• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

יצרתי כלי למעקב ואיזון תיק השקעות סולידי בordernet

• פותח הנושא OrZ
  • פורסם בתאריך
העלתי היום פעם ראשונה דו"ח מOrdernet וחייב לציין שהממשק נראה מעולה.
אבל אני חושב שיש באג בחישוב דמי ניהול עבור ISHARES MSCI ACWI UCITS ETF 1159235, באתר מופיע לי 0.6% למרות שממה שאני מכיר זה אמור להיות 0.2%
כמו שמופיע כאן. מאיפה אתה גוזר את הדמי ניהול? האם יש לך במקרה api לדמי ניהול? אם כן אשמח להשתמש בו בגוגל שיט שאני מנהל

העלתי היום פעם ראשונה דו"ח מOrdernet וחייב לציין שהממשק נראה מעולה.
אבל אני חושב שיש באג בחישוב דמי ניהול עבור ISHARES MSCI ACWI UCITS ETF 1159235, באתר מופיע לי 0.6% למרות שממה שאני מכיר זה אמור להיות 0.2%
כמו שמופיע כאן. מאיפה אתה גוזר את הדמי ניהול? האם יש לך במקרה api לדמי ניהול? אם כן אשמח להשתמש בו בגוגל שיט שאני מנהל
הדמי ניהול מגיעים מהאתר של tase, אבל אני רואה עכשיו שהם עשו שם קצת שינויים לאחרונה וייתכן שנסגר הapi הלא מתועד שהשתמשתי בו.. אני אנסה לגרום לזה לעבוד שוב
בלי קשר לפי דה מרקר הדמי ניהול דווקא נכונים

כנראה שדה מרקר לא מעודכן כבר 12 חודשים. מספר מקורות:
הסולידית
Blackrock
בכל מקרה אם אתה מצליח למצוא api ששולף expense ratio אשמח אם תוכל לשתף. שקלתי לעשות scraping ולהרים שרת רק בשביל הדבר הזה

היי , ישנה איזה שהיא בעיה למשוך את הדמי ניהול מ-morningstar.. מישהו הצליח להתגבר על זה ?

היי , ישנה איזה שהיא בעיה למשוך את הדמי ניהול מ-morningstar.. מישהו הצליח להתגבר על זה ?
נראה שהם חסמו את האפשרות לפני כמה שבועות. אני גם מחפש דרך אחרת למשוך דמי ניהול. אעדכן אם אמצא

נראה שהם חסמו את האפשרות לפני כמה שבועות. אני גם מחפש דרך אחרת למשוך דמי ניהול. אעדכן אם אמצא
עדיין עובד לי -
קריאה ל
https://api-global.morningstar.com/sal-service/v1/etf/quote/{morningStarId}/data?fundServCode=&locale=en&clientId=MDC&benchmarkId=category&version=3.21.1
עם הheader
apikey = lstzFDEOhfFNMLikKa0am9mgEKLBl49T

כשmorningStarId הוא המזהה שלהם לנייר

כנראה שדה מרקר לא מעודכן כבר 12 חודשים. מספר מקורות:
הסולידית
Blackrock
בכל מקרה אם אתה מצליח למצוא api ששולף expense ratio אשמח אם תוכל לשתף. שקלתי לעשות scraping ולהרים שרת רק בשביל הדבר הזה
אז הapi של מאיה\tase עדיין עובד, ונכון להרגע הם בעצם לא מעודכנים ומראים 0.6

@OrZ , אני מנסה להעלות קבצים מאורדרנט-פרו של IBI ומקבל הודעת שגיאה.
שומר בפורמט .xslx ולא נגעתי בעמודות או בשמותיהן.
שלח לי בפרטי את המייל שנרשמת איתו ואני אעיף מבט

הסתדרתי, תודה!
את הקבצים שהורדתי מהתוכנה על המחשב (ORDERNET-PRO) לא הצלחתי להעלות, אבל כשאני מוריד מהספארק דרך הדפדפן זה מצליח.

• אהבתי
Reactions: OrZ
@OrZ טענתי היום קבצים עדכניים ונראה שיש בעיה עם VOO שהוא לא מצליח למשוך מחיר. מצורפת תמונה.
מעבר לזה חייב לציין שלא שמתי לב שגובים ממני דמי ניהול חודשיים למרות שאמור להתקזז עם הקנייה\מכירה אז גם עזרת לי לחסוך כסף D:

• אהבתי
היי :)
המערכת עבדה מדהים ששמתי את הנתונים מהאורדרנט, אבל שחיברתי את IB (לפני כמה ימים כבר) היא פתאום קרסה וכותב לי שיש שגיאה בטעינת הנתונים ואני לא מצליח להבין איפה.
האם אפשר לשלוח לך מייל ותוכל להסתכל? תודה!

הסולידית שמה לינק למערכת בפוסט של היום, אז יש קצת בעיות עומס. השרת לא רגיל ליותר ממשתמש חדש אחד בחודש :lol:
מעדכן שעכשיו זה עובד. אחלה מוצר!

