בישראל). מתאים לגילאי 25+
3) התנדבות בחברה להגנת הטבע (סניף חיפה) - בעיקר התעסקות בפתיחת שבילים למטיילים וניקיון הטבע (זו עבודה שחורה, אבל זה בהחלט מחליף חדר כושר :) ). מתאים לגילאי 16+
4) מד"א - דורש קורס חובשים לפני תחילת התנדבות (למרות שאפשר לעשות קורס מע"רים מקוצר), זה עבודה קשה אבל מספקת (חוץ מבקטעים שאתה צריך להוריד אישה שמנה בכסא גלגלים מקומה רביעית ללא מעלית :) ). בכללי זו התנדבות כיפית (ספויילר: יש הרבה פוליטיקה ארגונית שם).
5) ניצולי שואה - לבוא ולשבת ולדבר קצת עם ניצולי שואה, הם מאוד בודדים ומשוועים לשיחה. מתאים לגילאי 25+ (דורש יכולת הכלה רגשית מאוד גדולה).

Generics

משתמש ותיק
דירוג
224
@Yellow אני מאד חובב בעלי חיים, עם זאת אני תחת הרושם שיש להם מספיק מתנדבים והם יותר צריכים כסף מאשר מתנדבים (כמובן כבר דאגתי לתרום 500 ש"ח לכל אחת מהעמותות שציינת ואימצתי כבר כלבה מצער בעלי חיים חיפה), נ.ב. אם יש צורך אני ממש זמין להסיע עם הרכב אני אפילו מכיר את התופעה בפייסבוק בעמודים הרלוונטים אבל לדוגמא לעשות לייק ולקבל עדכונים קצת הורג אותי מחדש כל פעם לראות פוסטים על התעללות בבעלי חיים, בקשות לעזרה וכו' בגלל זה אני נמנע מלעשות לייק ולראות פוסטים אלו.

@daat99 נשמע מעניין אערוך מחקר באינטרנט, לקבל ידע בעזרה ראשונה וכו' נשמע טוב, מאתגר אולי קצת אדרנלין כמובן יש בירוקרטיה אבל אשמח אם תוכל לשלוח קישורים או מידע רלוונטי בהודעה פרטית.

@Lamur נשמע מהנה בהחלט אבדוק באינטרנט, אשמח אם תוכל לשלוח קישורים או מידע רלוונטי בהודעה פרטית .

@זאב כינוונים מעניינים אני אחקור אותם בהחלט

תודה רבה על ההיענות לפוסט זה אני זמן רב מחפש רובד נוסף בחיים שלי, בימים הקרובים אגיע להחלטה ועדכן, מד"א נשמע מעניין אפילו אם זה כולל משמרות לילה (כך אני מניח).

daat99

משתמש בכיר
דירוג
6,243
אשמח אם תוכל לשלוח קישורים או מידע רלוונטי בהודעה פרטית.
אין לי מידע מיוחד בנושא חוץ מלהרים להם טלפון ולשאול מה צריך בשביל להתנדב.
אולי @זאב יוכל לספק מידע יותר מועיל :)

זאב

משתמש בכיר
דירוג
2,831
קישור להתנדבות במד"א: http://www.mdais.org/234/
הקורס עצמו דורש ריכוז ומשמעת עצמית גבוהה (אזהרה: 50% מאלה שניגשים לקורס חובשים נושרים או נכשלים, אז קח זאת בחשבון. אולי שווה לך לעשות קורס מע"רים בכירים, שם אחוזי הכישלון עומדים רק על 20% בערך....לפחות ככה זה היה בתקופתי שם).
קורסים נפתחים בערך פעם בשלושה חודשים אז יש מצב שתאלץ להיעזר בסבלנות.
מקווה שעזרתי לך.

@daat99 תודה על התיוג :)

Generics

משתמש ותיק
דירוג
224
@זאב מעולה תודה, You can do what ever you set your mind to, אם זה מאתגר זה בשבילי.

daat99

משתמש בכיר
דירוג
6,243
@זאב מעולה תודה, You can do what ever you set your mind to, אם זה מאתגר זה בשבילי.
זה בהחלט מאתגר ואין תחושב יותר מספקת מלהציל חיים של אדם.

