• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

הצעות לשיפור

הסולידית

מנהל
מייסדת
דירוג
5,911
האם אתם מוצאים את הפורום נוח? יש לכם רעיונות לפורומים חדשים או הצעות לשיפור חווית הגלישה באתר? ציינו כאן.

אפשר לתת אופציה לאורחים להגיב או לפתוח נושאים ללא תלות בהרשמה, בצורה אנונימית. כמו בבלוג.
יש אנשים שלא ירצו להירשם, או לחשוף את שמם או זהותם.
ברגע שניתנת האפשרות להגיב בחופשיות ובקלות, כמו בבלוג, קל יותר, יש יותר אנשים, יותר דיונים והפעילות גדלה.
אולי לשקול זאת.
כמובן בכדי למנוע מקרי ספאם אפשר להוסיף מערכת אבטחה קלילה כמו שעשית בעת ההרשמה, לחבר 2 חלקים לצורך השלמת תמונה, או לענות על שאלה קלילה בכדי לראות אם זה רובוט או אדם.

אפשר לתת אופציה לאורחים להגיב או לפתוח נושאים ללא תלות בהרשמה, בצורה אנונימית. כמו בבלוג.
אני מבינה שזה מעט מציק. כל אחד יכול לקרוא, אבל כדי לכתוב צריך להירשם. יש שלוש סיבות לכך:
1. הרשמה פירושה קריאה והסכמה מחייבת לתקנון הפורום
2. הרשמה מאפשרת לי לצמצם את הספאמרים למינימום. תתפלא כמה בוטים מצליחים לעבור את הספאם (שלא לדבר על ספאם אנושי). בבלוג יש לי שליטה טובה יותר על העניין באמצעות אקיזמט (תוסף לוורדפרס), בפורומים זה מעט מורכב יותר.
3. הסיבה החשובה ביותר - אני רוצה שרק מי שבאמת מזדהה עם התכנים יהיה חלק מהקהילה. אני לא דורשת חשיפה של פרטים מזהים מלבד אימייל (שנדרש גם מהמגיבים בבלוג). הרשמה לפורום מקטינה שיעור ה"פגע וברח" של אנשים שמעדיפים להתלונן וללכת, כפי שרואים בבלוג לפעמים.

מקובל.
אם חושבים על זה לעומק, צודקת.
מי שרוצה ליהנות מהזכות להגיב ולקבל עזרה, ולא רק לקרוא, שישקיע בהרשמה שאורכת לא יותר מדקה.

בהצלחה עם הפורום, אחד הדברים הטובים שעשית!

אפשר לשלב סימן כלשהו כאשר התוספו הודעות חדשות (שלא נקראו) לנושא מסוים ביחס לפעם האחרונה שהמשתמש נכנס לנושא?
אני יודע שניתן לעקוב אחרי נושאים מסוימים, ושניתן לסמן את כל הפורמוים כ-"נקראו", אבל האם יכולה להיות אפשרות כזו לפי משתמש, כלומר שכל משתמש בדיפולט ייראה אם התוספו הודעות חדשות ברגע שהוא מתחבר?
זה יעזור לעקוב אחרי דיונים, גם אם מפספים יום או שניים.

נערך לאחרונה ב:
ido, אני אבדוק מה אפשר לעשות.

אולי פספסתי את האופציה הזו אבל מה שהייתי רוצה זה להרשם ב-RSS לכל הפורום כולו, כולל תגובות לפוסטים (מה שראיתי שעובד זה קבלת עדכון על "פוסטים" חדשים אבל לא על תגובות אליהם). תודה

קודם כל- שאפו על הפורום ושיהיה לכולנו בהצלחה (במיוחד לדיקטטורית הנאורה :lol:)
יש לי הצעה שראיתי בפורום אחר (אשלח לך שם אם תרצי להתרשם)- סוג של "נמל" בו מופיעות כל הזמן ההודעות האחרונות בלי קשר באיזה פינה פורסמו.
מאוד נוח ומקל, במקום להיכנס לכל פינה בנפרד ולראות אם יש הודעה חדשה מעניינת.
לא יודע כמה קשה ליישם, אבל...

תודה ענקית על כל מה שאת עושה!!!

@Bebonitus אני אבדוק אפשרות ליישם משהו כזה.

הדרך שאני מיישם כרגע עדכונים על כל ההודעות בפורום היא כך (בינתיים עובד לא רע):
1. נרשמתי ל-RSS של כל הפורום (הלינק שהסולידית פרסמה בתגובה [יש גם כפתור חמוד של RSS בפינה השמאלית למטה שעושה אותו דבר])
2. כל פעם שאני נכנס ל"פוסט" (==נושא) חדש, אם הוא נראה לי בעל פוטנציאל לתגובות מעניינות אני מוסיף אותו ל"מעקב נושא" (פינה שמאלית עליונה).
3. בפעם הבאה שאני נכנס לפורום, מופיעים לי במעקב גם כל ההודעות החדשות על כל הפוסטים שאני עוקב אחריהם. אני פותח אותן ברצף בטאבים חדשים.