• אהבתי
הסולידית שמה לינק למערכת בפוסט של היום, אז יש קצת בעיות עומס. השרת לא רגיל ליותר ממשתמש חדש אחד בחודש :lol:
מקווה שלא שברתי כלום :)

בינתיים קיבלתי עמוד "התרחשה שגיאה" עוד בשלב ההתחברות (דרך גוגל) לפני שניסיתי להעלות משהו...
פעם ראשנו שאני מנסה להתחבר למערכת

בינתיים קיבלתי עמוד "התרחשה שגיאה" עוד בשלב ההתחברות (דרך גוגל) לפני שניסיתי להעלות משהו...
פעם ראשנו שאני מנסה להתחבר למערכת
@אiהד , אני בדיוק מעלה גירסה חדשה, אולי משהו נשבר. תשלח לי את המייל איתו נרשמת בפרטי ואנסה לעזור :)

@אiהד , אני בדיוק מעלה גירסה חדשה, אולי משהו נשבר. תשלח לי את המייל איתו נרשמת בפרטי ואנסה לעזור :)
מעדכן שהבעיה תוקנה (תודה @אiהד). כנראה שלא ניתן היה להירשם למערכת ביומיים האחרונים. כל מי שניסה וקיבל/ה שגיאה, מוזמנים לנסות שוב.

גירסה חדשה!
אז מסתבר שביומיים אחרי האיזכור של @הסולידית הגיעה כמות משתמשים השווה לשנתיים הקודמות ביחד :lol:.
ביליתי הרבה זמן בלכבות שריפות ולייצב את המערכת, והתחלתי לקבל עוד כל מיני מיילים ממשתמשים נלהבים חדשים.
קיבלתי הרבה מוטיביציה לתקן כמה מהבעיות הכי חמורות שהתאספו בתקופה האחרונה, ולהכניס עוד כמה יכולות:

אז מה חדש?
1) שיפורי מהירות ויציבות, הכל אמור לרוץ הרבה יותר מהר עכשיו.
2) תיקון הבעיה הכי גדולה עד עכשיו באינטגרציה עם Interactive brokers - תיקים עם מטבע תצוגה השונה מ-שקל לא נתמכו. הבעיה תוקנה - אם ניסיתם בעבר להשתמש בIB ונתקלתם בשגיאה, כנראה זו הייתה הסיבה. ממליץ לנסות שוב, גם בגלל:
3) תמיכה ראשונית ביצירת דו״חות אקסל אוטומטיים שניתן להגיש (בזהירות) למס הכנסה!
שימושי במיוחד לנכסים בהן לא נוכה מס רווחי הון במקור (קרי: חשבון ברוקר זר) D:.
הדו״ח החדש חוסך המון המון עבודה שחורה שבדרך כלל צריך לעשות: לאסוף את כל המכירות של השנה קלנדרית שעברה, לחפש שערי חליפין של כל קניה ומכירה, לעשות ממוצעים של המחיר במקרה של partial fills, ולשים הכל בטבלה בפורמט שמס הכנסה אוהב (טופס 1325).
קיימת תמיכה גם לדו״ח מקוצר חצי שנתי עם חישוב מקדמות, וגם בדו״ח מלא שמתאים לדו״ח הכנסה השנתי שצריך להגיש עד אפריל.
בקרוב יגיע גם דו״ח המסכם את הדיבידנדים מהשנה החולפת.
4) דו״ח חדש - רווח והפסד ממומשים (Realized PnL) -מרכז את כלל המכירות שנעשו בחשבונות. בדומה לאקסלים של הדו״ח מס, אבל בפורמט נוח יותר לקריאה ומציג גם חשבונות מקומיים מבוססי Ordernet.
5) ייצוא של כלל הדוחות לאקסל.
6) תמיכה ראשונית באיזון התיק עם ״נכסים חיצוניים״ - כרגע מעין אפשרות מוזרה שבטח שימושית רק לי. היכולת להקצות אחוזים לנכס חיצוני (הלוואה, משכנתא), ובכך להתאים את תוכנית איזון התיק. אשמח לשמוע חוות דעת איזה שימושים אתם רואים לפיצ׳ר הזה, ומה יהפוך אותו ליותר הגיוני עבורכם.

בעיות ידועות
1) אין תמיכה במחירים של מניות אירופאיות - מנסה למצוא מקור מידע חינמי\זול.
2) דו״חות של Interactive Brokers מביאים מידע עד שנה אחורה - מספיק טוב לחישובי מס הכנסה, אבל החישובי דיבידנדים, עלויות וכו׳ כנראה יהיו לא מדוייקים אם התיק יותר ותיק משנה.
3) תמיכה חלקית מאוד באופציות ומכירה בחסר - עדיפות נמוכה כרגע.

phew!
אשמח לפידבקים מכל סוג. (חוץ מתביעות כי היה לי באג בדו״ח החדש ומס הכנסה לקח לכם כל מה שלא ממוסמר לרצפה)

קודם כל, תודה וזה נראה מעולה!

