• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

לחץ בהייטק

הם אולי מרוויחים משכורת "הייטק" של בנגלדש, אבל לא של ישראל. במשרדים בדרגה נמוכה משותף הם יכולים לחלום על משכורת הייטק וממש לא כל אחד מגיע לשותפות. מה שכן הם עובדים קשה (מאוד), בלחץ ומסביב לשעון. לא סתם המשרדים מדממים כוח אדם בקצב מפחיד.
אני לא מכיר את השכר בבנגלדש ובספק אם אתה מכיר את השכר בארץ.
מההכרות שלך רמת הלחץ במשרדי עורכי הדין הגדולים מספר שעות העבודה עולה ככל שעולים בדרגה? אשמח אם תשתף (בלי פרטים מזהים כמובן) באיזה תחומים מדובר.
אני מכיר די מקרוב את כל משרדי המיסים המובילים בארץ, הן המחלקות במשרדים הגדולים והן משרדי הבוטיק ואחרים שעובדים במסגרות שונות בכל תחומי המס ומההכרות שלי, הקשר עליו כתבת, לא קיים. אם כבר, המצב קרוב יותר ליחס הפוך, כלומר, מספר שעות העבודה יורד עם העליה בבכירות ובשכר.

נערך לאחרונה ב:
אשמח לשמוע מההיטקיסטים הרבים כאן - האם זה באמת כך היה אצלכם? מישהו כאן שילב פילוסופיה/ספרות עם לימודי מדמ"ח?
אני מכיר אנשים ששילבו אבל זה לא תמיד נובע מהרצון ללמוד משהו שונה, בחלק מהמוסדות אם משלבים תארים אפשר לקבל פטורים מחלק מהקורסים הקשים.
לדוגמה:
תואר במדעי המחשב זה בערך 100-120 נקודות שכוללות בתוכם לינארית 2/אינפי 2 שאלו קורסים מאוד קשים
תואר דו-חוגי מדעי המחשב-(פסיכולוגיה/ספרות/. . .) זה 130-160 נקודות אבל הקורסים לינארית 2/אינפי 2 הם רשות ולא חובה

אז הם מאריכים את התואר אבל מורדים את רמת הקושי.

ובחלק מהמוסדות יש חובה לעשות X נקודות לא קשורות או אופציה לקבל תוספת ניקוד בקלות בקורסים לא קשורים.

תואר דו-חוגי מדעי המחשב-(פסיכולוגיה/ספרות/. . .) זה 130-160 נקודות אבל הקורסים לינארית 2/אינפי 2 הם רשות ולא חובה
על איזה מוסד אנחנו מדברים? אני עשיתי דו-חוגי מדמ"ח ואינפי 2 ולינארית 2 היו חובה.

אני שילבתי עם לימודי מזרח-אסיה --- מאוד שמח שעשיתי את זה. הפך את הלימודים ליותר מגוונים ומהנים - ובמובן מסויים גם קלים.
זה כן אבל יצר בלאגן מבחינת ניהול לוח-השעות, התנגשות של מבחנים וכו'.
זה חוג שיש בו הכל: פילוסופיה, היסטוריה, ספרות, לימודי שפה, וכו'.

בכל מקרה אני רווק ולא חסר לי שום זמן להתעסק בתחביבים - רובם לא קשורים לקריירה שלי (פיתוח תוכנה): קולנוע, פילוסופיה, היסטוריה, משחקים, מדע פופולארי וידע כללי (כלומר, סתם לשמוע או ללמוד על נושאים נישתיים ומעניינים כמו - מקרים משפטיים בולטים ומרתקים, כיצד הומצא הפנצילין, כרונולוגיה של מלחמת העולם ה-2, בלשנות והתפתחות שפה אצל ילדים, נזק מוחי והשפעותיו הביזאריות על ה-PSYCHE האנושי - כמו אדם שהזכרון שלו הצמטצם לדקות ספורות, או אנשים שנוצרה הפרדה בין שתי האונות המוחיות שלהם, מה שבעצם גרם לזה שהם כמו שני אנשים במוח אחד), אומנות, "כיצד דברים עובדים" (נניח, כיצד מייצרים מכונית? כיצד מייצרים נקניקיות?) ו-19 אלף דברים אחרים שונים ומשונים...

לא מבין בכלל מה זה ההיקש הביזארי הזה כאילו אם מישהו מתעסק בקריירה בתחום צר X זה איכשהו מלמד משהו על יתר החיים שלו?

