• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

החלפת סוללה של Galaxy s9 plus או החלפת מכשיר?

1337justme

משתמש בכיר
דירוג
984
יש לי Galaxy s9 plus, מרוצה ממנו והוא עושה את העבודה טוב, רק שהסוללה כבר לא סוחבת ואני צריך להחליף אותה.
להבנתי, הסוללות היום פנימיות ולא נשלפות בגלל העמידות במים של המכשירים, ואכן המכשיר שלי עמיד בתקן גבוהה.

מספר שאלות:
1) האם החלפה של הסוללה בעצם פוגמת בעמידות במים?
2) האם כדאי ואפשר לבצע את ההחלפה במעבדה "מקורית" של סמסונג? יכול להיות שבמעבדה כזו יש התחייבות שהעמידות במים לא תפגע? או שחנות כזאת תספיק? https://cellfi-shop.co.il/CATALOG.asp?Page=NewShowProd.asp&PRodID=1723616&aff=Zap
3) האם כדאי בכל זאת להוציא כמה אלפי שקלים ולהחליף את המכשיר למרות שהמכשיר הנוכחי עובד מעולה?.
החסרונות שלו זה שאין לו eSIM והמצלמה יחסית מיושנת. מצד שני, לא התעדכנתי בשוק הסללור מאז שקניתי אותו, האם אני מפספס שדרוגים ופיצ'רים חשובים נוספים?

תודה חבר'ה

לא יודע אם פוגם בעמידות מים, אבל אתה באמת צריך את זה?

במעבדה "מקורית" של סמסונג? יכול להיות שבמעבדה כזו יש התחייבות שהעמידות במים לא תפגע?
שאל אותם, וספר כאן מה אמרו.

3) האם כדאי בכל זאת להוציא כמה אלפי שקלים ולהחליף את המכשיר למרות שהמכשיר הנוכחי עובד מעולה?.
לדעתי ברור שלא. למה לשנות אם נוח לך איתו. וגם, זה סה"כ טלפון. למה צריך להחליף כל הזמן.
אגב, הוא היה דגם עילית, אז סביר להניח שהמצלמה יותר מהממוצע גם היום.

מה עוזר eSIM?

להבנתי, הסוללות היום פנימיות ולא נשלפות בגלל העמידות במים של המכשירים, ואכן המכשיר שלי עמיד בתקן גבוהה.
לא הצלחתי להבין למה כולם עושים את זה, אבל ההשערה שלי היא שזה לטובת היצרנים ולא הלקוחות.
יש הרבה טלפונים עם סוללה לא נשלפת שלא עמידים במים. יש/היו טלפונים עם סוללה שכן נשלפת (למשל ה-S5) שכן עמידים.

נערך לאחרונה ב:
בנוגע להחלפה בעצמך או אצל חנות, יש אתר יוטיוב בשם iFixit שמסביר איך להחליף סוללה. משער שלדגם פופולרי כמו שלך בוודאי ששחררו מדריך.
הם מסבירים לך את הייתרונות והחסרונות של לעשות בעצמך. נגיד אטימות למים וכו׳. מהניסיון שלי באייפון - פשוט וויתרתי. זה דורש יותר מדי כלים. לא הייתי הולך למעבדה חאפרית בשבילך לחסוך מאה שקל. לך תדע אם לא מחליפים לך מצלמה / מעבד בדגם סיני אלטרנטיבי.

בנוגע לכדאיות - אם אתה בטוח שהבעיה בחיי הסוללה היא אכן שהיא התיישנה, וזה קורה לאחר שימוש של כמה שנים, והחלפתה תתן לך מכשיר שעונה על כל דרישותיך, אני חושב שכדאי. אבל, אם הבעיה היא שאפליקציות או מערכת ההפעלה דורשת יותר סוללה אז לא עשית בהחלפתה כלום. יש אפשרות לנתח מה לוקח הכי הרבה סוללה בהתאם למערכת ההפעלה של המכשיר, איזה אפליקציה וכו׳. יש גם סרטונים באינטרנט שנותנים כללי אצבע לצריכת סוללה טובה יותר, להוריד בהירות במסך, להשתמש בוויפי ככל האפשר, הגדרות ריצה ברקע ושימושי מיקום מינמליים (כמה שדברים כמו פיקוד העורף או האפליקציה של הקורונה לקחו סוללה...). ממליץ לעבור על זה ולהשתמש בטלפון ככה שבוע ולראות אם יש שיפור.

