• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

חצי מיליון מובטלים בקרוב [600, 700, 800, 900K...]

צא שההחלטה לתת דמי אבטלה מובטחים עד יוני 21 גרמה לגריעה של לפחות מישרה אחת מהשוק...

אני לא מודאגת - ממה שראיתי יש הרבה ביקוש לעובדות/י ניקיון, עד כדי כך שאנשים שמעוניינים ממש מתבכיינים שקשה להשיג. שאלת אותה לגבי השיקולים שלה, או שפשוט את מניחה שיותר קל לה לשבת בבית בסבבה?

שוב, מי שבוחר לא לעבוד לא זכאי לדמי אבטלה, לא משנה איך תהפכי את העניין.

כל אחד שיש ביכולתו ללכת ולעבוד ובוחר לשבת בבית זו בעיה שלו בלבד, בריאותם של עובדים חיוניים לא נחותה מבריאותם של אחרים בציבור.

אם אני יכול ללכת לעבוד ועוד אלפי אנשים שצריכים כסף ולשמור על מקום עבודה שהם היו חלק ממנו במשך שנים אין שום סיבה שישראלה תשב בבית ותקבל כסף, אין שום שוני בנינו.

טוב, אם אתה כ"כ צודק וחכם ואני כ"כ טועה וטיפשה, כמובן שלא אצליח לשנות את דעתך. חבל שאתה בוחר להתבטא בצורה כה נחרצת ולקטוע את הדיון בעודו באיבו, אבל זו זכותך. לילה טוב.

אני לא מודאגת - ממה שראיתי יש הרבה ביקוש לעובדות/י ניקיון, עד כדי כך שאנשים שמעוניינים ממש מתבכיינים שקשה להשיג. שאלת אותה לגבי השיקולים שלה, או שפשוט את מניחה שיותר קל לה לשבת בבית בסבבה?

טוב, אם אתה כ"כ צודק וחכם ואני כ"כ טועה וטיפשה, כמובן שלא אצליח לשנות את דעתך. חבל שאתה בוחר להתבטא בצורה כה נחרצת ולקטוע את הדיון בעודו באיבו, אבל זו זכותך. לילה טוב.

חלילה, אני ממש לא קוטע את הדיון.
את מערבבת נושאים לא קשורים אחד לשני.

לא אמרתי שאת טועה ולא שאת טיפשה,
בסך הכל הדעות שלנו שונות,
אני מעריך ומקבל את דעתך אם זה יצא אחרת.

אני חי את התחום 7 שנים,
אני מרשה לעצמי לתקן על דקויות שהן פשוט לא נכונות לטעמי, מכיר המון עסקים בתחום מלבד שלי.

אם דעתך היא שאדם מבחירה יכול לשבת בבית ולקבל הבטחה לשנה של דמי אבטלה ללא סינון כלשהו זה בסדר גמור, פשוט לדעתי זו מחייה על גבם של אחרים.

אם דעתך היא שאדם מבחירה יכול לשבת בבית ולקבל הבטחה לשנה של דמי אבטלה ללא סינון כלשהו זה בסדר גמור, פשוט לדעתי זו מחייה על גבם של אחרים.

אם ישראלה היא בת 40 ושילמה כל חייה *ביטוח* לאומי, למה שלא תזכה ליהנות מהביטוח הזה במקום לסכן את עצמה ואת משפחתה? ולמה מדינת ישראל צריכה לסבול את העלויות הרפואיות של הדבקה אפשרית שלהם?

