• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

הגיע הזמן להתחיל - בן 26

היום הגעתי למצב (טפו טפו שרק יימשך) שאני עובד 12-13 שעות ביום, כל יום כולל שישי.
אז אחרי שענית לי על התהיות, אני חוזרת לדילמה שלך.
בשנות ה-20 וה-30 לחיי עבדתי שישה ימים בשבוע, בחלק מהשנים עבדתי גם 14-15 שעות (בחינם!) ובחלקן עבדתי 9-10 שעות ועם הנסיעות זה הגיע ל-12 (גם כשהיו כבר ילדים קטנים). זה נשמע מוזר היום, אבל לפני 30 שנה היה מקובל לעבוד 6 ימים בשבוע (או יותר נכון חמישה וחצי ימים).
עבדתי ככה רק במקומות שממש נהנתי לעבוד והרגשתי משמעותית.
אני חושבת שהיות ואתה עדיין בלי ילדים והיות שיש לך חלומות עושר גדולים ואתה גם נהנה ממה שאתה עושה - תנצל את המומנטום ותמשיך להצליח במקום הנוכחי. מצד שני, לאור ההתובנות העצמיות שלך לגבי הגזמות וחוסר גבולות, תמשיך לשים לב לתחושות שלך ונסה לזהות כשאתה מתדרדר בתחושת ה- well being שלך.

אז אחרי שענית לי על התהיות, אני חוזרת לדילמה שלך.
בשנות ה-20 וה-30 לחיי עבדתי שישה ימים בשבוע, בחלק מהשנים עבדתי גם 14-15 שעות (בחינם!) ובחלקן עבדתי 9-10 שעות ועם הנסיעות זה הגיע ל-12 (גם כשהיו כבר ילדים קטנים). זה נשמע מוזר היום, אבל לפני 30 שנה היה מקובל לעבוד 6 ימים בשבוע (או יותר נכון חמישה וחצי ימים).
עבדתי ככה רק במקומות שממש נהנתי לעבוד והרגשתי משמעותית.
אני חושבת שהיות ואתה עדיין בלי ילדים והיות שיש לך חלומות עושר גדולים ואתה גם נהנה ממה שאתה עושה - תנצל את המומנטום ותמשיך להצליח במקום הנוכחי. מצד שני, לאור ההתובנות העצמיות שלך לגבי הגזמות וחוסר גבולות, תמשיך לשים לב לתחושות שלך ונסה לזהות כשאתה מתדרדר בתחושת ה- well being שלך.

אין לי שום בעיה גם עם זה, פשוט תמיד הגלגלים שלי עובדים. אני אוהב לעבוד ולא רואה בזה בעיה, אלה השנים שלי לתת בראש.
תודה על התגובות והעזרה יקירתי

עוד רבעון עבר, הגיע הזמן לעדכן...

אני חייב להגיד שזה היה הרבעון הכי טוב שהיה לי עד כה, עד שהתחיל הסגר היומן שלי היה מפוצץ כל יום. אני מקווה וצופה שגם בסוף הסגר הנוכחי זה יהיה ככה, יש קצת ירידה בפגישות כי לא כולם רוצים אונליין, אצלנו יש משהו בפגישות שמרגיש להרבה אנשים יותר מתאים בפרונטלי, בעיקר לבוא להימדד.
על כל פנים, כשהיומן התמלא והזמן הצטמצם זה אוטומטית גרם לי לחשוב מה השלב הבא...
להתחיל לצאת ולהיות לבד במקום פרילנסר הייתה מחשבה שהעלתי גם בפורום, עשיתי חושבים וחישובים וגיליתי שלבד זה פחות משתלם, וכדי להיות יותר רווחי אני אצטרך להגיע למצב שאני מעסיק אנשים תחתיי. בנתיים טוב לי מאוד בנקודה שבה אני נמצא שנחסך ממני כל ההתעסקות ואני פשוט עושה מה שטוב לי ואני אוהב. לכן החלטתי כרגע כן להמשיך באותה מתכונת, מה גם שבאיזשהו שלב אנחנו אמורים להעלות מחירים.

בנוסף, התחלתי לחשוב קצת על אופצייה של נדלן בחול, כשיש סגר ויש זמן פנוי מתחילים לחשוב הרבה...
ניסיתי כהרגלי לחקור וראיתי שזה לא ממש פשוט כמו שכולם מספרים והבנתי שבסופו של דבר לפחות כרגע אני נשאר באותה מתכונת.
אבל כו אשמח לשמוע ממישהו איך הוא משווה את זה לעומת תייק מדדים ?