יש אנשים שהם עמוק בתחום החשבונאות בקריירה והתשוקה שלהם בחיים זה טיפוס הרים,
יש אנשים שהם בודקי תוכנה ונהנים ממקרמה ומוסיקת היפ הופ,
יש אנשים שהם נהגי משאיות והם חולי בישול והחלום שלהם הוא לפתוח מסעדה...

מה הקשר בכלל?

נערך לאחרונה ב:
על איזה מוסד אנחנו מדברים? אני עשיתי דו-חוגי מדמ"ח ואינפי 2 ולינארית 2 היו חובה.
זה לא מוסד ספציפי זה קיים בכמה מוסדות, אבל בשביל הדיון:
בבר אילן:
מדעי המחשב חד חוגי - כולל אלגברה 2 + אינפי 2
מדעי המחשב דו-חוגי עם מדעי המוח - לא כולל אותם

הפתוחה:
מדעי המחשב חד חוגי - כולל אלגברה 2 + אינפי 2
מדעי המחשב דו-חוגי עם מדעי החיים - לא כולל אלגברה 2

הדיון הוא לא על מוסד ספציפי כי עד כמה שאני יודע זה קיים ברוב המוסדות, יכול להיות שמורידים קורסים אחרים במוסדות אחרים, זה כמובן גם תלוי בשילוב של החוגים.
אני כן יודע שחלק מהסטודנטים מסתכלים על זה כשהם בוחרים את התואר או בתחילת התואר כשהם מתקשים בחלק מהמקצועות.

לא מבין בכלל מה זה ההיקש הביזארי הזה כאילו אם מישהו מתעסק בקריירה בתחום צר X זה איכשהו מלמד משהו על יתר החיים שלו?
מה הקשר בכלל?
לא יודע אם זה כוון אלי, אני לא חושב שיש קשר ולא טענתי שיש קשר.

היי

בוגר אוניברסיטה, עבודה ראשונה אפשר להגיד, בתפקיד מעניין וחם בתעשייה, עם אופק התפתחותי.
....
מאז כתיבת הפוסט למדת דברים חדשים שעזרו?
יש לך המלצות?

לא יודע אם זה כוון אלי, אני לא חושב שיש קשר ולא טענתי שיש קשר.
כוון למי שכתב את הדבר שעליו הגבת
הדיון הוא לא על מוסד ספציפי כי עד כמה שאני יודע זה קיים ברוב המוסדות, יכול להיות שמורידים קורסים אחרים במוסדות אחרים, זה כמובן גם תלוי בשילוב של החוגים.
אני כן יודע שחלק מהסטודנטים מסתכלים על זה כשהם בוחרים את התואר או בתחילת התואר כשהם מתקשים בחלק מהמקצועות.

באוניברסיטת ת"א זה חובה, ולמיטב ידיעתי גם בעברית ובבאר שבע
איכשהו הצלחת למצוא את שני המוסדות היחידים שבהם זה כנראה לא המצב

איפה כתוב שככל שהשכר יותר גבוה עובדים יותר שעות והלחץ עולה כפי שטענת?

לא כתוב, אבל כתבת שרוב העובדים מקבלים "שכר של הייטק" וזה ממש - ממש לא נכון. מניסיוני בתחום החשבונאות "שכר של הייטק" מתחיל להגיע מדרגת שותף/סמנכ"ל כספים ואלה תפקדים (לפחות סמנכ"ל כספים) שעובדים בהם מאוד קשה עם המון לחץ ואחריות על הכתפיים.

אבל כתבת שרוב העובדים מקבלים "שכר של הייטק" וזה ממש - ממש לא נכון.
אני חושב שאין לך מושג כמה מרוויחים עורכי דין במשרדי הענק, אבל זה לא העיקר, אלא הטענה שכדי להגיע ל"משכורת הייטק" הלחץ הולך וגדל ככל שהשכר גדל וזה פשוט לא נכון.

אני חושב שאין לך מושג כמה מרוויחים עורכי דין במשרדי הענק, אבל זה לא העיקר, אלא הטענה שכדי להגיע ל"משכורת הייטק" הלחץ הולך וגדל ככל שהשכר גדל וזה פשוט לא נכון.

למה אין לי מושג? יש כתבה. שותפים זה כבר עולם אחר ושם השמיים הם הגבול.

נערך לאחרונה ב:
הטענה שכדי להגיע ל"משכורת הייטק" הלחץ הולך וגדל ככל שהשכר גדל וזה פשוט לא נכון.