אם ישראלה היא בת 40 ושילמה כל חייה *ביטוח* לאומי, למה שלא תזכה ליהנות מהביטוח הזה במקום לסכן את עצמה ואת משפחתה? ולמה מדינת ישראל צריכה לסבול את העלויות הרפואיות של הדבקה אפשרית שלהם?
אם ישראלה בת 40, לא בקבוצת סיכון, מחוסנת ומקפידה על מסיכה, ריחוק פיזי והיגיינה וכבר שנה לא עובדת, אין שום סיבה שבשלושת החודשים הבאים היא תקבל דמי אבטלה מלאים אם היא מסרבת לקבל עבודות שמוצעות לה. בואי נהיה ריאלים, רבים מאלו שממשיכים לשבת בבית ולא לעבוד שולחים את ילדיהם למערכת החינוך, ייצאו למסעדות החל מיום ראשון הקרוב ואני מהמר שחלקם אף טסו לדובאי לפני מספר חודשים. מספר המסתגרים למעלה משנה בבית באימה מהקורונה, ועוד לאחר חיסון, הוא די קטן (ואני ממש לא מזלזל במי שמרגיש כך, רק נראה לי שאין המונים כאלו).

אם ישראלה בת 40, לא בקבוצת סיכון, מחוסנת ומקפידה על מסיכה, ריחוק פיזי והיגיינה וכבר שנה לא עובדת, אין שום סיבה שבשלושת החודשים הבאים היא תקבל דמי אבטלה מלאים אם היא מסרבת לקבל עבודות שמוצעות לה. בואי נהיה ריאלים, רבים מאלו שממשיכים לשבת בבית ולא לעבוד שולחים את ילדיהם למערכת החינוך, ייצאו למסעדות החל מיום ראשון הקרוב ואני מהמר שחלקם אף טסו לדובאי לפני מספר חודשים. מספר המסתגרים למעלה משנה בבית באימה מהקורונה, ועוד לאחר חיסון, הוא די קטן (ואני ממש לא מזלזל במי שמרגיש כך, רק נראה לי שאין המונים כאלו).

מאחר ולא טענתי אחרת, כל מה שכתבת כאן זה איש קש והכנסת מילים מכוערת למקלדת שלי. הטענה שלי תקפה *עד* החיסונים. עניין דובאי הוא ספקולציה שלך. אני בהחלט לא נסעתי לדובאי, לדוגמה.

עריכה: הכנסת מילים מכוערת ומכעיסה. אני לא מבינה למה אתה נוהג בצורה כזו. זו צורת דיון מגעילה, ונראה לי שאני צריכה לקחת הפסקה מדיונים כאן בכללי.

מאחר ולא טענתי אחרת, כל מה שכתבת כאן זה איש קש והכנסת מילים מכוערת למקלדת שלי. הטענה שלי תקפה *עד* החיסונים. עניין דובאי הוא ספקולציה שלך. אני בהחלט לא נסעתי לדובאי, לדוגמה.

עריכה: הכנסת מילים מכוערת ומכעיסה. אני לא מבינה למה אתה נוהג בצורה כזו. זו צורת דיון מגעילה, ונראה לי שאני צריכה לקחת הפסקה מדיונים כאן בכללי.

נראה לי שאת קצת נפגעת כל פעם שמאמתים אותך מול דעות אחרות משלך.

אני לגמרי מסכים עם @גרהם ,
לפי מה שאת אומרת בעצם כולנו היינו צריכים לשבת בבית ולא לסכן עצמנו...

למה אני צריך לעבוד ולהסתכן כדי שיהיה לך מזון יבש לקנות בסופר?

לא הגיוני מצב שבו עובדים חיוניים ובעלי עסקים מקבלים פירורים ועובדים כמה שרק יוכלו בעוד אנשים שבוחרים לשבת בבית כי הם חוששים יקבלו אבטלה לשנה קדימה.

נ.ב,

כמה אנשים לדעתך מאלו שהיו במסיבות פורים / הלוויות ענק / אירועים משמחים מקבלים דמי אבטלה?
מגיע להם גם כן?

ובואי נהיה ריאליים, 90% ממי שמקבל אבטלה כנראה שלא היה בבית סגור כל השנה הזו.