תהליך ההחלפה העצמו עלול להיות מעיק. אצלי הבטיחו תוך שבוע שהמכשיר יחזור אליי אך בפועל לקח להם יותר מחודש בגלל תירוצים כאלה ואחרים. צריך לעשות גיבוי למכשיר, להשמיש חלופי ואחר כך לחזוק למכשיר המקורי.

לא יודע אם פוגם בעמידות מים, אבל אתה באמת צריך את זה?
אם הטלפון נופל בטעות לאסלה או משהו כזה זה נחמד שהוא לא ימות :)

אז סביר להניח שהמצלמה יותר מהממוצע גם היום.
משום מה הייתי מרוצה יותר מהמצלמה של הlg g4 שהיה לי לפניו...
אני גם בטוח שהשיפור שקרה ב±5 שנים במצלמות מאז שהs9 plus יצא הוא כבר דיי משמעותי לא?

מה עוזר eSIM?
בטיסות לחו״ל זה עוזר מאוד להבנתי, גם הרבה יותר זול מסים מקומי, ולא צריך להתחיל למצוא חנות שמוכרת סים מקומי או לקנות יקר מאוד בארץ, על הדרך גם לא צריך לפרק את הכיסוי של המכשיר בשביל להחליף סים

ש גם סרטונים באינטרנט שנותנים כללי אצבע לצריכת סוללה טובה יותר, להוריד בהירות במסך, להשתמש בוויפי ככל האפשר, הגדרות ריצה ברקע ושימושי מיקום מינמליים (כמה שדברים כמו פיקוד העורף או האפליקציה של הקורונה לקחו סוללה...). ממליץ לעבור על זה ולהשתמש בטלפון ככה שבוע ולראות אם יש שיפור.
בהחלט אעבור על הטיפים והאפליקציות המותנקות קודם תודה על הרעיונות.

אצלי הבטיחו תוך שבוע שהמכשיר יחזור אליי אך בפועל לקח להם יותר מחודש
ברצינות? אם אני זוכר נכון קראתי שעושים את זה במקום ואתה מחכה גג כמה שעות לא? האם עשית את זה גם במעבדה מקורית של סמסנוג?

להשמיש חלופי
הם לא מספקים לך אחד חלופי? ואם אין לי חלופי?

אגב, אני יודע שטביעת אצבע וסיסמא חזקה זה מספיק מאובטח, אבל אין סיכוי שיש לחבר׳ה שם דרך להכנס למכשיר ולגנוב מידע רגיש או משהו? אחרי הכל, כל החיים שלנו בערך בניידים היום

ברצינות? אם אני זוכר נכון קראתי שעושים את זה במקום ואתה מחכה גג כמה שעות לא? האם עשית את זה גם במעבדה מקורית של סמסנוג?
איידיגיטל, יש לי אייפון. אין להם שירות כזה. למתחרים שלהם יש, רק בסניף אחד בתל אביב נראה לי. לא הסתדר.
הם לא מספקים לך אחד חלופי? ואם אין לי חלופי?

יכול להיות שאם הייתי מתעקש על חלופי הייתי מקבל. בכל מקרה גיבוי זה משהו שצריך לעשות, להשמיש את החדש, להפעיל וואטסאפ ומיילים. סחבת

אגב, אני יודע שטביעת אצבע וסיסמא חזקה זה מספיק מאובטח, אבל אין סיכוי שיש לחבר׳ה שם דרך להכנס למכשיר ולגנוב מידע רגיש או משהו? אחרי הכל, כל החיים שלנו בערך בניידים היום
ביקשו ממני להוריד את האבטחה בשביל שהם יוכלו להתקין עדכונים ולבדוק עם התוכנות שלהם.