אני ראיתי מצויין כיצד מנהלים בביג 4 יורקים דם . אולי אצל עורכי דין זה שונה. לא יודע.

נערך לאחרונה ב:
באוניברסיטת ת"א זה חובה, ולמיטב ידיעתי גם בעברית ובבאר שבע
איכשהו הצלחת למצוא את שני המוסדות היחידים שבהם זה כנראה לא המצב
זה לא נכון ואפילו לא בדקת.

דיברת על באר שבע (אוניברסיטת בן גוריון אני מניח) גם שם זה מתקיים:
במדעי המחשב חד-חוגי - לומדים אלגברה 1 + 2
במדעי המחשב דו-חוגי - לא לומדים אלגברה 1 + 2 אלא רק את "מבוא לאלגברה לינארית להנדסת מכונות" (לא לומדים אלגברה 2)

גם בתל אביב יותר קל לעשות דו-חוגי:
בחד חוגי לומדים:
אינפי 1א+2א
אלגברה 1א+2א
מבוא להסתברות
סטטיסטיקה למדעי המחשב

ובדו-חוגי לומדים:
אינפי 1ב+2ב - שהם יותר קלים מאינפי 1א+2א
אלגברה 1ב+2ב - שהם יותר קלים מאלגברה 1א+2א
ובמקום ללמוד שני קורסים נפרדים(הסתברות וסטטיסטיקה) לומדים קורס אחד של הסתברות וסטטיסטיקה

וזה מתבטא בעוד קורסים שנמחקים מהתואר או מקבלים גרסה קלה יותר.

בכללי כשמאחדים שני תארים חד-חוגיים של 120 נקודות לתואר דו-חוגי של 160 נקודות מאבדים הרבה מאוד קורסים ולכן כמעט בכל מוסד אתה "תאבד" קורסים קשים (כולל בעברית ,בבאר שבע וגם בתל אביב).

נערך לאחרונה ב:
למה אין לי מושג? יש כתבה. שותפים זה כבר עולם אחר ושם השמיים הם הגבול.
אני ראיתי מצויין כיצד מנהלים בביג 4 יורקים דם . אולי אצל עורכי דין זה שונה. לא יודע.
אז יש כתבה ויש כתבות אחרות. אני עומד מאחורי מה שכתבתי שרוב העובדים במשרדי הענק מרוויחים "שכר הייטק" ןשבמשרדים האלו העומס לא גדל עם הקידום שזה הנושא המדובר.

חלפה קצת יותר מחצי שנה מאז שפתחתי את הפוסט, וזה מרגיש הרבה יותר אני מוכרח להודות.
למה הרבה יותר? אני מרגיש, סליחה, אני יודע (!), שלמדתי הרבה מאוד.
יש הבדל משמעותי מאיפה שהייתי, מהידע שהיה לי לפני חצי שנה~ לעומת היום.
אני גם יודע טוב מה הדברים שאני רוצה ללמוד בעתיד, אפשר לומר שיש פחות חוסר וודאות מקצועי.

מאז כתיבת הפוסט למדת דברים חדשים שעזרו?
יש לך המלצות?

האמת שלא, לא למדתי דברים חדשים ל"פתרון" לחצים, אין לי איזה טריק בשרוול.
אבל, באופן אולי מפתיע, אני כן חושב שאני לא מרגיש לחץ כמו בעבר.
למה? אני לא ממש יודע לענות...

אולי כי אני לא מתרגש מאי עמידה בזמנים - כי:
א) זה לא קורה לי הרבה, לא כמו בעבר.
ב) אני רואה את זה קורה על ימין ועל שמאל סביבי.
ג) אני יודע שאני נותן מעל ומעבר, אז המצפון שלי נקי לחלוטין.

אולי כי, בזהירות אומר, אני חושב שאני דיי טוב.
איך אני יודע את זה? כי:
א) באים אליי עם שאלות, מבקשים לעצתי. לא אדם אחד, לא שניים, כמה אנשים, בתחומים שונים, באופן תכוף יותר ויותר.
ב) אני סוג של "נזרק למים" עם פרוייקטים לא טריוויאליים - וואלה, זה לרוב כיף.
ג) אני רואה טעויות, משמעותיות, גם מאנשים "מנוסים" - זה קצת גורם לי להרגיש שווה בן שווים.

אבל באמת שאלה רק ניסיונות שלי להסביר את התחושה של הירידה בלחץ, ספק אם מוצלחים.