בשלושת השבועות האחרונים מאז שהתחיל הסגר אני עובד מהבית, מה שאומר שיש לי יותר זמן והטענתי ואני עדיין מטעין מצברים. בדר"כ אני ישן 5 שעות בלילה ועכשיו יוצא לי 8, מרענן משהו אבל אני מת לחזור כבר למשרד וללקוחות. מקווה שזה יקרה בהקדם.

הרבעון במספרים, הכל ברוטו :
ייעוצים פרילנסר - 136,375 ללא מעמ
משכורת קטנה כשכיר - 5,550 ברוטו
דיב' 900 נטו
מענק 750 נטו :)

סהכ נטו אחרי מיסים, הפרשות לקהש ופנסיה - 85,224 --> ממוצע חודשי 28.4K
סהכ הוצאות בכל הרבעון 17,030, ממוצע חודשי --->5,677
אחוז חיסכון מהנטו - 80%, עמדתי ביעד

מצב נוכחי הכל בשקלים
תיק השקעות ממוסה : 547.5K
קה"ש אלטשולר 23.6K
פנסיה שכיר 54.7K
פנסיה עצמאי 16K
עוש 17.5K

סה"כ נוכחי : 659.3K

הציון דרך הקרוב הוא 750K, מאמין שאם לא הסגר הזה אגיע לשם עוד השנה אבל אני ממשיך בשלי ומקווה שהוא ייגמר מהר ושנחזור לימים שקטים ובריאים.
שבוע טוב לכולם :)

מרשים מאוד כל הכבוד. יותר מהכפלת את ההון שלך בשנה האחרונה. גם מרוויח הרבה גם חוסך 80% אחוז וגם משקיע כמעט הכל בבורסה. אם דברים ימשיכו לעבוד לך כמו שצריך בכמה שנים הקרובות אתה הולך להיות קרוב למטרה שלך (8 מיליון אם אני לא טועה) יותר מהר ממה שאתה חושב. סתם מתוך עניין מה הייתה התשואה שלך על התיק השנה? אני משער שהסיבה העיקרית לקפיצה הייתה שאתה מעביר 20 אלף פלוס מינוס כל חודש אבל כמה התשואה שיחקה תפקיד בצמיחת התיק?

נערך לאחרונה ב:
מרשים מאוד כל הכבוד. יותר מהכפלת את ההון שלך בשנה האחרונה. גם מרוויח הרבה גם חוסך 80% אחוז וגם משקיע כמעט הכל בבורסה. אם דברים ימשיכו לעבוד לך כמו שצריך בכמה שנים הקרובות אתה הולך להיות קרוב למטרה שלך (8 מיליון אם אני לא טועה) יותר מהר ממה שאתה חושב. סתם מתוך עניין מה הייתה התשואה שלך על התיק השנה? אני משער שהסיבה העיקרית לקפיצה הייתה שאתה מעביר 20 אלף פלוס מינוס כל חודש אבל כמה התשואה שיחקה תפקיד בצמיחת התיק?

תודה רבה איש.
אני עשיתי מהלך בפתיחת התיק ושמתי סכום של כ50K על 3 מניות בודדות, כל אחת.
מאז למרות הפיתוי לא קניתי עוד בודדות אלא קניתי רק VOO
התשואה על המניות הספציפיות הייתה ממש לטובתי מה שממש עזר למהלך.
קניתי אפל שעליה עשיתי 130%
אמאזון שעליה עשיתי 85%
מקדונלדס שמכרתי בהפסד והחלפתי לגוגל (אמרתי עד הסוף טכ' ) ועליהם אני מרווח 40% קניתי בדיפ של הקורונה אבל עכשיו זה קצת מעל 50K.

