• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

כלי למעקב אחר תיק השקעות - Donatello

ג'י סיטי [לשעבר גזית גלוב]​
126011​
גיסי​
שקל חדש 000
ניו-מד אנרג יהש [לשעבר דלק קידוחים יהש]​
475020​
נומד​
שקל חדש 000​

היי,
היום בוצע עדכון בדונטלו לכל שמות ניירות הערך בבורסה הישראלית.

עדכון נוסף:
מהיום יש גם מידע על דיבידנדים וריביות בניירות ישראלים (בנוסף לניירות בבורסה האמריקאית), לאלה שלא נחשפו לזה עד כה, שימו לב שזה כולל מספר דפים:
* גרף היסטורי בדף הנייר עצמו
* מידע סיכומי היסטורי, תחזיות ועדכונים על דיבידנדים עתידיים בדף ה Dividends.
* מידע כללי על אחוז התשואה ושערוך הדיבידנדים השנה (על סמך העבר) בדף הראשי עבור כל תיקיה

שימו לב שהמידע בדף ה "Dividends" מתחשב בזמני הקניה והמכירה של הניירות (שלא תמיד זמין בקבצי הייבוא מהבנקים - ממליץ לעדכן ידנית למי שמוצא ערך בתכולה הזאת),
ניתן גם לסמן לדף להתעלם מזמני הקניה והמכירה כדי להפיק מידע שיותר דומה לתחזית עתידית.

היה באג בתצוגת הדיבידנדים ותוקן - תודה על התיקון המהיר.
יש לי שאלה.
איך מחושב ה 1y growth?

Screenshot_18.jpg

איך מחושב ה 1y growth?
עבור נייר שבו הדיבידנד לא קונסיסטנטי, (אין חוקיות עולה ברורה ) כמו זה שמצויין כאן, החישוב הוא: כל הדיבידנדים שנה אחורה אל מול כל הדיבידנדים שהיו בשנה שלפניכן (ניתן לראות שאחד הדיבידנדים השנה בנייר הזה היה גדול משמעותית וגרם להפרש המשמעותי לעומת שנה שעברה.)

בניירות שמציגים עליה קונסיסטנטית (לדוגמא מיקרוסופט) https://seekingalpha.com/symbol/MSFT/dividends/history
לוקחים את הדיבידנד האחרון אל מול הדיבידנד המקביל אליו מלפני שנה (לפי ההנחה היא ששאר הדיבידנדים הבאים השנה יהיו לפחות שקולים אליו ולכן הוא מייצג את העליה השנתית)

מה הדרך המומלצת לניהול פדיון אגחים?
1. פדיון חלקי - למחוק מהתיק את מספר היחידות שנפדו?
2. פדיון מלא - למחוק את האגח מהתיק?
או, האם יבוא חדש יסדר את הפורטפוליו ללא התערבות פרטנית באגחים שנפדו?

נקודה למחשבה, אם האגח יוצא מהתיק אני אאבד את היסטורית הריביות אז אולי במקרה של פדיון מלא, במקום למחוק את האגח אולי עדיף להשאירו ולאפס את מספר היחידות ל 0.

נערך לאחרונה ב:
ההמלצה שלי:
עבור כל נייר היא להשתמש בכפתור המכירה (סימון $ שמופיע ליד כפתור המחיקה), ככה תישאר לך ההיסטוריה של הרווח/הפסד והדיבידנדים/ריביות שנצברו.
במקרה של יבוא מחדש כאשר לא רשמת מכירה באפליקציה, היבוא ימחק את החלק שנפדה וההיסטוריה תאבד.

כמובן שאם אין לך עניין בהיסטוריה אז ניתן למחוק או לייבא מחדש.

תודה, התשובה סיפקה לי תשובה גם לשאלה האחרונה שהוספתי בזמן שאתה הקלדת...