צריך להגיד ש:
א) אני עדיין עובד הרבה שעות, אבל השיוך של זה ללחץ כבר לא ממש קיים.
ב) היו שינויים מסויימים בצוות אצלי, באנשים מסביב - אולי גם לזה יש משקל במידה כזאת או אחרת.

היום, למען האמת, אני מתמודד עם בעיה אחרת, והיא תחושה שהתגמול הכספי לא מספק.
אבל זה כבר לשרשור אחר.

ואם בכל זאת "טריק", אז אני חושב, בזהירות, ובאופן כללי (מעבר ללחצים) - פשוט לנסות להיות תותח במקצוע.
שואלים אותי שאלות, אני מביא רעיונות וידע שאני רואה בעיניים שלאחרים אין - זה באמת כיף סה"כ.
אם מחר אחליט לעזוב - יהיה לי יותר ביקוש בחוץ, יילחמו (אני מקווה :lol:) עליי.
הזמן שלי יהיה שווה יותר כסף - הרי אני מביא ידע שלאחרים אין...
הרבה cascading effects חיוביים.
המחיר? איך לא... זמן כמובן. להשקיע בלמידה באופן קבוע. זה באמת יכול להיות מתיש לפעמים.
מה לעשות, cant have it all

נערך לאחרונה ב:
כשאתה מפסיק לחשוש (או גיב א פ*ק) מ״אם יפטרו אותי״ אתה מגלה שלעבוד בהייטק יכול להיות שכונה בלתי נתפסת. אפשר בקלות לבוא למשרד ב-10, לאכול ארוחת בוקר, קפה, להתעדכן מה קורה עם החברה במשרד, שיחת מסדרון, לבדוק מיילים, להפגין נוכחות בפגישה שאתה לא נחוץ בה אבל זימנו אותך בכל מקרה כי ״משרד״, לדון במה מזמינים לארוחת צהריים, לענות לכמה מיילים והודעות בזמן שמחכים שארוחת צהריים תגיע כי לעבוד אי אפשר בחלון זמן כזה קצר בכל מקרה, לאכול ארוחת צהריים ארוכה, לשתות קפה אחרי, לשבת מול המחשב (השעה בערך 2) ו״לתת עבודה״, הפסקת טניס שולחן / VR, סנוקר, עוד קצת עבודה ולקפל הכל ולעשות קומיט לקראת 4 כי בקרוב צריך לצאת ואתה לא רוצה לעצור עבודה באמצע, הפסקת תה/קפה אחרונה ולצאת. כל זה בזמן שהשכר וה-RSU נכנסים לבנק כמו שעון.
לא אומר שצריך לעשות את זה, רק שיחס התמורה לעבודה יכול לשאוף לאינסוף.
היו לי בקווירק מאד מוזר של צירוף מקרים כחודשיים שבהם עבדתי בלי מנהל, על מה שבא לי בלי דין וחשבון לאף אחד. זה היה… מעניין.

ואנשים לא מבינים למה אני אומר לכולם ״תלמדו לתכנת ולכו לעבוד בהייטק״. אחותי למדה איזה 10 שנים באוניברסיטה, החליפה משהו כמו 4 תארים בדרך (כל תואר הומני שאפשר לדמיין) ועכשיו קורעת את התחת בעבודה מול אנשים בשכר שאני מדמיין שהוא שליש ממשכורת הייטק ממוצעת (שלא לדבר על התנאים).
אני חוזר לתיאור הזה של ה״שכונה״, שגם הגבתי לו בעבר. יש לי עמית לעבודה, שעושה עבודה מצויינת, עומד בכל היעדים, הבנה קריטית בתחומו, אבל איזה שכונה. אני צריך לתאם איתו ימים במשרד, אחרת לא נפגשים. ההגדרה של ״יום במשרד״ זה להגיע לארוחת צהוריים. זה כולל ימים שבשעה 12 הוא מסתכל באפליקציה המשרדית לראות מה יש לאכול, ולפי זה מחליט אם להגיע או להבריז לי. ואז ב 3 גג, אחד מאיתנו קם, ושנינו חותכים. חותכים לעבוד בבית ולפגישות בערב עם אמריקאים, עובדים קשה, ועדיין זה מצחיק.
זה הגיע למצב שהוא מזכיר לי חייל שהיה לי בסדיר, בעמדה ברמת הגולן, שרק רצה קב״ן. פעם שאלתי אותו איזה יציאות לבית היו מניחות את דעתו. התשובה: יום-שנה. אז אנחנו שם. עוד אנקדוטה: בתחילת השנה, כמו בשנתיים לפני, התקשרתי אליו לוודא שהוא עושה את ״חובת העשה״ היחידה של עובד בהייטק: למלא את הטופס השנתי (טופס 101).