כל מה שכתבת כאן זה איש קש והכנסת מילים מכוערת למקלדת שלי. הטענה שלי תקפה *עד* החיסונים. עניין דובאי הוא ספקולציה שלך. אני בהחלט לא נסעתי לדובאי, לדוגמה.

לדעתי הוא ממש לא התכוון, זאת פרשנות שלך בלבד
גם אני הבנתי את ההודעה שלך בדיוק כמוהו.
ההודעות האחרונות עסקו בהארכת האבטלה עד סוף יוני 2021
וחוץ מזה דובר בין היתר גם על אנשים שבאו להתראיין והשיקול שלהם היה שלא כדאי לעבוד בשביל תוספת שכר קטנה, אלו לא אנשים בקבוצת סיכון שהסתגרו בבית שנה.

נערך לאחרונה ב:

צר לי שנפגעת.
גם בקריאה נוספת לא מצאתי מילה מכוערת אחת בהודעה שלי ולמעשה לא מצאתי ייחוס של טענה כלשהי אלייך ובאמת שאין לי שמץ של מושג מה הכעיס אותך בהודעה שלי.
כפי שנאמר מעלי, הדיון הוא על הארכה אוטומטית של החל"ת לכולם עד יוני 2021 כאשר כל מי שרוצה, כבר חוסן, ולכך התייחסתי ואף הדגשתי שאני מדבר על שלושת החודשים הקרובים ולא על העבר.
בכל מקרה, אם כך את מקבלת את הדברים, אני פורש מהדיון הזה איתך.

אז בתור אחד שחי את התחום קצת יותר מ״מלקטים ושליחים״ שאגב, אין שום קשר בניהם, חסרים ה-מ-ו-ן עובדים במשק.

שוב, מי שבוחר לא לעבוד לא זכאי לדמי אבטלה, לא משנה איך תהפכי את העניין.

כל אחד שיש ביכולתו ללכת ולעבוד ובוחר לשבת בבית זו בעיה שלו בלבד, בריאותם של עובדים חיוניים לא נחותה מבריאותם של אחרים בציבור.

אם אני יכול ללכת לעבוד ועוד אלפי אנשים שצריכים כסף ולשמור על מקום עבודה שהם היו חלק ממנו במשך שנים אין שום סיבה שישראלה תשב בבית ותקבל כסף, אין שום שוני בנינו.

החלוקת כסף לא צודקת,
המספר ״מובטלים״ שרכבו על הדמי אבטלה רק העצימו את כל הבלאגן הכלכלי שנוצר פה.

אלפי עסקים נסגרו ולא קיבלו אפילו עשירית ממה שישראלה קיבלה.

ממתי שוק העבודה הישראלי עובדים לפי צדק ? ממתי המעסיקים עובדים לפי "צדק" ? מה שמדבר פה זה בעקר כוח(כלכלי, פוליטי, קשרים) ואינטרסים. אז כרגע, בדקה הזאת יש לעובדים הרגילים הרבה כוח פוליטי פוטנציאלי, אז הם קיבלו דמי אבטלה לכמה זמן.

ממתי שוק העבודה הישראלי עובדים לפי צדק ? ממתי המעסיקים עובדים לפי "צדק" ? מה שמדבר פה זה בעקר כוח(כלכלי, פוליטי, קשרים) ואינטרסים. אז כרגע, בדקה הזאת יש לעובדים הרגילים הרבה כוח פוליטי פוטנציאלי, אז הם קיבלו דמי אבטלה לכמה זמן.

זה בדיוק העניין,
שהם עושים את זה מבחירה ולא כי ״אין עבודה״,
רוב רובם המוחלט של המובטלים בוחר להישאר מובטל מטעמי נוחות וניצול כספי המדינה.

אחר כך אלפי העסקים הקטנים והעסקים שנפתחו ב2019 ונפלו בין הכיסאות נסגרים יום אחרי יום כי הכסף שהם מקבלים אם בכלל הוא יריקה בפרצוף, להם בניגוד ל״מובטלים״ אין את הבחירה אם לשבת בבית רגל על רגל ולחיות מכספי המדינה.