אז כן זה מזל מזל, שמתי את ה150K האלה במחשבה שאני מוכן להפסיד הכל, לא הלכתי ללמוד באונ' אז אמרתי לעצמי בלב שזה במקום שכר לימוד ואם הפסדתי לפחות למדתי משהו אחר.
היום ה150 שווה 238K
כלומר שוב - יש פה אלמנט של מזל :)

תודה רבה איש.
אני עשיתי מהלך בפתיחת התיק ושמתי סכום של כ50K על 3 מניות בודדות, כל אחת.
מאז למרות הפיתוי לא קניתי עוד בודדות אלא קניתי רק VOO
התשואה על המניות הספציפיות הייתה ממש לטובתי מה שממש עזר למהלך.
קניתי אפל שעליה עשיתי 130%
אמאזון שעליה עשיתי 85%
מקדונלדס שמכרתי בהפסד והחלפתי לגוגל (אמרתי עד הסוף טכ' ) ועליהם אני מרווח 40% קניתי בדיפ של הקורונה אבל עכשיו זה קצת מעל 50K.

אז כן זה מזל מזל, שמתי את ה150K האלה במחשבה שאני מוכן להפסיד הכל, לא הלכתי ללמוד באונ' אז אמרתי לעצמי בלב שזה במקום שכר לימוד ואם הפסדתי לפחות למדתי משהו אחר.
היום ה150 שווה 238K
כלומר שוב - יש פה אלמנט של מזל :)

היה לך אולי מזל קצת עם התזמון אבל עדיין עשית כמה דברים נכונים שהם : לא נלחצת ומכרת בירידות ולא ניסית להתחכם כשקנית את המניות ופשוט השקעת בחברות מצויינות. זה לא דברים מובנים מאליהם ושוב שאפו. יחד אם זאת תזכור שהשוק תמיד יכול ליפול שוב בעשרות אחוזים אז אני מציע לך לא להתמקד יותר מדי בלהתסכל מה ההון שלך ברמה הרבעונית אלא להמשיך להתמקד בלהרוויח הרבה, לחסוך הרבה ולהשקיע. בטווח של כמה שנים זה ישתלם.

טוב אז סוף סוף הגיע הזמן לעדכון הרבעוני וסיכום שנת 2020 המוזרה

הרבעון האחרון התחיל רע בגלל שבאוק' היה סגר ועבדתי מהבית מה שהוריד לי את כמות הפגישות.
בנובמבר ודצמבר חזרתי למשרד והיה פיצוץ, שרק יימשך ככה.
בסגר הנוכחי כבר אני עובד כרגיל עם אישור חיוני אז טפו טפו אין פגיעה.
הרבעון במספרים :
ברוטו ייעוצים 119.8K
משכורת שכיר 6K
דיב' נטו 1K
סהכ נטו ברבעון 73.6K
הוצאות ברבעון 19.6K
חסכון 54K
אחוז חסכון ממוצע 72%

סה"כ ב2020 למרות כל הבלאגן:
חיסכון שנתי ממוצע (ללא הפרשה לקהש ופנסיה) של 74% או 17,382 בחודש.

עם הפנים קדימה ל2021, הולך לתת כמה שיותר בייעוצים, לעזור לכמה שיותר אנשים ולהמשיך באותה מתכונת השקעה.
מספרים כרגע:
תיק ממוסה : 617K
פנסיה שכיר 55K
פנסיה עצמאי 19K
קה"ש אלטשולר 30.5K
עו"ש 24.4K

סה"כ : 745K
סהכ שנה אחורה : 384K
שנה על שנה : +94% או + 361K

מטרות ל-2021:
השנה אני הולך לשבור את המיליון שקל, אני מוכן לוותר על שינה, לוותר על הכל, שמתי לי יעד להגיע למיליון ואעשה כל מה שאוכל כדי להשיג את זה השנה.
בנוסף - המטרה לחסוך כל חודש 20K+ בלי קשר לקה"ש ולפנסיה.
תהיה שנה מעניינת, אני מוכן.

שיהיה בהצלחה לכולם חברים !

אני מוכן לוותר על שינה, לוותר על הכל, שמתי לי יעד להגיע למיליון
שמור על עצמך, חבר.
היעד הזה ייראה לך מטופש ברגע שחוסר השינה והלחץ יביאו לך מחלה כרונית.

אתה מעורר השראה!
אני מזדהה עם הרבה מהדברים שרשמת, לי היה קצת פחות מזל במניות (משקיע במדדים הסולידיים) והתשואות שלי היו מאוד מאוד נמוכות (אני מזרים כסף פעמים בשנה ואיכשהו זה אפעם לא במועד טוב).