חלפה קצת יותר מחצי שנה מאז שפתחתי את הפוסט, וזה מרגיש הרבה יותר אני מוכרח להודות.
למה הרבה יותר? אני מרגיש, סליחה, אני יודע (!), שלמדתי הרבה מאוד.
יש הבדל משמעותי מאיפה שהייתי, מהידע שהיה לי לפני חצי שנה~ לעומת היום.
אני גם יודע טוב מה הדברים שאני רוצה ללמוד בעתיד, אפשר לומר שיש פחות חוסר וודאות מקצועי.

האמת שלא, לא למדתי דברים חדשים ל"פתרון" לחצים, אין לי איזה טריק בשרוול.
אבל, באופן אולי מפתיע, אני כן חושב שאני לא מרגיש לחץ כמו בעבר.
למה? אני לא ממש יודע לענות...

אולי כי אני לא מתרגש מאי עמידה בזמנים - כי:
א) זה לא קורה לי הרבה, לא כמו בעבר.
ב) אני רואה את זה קורה על ימין ועל שמאל סביבי.
ג) אני יודע שאני נותן מעל ומעבר, אז המצפון שלי נקי לחלוטין.

אולי כי, בזהירות אומר, אני חושב שאני דיי טוב.
איך אני יודע את זה? כי:
א) באים אליי עם שאלות, מבקשים לעצתי. לא אדם אחד, לא שניים, כמה אנשים, בתחומים שונים, באופן תכוף יותר ויותר.
ב) אני סוג של "נזרק למים" עם פרוייקטים לא טריוויאליים - וואלה, זה לרוב כיף.
ג) אני רואה טעויות, משמעותיות, גם מאנשים "מנוסים" - זה קצת גורם לי להרגיש שווה בן שווים.

אבל באמת שאלה רק ניסיונות שלי להסביר את התחושה של הירידה בלחץ, ספק אם מוצלחים.

צריך להגיד ש:
א) אני עדיין עובד הרבה שעות, אבל השיוך של זה ללחץ כבר לא ממש קיים.
ב) היו שינויים מסויימים בצוות אצלי, באנשים מסביב - אולי גם לזה יש משקל במידה כזאת או אחרת.

היום, למען האמת, אני מתמודד עם בעיה אחרת, והיא תחושה שהתגמול הכספי לא מספק.
אבל זה כבר לשרשור אחר.

ואם בכל זאת "טריק", אז אני חושב, בזהירות, ובאופן כללי (מעבר ללחצים) - פשוט לנסות להיות תותח במקצוע.
שואלים אותי שאלות, אני מביא רעיונות וידע שאני רואה בעיניים שלאחרים אין - זה באמת כיף סה"כ.
אם מחר אחליט לעזוב - יהיה לי יותר ביקוש בחוץ, יילחמו (אני מקווה :lol:) עליי.
הזמן שלי יהיה שווה יותר כסף - הרי אני מביא ידע שלאחרים אין...
הרבה cascading effects חיוביים.
המחיר? איך לא... זמן כמובן. להשקיע בלמידה באופן קבוע. זה באמת יכול להיות מתיש לפעמים.
מה לעשות, cant have it all
חשוב לי לציין שהייתי כמוך בתחילת הקריירה (אני 5 שנים ניסיון), עם הרבה רעל, רצון ללמוד ולהספיק כמה שיותר, עבדתי הרבה שעות וכו.
זה הטיס לי את הקריירה (גם מבחינת השכר) והציב אותי בפוזיציה יותר טובה.

אבל, זה נרגע לי בערך בשנה הרביעית לקריירה - הבנתי מתי לתת ״פוש״ על הדברים החשובים, מתי לשחרר, מתי לתת זמן מענה ועזרה לעובדים אחרים ומתי לא, לסנן ישיבות מיותרות (מחלה של כל התעשייה), וכו.

כל מה שאתה חווה זה בסדר, זה חלק מתהליך הלמידה עד שאתה מתכוונן על מה שמתאים לך.

