• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

"חוויה" בבנק

מצב
הנושא נעול.
אז היום אחרי שהחליטו בעבודה שלי שאני מסיים מוקדם - החלטתי לנצל את היום והלכתי לבנק שלי.

התיישבתי אצל הבנקאי וביטלתי קודם כל את החשבון הנוסף שהיה לי ואת 2 כרטיסי האשראי הנלווים.

לאחר מכן התחלנו לדבר על קבלת חשבון ללא עמלות, ואחרי כמה דק' של דיבור מסוים הוחלט שאשלח לבנקאי שלי בפקס אסמכתאות שאני עובד בחברה(בנאדם הזיה, מראה לו בלייב כרטיס עובד עם סמל של החברה והוא רוצה אסמכתא על זה) שאני נמצא בה כרגע ואת

ההצעה שקיבלתי מאחד הבנקים(חשבון הפוך של איגוד) על מנת לקבוע אם יאושר לי ממנהלת הסניף לקבל חשבון ללא עמלות.

בנק שאני נמצא בו מגיל 15(היום בן 29) מוכן לוותר עליי בגלל קטנות. בחיים לא נכנסתי למינוס והמשכורת שלי צפויה לעלות בעבודה החדשה.

בנוסף הוא נתן לי הצעה של הבנק שלי כחלק מהסדר עם החברה שבה אני עובד לחשבונות קיימים:
70% הנחה לעמלת פעולה ע"י פקיד
70% הנחה לעמלת פעולה בערוץ ישיר
100% הנחה הקצאת אשראי

לא יודע כמה זה משתלם לי אבל אשמח לדעתכם.

מצד שני אני נכנס כרגע לאתר של הייטקזון ושם אני רואה הטבה מאיגוד על פתיחת חשבון חדש עם התנאים הנ"ל:

פירוט ההטבות לפותחי חשבון הפוך:

למשך 3 שנים: 3% ריבית על יתרת הזכות בחשבון - עד גובה המשכורת. מגוון פיקדונות בריבית אטרקטיבית.

למשך 3 שנים: פטור מריבית על יתרת החובה בחשבון עד גובה המשכורת.

ללא עמלות עו"ש
עד 10 פעולות פקיד בחודש
עד 50 פעולות ערוץ ישיר בחודש
באמצעות מנגנון זיכוי

3% ריבית על הזכות

פטור מריבית על האוברדראפט

גם במקרה הזה אשמח לשמוע את דעתכם

אז היום אחרי שהחליטו בעבודה שלי שאני מסיים מוקדם - החלטתי לנצל את היום והלכתי לבנק שלי.

התיישבתי אצל הבנקאי וביטלתי קודם כל את החשבון הנוסף שהיה לי ואת 2 כרטיסי האשראי הנלווים.

לאחר מכן התחלנו לדבר על קבלת חשבון ללא עמלות, ואחרי כמה דק' של דיבור מסוים הוחלט שאשלח לבנקאי שלי בפקס אסמכתאות שאני עובד בחברה(בנאדם הזיה, מראה לו בלייב כרטיס עובד עם סמל של החברה והוא רוצה אסמכתא על זה) שאני נמצא בה כרגע ואת

ההצעה שקיבלתי מאחד הבנקים(חשבון הפוך של איגוד) על מנת לקבוע אם יאושר לי ממנהלת הסניף לקבל חשבון ללא עמלות.

בנק שאני נמצא בו מגיל 15(היום בן 29) מוכן לוותר עליי בגלל קטנות. בחיים לא נכנסתי למינוס והמשכורת שלי צפויה לעלות בעבודה החדשה.

בנוסף הוא נתן לי הצעה של הבנק שלי כחלק מהסדר עם החברה שבה אני עובד לחשבונות קיימים:
70% הנחה לעמלת פעולה ע"י פקיד
70% הנחה לעמלת פעולה בערוץ ישיר
100% הנחה הקצאת אשראי

מצד שני אני נכנס כרגע לאתר של הייטקזון ושם אני רואה הטבה מאיגוד על פתיחת חשבון חדש עם התנאים הנ"ל:

פירוט ההטבות לפותחי חשבון הפוך:

למשך 3 שנים: 3% ריבית על יתרת הזכות בחשבון - עד גובה המשכורת. מגוון פיקדונות בריבית אטרקטיבית.

למשך 3 שנים: פטור מריבית על יתרת החובה בחשבון עד גובה המשכורת.

