• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

הפקדה בשקלים והמרת שקל-מט"ח ב-Interactive Brokers

במטח עושים המרות בנגלות של 25000, אם אתה שם פחות הם מצרפים את שלך להמרות של אנשים אחרים.
תיאורטית, במטבעות נידחים זה יכול לגרום לך לחכות ואולי לקבל שער לא דומה למה שיש עכשיו.
תודה. אז בתכלס אין לזה משמעות אמיתית כרגע - זה הכסף שיש לי להמיר, לא יותר מ25,000

כבר כמה ימים מקבל כל חצות מייל:
Margin cushin: 3.67% remaining

-החשבון כרגע מוגדר cash
-כן בטעות ניסיתי לרכוש מניות לפני שהמרתי לדולרים

מה זה אומר בפועל ואיך אני מבטל את זה?

באתי להמיר סכום גדול לדולרים, וקיבלתי הודעה שהסכום עובר את המגבלה של 25,000 האם ברצונך להמשיך, מישהו יודע מה פשר ההגבלה ומשמעותה?

באתי להמיר סכום גדול לדולרים, וקיבלתי הודעה שהסכום עובר את המגבלה של 25,000 האם ברצונך להמשיך, מישהו יודע מה פשר ההגבלה ומשמעותה?
שאל את שירות לקוחות,,

מישהו הפקיד לאחרונה מס״ב מפועלים לIB בסיטי?
כבר כמה שנים מאז הפעם האחרונה שהפקדתי לשם מס״ב.
סיטיבנק 1 620073059

סיטיבנק 1 620073059
הפקדתי החודש, למה לא?

סיטיבנק 1 620073059
תבדוק לאן IB מבקשים ממך להעביר.
הם פתחו גם חשבון בפועלים, יכול להיות שהם יבקשו ממך להפקיד לשם.

הפקדתי ביום חמישי, זה סקר?
תבדוק לאן IB מבקשים ממך להעביר.
הם פתחו גם חשבון בפועלים, יכול להיות שהם יבקשו ממך להפקיד לשם.
הפקדתי החודש, למה לא?
חחחחח אני רוצה לוודא שהכסף יגיע, העברתי כמה פעמים בזה״ב אבל הטרחה בפועלים… השדרוג הטכנולוגי המשמעותי שלהם בעשור האחרון זה שבמקום לפקסס אפשרו לי לשלוח לכתוב פקודת העברה על נייר לבן ולשלוח באימייל או להעלות סרוק לאתר. IB מבקשים ממני לבצע העברה לסיטי אבל כזה״ב, שלחתי מס״ב לפני כמה שנים והגיע אבל תהיתי אם משהו השתנה מאז…

תודה לכולם!

IB מבקשים ממני לבצע העברה לסיטי אבל כזה״ב,
הם לא. הם בסה"כ נותנים לך את פרטי החשבון בפורמט IBAN.
אבל תהיתי אם משהו השתנה מאז
אכן השתנה.
הם פתחו חשבון חדש בפועלים (בנוסף לחשבון שלהם בסיטי). מחלק מהאנשים הם מבקשים להעביר את הכסף לחשבון שלהם בפועלים, מאחרים לחשבון בסיטי. בגלל זה חשוב לבדוק מה פרטי החשבון שהם נותנים לך.
סביר שאם תשלח לחשבון הלא נכון הכסף עדיין יקלט בסוף, אבל למה לקחת סיכון?

כמובן שאין בעיה לשלוח במס"ב, ואין באמת צורך בזה"ב (בטח בבנק כמו פועלים שדורש שתשלח לו אישור עם יונת דואר). אבל תבדוק מה פרטי החשבון שIB רוצים.

סליחה מראש על השאלה הנובית, אבל אתם בטוחים שיש עמלה של 10$ חודשית קבועה אם עובדים ישירות ב IB האמריקאי ?
עד היום היה לי חשבון דרך דיבידעת עם מקסם, בעיקר כדי להמנע מעמלה קבועה (זה משמש אצלי יותר שצינור להעברת דולרים לחשבון אמריקאי מאשר למסחר), ועכשיו כשפתחתי חשבון גם ישירות ב IB אני רואה שלמרות שהוא מוגדר כ PRO ולא LITE אין בשום מקום אזכור של 10$ חודשי, ה Inactivity fee מוזכר כאפס...
האם כך הוא ? במידה וכן אין שום יתרון בכלל לעבוד מול איטראקטיב ישראל/דיבידעת.
מתנצל מראש אם זה כבר נטחן איפשהו קודם ב 153 עמודים הקודמים שאת רובם קראתי בעיון.

Is there a fee to open or maintain an account with Interactive Brokers?​

Commissions, Fees & Interest/
Monthly Activity Fee
There are no fees to open an account with IBKR. There are no custodian, trading platform or monthly activity fees for clients except for ISA accounts. However, there are some specific fees related to products or events that you can see in the Other Fees section of the IBKR website.

תודה רבה רונן, אני מחסל את החשבון באינטראקטיב ישראל, העברת מזומן בין החשבונות פשוטה מאוד דרך הפורטל.

אז... נראה שנתקלתי בבעיה הזו גם כן.

ניסיתי להעביר כסף לחשבון שלי לראשונה מאז שהוא הועבר תחת IB אירלנד, ומסתבר שאני לא יכול לבצע הפקדה בשקלים.

למישהו יש רעיונות מה אני יכול לעשות?

הרעיון הכי טוב שחשבתי עליו עד כה - המרה ל-EUR דרך בנק הפועלים, ואז ביצוע הפקדה ב-EUR. אבל אני לא מאוד אוהב את הרעיון של לשלם עמלת המרה לבנק הפועלים.