ג.נ.
לא התנדבדתי במד"א בעצמי אבל התמזל מזלי ויצא לי להציל חיים של אדם ביחד עם צוות מד"א בזמן שהתנדבתי במשטרה.

waskindalost

משתמש ותיק
דירוג
402
עזר מציון מחפשים מתנדבים להסעת חולי סרטן לטיפולים.
מדובר בהצלת חיים ממש - לחלקם אין את היכולת הכלכלית להביא את עצמם לבית החולים ולחלקם מדובר בהקלה כלכלית משמעותית באינסוף הוצאות שגם כך ניחתות עליהם.

daat99

משתמש בכיר
דירוג
6,243
ארגון פעמונים!
אני משער שכשהוא אמר שהוא מחפש אתגר הוא לא התכוון ל-"בוא נתלוש את השערות בניסיון להבין איך אנשים שמרוויחים כל כך הרבה עדיין במינוס" :)

בכל אופן השארתי את זה לך :)

דרורה

משתמש ותיק
דירוג
658
לפעמים אפשר פשוט להסתכל מסביב. אולי יש לך שכן בודד או מישהו מבוגר מהמשפחה שזקוק לעזרה או להסעות או לחברה וכדו.

amidar

משתמש ותיק
דירוג
1,054
אני משער שכשהוא אמר שהוא מחפש אתגר הוא לא התכוון ל-"בוא נתלוש את השערות בניסיון להבין איך אנשים שמרוויחים כל כך הרבה עדיין במינוס" :)

לא כל האנשים שנעזרים בפעמונים מרוויחים הרבה. יש גם כאלו שבאמת מרוויחים משכורות מינימום (או אפילו פחות מזה) ובאמת צריך לשבור את הראש איך מקצצים אצלם בהוצאות.

אחד הדברים שאני באמת לא מבין עד היום היא למה לעזאזל מחשבים חלוקה לעשירונים באוכלוסיה לפי הכנסה ממוצעת למשק בית, ולא לפי הכנסה ממוצעת לנפש במשק בית.

אם ניקח משפחה ממוצעת של שני הורים, ו-2.4 ילדים, אז הכנסה של שתי משכורות ממוצעות (9,600) יציב אותה בעשירון השביעי. אם נחלק את ההכנסה הזו למספר הנפשות בבית (4.4) נקבל הכנסה ממוצעת לנפש של 4364 ש"ח. זה כבר מציב כל אחד במקום אחר לגמרי (עשירון שלישי, לצורך העניין).

נכון שזה לא כל כך פשוט לבצע חישוב כזה, אבל בדיוק בגלל שכל קוראי הבלוג והפורום מודעים היטב להשלכות (הכלכליות) של ילד נוסף במשפחה, ועושים (אני מקווה) הרבה חישובים לפני שמוסיפים ילד, מתוך דאגה לרווחת הילד והמשפחה לאחר מכן, אז מן הראוי להתייחס גם לנתון הזה.

mudale222

משתמש בכיר
דירוג
1,769
ער"ן, צריך לעבור קורס ולהתחייב. לא מתאים לכל אחד. ממה שהבנתי זה עבודה אמתית ורצינית שמביאה שינוי.