סינכרנתי את חשבון האינטראקטיב שלי וכעת אני מעוניין להוסיף למערכת את החלק הסולידי ואת העו"ש. לחצתי על "נכסים חדשים" אך אין שם אפשרות למלא סכום, אלא רק את האחוז הרצוי של התיק. האם יש דרך להוסיף קטגוריה ידנית בה אני מעדכן את כמות הכסף שיש לי בעו"ש (שבמקרה שלי מתחלק ל-2- סולידי ומזומן) על מנת ליצור מבט כללי על כל התיק שלי?

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
A כלי למעקב אחר תיק השקעות שוק ההון 1
someone235 מכירים כלי לניתוח הוצאות ברמה השנתית? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 2
S כלי טכני לירושה - גמל / פוליסת חיסכון? צרכנות פיננסית 2
I איך לייצר כלי שמבטיח את התשואה המקסימלית בין ריבית קבועה ומדד? שוק ההון 4
E כלי עוקב אחרי השקעות - ShareSight שוק ההון 5
H השקעה חודשית לילד - כלי ושיטת פעולה? שוק ההון 4
O כלי עבודה לבית - מאיפה קונים? אוף טופיק 2
N כלי שעוזר לנתח מניות ספציפיות שוק ההון 2
adamshalev כלי למעקב אחר תיק השקעות - Donatello שוק ההון 314
ב פרסום כלי שפותח במסגרת העבודה (תוכנה) אוף טופיק 9
M כלי שמאפשר בניית תיק השקעות וירטואלי פוסטים מאיכות נמוכה 1
Y האם יש איזה כלי כלי שמאפשר לקבל התראה ברגע שטריגר מופעל... שוק ההון 5
unrealx כלי נוח למצוא את כל תכניות הבנייה בעיר / איזור מסוים נדל"ן 4
H כלי / אתר למידע שוק חי - מסחר תכוף שוק ההון 4
Michel כלי לצורך ביצוע backtesting שוק ההון 0
Liron2035 רענון כלי השקעה בקה"ש IRA פסיבי/עולמי (IWDA -> בלקרוק) שוק ההון 23
יבגני_ל מחפש כלי למעקב אחר תיק השקעות שוק ההון 6
Yuval328 האם קיים כלי לשערוך קרנות? שוק ההון 2
T סוף סוף כלי ישראלי למעקב אחרי תיקים שוק ההון 14
Benjamin W כלי בישול אוף טופיק 28
מ כלי לבדיקת קורלציה בין מספר ETF שוק ההון 3
M כלי תקשורת פיננסי מומלץ צרכנות פיננסית 17
M כלי לניהול תקציב וניהול שוטף צרכנות פיננסית 2
O.G זקוק לעזרה בבחירת כלי ההשקעה ב-IRA שוק ההון 5
א כלי השקעה שוק ההון 6
א כלי להשוואת הלוואות (משכנתא) נדל"ן 5
מ איזה כלי צריך לשחרור דלת תקועה? אוף טופיק 3
זריקת תבונה כלי חיסכון של בנקים - שוק ההון 21
K כלי לניהול המצב הכלכלי שוק ההון 8
מ כלי להשוואת מדדים / מניות / קרנות נאמנות /קופות גמל שוק ההון 3
wa11a כלי עבודה שכל הנדי מן(או וומן) צריך מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 30
רוקישיק כלי מעקב אחר הפרוטפוליו שוק ההון 6
סתןלי ת'כסף בחירת אסטרגיית כלי השקעה שוק ההון 13
נ מקפיא עמוק - כלי חיסכון או בזבוז מיותר? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 16
whybe כלי(ם) לניהול תקציב התפתחות אישית 2
Rio כלי פיננסי שלא הזכרנו - פוליסת חיסכון (דוגמא ספציפית בפנים) שוק ההון 24
adamshalev KaChing - כלי שפיתחתי למעקב אחר הוצאות ועוד .. מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 129
ח מחפש אקסל למעקב אחרי תיק השקעות אוף טופיק 1
E הדרך המומלצת למעקב אחר S&P 500 שוק ההון 1
yossik תוכנות, אפליקציות למעקב ואנליזה של שוק ההון, ניהול תקציב ועוד... אוף טופיק 11
Zach Moshe תעודת סל למעקב אחרי גז/נפט וכו׳... שוק ההון 1
פ אפליקציה למעקב אחר הוצאות ועידכון קופת גמל מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 10
ד אקסל למעקב אחרי תיק השקעות שוק ההון 1
א אפליקציה למעקב אחר מניות שוק ההון 8
nedlir סקריפט פייתון למעקב אחר מניות ישראליות אוף טופיק 1
נ קרן סל למעקב מיטבי אחרי השוק הסיני שוק ההון 14
D אתר/אפליקציה מומלצים למעקב אחר מניות בארץ ברמה של yahoo finance לפחות שוק ההון 7
F קבצי אקסל למעקב אחרי השקעות נדל''ן נדל"ן 1
א אפליקציות למעקב אחר הוצאות-הכנסות אוף טופיק 3
א ETF מומלץ למעקב אחרי SP500? שוק ההון 2

נושאים דומים

Back
למעלה