זה בדיוק העניין,

אחר כך אלפי העסקים הקטנים והעסקים שנפתחו ב2019 ונפלו בין הכיסאות נסגרים יום אחרי יום כי הכסף שהם מקבלים אם בכלל הוא יריקה בפרצוף, להם בניגוד ל״מובטלים״ אין את הבחירה אם לשבת בבית רגל על רגל ולחיות מכספי המדינה.

שאלה לגבי העצמאים: כמה כסף בחודש כרגע יוצא הסיוע שהם מקבלים בגלל הקורונה? איך זה עובד?

שאלה לגבי העצמאים: כמה כסף בחודש כרגע יוצא הסיוע שהם מקבלים בגלל הקורונה? איך זה עובד?

מאוד תלוי,
יש המון שאין להם איך להוכיח ירידה בהכנסות כי הם נפתחו רק לא מזמן.

הפעימות שקיבלו עסקים ותיקים (אני לא קיבלתי) הם היו מינוריים ברמת הכמה אלפי שקלים (אולי עשרות אלפים לבודדים)
לא משהו שיכול להחזיק עסק ללא כרית ביטחון רצינית לשנה ON & OFF.

לפני הקורונה העסקנו עוזרת בית שהייתה מגיעה פעם בשבוע.
יצא שההחלטה לתת דמי אבטלה מובטחים עד יוני 21 גרמה לגריעה של לפחות מישרה אחת מהשוק...
רק חמישית או שישית משרה :)
תכלס... מבינה אותה לגמרי! אין שום הגיון לצאת לעבוד בעבודה פיזית לא קלה כמו ניקיון כשאפשר לקבל כסף ולשבת בבית.
את גם מפרשנת אותה וגם מבינה אותה (לאחר הפרשנות האישית שלך). לולא היית אישה, הייתי כותבת שאת מסגבירה.
מאד יכול להיות שעוזרת בית תימנע לעבוד בבתים של אחרים בגלל פחד מהידבקות. אל תשכחי שבמקצוע הזה היא צריכה לעבור בין בתים שונים לאורך השבוע, ואין לה שום דרך לדעת איפה כל אחד מהיושבים בבית מבלה את זמנו ועם מי.

בואי נהיה ריאלים
מה שכתבת לאחר מכן מתאר פרשנות מתנשאת ולא מגובה בעובדות. אתה מתאר ערסים סוציומטים וטוען שהם הם האנשים שלא הולכים לעבוד בגלל דמי האבטלה.
לכן גם
אני לא מבינה למה אתה נוהג בצורה כזו. זו צורת דיון מגעילה
גם אתה כותב באופן החלטי משהו שאינו מגובה בעובדות. בדקת? חקרת? יש לך נתונים סטטיסטים? נשמח לשיתוף מקורות.
ממתי שוק העבודה הישראלי עובדים לפי צדק ? ממתי המעסיקים עובדים לפי "צדק" ? מה שמדבר פה זה בעקר כוח(כלכלי, פוליטי, קשרים) ואינטרסים.
עם זה אני דווקא מסכימה. @Or93 כתב שלפני הקורונה הוא שילם פחות ממה שהוא מציע עכשיו. כלומר, כרגע הכוח נמצא אצל העובדים שנמצאים ברף התחתון של המשכורות במשק, מהסיבה הפשוטה שדמי האבטלה מאד קרובים למה שהשתכרו נטו לפני כן והם רגילים לחיות בסטנדרט הוצאות נמוך.
כשתסתיים תקופת האבטלה, אותם אנשים יחזרו למעגל משכורות ה(כמעט) מינימום אלא אם היה להם את הכוח והרצון לקדם את עצמם בשנת האבטלה לנקודת פתיחה אחרת. צריך לזכור שרוב העבודות ברף הזה הן מונוטוניות, משעממות ולכן מאד קשות לעבודה יומיומית מלאה ומעטים שמחים לעבוד בהן.