אני חושב שאחד הדברים הכי טובים שעברת עד גיל 26 זה ערך התחרותיות, הרצון שלך לפרוץ קדימה השתכפל לתחום הפיננסי, ויש לזה תוצאות ניכרות בשטח.

אתה נורא מזכיר לי את עצמי רק שאני בן 28,
גם אני בתחום פיתוח הגוף התחרותי (הטבעי) וכן זה היה מאוד תובעני ומלווה בהוצאות בלתי פוסקות.

התחלתי לא מזמן (3-4 חודשים) עם תחום ההשקעות.

רק רוצה להגיד לך כל הכבוד על הדרך,
בהצלחה בהמשך

אתה נורא מזכיר לי את עצמי רק שאני בן 28,
גם אני בתחום פיתוח הגוף התחרותי (הטבעי) וכן זה היה מאוד תובעני ומלווה בהוצאות בלתי פוסקות.

התחלתי לא מזמן (3-4 חודשים) עם תחום ההשקעות.

רק רוצה להגיד לך כל הכבוד על הדרך,
בהצלחה בהמשך
תודה איש.
והכותרת מטעה, הפוסט המקורי נכתב לפני שנה וחצי כשהתחלתי. היום אני בן 28 :)

ערב טוב,
שמעתי על הפורום המון זמן וסוף סוף מצאתי זמן להשכיל מכמות הידע שיש פה מכל אחד
אני בן 29 בשלב של התחלת קריירה מקצועית ושואף לקחת משכנתה לדירה(כנראה להשקעה)
יש לי כרגע 100 אלף בעוש ועוד 2 קרנות השתלמות וקופת גמל לפני 2008
מה ההמלצה לעשות עם הכסף?
נ.ב חשבתי על קופת גמל להשקעה
תודה מראש לכולם

ערב טוב,
שמעתי על הפורום המון זמן וסוף סוף מצאתי זמן להשכיל מכמות הידע שיש פה מכל אחד
אני בן 29 בשלב של התחלת קריירה מקצועית ושואף לקחת משכנתה לדירה(כנראה להשקעה)
יש לי כרגע 100 אלף בעוש ועוד 2 קרנות השתלמות וקופת גמל לפני 2008
מה ההמלצה לעשות עם הכסף?
נ.ב חשבתי על קופת גמל להשקעה
תודה מראש לכולם
היי חבר נכנסת לשרשור שלי של יומן מסע אישי.
מציע שתפתח נושא חדש אבל אסור לבקש המלצות בפורום.
בכל אופן על הדרך אאחל לך בהצלחה ושבת שלום :)

היי חבר נכנסת לשרשור שלי של יומן מסע אישי.
מציע שתפתח נושא חדש אבל אסור לבקש המלצות בפורום.
בכל אופן על הדרך אאחל לך בהצלחה ושבת שלום :)
סורי תודה ושבת שלום

היי אלוף!
אני גולש בפורום המצוין הזה כבר תקופה ומשכיל בכל יום, אבל הפוסט שלך הוא מה שדחף אותי לפתיחת חשבון!
חייב להגיד שהשרשור הזה מעורר בי הרבה השראה, כל הכבוד ותודה. :)

אני בן 22, ממש בשבועות הקרובים מסיים את הקורס מאמנים בוינגייט ויוצא לשטח. עם כמה שהשוק נראה רווי ומלא בתחרות, ברגע שהתחלתי להשקיע באיכות ובכמות התוכן שאני מפרסם והשיווק העצמי, התחלתי לראות תנועה! אמנם אני עדיין בשלבים הראשונים של בניית בסיס, אבל לגמרי מתחיל לראות תוצאות ולקבל פניות בעמודים שלי. כיף מאוד לראות אנשים בתחום מגיעים להישגים יפים כפי שתוארו בשרשור, מאוד מעודד. :)
גם בתחום הפיננסי, אני במרחק של פחות מחודשיים מ- Net Worth שש ספרתי, ואחרי שעברתי על כל השרשור הזה קיבלתי זריקת מוטיבציה מצוינת, באמת מודה לך מאוד!

אשמח ללמוד מהניסיון שלך בתחום הכושר והבריאות, אז אם תוכל לדבר לשפוך קצת אור בנושא (בין אם כאן בשרשור או בכל דרך אחרת) - זה יעזור לי (ולדעתי לרבים אחרים) מאוד.
שוב תודה והמון הצלחה!