תודה, התשובה סיפקה לי תשובה גם לשאלה האחרונה שהוספתי בזמן שאתה הקלדת...
בשמחה,
אגב:
נקודה למחשבה, אם האגח יוצא מהתיק אני אאבד את היסטורית הריביות אז אולי במקרה של פדיון מלא, במקום למחוק את האגח אולי עדיף להשאירו ולאפס את מספר היחידות ל 0
שים לב שאם תאפס את היחידות ללא עדכון האפליקציה על ״מכירה״ זה יתנהג דומה למחיקה מכיוון שלא תישמר ההיסטוריה שבה מתואר מתי בוצעה קניה ומתי מכירה (שעליה האפליקציה מסתמכת כדי להציג את היסטוריית הדיבידנדים)
בניגוד לאיפוס/מחיקה, בעדכון מכירה גם יש לך את האפשרות להגדיר מחיר מכירה ומיסוי וכך האפליקציה משמרת את הרווח/הפסד האמיתי שמומש.

שאלה בקשר למכירה.
1. אין אפשרות 'למכור', חלק מה Lot, ז"א מכירה חלקית, ז"א לפי מספר shares, במקרה שיש פדיון חלקי של אג"ח.
2. אם לא מקלידים מחיר מכירה, אז פשוט לקחת את המחיר האחרון שנמצא במערכת.
נקודה 2 נכונה במיוחד למקרה של פדיון מלא של האג"ח.

מכירה.jpg

1. אין אפשרות 'למכור', חלק מה Lot, ז"א מכירה חלקית, ז"א לפי מספר shares, במקרה שיש פדיון חלקי של אג"ח.
כרגע עדיין אין אפשרות כזאת, ה work around שאתה יכול לעשות הוא לייצר עוד lot זהה עם הכמות שאתה רוצה למכור ואז למכור אותו ולשנות את הlot הנוכחי שיכיל את מספר המניות שנשאר

2. אם לא מקלידים מחיר מכירה, אז פשוט לקחת את המחיר האחרון שנמצא במערכת.
נקודה 2 נכונה במיוחד למקרה של פדיון מלא של האג"ח.
הסיבה שלא עשינו זאת היא שלא רצינו שאנשים ימכרו בטעות בסכום לא נכון ושישימו לב אבל אולי בכל זאת שווה מחשבה נוספת, תודה על האינפוט

שני באגים:
1. כשמרעננים את הדף, בחירת הפורטפוליו מתאפסת לכולם למרות שבחרתי רק אחד.
אמנם בפרופיל בחרתי ב 2 כ default, ב home בחרתי רק באחד.
כשעוברים לדפים השונים הבחירה נשמרת אבל אם ארענן את הדף [F5] אז אני רואה ש 2 נבחרו וצריך להקליק שוב על הפורטפוליו הנבחר.
משתמש בכרום.

2. דיבידנדים, במקרה שלי שתי מניות עברו מתחת לרדאר ולא מופיעות ברשימה. כהן פיתוח [810010] ומזרחי [695437]
במקרה ראיתי כי בדקתי במיטב דש. מאוד הפליא אותי כי בדרך כלל דונטלו מציג פרטים על הדיב הרבה לפני מיטב...

בסך הכול זו תוכנה מעולה ואחת מהטובות ביותר שעדיין בשלבי פיתוח אבל נראה שנסגרו המון פינות ותוכל בקרות לצאת משלב הבטא ואני מרגיש כמו אחד מצוות ה QA.

כרגיל המון תודה על הפידבק
1. כשמרעננים את הדף, בחירת הפורטפוליו מתאפסת לכולם למרות שבחרתי רק אחד.
כאשר מפלטרים פורטפוליו בתפריט מימין למעלה מדובר במידע נדיף שמתאפס כאשר נכנסים מחדש לאפליקציה (רענון דף נחשב לכניסה מחדש) אם ברצונך לסנן באופן קבוע, ניתן לעשות זאת על ידי סינון תחת My Profile כמו שעשית עבור ה Default