מה שכתבת לאחר מכן מתאר פרשנות מתנשאת ולא מגובה בעובדות. אתה מתאר ערסים סוציומטים וטוען שהם הם האנשים שלא הולכים לעבוד בגלל דמי האבטלה.
1. לא ראיתי שהטענה הנגדית שמדובר באנשים שחוששים לבריאותם מגובה בעובדות, להבדיל מהטענה שלי.
2. אני לא מקלל את מי ששולח את ילדיו לגן ולבית הספר בזמן שהוא באבטלה, אלא בניגוד אלייך, רואה בו אדם שמגיב לתמריצים שהממשלה נותנת (כמו כולנו). בשום מקום לא באתי בטרוניה למי שלוקח את מה שהממשלה בטיפשותה נותנת. יש לי מחלוקת עם מי שרואה בכל מקבלי האבטלה כאנשים שהסיבה לכך שהם לא עובדים היא חרדה לבריאותם.

ומאחר שכתבת על התנשאות, אני מזכיר שכפי שכתבתי כאן בשרשור, אני לא נגד רשת הביטחון שהמדינה נותנת למי שאיבד באופן זמני או קבוע את מקום עבודתו, אלא חושב שהדרך בה הדבר נעשה, שגויה.

זה בדיוק העניין,
מתפרץ אולי לדלת פתוחה
אבל אין כל דבר פסול בזה

המדינה קבעה את החוקים, זכותו של כל אדם להשתמש בחוקים האלה
באותה מידה אפשר לשואל למה מליונרים עם פנסיה של 7 ספרות מקבלים ולוקחים קבצת זקנה מהמדינה

מעבר לזה שזה לא שחור לבן, נכון שיש הרבה משרות היום בשוק שאנשים לא מאיישים או לא רוצים לחזור מחל"ת
אבל נוצר מצב אבסורדי הרבה פעמים שבסוף אם העובד יחזור הוא ירוויח פחות ממה שהרוויח לפני (כי ירדו השעות בעבודה, כי ההיקפים ירדו כי בגלל מגבלות בריאותיות צריך לדלל כ"א וכו)
אז לעובד עומדת האופציה לשבת בבית ולקבל את ה70% מהשכר שקיבל לפני הקורנה
או לחזור לעבוד ולקבל גם את אותו 70% שכר
החלת יצר מצב שהרבה אנשים נשארים בסוף החודש עם יותר כסף (כי לא משלמים על מנקה, צהרון, נסיעות למקום העבודה וכו וכו)

לדעתי הדבר נכון לעשות (גם אחרי יוני) הוא לאפשר לכל מי שבחלת להמשיך לקבל את אותו קצבה אבל להתנות אותה בעבודה לטובת המדינה
קרי נקיון החופים, נקיון שמורות טבע, תגבור בבית ספר, עזרה לקשישים, סיוע בבית חולים, סיוע אדמינסטרטיבי כל אחד כמובן מול היכולות שלו
יש אפשרות שחלק גדול ממקבלי הקצבה יעדיף לחזור לעבודה שלהם או עבודה בתחום שלהם מאשר לנקות חופים או כל דבר כזה
ומי באמת יהיה במצב של אין ברירה כי המקצוע שלא כרגע לא פעיל יקבל את הרשת הביטחון הזאת כמה זמן שיצטרך עד אולי הכשרה מקצועית אחרת אם צריך

לדעתי הדבר נכון לעשות (גם אחרי יוני) הוא לאפשר לכל מי שבחלת להמשיך לקבל את אותו קצבה אבל להתנות אותה בעבודה לטובת המדינה
קרי נקיון החופים, נקיון שמורות טבע, תגבור בבית ספר, עזרה לקשישים, סיוע בבית חולים, סיוע אדמינסטרטיבי כל אחד כמובן מול היכולות שלו
יש אפשרות שחלק גדול ממקבלי הקצבה יעדיף לחזור לעבודה שלהם או עבודה בתחום שלהם מאשר לנקות חופים או כל דבר כזה
+1

גם אתה כותב באופן החלטי משהו שאינו מגובה בעובדות. בדקת? חקרת? יש לך נתונים סטטיסטים? נשמח לשיתוף מקורות.