היי אלוף!
אני גולש בפורום המצוין הזה כבר תקופה ומשכיל בכל יום, אבל הפוסט שלך הוא מה שדחף אותי לפתיחת חשבון!
חייב להגיד שהשרשור הזה מעורר בי הרבה השראה, כל הכבוד ותודה. :)

אני בן 22, ממש בשבועות הקרובים מסיים את הקורס מאמנים בוינגייט ויוצא לשטח. עם כמה שהשוק נראה רווי ומלא בתחרות, ברגע שהתחלתי להשקיע באיכות ובכמות התוכן שאני מפרסם והשיווק העצמי, התחלתי לראות תנועה! אמנם אני עדיין בשלבים הראשונים של בניית בסיס, אבל לגמרי מתחיל לראות תוצאות ולקבל פניות בעמודים שלי. כיף מאוד לראות אנשים בתחום מגיעים להישגים יפים כפי שתוארו בשרשור, מאוד מעודד. :)
גם בתחום הפיננסי, אני במרחק של פחות מחודשיים מ- Net Worth שש ספרתי, ואחרי שעברתי על כל השרשור הזה קיבלתי זריקת מוטיבציה מצוינת, באמת מודה לך מאוד!

אשמח ללמוד מהניסיון שלך בתחום הכושר והבריאות, אז אם תוכל לדבר לשפוך קצת אור בנושא (בין אם כאן בשרשור או בכל דרך אחרת) - זה יעזור לי (ולדעתי לרבים אחרים) מאוד.
שוב תודה והמון הצלחה!

איזה כיף לשמוע שאני מצליח להביא השראה למישהו אחר. עלה והצלח חבר.
בגדול כטיפ שלי - תחרות ושוק רווי תמיד יהיו בנישה כזו.
אתה צריך לוודא שאתה נותן EDGE שאחרים כמוך לא נותנים, שאתה זמין ומכיל את הלקוחות והכי חשוב שאתה רוצה שהם יצליחו כי ההצלחה שלהם זה השיווק הטוב ביותר (ולא רק שהוא בחינם אלא משלמים לך עליו :) )
כשהתחלתי זה היה איטי, היום אין יום שאני לא מקבל מס' לידים דרך לקוחות קיימים.
אני מתעסק רק בנושא התזונה והייעוץ, אבל אני מניח שזה אותו עיקרון גם עם האימונים אישיים.
בהצלחה איש

יש עוד שבועיים וחצי עד אמצע אפריל לעדכון הרבעוני אבל אני רושם פה שיהיה לי תיעוד וגם סתם לשתף כי בחיים האמיתיים שומר על זה לעצמי מלבד כמה אנשים בודדים.

החודש הצלחתי לעבור את ה60k כאשר נכון לאתמול עומד על 61 ויש עוד יומיים לסוף החודש.
חשבתי ש47-50 זו תקרת זכוכית אבל עקב ייעול בניהול היומן מצד הגוף שאיתו אני עובד, פיצוץ לידים בגלל חזרת מכוני הכושר והקיץ ועליית מחירים, מאמין שאפילו יש לזה עוד לאן לעלות.
אז שמח להרוויח יותר אבל בכל מקרה לא מבזבז יותר מ5-6 :)

אירוני שזה מגיע שנה אחרי מרץ 20 החודש הכי פחות טוב שנה שעברה שהגעתי לחצי ממה שהיום.