Generics

משתמש ותיק
דירוג
224
טוב בינתיים החלטתי מד"א שלחתי את הפרטים שלי וממתין לתשובה במיוחד בגלל שאני אוכל לקבל הכשרה בתחום שאני לא מבין בו כלום וכל כך שונה מתחום המחשבים בו אני ממוקצע.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ל מחפש תעודות סל שוק ההון 0
S מחפש מקבילה אירית צוברת לBND שוק ההון 8
R מחפש קואצ'ר לטיפול אישי התפתחות אישית 12
S אבא מחפש אפיק השקעה שוק ההון 10
E מחפש מישהו שמבין בגיטרה בסיסית לפנענח טאבים פשוטים פוסטים מאיכות נמוכה 3
B מחפש קרן מחקה לשווקים מפותחים מחוץ לארה״ב שוק ההון 12
S מחפש יועץ משכתנא באיזור חיפה פוסטים מאיכות נמוכה 0
א מחפש יועץ מס/רואה חשבון מיסים 0
E מתי אתם רושמים מטרות שנתיות ? מחפש לדייק את המועד המתאים התפתחות אישית 38
ה מחפש מערכת להתראות בזמן אמת שוק ההון 5
V מחפש תחליף לביטוח מנהלים פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
T מחפש המלצה לקורס Data Science התפתחות אישית 3
mudale222 מחפש המלצות ומידע על שכירות בפתח תקווה והסביבה נדל"ן 1
E מחפש ברוקר לפעם הראשונה ברוקרים ופלטפורמות מסחר 13
א מחפש רו"ח מומלץ צרכנות פיננסית 0
aminadav איך ללמוד על שוק ההון? מחפש ספר הכי חופר שאתם מכירים. אוף טופיק 5
א מחפש פלטורמה להשקעות בארץ ובחו״ל ברוקרים ופלטפורמות מסחר 3
always.smile מחפש פלטפורת מסחר דמו במניות ברוקרים ופלטפורמות מסחר 4
M מחפש קרן מנוהלת של מטבעות דיגיטליים השקעות אלטרנטיביות 10
R "להכות את השוק" מחפש מידע פוסטים מאיכות נמוכה 4
I מחפש יועץ פנסיוני עם נסיון בפרישה מוקדמת עקב נכות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
stamEhad חוות דעת תיק קיים של הייטקיסט בן 32 - מחפש את השינויים הנכונים שוק ההון 14
ק טירונית שוק ההון מחפש סימולים (או - כשאת אומרת אג"ח, למה את מתכוונת) שוק ההון 10
י מחפש אתר שמציג שער מניות אמריקאיות בטווח זמן מדויק. פוסטים מאיכות נמוכה 1
Fitch מחפש הגיון בלהשקיע בנדל"ן בעידן בו יש מס רכישה ועלויות נלוות נדל"ן 40
שניצלוינאי מחפש ישראלים שהועברו לישות האירית של אינטראקטיב ברוקרים ופלטפורמות מסחר 0
E מחפש דוגמאות לתשואה במרכז הארץ נדל"ן 3
E מחפש שרשור על כדאיות רכישת דירה יקרה בתקופת הפנסיה נדל"ן 0
בייניש הצבתי מטרות ואני יודע מה אני מחפש, אבל אני לא יודע איך להרים את הכפפה ולהשקיע את כספי שוק ההון 3
N מחפש מדפסת לייזר זולה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 9
P חדש לעולם ההשקעות - מחפש עצות שוק ההון 5
D מחפש מטרה יומני מסע אישיים 26
E מחפש המלצות לאפליקציות שאפשר לנהל בהם השקעות וקריפטו שוק ההון 6
א זמן מת בצבא - מחפש ספרים או בלוגים מומלצים להשכלה פיננסית התפתחות אישית 5
T בחור בן 21 מחפש את עצמו בעולם התפתחות אישית 26
Blue מחפש הכוונה - מקצוע בתחום הפיננסי התפתחות אישית 25
N מחפש המלצה לקורא ספרים אלקטרוני (Ebook Reader) אוף טופיק 15
A בן 43 מחפש כיוון חדש התפתחות אישית 17
S מחפש המלצה על עורך דין שמתמחה ברשלנות רפואית אוף טופיק 3
C מחפש הצעות לפיתוח אישי התפתחות אישית 5
S מחפש המלצה על מסנן פחם לברז מים ראשי בכניסה לדירה אוף טופיק 7
P מרכז לימודי מתמטיקה - מחפש שותף התפתחות אישית 4
S מחפש מימוש מוכח ל- Algo-trade אוף טופיק 12
Ben Dover מחפש מצגת בנושאי פנסיה, גמל, השתלמות, תיק ממוסה אוף טופיק 7
T מדמחיסט מחפש עבודה אוף טופיק 2
M מחפש פלטפורמת השקעה שלא מתעדכנת באופן יומי....תקלו על סבלי :) שוק ההון 38
P מחפש קרן סל על ת"א 35 שוק ההון 7
יבגני_ל מחפש כלי למעקב אחר תיק השקעות שוק ההון 5
הרץ במבוך מחפש המלצה על סיר טיגון בשמן עמוק אוף טופיק 1
F מחפש יועץ מס \ רואה חשבון שמתמחה בהכנסה פאסיבית משכירות בחו"ל צרכנות פיננסית 1

נושאים דומים

למעלה