ללא עמלות עו"ש
עד 10 פעולות פקיד בחודש
עד 50 פעולות ערוץ ישיר בחודש
באמצעות מנגנון זיכוי

3% ריבית על הזכות

פטור מריבית על האוברדראפט

גם במקרה הזה אשמח לשמוע את דעתכם
אני לא מבין מה אתה מחפש לשמוע.
בנק א' עושה לך צרות ובמקרה הטוב מוכן לתת לך פטור מעמלות.
בנק ב' נותן לך פטור מעמלות עו"ש + ריבית על הזכות.

אם אין לך אף התחייבות לבנק הקיים ואתה גם ככה בקושי מגיע לסניף אני לא מבין למה לא לעבור? (ג.נ. אחרי שנים שאני באותו הבנק גם הבנק שלי עשה צרות והחליט להתחיל לגבות ממני עמלות עו"ש, אני לא מוכן לזה ועברתי היום לבנק איגוד)

נערך לאחרונה ב:

אני חושב שהבנק היה מחבב אותך יותר אם היית נכנס למינוס קבוע.
לא ממליץ ולא מייעץ.

אם יש לך הצעה יותר טובה (למשל, במקרה הזה מבנק איגוד) ובנק איגוד מתאים לך - כלומר, יש סניף קרוב מספיק אם תצטרך ללכת אליו וכו' - אז למה להישאר בבנק הנוכחי?

אני לא מבין מה אתה מחפש לשמוע.
בנק א' עושה לך צרות ובמקרה הטוב מוכן לתת לך פטור מעמלות.
בנק ב' נותן לך פטור מעמלות עו"ש + ריבית על הזכות.

אם אין לך אף התחייבות לבנק הקיים ואתה גם ככה בקושי מגיע לסניף אני לא מבין למה לא לעבור? (ג.נ. אחרי שנים שאני באותו הבנק גם הבנק שלי עשה צרות והחליט להתחיל לגבות ממני עמלות עו"ש, אני לא מוכן לזה ועברתי היום לבנק איגוד)

אם יש לך הצעה יותר טובה (למשל, במקרה הזה מבנק איגוד) ובנק איגוד מתאים לך - כלומר, יש סניף קרוב מספיק אם תצטרך ללכת אליו וכו' - אז למה להישאר בבנק הנוכחי?

כי להעביר עכשיו את כל החשבון וגם להעביר מכרטיס אחד למשנהו נשמע לי סתם ברדק.
מה גם שהחוזה שקיבלתי בבנק איגוד מבחינתי כמה דברים שיש בו לא נשמעים לי טוב -
יש לי התניה מהבנק שב-3 שנים הראשונות אני צריך לעשות לפחות 8 פעולות בחודש(מהשנה הרביעית 10 פעולות בחודש) בחשבון או לבצע עסקאות בכרטיס האשראי בסכום של לפחות 2000 ש"ח(מהשנה הרביעית 5000 ש"ח בחודש או במקרה והחיוב החודשי יהיה 2500-5000 ש"ח אני אקבל 50% הנחה ולא מביטול מלא של העמלות)
^
האם בלקיחה של כרטיס חוץ בנקאי כמו הייטק זון אני יכול להיפטר מהסעיף של העסקאות באשראי במחיר מינימום ?

הגיע הזמן שתכירו את כרטיס האשראי ללא דמי כרטיס וללא הגבלת זמן: לאומי כארד
מישהו\י משלם עדיין דמי שימוש חודשיים בשביל הטבות מפוקפקות ששוות כלום ושום דבר?
ישנם כרטיסים רבים שמוצעים עם פטור מדמי שימוש חודשיים למשך X שנים. ממליץ להימנע.

אני לא משווק כרטיסים (יש מקצוע כזה?)

מה גם שהחוזה שקיבלתי בבנק איגוד מבחינתי כמה דברים שיש בו לא נשמעים לי טוב -
יש לי התניה מהבנק שב-3 שנים הראשונות אני צריך לעשות לפחות 8 פעולות בחודש(מהשנה הרביעית 10 פעולות בחודש) בחשבון או לבצע עסקאות בכרטיס האשראי בסכום של לפחות 2000 ש"ח(מהשנה הרביעית 5000 ש"ח בחודש או במקרה והחיוב החודשי יהיה 2500-5000 ש"ח אני אקבל 50% הנחה ולא מביטול מלא של העמלות)
^
האם בלקיחה של כרטיס חוץ בנקאי כמו הייטק זון אני יכול להיפטר מהסעיף של העסקאות באשראי במחיר מינימום ?
אתה יכול להעלות את מספר הפעולות בצורה מלאכותית.
פותחים חשבון 100% דיגיטלי שלא מצריך בכלל הגעה לסניף ופטור מעמלות (פועלים be-online או לאומי טוטל דיגיטל).
מבצעים הו"ק קבע דו כיוונית של שקל, זה כבר מכסה לך 2 פעולות.
אם זה לא מספיק לך, תבצע את זה מספר פעמים.
אתה גם יכול להעביר חיובים שכיום יורדים לך מהאשראי שירדו מהו"ק, זה גם יגדיל את מספר הפעולות שאתה עושה.