כמובן שאין מחקר כזה כי לעשות מחקר כזה הוא בלתי אפשרי,
רוב מי שהחליט לשבת בבית בלי סיבה ולקבל חל"ת לא יודה בזה (ובצדק)

צריך פשוט להיות ריאליים, להיות מודעים לסביבה שלך, לענפי העבודה החופפים ולשמוע
מובטלים בראיון עבודה אומרים "בחלת אני מקבל כמעט אותה משכורת למה שאעבוד בשביל זה".

מי יהיה שיגמר החל"ת? אתה תבוא ותתחנן שאקח אותך לעבוד באותם תנאים שלפי כמה חודשים סירבת בתוקף לקבל?

אגב,
מוזמנת להציץ פה,
https://www.btl.gov.il/Mediniyut/Situation/Documents/Dashboard_Tikshoret.pdf

הנתונים האלה די מוגזמים יחסית למצב המשק היום.

רק חמישית או שישית משרה
נכון.

את גם מפרשנת אותה וגם מבינה אותה (לאחר הפרשנות האישית שלך). לולא היית אישה, הייתי כותבת שאת מסגבירה.
מאד יכול להיות שעוזרת בית תימנע לעבוד בבתים של אחרים בגלל פחד מהידבקות. אל תשכחי שבמקצוע הזה היא צריכה לעבור בין בתים שונים לאורך השבוע, ואין לה שום דרך לדעת איפה כל אחד מהיושבים בבית מבלה את זמנו ועם מי.
את גם מפרשנת אותי עכשיו:roll:...
אבל האמת, גם אם לא היית אישה לא הייתי כותבת שאת מסגבירה אותי (אישית אני פשוט לא סובלת את הביטוי הזה. לי הוא מרגיש קורבני)