למה? ניסית לבחור שקלים בממשק ואין אפשרות כזו?
בדיוק.

נציג השירות הסביר לי שמאחר ואני תושב EU החשבון שלי הועבר ל-IB אירלנד, ואינו תומך בשקלים:
your account has been migrated to a new IBIE account, which does not support deposit and withdrawals in ILS currency.

IB Ireland is the entity of the account you have been assigned. The IBKR entity under which an account is opened is determined by the Country of Legal Residence.

Unfortunately we cannot make any exception here and you may deposit in the available currencies for your account.

Clients do not get an option to choose a particular IBKR entity. As a resident of DE, your account is managed under the IBIE entity.

בדקתי עכשיו את העמלות של בנק הפועלים: 0.38% על המרה למטבע זר, ועוד 0.19% על העברת מט״ח - סה״כ 0.57%. סכום לא מבוטל...

אתה יכול לצמצם את העלויות האלו בעזרת wise. זה לא יהיה נמוך כמו IB, אבל רחוק מאוד מעלויות של בנק בישראל.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
N הפקדה עצמאית לפנסיה ממלגת דוקטורט פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
צ קרן השתלמות לעצמאי - מעל תקרת הפקדה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 8
מ מיסוי - הפקדות לפנסיה מול הפקדה לקופת ג בניהול אישי מיסים 1
A הפקדה לתיק ההשקעות במט"ח שוק ההון 2
ס תקרת הפקדה בקרן השתלמות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
א הפקדה לקהש ביום האחרון בשנה - ולקבל רווחים של שנה שלמה? שוק ההון 9
Z זיכוי וניכוי מרווח הון בשל הפקדה לפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 8
O בית השקעות למסחר עצמאי ללא הפקדה ראשונית. שוק ההון 11
D נוסחה לחישוב הפקדה מצטברת וריבית שוק ההון 12
S מעסיק משלם על ביטוח אובדן כושר עבודה - שאלה לגבי הפקדה לקרן פנסיה משלימה או קופת גמל פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
ה המחאה או הפקדה צרכנות פיננסית 2
ס קיזוז רווח הון כנגד הפקדה עצמאית לפנסיה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
א הפקדה של מעל 100k usd לib צרכנות פיננסית 1
S הפקדה מעל התקרה בקרן השתלמות - האם זה שווה את זה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 18
D הפקדה לבית השקעות באמצעות כ.אשראי שוק ההון 4
S משיכת גמל להשקעה עבור הפקדה לפקדון, האם משתלם ? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
G הוזלת עמלות הפקדה באינטרקטיב ישראל שוק ההון 3
~berlin~ הפקדה של 50,000 ש"ח בקרן סל שוק ההון 4
ש הפקדה לקרן השתלמות וקופת גמל במסלול פאסיבי שוק ההון 4
D דוח שנתי למס הכנסה 1301 - החזר מס על הפקדה לביטוח חיים - באיזה סעיף? מיסים 4
מ הפקדה שלילית בקרן פנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
ז תזמון השוק + מינוף (בפועל: הפקדה חודשית ורכישה בעזרת פקודת LIMIT, מינוף בIB) שוק ההון 10
M הפקדה מעל לתקרת הפנסיה המקיפה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
א הפקדה מעל תקרת הפטור בקרן השתלמות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
ע פתיחת תיק עוסק פטור פיקטיבי רק לצורך הפקדה בקרן השתלמות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
U קופת גמל בניהול אישי - סכום הפקדה ראשוני פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
C הפקדה לפנסיה וקה"ש בחופשת לידה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 9
deussex אחוז הפקדה 7% לפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
1337justme דוגמא ל"טופס קוביות" ושאלה על ביטוח אכ"ע מעל תקרת הפקדה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
פ תאריך ערך של הפקדה בקרן השתלמות/גמל/פנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
Tim_Duncan קרן השתלמות - מעבר עבודה, הפקדה לאחר שנים, שימור תנאים פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
שם משתמש בעייתי דמי ניהול: הפקדה מול צבירה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
P הכנסת הפקדה עצמאית של קרן השתלמות בגליון הוצאות/הכנסות משפחתי? צרכנות פיננסית 3
א הפקדה של מקסימום בתחילת שנה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
ח מס על הפקדה לקרן השתלמות (לא) מעבר לתקרה מיסים 16
E הפקדה לקרן השתלמות שלא במסגרת חודשית פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 12
D פתיחת קרן IRI - הפקדה עצמית פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 10
C עיכוב הפקדה לקרן השתלמות ira פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 8
A הפקדה לקרן ההשתלמות מעל התקרה השנתית פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 56
K קרן השתלמות הפקדה מעבר לפטור ממס הוני פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
כ קרן השתלמות - הפקדה מעל לגבול הפטור פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 17
T פנסיה הפקדה עצמאית ומיסוי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
M האם הפקדה חודשית קטנה עוזרת לתיק של 1.5 מליון שח? שוק ההון 12
M קופת גמל להשקעה או הפקדה במסחר עצמאי ? שוק ההון 12
A שינוי בפרטי הפקדה שקלית לאינטראקטיב פוסטים מאיכות נמוכה 1
נ חיסכון פנסיוני- הפקדה חסרה - אוליי מישהו יכול לכוון אותי מה עושים בבקשה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
C תזמון הפקדה כל חודש שוק ההון 15
ס הפקדה לקרן פנסיה מחקה sp מעבר לתקרה והקצאת נכסים בתיק פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
M התייעצות לבחירת מסלול מעל תקרת הפקדה לפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
כ הפקדה עודפת לקרן השתלמות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 21

נושאים דומים

Back
למעלה