הסולידית - יש דרך להגדיר שכל "פוסט" (נושא) חדש אתה אוטומטית נרשם למעקב אחריו? ויש דרך לבטל את החלון שקופץ כשנרשמים למעקב? (זה ששואל האם רוצים לקבל מייל או לא - נניח שיזכור את הבחירה האחרונה שלך וזהו. ואז צריך איפשהו דרך לשנות את ההגדרה הזו פר נושא).
כרגיל, תודה רבה וכל הכבוד - בינתיים הפורום איכותי מאוד.

@משתמש בפורום הסולידית , @Bebonitus - אני בודקת את כל האפשרויות. בשלב זה הוספתי לעמוד הראשי וידג'ט של תגובות אחרונות (במקום הדיונים האחרונים). אמרו לי מה דעתכם.

תודה לך הסולידית על הקמת הפורום הנהדר.
אני פעיל בהרבה פורומים בארץ אבל הפורום הזה ממש איכותי והגידול במספר המצטרפים ממש מדהים.

1) לא ראיתי אפשרות לתגובה לפוסט ספציפי של מגיב/ה. יש רק 'אהבתי' ו 'צטט הודעה'.
אפשרות התגובה הקיימת היא רק לנושא הפוסט ואני מתכוון לאפשרות להגיב לתגובה...
2) האם ניתן להוסיף קטגוריה נוספת למשל 'כול דבר אחר' שבה החברים יוכלו לדסקס כול מיני נושאים אחרים?
תודה

ברכות על הבלוג החדש
הייתי שמח אם היה עמוד שמתעדכן ומציג את העליות/מחירים המינימליות
במהלך הפוסטים באתר את מציגה טובנות חדשות על דמי ניהול או עמלות מינימלית ,
זה יכול להיות יותר פרקטי לציין בדף יעודי את העמלות/ מספרים הנ"ל [וגם להעזר בחוכמת ההמונים שבאתר]

@yossik תוכל להסביר יותר למה כוונתך בסעיף 1? כרגע כשאני מתייגת אותך באמצעות ה-@, אני מגיבה לתגובתך :) שוקלת להוסיף פורום אוף-טופיק.

@הסולידית אבל אם יש יותר מתגובה אחת זה לא מצביע על איזו תגובה את מגיבה.
למשל בבלוג שלך ניתן להגיב לכול תגובה אנדיבידואלית והיא תופיעה ליד האורגינל ולא בסוף הרשימה.

1) מציעה לפתוח סקציה לשיחות "חופשיות" יותר, שלא בהכרח קשורות לדיונים טכניים כגון באיזה בנק לבחור, איפה הכי זול לקנות וכו'. אני אתן דוגמה: בא לי לפתוח דיון על איך המעבר לאורך חיים סולידי השפיע על חיי המשפחה וחיי החברה שלכם, ואיך היו התגובות של האנשים מסביב. כרגע אני לא מוצאת שום תת פורום ייעודי שיכול להתאים לשיחות מהסוג הזה.
2) גם פורום ליצירת קשרים חברתיים חדשים והכרויות בין חברי הפורום, לדעתי, יכול להיות נחמד. תודה.

@DiverGirl נפתח פורום אוף טופיק.

ראיתי שתחת הכותר חיבורי מדיה יש אפשרות של פייסבוק וטוויטר אבל לא של גוגל פלוס. תהיה אפשרות כזו בעתיד?

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
S הצעות לשיפור תמהיל משכנתא נדל"ן 11
מ סיוע בהשוואת הצעות לדמי ניהול בפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
מ התלבטות בין שתי הצעות לדמי ניהול בפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 7
א הצעות לסיכון נוסף שוק ההון 7
M 2 הצעות שקיבלתי לקרן הפנסיה, אשמח לדעתכם. פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
V מספר הצעות שקיבלתי לקרן פנסיה מקיפה ומשלימה - אשמח לדעתכם לפני שאני בוחר פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 8
A רכישה מקבלן - הצעות לנספח שינויים להסכם (חוזה)- מבקש עצתכם בנושא נדל"ן 5
Mose השוואת הצעות של בתי השקעות ישראליים שוק ההון 26
O הצעות לביטוח חיים לאישה כבת 45 פוסטים מאיכות נמוכה 5
always.smile קבלת הצעות מהבנקים עבור הלוואה מול קרן השתלמות צרכנות פיננסית 15
C מחפש הצעות לפיתוח אישי התפתחות אישית 5
I השוואת הצעות תיקי השקעות - למה לתת משקל שוק ההון 13
E הצעות מקורות מידע למשקיע המתחיל? שוק ההון 6
P הליך קבלת הצעות מחיר מכמה קונים? נדל"ן 70
מ הצעות למשקיע מתחיל שוק ההון 56
D אקסל להשוואות הצעות ira אוף טופיק 0
J שתי הצעות משכנתא לבדיקה נדל"ן 10
מ נושא להצעה- הצעות להקמת עסק מהצד התפתחות אישית 6