• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מכשיר אינהלציה ומד לחץ דם - יש המלצות לרכישה מהרשת? (יש לי הפניה)

• פותח הנושא Lian
  • פורסם בתאריך

Lian

משתמש רגיל
דירוג
118
הי,
יש לי הפניה ל-
מכשיר מד לחץ דם
מכשיר אינהלציה

ב הפניה של מכשיר אינהלציה כתוב "מיני" . (זה גם היותר זול באתר הקופה).
ב הפניה של מד לחץ דם לא כתוב הדגם. גם לא באתר שלהם.

אני מבוטחת מכבי.
הייתי במסלול "כסף" ועשיתי זהב רק לפני 6 חודשים.
לפי מה שהבנתי מהאתר שלהם: אני לא זכאית להנחה של "זהב" כי עוד לא עברו 12 חודשים. משמע אשלם כמו "כסף".

על המד לחץ דם לפי האתר אשלם:
https://www.maccabi4u.co.il/15448-he/Maccabi.aspx
120 שח. ואם היו מכירים ב"זהב" שלי הייתי משלמת 80.

אבל -
שמתי לב שזו לא מציאה כזו גדולה גם ה-80 שלא מכירים לי (הזהב).
כי לייף של סופר פארם מוכרים מד לחץ דם ב80
https://shop.super-pharm.co.il/medi...h-equipment/לייף-מד-לחץ-דם-בסיסי-חדש/p/555011
אז אולי אני יכולה להשיג בשוק הפרטי
באותו מחיר או בקצת יותר (תוספת של עד 100 שח נניח על סכום השתתפות במכבי) מכשירים טובים איכותיים ואמינים יותר?
נניח, מכשיר איכותי ייצור גרמניה מ-amazon? במקום לרכוש פה בבית המרקחת מד לחץ דם ב 120 ואפילו לא לדעת איזה דגם אני מקבלת? עשיתי קצת בדיקות והבנתי שלמשל המכשיר אינהלציה המיני הוא מכשיר תוצרת סין.

אותו הדבר לגבי המחירים של מכשיר האינהלציה:
אם היו מכירים לי בוותק של הזהב ("רק" 6 חודשים מתוך 12)
אז הייתי משלמת 65 ש"ח אבל בגלל שאין לי מספיק וותק אני אצטרך לשלם כמו "כסף" 174 ש"ח
https://www.maccabi4u.co.il/19920-he/Maccabi.aspx?TabId=19921_19931#showData_122674
סכומים שגורמים לי לחשוב:
למה שלא אחפש מכשירים טובים יותר בחוץ ולא בקופה? (amazon/ebay)
יש שילוח חינם מחו"ל מאמזון האמריקאי. וגם אין לי בעיה לשלם משלוח אם צריך אם זה מאמזון אירופאי (uk/de)

אשמח לקבל בבקשה המלצות ל-2 המכשירים. תודה רבה.

נערך לאחרונה ב:
אמאזון רעיון לא רע, ממה שאני מבין בנושא(וזה לא הרבה, אז לקחת בעירבון מאוד מוגבל) רוב הטכנולוגיה זהה והמכשירים עושים אותו דבר, לכן תכנסי לאמזון תרשמי את שם המוצר ותראה מה המומלץ של אמזון בביקורות, 90 אחוז מהפעמים זה המוצר שאת צריכה לקחת.

תראה מה המומלץ של אמזון בביקורות,
לא כדאי להסתמך רק על ביקורות. מצד אחד, יש חברות שמספקות שירות של כתיבה ביקורות חיוביות פיקטיביות אז תתכן הטיה לציון גבוה.
יש גם הטיה לא פרופורציונלית לביקורות שליליות כי הסיכוי של לקוחות לא מרוצים לכתוב ביקורת שלילית גבוה מהסיכוי של לקוחות מרוצים לכתוב ביקורת חיובית. מי שקנה מוצר שעבד יראה את זה כמובן מאליו ולא בהכרח יטרח לכתוב ביקורת חיובית.
כשאני קונה מוצר אני משתדל לקנות את אחד מרבי המכר בקטגוריה ובודק שאין לו מספר גבוה מידי של ביקורות שליליות, ושהביקורות השליליות לא מדאיגות מידי.
לפעמים אנשים כותבים ביקורות שליליות לא הוגנות ואפשר להתעלם מהן.