נערך לאחרונה ב:
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
S החלפת סוללה Macbook פוסטים מאיכות נמוכה 5
S החלפת אסטרטגיית השקעה שוק ההון 5
M החלפת ביטוח חיים למשכנתא צרכנות פיננסית 5
I החלפת רכב ביש ברירה צרכנות פיננסית 11
Marcus Aurelius החלפת 2 החזקות קיימות באחת מהאיריות שוק ההון 2
S החלפת קרנות אמריקאיות לקרנות אחרות שוק ההון 3
B ניוד קופת IRA ללא החלפת ברוקר פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 8
deussex שאלה על החלפת דירות שניות - מיסים נדל"ן 10
A החלפת / גניבת דוד שמש בבניין מגורים נדל"ן 7
א החלפת רכב מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 36
ה החלפת קרנות לפני סוף השנה שוק ההון 3
M החלפת שטרות 100 דולר ישנים אוף טופיק 6
Y החלפת ניירות ערך דולרים שוק ההון 17
flower החלפת סמארטפון צרכנות פיננסית 11
R החלפת מסלול פנסיה לעוקב מדד פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
W החלפת מסלול ק''צ 1.4% במסלול פריים+0.5 נדל"ן 2
O החלפת רכב נוכחי לרכב חשמלי מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 186
ש החלפת מנגנון אג"ח מיועדות בביטוח תשואה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 39
E דמי אחזקת רכב או החלפת ההטבה בשכר ברוטו גבוה יותר בגובה דמי החזקת הרכב, מה עדיף מבחינת מס? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 5
M החלפת כתובת בגרמניה פוסטים מאיכות נמוכה 1
I בחינת כדאיות החלפת קרן: מיסוי ריאלי מול דחיית מס שוק ההון 1
deussex החלפת סוכן ביטוח בביטוח מבנה נדל"ן 6
R החלפת מסלול לאחר הלוואה קופת גמל להשקעה- חברת כלל פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
adamshalev החלפת בד חיפוי גשם בחצר מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 8
yossik החלפת שלט אלחוטי לחוטי למיטה מתכווננת אוף טופיק 2
A החלפת אגח בתיק באגח אחר שוק ההון 1
ס החלפת בנק - כמה זה מסובך? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 31
ד החלפת דירה ישנה בדירה חדשה מקבלן נדל"ן 1
Blue החלפת רכב - התלבטות בין כמה חלופות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 20
D החלפת החלק האגח"י בתיק שוק ההון 0
חושב בגדול החלפת דירת מגורים בנדל"ן להשקעה נדל"ן 14
א החלפת נורות בספרק 2015 מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 2
M החלפת חשבון בנק שוק ההון 7
ITS שינוי אסטרטגי בניהול תיק ההשקעות ההוליסטי - החלפת ברוקרים שוק ההון 0
O החלפת קרן מחקה עקב עליית דמי ניהול שוק ההון 8
A החלפת כרטיס אשראי בנוחות ו I need It צרכנות פיננסית 18
מ החלפת קרן נאמנות אחת בשנייה שוק ההון 5
cypriano de rore החלפת שקלים לפרנק שוויצרי צרכנות פיננסית 17
ה החלפת מקצוע יומני מסע אישיים 19
hommie עדכון החלפת כתובת במשרד הפנים אוף טופיק 17
אבישי אחר החלפת נייר ערך (פיסי, יעני *נייר* כמו בספר) הנסחר ב TSE בישראל אוף טופיק 14
פ החלפת אג"חים בתיק שוק ההון 8
ח החלפת בתים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 7
Y רפורמת המדדים בת"א - תזמון החלפת קרן שוק ההון 3
משה מפגש סולידי במרכז / אירוע החלפת בגדים. אוף טופיק 2
שמוליק קיפוד החלפת VXUS ו-VTI ב-VT שוק ההון 29
Kipodi החלפת קרן פניה בקופת גמל צרכנות פיננסית 2
G אני מוכן ללמד אותך תכנות בעד הידע שלך בהשקעות (החלפת ידע הדדי) התפתחות אישית 1
S סוללה נטענת מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 3
M סוללה לאופניים חשמליים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 1

נושאים דומים

Back
למעלה