2. דיבידנדים, במקרה שלי שתי מניות עברו מתחת לרדאר ולא מופיעות ברשימה. כהן פיתוח [810010] ומזרחי [695437]
במקרה ראיתי כי בדקתי במיטב דש. מאוד הפליא אותי כי בדרך כלל דונטלו מציג פרטים על הדיב הרבה לפני מיטב...
תודה רבה, נראה שאכן היה חוסר בapi וזה תוקן ידנית, חבלי לידה, אשמח לדעת אם זה קורה לעוד ניירות
הדיבידנדים העדכניים עבור ניירות אלה יופיע רק מחר

אני אכתוב כאן הצעה שגם כתבתי לכלי אחר, לדעתי יכול להיות נחמד להוסיף נתונים כלליים של התיק: מכפיל רווח, תשואת דיבידנד, קצב צמיחה וכו', ולהשוות למדד.
ראיתי שיש אצלכם כבר תשואת דיבידנד של התיק, יכול להיות מעניין להציג ליד זה את תשואת הדיבידנד של המדד (בעמוד הראשי איפה שמשווים) ולהוסיף עוד נתונים של התיק מעבר לתשואת דיבידנד.

מה הסיבה לכך?
ה API עבור ניירות זרים שבו אנחנו משתמשים לא תומך בניירות מחוץ לארה״ב.
יש להם תוכניות להוסיף בעתיד את בורסת לונדון אבל זה כבר נדחה בשנה אז קשה לדעת מתי זה יקרה.

חיפשנו גם ספקים אחרים עבור בורסת לונדון אבל חלקם היו מאוד יקרים ובחלקם המידע לא היה אמין אז אנחנו מחכים בסבלנות לספק ה API שלנו.

שני חלקים לתגובה.

א. באג.
הבוקר ייבאתי קובץ חדש לאחר רכש של שני אגחים - אחד ממשלתי ואחד קונצרני.
1. ייבאתי לפורטפוליו הראשי ולא ראיתי את שני הניירות החדשים ובנוסף אגח שניפדה לא נמחק והוא מופיע במפת החום.
2. ייבאתי שוב והפעם לפורטפוליו גיבוי [טעות שלי, הייתי צריך לשמור אותו לרפרנס] ולא ראיתי את האגחים החדשים אבל האגח שנפדה התאפס ולא מופיע במפת החום.
3. החלטתי ליצור פורטפוליו חדש וייבאתי אליו את הנתונים. האגחים החדשים נוספו בהצלחה ומוצגים גם במפת החום.

ב. בקשה לפיצ'ר נוסף.
להוסיף מט"ח למפת החום. יתרות המט"ח כלולות בקובץ המיובא [מיטב דש].

תודה.

ב. בקשה לפיצ'ר נוסף.
להוסיף מט"ח למפת החום. יתרות המט"ח כלולות בקובץ המיובא [מיטב דש].
היי, יתרות מטבע מכל סוג מופיעות במפת החום אך אנחנו לא מייבאים אותם מהקבצים של הברוקרים עקב כל מיני בעיות שיש עם זה.
אתה יכול לעדכן את זה דרך דף ה cash (נגיש דרך התפריט תחת Add וגם בתפריט שמופיע בתוך צלמית היוזר)

האם קיבלת הודעת שגיאה כלשהי בתהליך? האם בכל המקרים ניסית בדיוק את אותו הקובץ?