כרטיס הייטקזון באיגוד הוא כרטיס בנקאי.

ביצעתי את זה השבוע, זה ממש לא נורא. הייתי בסניף כשעה וחצי עד שהשלמתי את כל הבירוקרטיה.
אם אתה רוצה הבנק יכול לעשות בשבילך את העבודה והעמלה שהוא לוקח מוגבל ל-40 ש"ח (ולכרטיס אשראי גם כן ל-40)
http://www.calcalist.co.il/money/articles/0,7340,L-3680372,00.html

נערך לאחרונה ב:
אני רוצה לעשות זאת במטרה להתפטר מההתניה המגוחכת של החיוב של הסכום מינימום בכרטיס שהבנק דורש.
הבנק רוצה חיוב מינימאלי בכרטיס בנקאי לא בכרטיס חוץ בנקאי.
זה גם לא מאוד מגוכך. הבנק מקבל עמלה כלשהי מחברת האשראי וזו הסיבה שהוא מוכן לתת פטור מעמלות + ריבית על הפלוס.

הבנק רוצה חיוב מינימלי בכרטיס בנקאי לא בכרטיס חוץ בנקאי.

ואם אביא כרטיס חוץ בנקאי הם לא יוכלו לתת לי את ההתניה הזאת וגם לחייב אותי בחוזה כי הכרטיס הוא לא שלהם.

זה גם לא מאוד מגוחך. הבנק מקבל עמלה כלשהי מחברת האשראי וזו הסיבה שהוא מוכן לתת פטור מעמלות + ריבית על הפלוס.

אבל אחרי 3 שנים ההטבה הזאת נגמרת - ומה אז ?

לדעתי לא מובהר מספיק ש3٪ ריבית על הפלוס זה עד גובה המשכורת ולא על יתרה חיובית בלתי מוגבלת.

מבחינתי כמה מאות אם לא עשרות שקלים, לא שווים את הטרחה של 8 פעולות בחודש ולכן אני בטוטאל דיגיטל.

ואם אביא כרטיס חוץ בנקאי הם לא יוכלו לתת לי את ההתניה הזאת וגם לחייב אותי בחוזה כי הכרטיס הוא לא שלהם.
שים לב שהתנאים הם:
העברת משכורת וגם 8 פעולות או
העברת משכורת וגם 2000 ש"ח באשראי.

ככה שאתה יכול לקבל את התנאים אם יש לך רק 8 פעולות ולא משנה אם יש לך אשראי בנקאי או חוץ בנקאי

לדעתי לא מובהר מספיק ש3٪ ריבית על הפלוס זה עד גובה המשכורת ולא על יתרה חיובית בלתי מוגבלת.

מבחינתי כמה מאות אם לא עשרות שקלים, לא שווים את הטרחה של 8 פעולות בחודש ולכן אני בטוטאל דיגיטל.
זה 900 ש"ח בשנה (לפני מס) [בהנחה של הפקדות של 30K] זה לא רע בשביל להגדיר פשוט כמה הוראות קבע דו כיווניות.
בההייטק זון מקבלים גם פטור מעמלות המרת מט"ח + הטבת שער של 0.5٪ שאין בטוטל דיגיטאל

@שמוליק קיפוד אתה בטוח שאם אתה עומד בכל התנאים אז הריבית היא על היתרה עד 30,000 בלי קשר לגובה המשכורת?

שוב, אני לא מפרסם כלום אבל נשמע שטוטאל דיגיטל של לאומי זה מה שאתה מחפש.
אפילו לא צריך לצאת מהבית בשביל לפתוח את החשבון...

ג"נ, אני שם, מעל שנתיים, בינתיים אין תלונות על הסניף.
ג"נ, מעולם לא הייתי בסניף.
ג"נ, אין סניף. (תאורטית)

סתם שאלה - האם קיים כאן מישו בכלל שהצליח לקבל ישירות בעת פתיחת החשבון פטור קבוע מעמלות או שכולם הצליחו להשיג זאת רק לאחר שנגמרו תקופות הפטור ואז חידשו אותם ?

