• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מופסד 40k שח

לא זכורה לי אף קריסה, לא ב-2008 ולא באף שנה אחרת מימי חיי, שבעקבותיה כוחות צבא היו צריכים לפנות מדי יום מאות גופות מבתי חולים, כי אין איפה לקבור אותן. לא הייתי קורה למה שקורה עכשיו עורבא פרח.

אךךך, נכתבה ממש בתחתית של המשבר.
"הפעם זה אחרת".
גם ב2000 זה היה משבר ראשון מסוגו, גם ב2008 וכן הלאה.

קורא בחיוך את מה שכתבתי אז
מצטרף אליך אחי.. גם אני מופסד בערך ב 22,23% על הכסף.. נקווה שהקורונה הארורה תעלם ונחזור מהר לשגרה..
לך תדע.. אולי עוד 8 שנים עוד תכפיל את הכסף הראשוני שהפקדת ואולי את מה שאתה מפקיד עכשיו עוד תשלש

אז אחרי התחזית הפסימית שלך, תרשה לי להציב אלטרנטיבה:
1 ארה"ב מאבדת שליטה על הקורונה, 30 מיליון חולים תוך חודש וחצי בגלל גידול אקספנוציאלי, מתוכם מתגלים רק 2 מיליון בבדיקות, כי הרי את הרוב לא בודקים,
2 40 אלף מתים בארה"ב תוך חודשיים, מערכת הבריאות האמריקאית בקריסה זמנית של 3-4 חודשים,
3 עוד חודשיים המגיפה נגמרת וחוזרים למסלול בדיוק מהיכן שהיינו, רוב הנפטרים יהיו מחוץ לגילאי ושוק העבודה, המעט שיהיו משוק העבודה בכלל לא משנים את המאזן של 300 מיליון התושבים בארה"ב

----------כמובן שזה רק תרחיש, לא המלצה או משהו... -----------------

ויש הודעות שהתיישנו מצוין.

נחמד לקרוא חדשות של אתמול. היה ממש מפחיד לכמה שבועות קצרים ב 2020, הא?

מעניין מה אתם חושבים על זה עכשיו, כשהדברים רגועים (יחסית. כן. יש עדיין אי ודאות רבה)

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
shirbi למה אני מופסד (תיאורטית) באגח ממשלתית בריבית משתנה שוק ההון 6
aminadav האם במשברים הגדולים. האם מי שהיה נשאר 10 שנים על קרן מחקה את אחד המדדים המובילים. האם היה יוצא מופסד? או מרוויח בגדול? שוק ההון 27
N מופסד 60 אלף שקל... שוק ההון 343
ס אם הייתם יכולים להשקיע עד 40k ללא מס אבל מחפשים סיכון נמוך שוק ההון 6
M משכורת של 40K לתעריף של עוסק מורשה ללא מעמ (שעתי) - איך מחשבים? פוסטים מאיכות נמוכה 9
R שיפור תנאים פיקוד של מיליון שח שוק ההון 1
D הלוואה 200,000 שח צרכנות פיננסית 5
L ההצעה בחוק ההסדרים הקרוב, מי שיש לו אחזקה בקריפטו ששווה מעל 200 אלף שח יהיה חייב בדיווח על כך. פוסטים מאיכות נמוכה 13
MaorRocky זוג שמתחתן בקרוב עם הון של 300K שח, מתלבט איך לתכנן את העתיד הפיננסי הקרוב שוק ההון 4
A פרויקטים חדשים במרכז עד 2 מיליון שח, יזמים המאפשרים הקדמת תשלומים\גידור תשומות נדל"ן 19
A דירה סביב 2מ' שח- איפה כדאי? נדל"ן 3
M דירה להשקעה ב2.5 מיל שח נדל"ן 4
H מקבל 10 מליון שח- פמילי אופיס, בית השקעות או PRIVATE BANKING? שוק ההון 140
milx בית שעלה בערכו ב-3 מיליון שח - האם יש לשלם מיסים במכירתו? פוסטים מאיכות נמוכה 3
M האם הפקדה חודשית קטנה עוזרת לתיק של 1.5 מליון שח? שוק ההון 12
milx תיק ספקולטיבי של 2+ מיליון שח של פנסיונרית - 100% מנייתי שוק ההון 52
I האלטרנטיבה הטובה ביותר לסגירת חוב של פחות מ10 אלף שח צרכנות פיננסית 11
D חבר ילדות מעוניין להעביר לי 100,000 שח בכדי שהשקיעו לו אותן, האם מותר? שוק ההון 9
ת מנכ"ל רשת ויקטורי מציע הלוואה 10,000 שח ללא ריבית? אוף טופיק 6
ד דירה ב100,000 שח בבטומי נדל"ן 19
א הלוואה של 100K שח גרייס לשלוש שנים בP-0.5 . מה לעשות עם הכסף? שוק ההון 2
L מחפש אפיק ל50K שח שוק ההון 5
מ שופרסל תפצה בינואר-פברואר את לקוחותיה בהנחה של 4 שקל על קניה מעל 25 שח מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 69
D פפר - קבלת 400 שח וביטול החשבון צרכנות פיננסית 115
שלי משרד האוצר מתכנן פטור ממס רווחי הון עד 60000 שח בשנה שוק ההון 54
ט קיבלתי הודעה על החזר מס - 16 שח וזה לא הגיוני צרכנות פיננסית 6
מ עזרה בתמהיל משכנתא ל350 אלף שח נדל"ן 12
מ ביטול הטבת מס עבור משכורת מעל 24.2 אלף שח שוק ההון 36
Y סקר עמלות במסחר עצמאי בסכומים גדולים - (מאות אלפי שח) צרכנות פיננסית 7

נושאים דומים

Back
למעלה