נערך לאחרונה ב:
לא כדאי להסתמך רק על ביקורות. מצד אחד, יש חברות שמספקות שירות של כתיבה ביקורות חיוביות פיקטיביות אז תתכן הטיה לציון גבוה.
יש גם הטיה לא פרופורציונלית לביקורות שליליות כי הסיכוי של לקוחות לא מרוצים לכתוב ביקורת שלילית גבוה מהסיכוי של לקוחות מרוצים לכתוב ביקורת חיובית. מי שקנה מוצר שעבד יראה את זה כמובן מאליו ולא בהכרח יטרח לכתוב ביקורת חיובית.
כשאני קונה מוצר אני משתדל לקנות את אחד מרבי המכר בקטגוריה ובודק שאין לו מספר גבוה מידי של ביקורות שליליות, ושהביקורות השליליות לא מדאיגות מידי.
לפעמים אנשים כותבים ביקורות שליליות לא הוגנות ואפשר להתעלם מהן.
צודק, חשבתי שזה ברור מאילו ומסתבר שלא ניסחתי עצמי נכון.
התכוונתי לבדוק ולקרוא את הביקורות, בעיקר המשוקעות והרעות, ככה להבין תמונה נכונה. מספר הביקורות עצמו לא אומר שום דבר כמובן.

הי,
יש לי הפניה ל-
מכשיר מד לחץ דם
מכשיר אינהלציה

ב הפניה של מכשיר אינהלציה כתוב "מיני" . (זה גם היותר זול באתר הקופה).
ב הפניה של מד לחץ דם לא כתוב הדגם. גם לא באתר שלהם.

אני מבוטחת מכבי.
הייתי במסלול "כסף" ועשיתי זהב רק לפני 6 חודשים.
לפי מה שהבנתי מהאתר שלהם: אני לא זכאית להנחה של "זהב" כי עוד לא עברו 12 חודשים. משמע אשלם כמו "כסף".

על המד לחץ דם לפי האתר אשלם:
https://www.maccabi4u.co.il/15448-he/Maccabi.aspx
120 שח. ואם היו מכירים ב"זהב" שלי הייתי משלמת 80.

אבל -
שמתי לב שזו לא מציאה כזו גדולה גם ה-80 שלא מכירים לי (הזהב).
כי לייף של סופר פארם מוכרים מד לחץ דם ב80
https://shop.super-pharm.co.il/medi...h-equipment/לייף-מד-לחץ-דם-בסיסי-חדש/p/555011
אז אולי אני יכולה להשיג בשוק הפרטי
באותו מחיר או בקצת יותר (תוספת של עד 100 שח נניח על סכום השתתפות במכבי) מכשירים טובים איכותיים ואמינים יותר?
נניח, מכשיר איכותי ייצור גרמניה מ-amazon? במקום לרכוש פה בבית המרקחת מד לחץ דם ב 120 ואפילו לא לדעת איזה דגם אני מקבלת? עשיתי קצת בדיקות והבנתי שלמשל המכשיר אינהלציה המיני הוא מכשיר תוצרת סין.

אותו הדבר לגבי המחירים של מכשיר האינהלציה:
אם היו מכירים לי בוותק של הזהב ("רק" 6 חודשים מתוך 12)
אז הייתי משלמת 65 ש"ח אבל בגלל שאין לי מספיק וותק אני אצטרך לשלם כמו "כסף" 174 ש"ח
https://www.maccabi4u.co.il/19920-he/Maccabi.aspx?TabId=19921_19931#showData_122674
סכומים שגורמים לי לחשוב:
למה שלא אחפש מכשירים טובים יותר בחוץ ולא בקופה? (amazon/ebay)
יש שילוח חינם מחו"ל מאמזון האמריקאי. וגם אין לי בעיה לשלם משלוח אם צריך אם זה מאמזון אירופאי (uk/de)

אשמח לקבל בבקשה המלצות ל-2 המכשירים. תודה רבה.
שימי לב שאמזון ארהב זה בדרך כלל מוצרי 110v כשבארץ ובאירופה משתמשים ב220-240v .
בעמוד המוצר בדף האמריקאי צריך לחפש את המספר 110 בשאלות ומשם להבין אם המוצר יעבוד בארץ.
או שפשוט לחפש באחד האמזונים האירופאיים

תודה ! יש לכם בבקשה דגמים ספציפיים להמלצה של מד לחץ דם ואינהלציה ?