הקשר שלנו איתה מאוד מאוד טוב (אני מאוד אוהבת אותה וחיכינו המון המון זמן במחשבה שאולי אולי היא תרצה לחזור. בגלל זה גם ניקינו לבד ולא החלפנו אותה).
היא אישה מדהימה וחרוצה שעבדה כל חייה בעבודה מאוד קשה. נותנים לה אפשרות לנוח שנה למה שלא תיקח את זה בשתי ידיים?
אני באמת באמת מבינה אותה. לא אמרתי את זה בציניות.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ל חצי מיליון ש"ח- s&p 500 100% שוק ההון 64
R איך כדאי להשקיע חצי מיליון שקל שוק ההון 1
U חיסכון של חצי מיליון בשנה לזוג היטקיסטים-אפשרי ? פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 44
ח משכנתא - חצי דירה ראשונה וחצי דירה שניה נדל"ן 4
Z קיזוז רווח הון חצי שנתי (למי שמדווח כך) מיסים 4
U ירשתי חצי דירה נדל"ן 2
S דיווח מס הכנסה חצי שנתי מרווחי הון שוק ההון 4
O המעסיק עדיין לא מפריש לי פנסיה כי כבר חצי שנה אין לי קרן פנסיה פעילה האם לפי תיקון 190 אוכל להפקיד בעצמי או שצריך לחכות? פוסטים מאיכות נמוכה 1
O עזרה בנושא דיווח מס רווחי הון חצי שנתי במסחר דרך ברוקר זר מיסים 11
קרמיט מאפס למיליון תוך חצי שנה יומני מסע אישיים 30
I הסברתי לבן שלי שזה יעלה לו חצי אם הוא ייערך לזה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 11
Y מחשבה חצי פילוסופית שוק ההון 12
A לקיחת הלוואה מ"כלל" בריבית פריים מינוס חצי צרכנות פיננסית 2
M משכנתא על קניית חצי דירה נדל"ן 17
c881 "הבנק איבד את האמון בך - את לא זזה מפה חצי שנה אוף טופיק 17
ו פרישה, חצי פרישה יומני מסע אישיים 8
aminadav שאלה לגבי 6 כללי אצבע להרכבת תיק השקעות. בשביל לישון בשקט צריך להיות מוכן להפסיד את הכל, לא רק חצי, לא? דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 24
M חצי פריים חצי קלצ נדל"ן 24
A ביטוח רכב חצי מקיף צרכנות פיננסית 42
A דיווח חצי שנתי שוק ההון 4
W דיווח חצי שנתי למס הכנסה שוק ההון 7
O החלטה על דמי הניהול הסמויים בארץ תינתן עוד חצי שנה צרכנות פיננסית 0
Jenia29 משיכת פיצויים מקרן פנסיה עבור חצי שנת עבודה צרכנות פיננסית 2
Mamaof מכונת קפה חצי אוטומטית - בדיקה ליד שניה אוף טופיק 12
D דוח חצי שנתי למס הכנסה שוק ההון 36
גרהם דיווח חצי שנתי ותשלום מקדמות בגין רווחים בשוק ההון מיסים 46
Body Solid חצי יחידה בקרן סל שוק ההון 23
R חצי שנה הקרובה שוק ההון 2
Brightside תיק השקעות שלי לקראת חצי-פרישה שוק ההון 13
מ 100,000 ש"ח לתקופת זמן של חצי שנה שוק ההון 5
ס חצי נקודת זיכוי אחרי תואר שני מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 9
N אותו מוצר שם אחר חצי מחיר מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 19
L דיווח חצי שנתי על רווחי הון מני"ע בחו"ל- מישהו יכול לעשות סדר בבלאגן? צרכנות פיננסית 9
מתכנת עדכון אישי: סיכום שנה סולידית ראשונה, חצי הכוס המלאה יומני מסע אישיים 6
amidar מחפשים הצעות לחופשה חצי סולידית. אוף טופיק 46
ק חצי חבית למדורה אוף טופיק 3
ל איזון תיק יותר מפעם בשנה/חצי שנה/רבעון שוק ההון 5
amidar מחפש את תיק החצי חצי הזול ביותר שוק ההון 10
תמיר האם ניתן לבטח דירה על חצי מגודלה? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 1
G תיק השקעות בגובה שלוש מיליון שח שוק ההון 56
ש נדל"ן עד 2 מיליון נדל"ן 18
C האם החלפה בין קרן פיזית לסינטתית שווה באמת מיליון שקל? שוק ההון 10
R מה לעשות עם 2 מיליון שקל? נדל"ן 14
R שיפור תנאים פיקוד של מיליון שח שוק ההון 1
S מהם דמי הניהול הכי הנמוכים שאפשר להשיג היום בפנסיה מקיפה מחקה מדד s&p500 לצבירה של מעל מיליון? פוסטים מאיכות נמוכה 11
A רכישה בפריסייל עד 2 מיליון - השקעה , 100% מימון נדל"ן 9
A מיליון שקל לעשר שנים בשוק ההון שוק ההון 3
ש 1 מיליון בפקדון שוק ההון 10
ס מה לעשות עם מיליון שקלים שמיועדים לקניית ובנייה בית במושב חקלאי כבן ממשיך נדל"ן 11
A פרויקטים חדשים במרכז עד 2 מיליון שח, יזמים המאפשרים הקדמת תשלומים\גידור תשומות נדל"ן 19

נושאים דומים

Back
למעלה