• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

הבנת האפליקציה של interactive brokers

petit nicolas

משתמש רגיל
דירוג
489
שלום לכולם,

לקראת פתיחת חשבון בinteractive brokers השתמשתי באפשרות להתנסות עם חשבון דמה. המטרה של החשבון האמיתי תהיה קנייה של יחידות VWCE בלבד ביורו, וכך גם עשיתי בחשבון הדמה. עם זאת, יש כמה דברים שאני לא מבין ואשמח להארות:

1. הבורסה בה נקנות היחידות: לפי מה שאני מבין, כברירת מחדל הברוקר קונה את היחידות איפה שהכי ״כדאי״ באותו רגע. כך, יש לי כמה יחידות (דמה) שנקנות ב-IBIS2 (אם אני מבין נכון מדובר בXETRA), בעוד שיחידות אחרות נקנו GETTEX2, שהיא בורסה במינכן אם אני מבין נכון. השאלה היא - האם אמור להיות אכפת לי? אם כן, אז האם הבנתי נכון שאין אפשרות לשנות את זה באפליקציה, וצריך להשתמש בווב?
2. נראה שחלק מהמידע שמוצג לא נכון (יותר סביר שאני לא מבין...). מאז שקניתי היו שינויים בשער, והם מוצגים בנקודות ביחס לשער הקנייה הממוצע בטור P&L. הטור P&L%, לעמות זאת, נשאר על 0.00% כל הזמן, למרות שהשינויים היו גדולים מספיק (יותר ממאית אחוז). מה פספסתי?
3. (עריכה): עושה רושם שהמניה נסחרת פחות או יותר בכל שעות היום והלילה (מתי שהסתכלתי, אף פעם לא ראיתי C שמעיד על מחיר סגירה), ללא קשר לשעות הפעילות של בורסות באירופה. האם זה כי היא נסחרת בבורסות שונות בעולם?
4. לבסוף - אני לא תושב ישראל ולכן זכאי לתוכנית ה referrals. אם יש כאן עוד תושב חוץ שרוצה להרוויח 200$ אשמח להזמנה :)

תודה רבה

4. לבסוף - אני לא תושב ישראל ולכן זכאי לתוכנית ה referrals. אם יש כאן עוד תושב חוץ שרוצה להרוויח 200$ אשמח להזמנה :)
הפוך, אתה כן זכאי.
המפנה לא ממש מרוויח (התנאים לכך בלתי אפשריים), אתה כן מרוויח, אם תרצה הפניה תגיד לי.

הפוך, אתה כן זכאי.
המפנה לא ממש מרוויח (התנאים לכך בלתי אפשריים), אתה כן מרוויח, אם תרצה הפניה תגיד לי.
כן לזה התכוונתי. אני זכאי, והבנתי שאם המזמין גם נמצא במדינה זכאית אז הוא מקבל 200$ אם אני מפקיד מעל 10000$ תוך פרק זמן מסויים. בכל מקרה אשמח להזמנה :)