תודה ! יש לכם בבקשה דגמים ספציפיים להמלצה של מד לחץ דם ואינהלציה ?

בתור חובש לשעבר יצא לי לעבוד עם כמה מכשירים, לא ידוע לי על מותג ספציפי במכשירי לחץ דם/אינהלציה.
לגבי מכשיר לחץ דם, לא השתמשנו בכל מיני גימקים כמו מד לחץ דם שמתלבש כמו צמיד וכו'. מד לחץ דם דיגיטלי פשוט כנראה יהיה יותר אמין,זול ומדויק.

ואגב בכללי, אם יורשה לי להוסיף(לא כל הרופאים מציינים את זה) אבל במהלך הבדיקה עדיף שהיד תיהיה מונחת על השולחן במצב רגוע ללא אגרוף קפוץ, לא לשלב רגליים ולהשתדל להיות כמה שיותר רגוע ומשוחרר וככה הבדיקה שלך תיהיה יותר מדויקת.

ואגב בכללי, אם יורשה לי להוסיף(לא כל הרופאים מציינים את זה) אבל במהלך הבדיקה עדיף שהיד תיהיה מונחת על השולחן במצב רגוע ללא אגרוף קפוץ, לא לשלב רגליים ולהשתדל להיות כמה שיותר רגוע ומשוחרר וככה הבדיקה שלך תיהיה יותר מדויקת.
תודה !
אקפוץ היום לבית המרקחת בערב. נראה איזה דגמים מאושרים לחברי קופת חולים מכבי.
חשבתי שארכוש דרך AMAZON אבל לא קיבלתי כ"כ המלצות, אז לא יודעת מה לבחור. אלך לבדוק מה ההיצע בבית המרקחת.

קניתי לפניכ 5 שנים בבבית המרקחת של הקופה מכשיר בסיסי ללחץ דם.
מחיר 100, לחברי זהב, פלטינה או ווטאבר עולה כ 75.
מחליף סוללות פעם בשנה עובד נהדר.
מה? אתם קרדיולוגים? כל מה שצריך זה מכשיר בסיסי, אמין וזול וזה מה שהקופות מוכרות.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
1337justme החלפת סוללה של Galaxy s9 plus או החלפת מכשיר? אוף טופיק 4
E מה הגרסה המתקדמת ביותר של android שניתן להתקין על מכשיר samsung galaxy note 4? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 2
G מחפש מכשיר השקעה זול (ושישאר זול) על S&P500 שוק ההון 11
כ מכשיר מועדף לחשבון ממוסה / לא ממוסה שוק ההון 1
ט האם יש מכשיר פיננסי בארץ שעוקב אחר "מדד דירות למגורים" ? שוק ההון 20
1337justme מכשיר אליפטי 'סולידי' ואמין? צרכנות פיננסית 0
ו מכשיר מעקב אחר מניות שוק ההון 1
א מכשיר להשוואת קורולציה שוק ההון 2
R מס יסף - בחירת מכשיר מנייתי פסיבי אידיאלי שוק ההון 0
M המחיר האמיתי של מכשיר סלולרי ב-36 תשלומים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 1
ITS מכשיר להכנת שייקים - מבקש המלצה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 25
S מכשיר להשוואה/בחירת השקעות שוק ההון 2
מ מנסה לבחור מכשיר השקעה נכון לאמא שוק ההון 8
Mamaof קניית אג"ח בתיק מנייתי - בחירת מכשיר שוק ההון 16
G שאלה לגבי מכשיר השקעה בעל נזילות שוק ההון 14
א בחירת מכשיר השקעה בתל אביב 25 שוק ההון 8
Fitch BLV Long-Term Bond ETF - האם מכשיר ארוך טווח שיכול להחליף אג"ח ממשלתי ארוך? שוק ההון 14

נושאים דומים

Back
למעלה