מצב
הנושא נעול.
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
M דילמת חיי - חוויה סטודנטיאלית או התקדמות מקצועית וחיסכון של כסף? התפתחות אישית 44
מתכנת חוויה שלילית עם בית השקעות ישראלי צרכנות פיננסית 12
I חוויה של משקיע מתחיל בזמן הקורונה - 16% על ת"א 125 וקצת מדד הבנקים שוק ההון 95
B יום עסקים בבנק צרכנות פיננסית 0
C מיסוי ריאלי ותיק השקעות בבנק מיסים 1
N שאלה רגולציה קצת סבוכה לגבי הצעת רכש כפויה בבורסה בלונדון וטיפול לקוי בבנק ישראלי שוק ההון 3
Y מהו הסכום בעו"ש שנחשב בבנק כסכום לא נמוך? צרכנות פיננסית 36
S העברת דולרים ללא המרה מבנק הפועלים בישראל לחשבון דולרי בבנק WISE צרכנות פיננסית 3
ש דמי ניהול ועמלות בבנק - תיק השקעות שוק ההון 5
H להתמקח על אחוזים על פיקדון בבנק שוק ההון 18
T חוות דעת על ייעוץ שקיבלתי מיועץ השקעות בבנק שוק ההון 9
P מתלבט אם להשאיר בבנק או להעביר לאינטראקטיב שוק ההון 43
ט פלטפורמת מסחר בבנק שוק ההון 2
א מס ירושה על קרנות וואנגארד שנקנו בבנק ישראלי שוק ההון 12
E אם אני קונה מחקה מדד - 1159250 בבנק או בבית השקעות זה אותה תשואה בדיוק או שיש סטיות? שוק ההון 3
ח תעריפי מסחר בבנק שלי אחרי מיקוח - התייעצות שוק ההון 13
מ חשבון פרימיום בבנק צרכנות פיננסית 1
ז סיכונים בפיקדון דולרי בבנק צרכנות פיננסית 5
R רכישת שבר מניה בבנק שוק ההון 5
avivaviv סליקה נדחתה חוסר בני"ע בבנק אחר שוק ההון 0
ר זהב במקום חיסכון בבנק, חכם או פחות??? פוסטים מאיכות נמוכה 19
C מה נחשבים תנאים טובים בבנק? צרכנות פיננסית 16
O איך לחשב מה יותר משתלם לאחר ניכוי מס, קרן כספית או פקדון בבנק? מיסים 5
O שני חשבונות עו"ש - מה עדיף, שניהם באותו בנק או כל אחד בבנק אחר? צרכנות פיננסית 12
פיטר גריפין פטור מדמי משמרת בבנק לאומי צרכנות פיננסית 13
littleSeal אז למה לא להשקיע בחסכון בבנק, בעצם? פוסטים מאיכות נמוכה 2
O כספית בבנק בנוסף לחשבון מסחר בבית השקעות שוק ההון 17
א קרן שקלית בבנק שוק ההון 8
K השקעה בטווח קצר - פיקדון בבנק? שוק ההון 10
מ התלבטות בין פיקדון בבנק לקרן מחקה אגח מיסים 0
A פתיחת תיק השקעות גדול בבנק שוק ההון 4
מ פתיחת חשבון השקעות בבנק אמריקאי שוק ההון 2
ס תשלום מס על ריבית מפיקדון בבנק זר מיסים 1
U העברת ניעז מברוקר בחו"ל לחשבון בבנק בישראל מיסים 1
ptom נזילות תיק השקעות בבנק לעומת בית השקעות צרכנות פיננסית 8
S קיזוז הפסדים בבורסה בחשבון בבנק בארץ עם רווחים מחשבון ברוקר בחול פוסטים מאיכות נמוכה 4
F חיוב לא מזוהה בבנק - שיאון פוסטים מאיכות נמוכה 1
Y קרן כספית? נקובה בדולר? פיקדון בבנק? - שאלות שיעזרו לי להבין. שוק ההון 3
S חיסכון במק"מ לעומת פיקדון בבנק שוק ההון 5
פטל ואוכמניות איך לקבל שירות אישי בבנק? צרכנות פיננסית 21
י מס על פיקדון בבנק שוק ההון 3
W שיחה מהיועץ בבנק- אנקדוטה שוק ההון 27
א מיסוי על פקדון בבנק מיסים 11
yossik איסור מסחר בבורסה בבנק הפועלים לבעלי אזרחות אמריקאית. צרכנות פיננסית 15
א כמה זה ריבית טובה על פקדון בבנק צרכנות פיננסית 3
M פתיחת חשבון בבנק זר צרכנות פיננסית 2
C מיסוי דיבידנדים בארה״ב + פתיחת חשבון מסחר בבנק אמריקאי מיסים 43
ה התלבטות בין מק״מ לפקדון בבנק שוק ההון 3