יאללה ממשיכים עבודה בדיוק מסיים בחדר כושר ויוצא ליום פורה של הרבה פגישות ועשייה.
תנו בראש כולם.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ה כמה שאלות בתחילת הדרך, כי הגיע הזמן להתחיל להשקיע שוק ההון 17
ד האם הגיע הזמן להוציא את ההשקעות מהארץ? ואם כן, אז איך? פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 145
בובין חוט-השני לאחר 5 שנים - הגיע הזמן להעלות שכר דירה? נדל"ן 21
ה הגיע הזמן לתת לכסף לעבוד ! יומני מסע אישיים 6
B הגיע הזמן לא? יוצא לדרך יומני מסע אישיים 9
מ הגיע הזמן לשתף יומני מסע אישיים 187
D הגיע הזמן לעזוב? התפתחות אישית 31
A האם הגיע הזמן לשדרג את הארי בראון? דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 15
גרהם כשמצחצח הנעליים מדבר איתך על מניות חמות, הגיע הזמן למכור שוק ההון 601
E הגיע הזמן לביזנס- תיק התחלתי שוק ההון 17
יבגני_ל האם הגיע הזמן לבחון מחדש אפיקי השקעה לטווח ארוך או שהכל יתאזן מחדש? שוק ההון 16
ק הגיע הזמן להגן על הפוזיציה? שוק ההון 75
T הגיע הזמן להשקיע את תקבולי החתונה - אשמח לקצת סדר בבלאגן שוק ההון 3
ט הגיע הזמן לקחת אחריות. יומני מסע אישיים 1
U עשיתי בלאגן, הגיע הזמן לעשות סדר שוק ההון 14
Y ביטוח בריאות - הגיע הזמן צרכנות פיננסית 5
N איך הוא הגיע למליון דולר אוף טופיק 0
Shnizelia האם תוכנית מחיר למשתכן הגיע לכדי מיצוי? נדל"ן 61
O הכסף לא הגיע לwise צרכנות פיננסית 0
S האם תיק "כל העונות" הגיע לסוף דרכו? שוק ההון 5
א עשיתי העברה בIB והכסף לא הגיע, יש מה לדאוג ? שוק ההון 11
S הינה זה הגיע - The social dilemma אוף טופיק 21
נ פקודת לימיט בוצעה למרות שהמחיר לא הגיע לשם שוק ההון 5
קובי טורנהיים היום הגדול שלכם הגיע. אתם מתחילים להרוויח מההתנהלות שלכם צרכנות פיננסית 92
א תיק ההשקעות שלי הגיע ליעד שוק ההון 9
ג'וליאן הגיע לידי סכום כסף גדול - להשקיע את כולו בבת אחת או להפקיד ע"ב חודשי? שוק ההון 12
Zach Moshe למה העברת סוויפט לוקחת עוד 2 ימי עסקים *אחרי* שהכסף הגיע לבנק בארץ? צרכנות פיננסית 8
L זמני הגיע, תיק ההשקעות הראשון שלי שוק ההון 50
S עוד צעיר הגיע :-) שוק ההון 28
c881 אז הגיע היום שנאלצים לקחת משכנתה יומני מסע אישיים 24
Zohar איך יודעים שהתשואה על האג"ח הגיע לקצה גבול יכולתו? ושאלה בנוגע לאיזון תיק הארי בראון שוק ההון 2
I האם החוק מתיר יציאה מדירה מושכרת לפני הזמן? נדל"ן 28
ד דירה אחת למגורים (שמתחלפת עם הזמן) ודירה אחת להשקעה שנותרת קבועה נדל"ן 3
ש השקעה במדדים, האם באמת הנכון זה להשקיע באותו מדד כל הזמן או לפתוח אפיקים חדשים? שוק ההון 15
T מתי הזמן הכי טוב לעזוב עבודה? התפתחות אישית 19
צ אג"ח למשקיע חסר הזמן שוק ההון 1
Ghost הזמן הנכון להשקיע במוסקבה נדל"ן 83
M רכישת דירה למגורים - האם זה הזמן הנכון? נדל"ן 8
P בעקבות הזמן האבוד יומני מסע אישיים 21
ע הזמן רץ ורץ ואני תקוע באותו מקום. התפתחות אישית 136
B זה הזמן להכין את גינת ירקות הקיץ אוף טופיק 20
Cat האם זה הזמן הנכון למכור את הדירה? נדל"ן 112
oferM האם זה הזמן הנכון להשקיע באינדקס(ספציפית הS/P 500) ? שוק ההון 22
S משיכת פקדונות לפני הזמן בוואן זירו צרכנות פיננסית 13
ז מתי הזמן המתאים לרכוש מוצרים בזול? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 0
A הלאה של ריבית הפריים ל3.5% - האם זה הזמן להחזיר את המינופי משכנתא נדל"ן 15
T זה הזמן להקצות יותר לקריפטו? השקעות אלטרנטיביות 13
mudale222 האם פחות שווה להחזיר הלוואות ככל שעובר הזמן? צרכנות פיננסית 10
The Stoic הלוואות ללא ריבית - למה לא כולכם עושים את זה כל הזמן? צרכנות פיננסית 44
Y קנית 2 נכסים באותו הזמן נדל"ן 1

נושאים דומים

Back
למעלה