תמיד תזכור שלחץ זה משהו פנימי שאתה מייצר אצלך - תשקיע על זה מחשבה ומחקר, זה חלק לא מבוטל מהעבודה.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
Homer אין לחץ מים חמים במטבח אוף טופיק 8
C האם הייתם משלמים כל חודש כדי לא למכור מניות מתוך לחץ בירידות? שוק ההון 7
D האם בהכרח יש לחץ בסטארטפים? אוף טופיק 2
C התמודדות עם לחץ חברתי לרכישת דירה אוף טופיק 51
ש לחץ נפשי אוף טופיק 15
L מכשיר אינהלציה ומד לחץ דם - יש המלצות לרכישה מהרשת? (יש לי הפניה) אוף טופיק 8
A ריביות למשכנתה + האם יש לחץ לקחת הצעה ? נדל"ן 3
B עבודה ראשונה בהייטק התלבטות קופג או קרן פנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 20
H אשתי רוצה ללמוד קורס בהייטק. התפתחות אישית 24
F מכירות בהייטק התפתחות אישית 2
L ימים קשים בהייטק אוף טופיק 4
A איך נראת מחלקת מכירות בהייטק אוף טופיק 0
A Sales בהייטק אוף טופיק 1
A מכירות בהייטק התפתחות אישית 7
D אני בהייטק ושונא את העבודה שלי התפתחות אישית 12
L משכורת בהייטק התפתחות אישית 86
M מה יש בהייטק שאפשר ומקבול לעבוד בו מהבית? פוסטים מאיכות נמוכה 6
Q עבודה בהייטק דרך לימוד עצמי (בלי תואר) כמו בארצות הברית? אוף טופיק 12
1337justme קרן השתלמות בחוזה עבודה בהייטק - הפרשה מעל תקרת הפטור פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 16
S מהנדס שמחפש את דריסת הרגל הראשונה בהייטק התפתחות אישית 13
S חוזה עבודה בהייטק ישראלי לעובד לא ישראלי אוף טופיק 1
Y עבודה בהייטק אחרי תואר בפיזיקה עם ניסיון התפתחות אישית 20
A טכנולוגיות מומלצות בהייטק התפתחות אישית 18
F עולמות הפיתוח העסקי/מכירות/שיווק/ בהייטק- חייב עזרה מהייטקיסטים. התפתחות אישית 9
F קורסים בהייטק או תואר מדעי המחשב מרופין ? התפתחות אישית 13
D העלאת שכר בהייטק לאחר שנה התפתחות אישית 8
א צעיר שבדיוק התחיל בהייטק יומני מסע אישיים 49
ב דינמיות בעולם המחשבים בהייטק התפתחות אישית 15
ש עבודה בהייטק בזמן לימודי תואר לא מדעי התפתחות אישית 11
ט איך הגעתי ל30K בחודש בהייטק *בלי ללמוד תכנות* יומני מסע אישיים 60
R העלאת שכר שנתית בהייטק - מרגיש לא מוערך אוף טופיק 60
Y השוואת משכורות בהייטק התפתחות אישית 12
Captain Sparo ראיונות עבודה בהייטק - הצד של המעסיק אוף טופיק 152
Lemonade כמה שאלות בנושא עבודה בהייטק מכירות התפתחות אישית 1
ר כל כמה זמן נהוג להחליף מקום עבודה בהייטק? התפתחות אישית 37
מ ציפיות שכר בהייטק ואיזון בית עבודה אוף טופיק 173
A השקעת הכנסה בהייטק בחברה אחרת - חברת ארנק? התפתחות אישית 7
1337justme אבטלה בהייטק - סוגיות אוף טופיק 190
U משכורות לא בהייטק. התפתחות אישית 27
sogi אסטרטגיה להעלאת השכר בהייטק התפתחות אישית 146
M איך מתחילים תהליך חיפוש עבודה לטובת רילוקיישן בהייטק? אוף טופיק 7
K קריירה בהייטק - צומת דרכים התפתחות אישית 17
S שאלה למי שעובד בהייטק בשכר של 18+ ברוטו, כמה שעות אתם עובדים ביום אוף טופיק 31
ל פיפלביז והשקעות בהייטק-מה דעתכם? שוק ההון 1
ח התייעצות בנוגע לשינוי תפקיד בהייטק התפתחות אישית 1
unrealx התלבטות קריירה קשה - מעבר עבודה בהייטק התפתחות אישית 77
tpr הפרשות מעסיק בהייטק (עצמאי מבולבל) צרכנות פיננסית 11
L מעבר ראיון עבודה לעבודה ראשונה בהייטק התפתחות אישית 73
the_newbie האם מקבלים לפטופ בהייטק? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 40
נ עבודה ראשונה בהייטק ותכנון קריירה התפתחות אישית 2

נושאים דומים

Back
למעלה