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
א הבנת דמי ניהול פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
S שינוי תמהיל עקב הבנת סיבולת סיכון שוק ההון 14
E הבנת נסח טאבו נדל"ן 8
G עוסק מורשה - הבנת ההוצאות אל מול הכנסות צרכנות פיננסית 0
ה הבנת דוח רבעוני בקרן הפנסיה צרכנות פיננסית 21
R הבנת הנקרא שוק ההון 9
T הבנת הבדלים בין קרנות מחקות סנופי שוק ההון 6
ח הבנת טופס של רשות המיסים - 867 צרכנות פיננסית 1
L המרת מטבע -עזרה בחישוב - הבנת הרציונל... שוק ההון 1
מ הבנת 120% חשיפה למניות שוק ההון 6
לאץ' הבנת דוחות שנתיים שוק ההון 1
לא חשוב שמות הגשת בקשות להחזרי מס - הבנת סעיפים מסוימים בטפסים. מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 22
liranviper הבנת דו"ח מס בIB שוק ההון 31
Waler [בקשת עזרה] הבנת ההבדלים בין קרנות שונות שוק ההון 3
ל הבנת תשקיף קרן אג"ח - מה קורה עם הקופונים שוק ההון 7
A הבנת מסלולי השקעה של קרן פנסיה צרכנות פיננסית 31
Sailor המלצה לספר - הבנת העולם התאגידי אוף טופיק 5
unrealx הבדל בשווי של מנייה בין האפליקציה של הבנק לגוגל שיטס שוק ההון 1
M האפליקציה הטובה ביותר וIRI שוק ההון 3
מ ביטול טיסות של חברות לואוקוסט - האם חכם? אוף טופיק 14
ב אג"ח של בנקים בארץ שוק ההון 6
S האם מדד חלקי סקטוריאלי של סנופי נחשב מדד מבחינת גמל IRA? שוק ההון 1
M הסכם הצטרפות של ברוקרים - להיות רגוע? שוק ההון 8
B כרטיס אשראי של IBK צרכנות פיננסית 1
R איך מוצאים פוליסת חיסכון בעלת יחס גבוהה של נכסים לא סחירים? שוק ההון 9
MaorRocky סכנות של קניית קרקע לפני אישורים נדל"ן 17
Y רעיונות מה לעשות עם זכויות של ישראכרט? צרכנות פיננסית 2
חתול לילה מה צריך להיות הדרוג של אג"ח ישראלי? שוק ההון 16
N שאלה בנוגע למיסוי של אופציות ו RSU מיסים 3
וינסנט זיכוי/החזר מס בגין מיסוי במקור של דיבידנדים מארה"ב ע"י ברוקר זר מיסים 23
L כרטיס אשראי קורפורייט של ישראכרט - עמלת מט"ח 0 צרכנות פיננסית 9
ס האם אפשר לקזז ירידת ערך של רכב ממס רווחי הון מיסים 3
R עזרה בניהול החשבונות של ההורים שוק ההון 12
MaorRocky קופת גמל לא מחזירה לי תשואה של השוק ואני לא מבין למה שוק ההון 2
מ מיסוי אמריקאי של תשלומי מילואים מיסים 9
I אופציה CALL על קרן סל של בלקרוק שוק ההון 1
ש איך עושים סדר בכל הבלגן של חסכונות/פנסיה/השתלמות וכו'? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
ש חסרונות של פנקס קבלות ממוחשב לעומת ידני? מיסים 6
מ שוקל העברת תיק השקעות לIB, העברה של קרנות שקליות ותהיות לגבי התיק שוק ההון 7
K חברה משותפת בבעלות של כמה חברות יזמות והגדלת הכנסות 12
A חובת הגשה של טופס 134 בדוח השנתי מיסים 0
B תשואות של מסלול פנסיה לפי חודש (מחקה מדד s&p 500) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
G נייר ערך של 50 החברות הגדולות ב-s&p שוק ההון 6
K האם שוק המניות לא יכול להיות מימוש של מעבר פשוט בין סוגי משאבים שוק ההון 47
קפיטליסט_מרושע המלצה: "כסף קטן" - ספרוני חינוך פיננסי לילדים של בנק ישראל התפתחות אישית 0
R לא מוצא את ZPRX במערכת ספארק של מיטב שוק ההון 4
ש התנהלות של עוסק פטור כלפי מס הכנסה מיסים 8
J גלגל החיים (או הפרמידה) של הפנסיה, ו-IRA פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 11
S מיטב טוענים שכדי לסחור ב - IB דרכם צריך תיק של לפחות 25K דולר, האם מישהו מכיר את ההגבלה הזו והאם יש משהו לעשות בנידון? שוק ההון 4
E האם קרן אירית של בלקרוק משלמת מס רווחי הון מקוזז אינפלציה או מקוזז הפרשי שערי מט"ח? שוק ההון 3

נושאים דומים

Back
למעלה