האם קיבלת הודעת שגיאה כלשהי בתהליך? האם בכל המקרים ניסית בדיוק את אותו הקובץ?
לא קיבלתי הודעות שגיאה.
ייבאתי את אותו קובץ לכל פורטפוליו.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
A כלי למעקב אחר תיק השקעות שוק ההון 1
יבגני_ל מחפש כלי למעקב אחר תיק השקעות שוק ההון 6
OrZ יצרתי כלי למעקב ואיזון תיק השקעות סולידי בordernet שוק ההון 141
T סוף סוף כלי ישראלי למעקב אחרי תיקים שוק ההון 14
adamshalev KaChing - כלי שפיתחתי למעקב אחר הוצאות ועוד .. מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 129
someone235 מכירים כלי לניתוח הוצאות ברמה השנתית? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 2
S כלי טכני לירושה - גמל / פוליסת חיסכון? צרכנות פיננסית 2
I איך לייצר כלי שמבטיח את התשואה המקסימלית בין ריבית קבועה ומדד? שוק ההון 4
E כלי עוקב אחרי השקעות - ShareSight שוק ההון 5
H השקעה חודשית לילד - כלי ושיטת פעולה? שוק ההון 4
O כלי עבודה לבית - מאיפה קונים? אוף טופיק 2
N כלי שעוזר לנתח מניות ספציפיות שוק ההון 2
ב פרסום כלי שפותח במסגרת העבודה (תוכנה) אוף טופיק 9
M כלי שמאפשר בניית תיק השקעות וירטואלי פוסטים מאיכות נמוכה 1
Y האם יש איזה כלי כלי שמאפשר לקבל התראה ברגע שטריגר מופעל... שוק ההון 5
unrealx כלי נוח למצוא את כל תכניות הבנייה בעיר / איזור מסוים נדל"ן 4
H כלי / אתר למידע שוק חי - מסחר תכוף שוק ההון 4
Michel כלי לצורך ביצוע backtesting שוק ההון 0
Liron2035 רענון כלי השקעה בקה"ש IRA פסיבי/עולמי (IWDA -> בלקרוק) שוק ההון 23
Yuval328 האם קיים כלי לשערוך קרנות? שוק ההון 2
Benjamin W כלי בישול אוף טופיק 28
מ כלי לבדיקת קורלציה בין מספר ETF שוק ההון 3
M כלי תקשורת פיננסי מומלץ צרכנות פיננסית 17
M כלי לניהול תקציב וניהול שוטף צרכנות פיננסית 2
O.G זקוק לעזרה בבחירת כלי ההשקעה ב-IRA שוק ההון 5
א כלי השקעה שוק ההון 6
א כלי להשוואת הלוואות (משכנתא) נדל"ן 5
מ איזה כלי צריך לשחרור דלת תקועה? אוף טופיק 3
זריקת תבונה כלי חיסכון של בנקים - שוק ההון 21
K כלי לניהול המצב הכלכלי שוק ההון 8
מ כלי להשוואת מדדים / מניות / קרנות נאמנות /קופות גמל שוק ההון 3
wa11a כלי עבודה שכל הנדי מן(או וומן) צריך מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 30
רוקישיק כלי מעקב אחר הפרוטפוליו שוק ההון 6
סתןלי ת'כסף בחירת אסטרגיית כלי השקעה שוק ההון 13
נ מקפיא עמוק - כלי חיסכון או בזבוז מיותר? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 16
whybe כלי(ם) לניהול תקציב התפתחות אישית 2
Rio כלי פיננסי שלא הזכרנו - פוליסת חיסכון (דוגמא ספציפית בפנים) שוק ההון 24
ח מחפש אקסל למעקב אחרי תיק השקעות אוף טופיק 1
E הדרך המומלצת למעקב אחר S&P 500 שוק ההון 1
yossik תוכנות, אפליקציות למעקב ואנליזה של שוק ההון, ניהול תקציב ועוד... אוף טופיק 11
Zach Moshe תעודת סל למעקב אחרי גז/נפט וכו׳... שוק ההון 1
פ אפליקציה למעקב אחר הוצאות ועידכון קופת גמל מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 10
ד אקסל למעקב אחרי תיק השקעות שוק ההון 1
א אפליקציה למעקב אחר מניות שוק ההון 8
nedlir סקריפט פייתון למעקב אחר מניות ישראליות אוף טופיק 1
נ קרן סל למעקב מיטבי אחרי השוק הסיני שוק ההון 14
D אתר/אפליקציה מומלצים למעקב אחר מניות בארץ ברמה של yahoo finance לפחות שוק ההון 7
F קבצי אקסל למעקב אחרי השקעות נדל''ן נדל"ן 1
א אפליקציות למעקב אחר הוצאות-הכנסות אוף טופיק 3
א ETF מומלץ למעקב אחרי SP500? שוק ההון 2

נושאים דומים

Back
למעלה