• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.

הבנת האפליקציה של interactive brokers

petit nicolas

משתמש ותיק
דירוג
482
שלום לכולם,

לקראת פתיחת חשבון בinteractive brokers השתמשתי באפשרות להתנסות עם חשבון דמה. המטרה של החשבון האמיתי תהיה קנייה של יחידות VWCE בלבד ביורו, וכך גם עשיתי בחשבון הדמה. עם זאת, יש כמה דברים שאני לא מבין ואשמח להארות:

1. הבורסה בה נקנות היחידות: לפי מה שאני מבין, כברירת מחדל הברוקר קונה את היחידות איפה שהכי ״כדאי״ באותו רגע. כך, יש לי כמה יחידות (דמה) שנקנות ב-IBIS2 (אם אני מבין נכון מדובר בXETRA), בעוד שיחידות אחרות נקנו GETTEX2, שהיא בורסה במינכן אם אני מבין נכון. השאלה היא - האם אמור להיות אכפת לי? אם כן, אז האם הבנתי נכון שאין אפשרות לשנות את זה באפליקציה, וצריך להשתמש בווב?
2. נראה שחלק מהמידע שמוצג לא נכון (יותר סביר שאני לא מבין...). מאז שקניתי היו שינויים בשער, והם מוצגים בנקודות ביחס לשער הקנייה הממוצע בטור P&L. הטור P&L%, לעמות זאת, נשאר על 0.00% כל הזמן, למרות שהשינויים היו גדולים מספיק (יותר ממאית אחוז). מה פספסתי?
3. (עריכה): עושה רושם שהמניה נסחרת פחות או יותר בכל שעות היום והלילה (מתי שהסתכלתי, אף פעם לא ראיתי C שמעיד על מחיר סגירה), ללא קשר לשעות הפעילות של בורסות באירופה. האם זה כי היא נסחרת בבורסות שונות בעולם?
4. לבסוף - אני לא תושב ישראל ולכן זכאי לתוכנית ה referrals. אם יש כאן עוד תושב חוץ שרוצה להרוויח 200$ אשמח להזמנה :)

תודה רבה

אורי ג.

משתמש בכיר
דירוג
25,197
4. לבסוף - אני לא תושב ישראל ולכן זכאי לתוכנית ה referrals. אם יש כאן עוד תושב חוץ שרוצה להרוויח 200$ אשמח להזמנה :)
הפוך, אתה כן זכאי.
המפנה לא ממש מרוויח (התנאים לכך בלתי אפשריים), אתה כן מרוויח, אם תרצה הפניה תגיד לי.

petit nicolas

משתמש ותיק
דירוג
482
הפוך, אתה כן זכאי.
המפנה לא ממש מרוויח (התנאים לכך בלתי אפשריים), אתה כן מרוויח, אם תרצה הפניה תגיד לי.
כן לזה התכוונתי. אני זכאי, והבנתי שאם המזמין גם נמצא במדינה זכאית אז הוא מקבל 200$ אם אני מפקיד מעל 10000$ תוך פרק זמן מסויים. בכל מקרה אשמח להזמנה :)

אורי ג.

משתמש בכיר
דירוג
25,197
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
S שינוי תמהיל עקב הבנת סיבולת סיכון שוק ההון 13
M הבנת ה"תנועות" במערכת ספארק ברוקרים ופלטפורמות מסחר 3
E הבנת נסח טאבו נדל"ן 8
G עוסק מורשה - הבנת ההוצאות אל מול הכנסות צרכנות פיננסית 0
ה הבנת דוח רבעוני בקרן הפנסיה צרכנות פיננסית 21
R הבנת הנקרא שוק ההון 9
T הבנת הבדלים בין קרנות מחקות סנופי שוק ההון 5
ח הבנת טופס של רשות המיסים - 867 צרכנות פיננסית 1
L המרת מטבע -עזרה בחישוב - הבנת הרציונל... שוק ההון 1
מ הבנת 120% חשיפה למניות שוק ההון 6
לאץ' הבנת דוחות שנתיים שוק ההון 1
לא חשוב שמות הגשת בקשות להחזרי מס - הבנת סעיפים מסוימים בטפסים. מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 22
liranviper הבנת דו"ח מס בIB שוק ההון 31
Waler [בקשת עזרה] הבנת ההבדלים בין קרנות שונות שוק ההון 3
ל הבנת תשקיף קרן אג"ח - מה קורה עם הקופונים שוק ההון 7
A הבנת מסלולי השקעה של קרן פנסיה צרכנות פיננסית 31
Sailor המלצה לספר - הבנת העולם התאגידי אוף טופיק 5
unrealx הבדל בשווי של מנייה בין האפליקציה של הבנק לגוגל שיטס שוק ההון 1
M האפליקציה הטובה ביותר וIRI שוק ההון 3
איש ירח התיק של איש ירח שוק ההון 7
א חנייה של כסך לשנתיים (300k) שוק ההון 6
F תיק דיי גדול של אבא שוק ההון 15
E אינטל בpe=5 ודיבידנד של 4% קוקה-קולה pe-27. מה לעזאזל? שוק ההון 17
א יומן מסע של שני בנים ואבא שלהם יומני מסע אישיים 2
Wonko בולם זעזועים למושב של אופניים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 7
I מניות vested נעלמו בחשבון של Etrade שוק ההון 2
N איך זה הגיוני, שהאגחים של המניות בתל בונד 40 נותנות תשואות עלובות כל כך? אני מפספס משהו.. שוק ההון 22
Z שיקולי ירושה ומיסוי בנישואים של ישראלי ואמריקאית מיסים 1
A השקעות לטווח קצר של שנתיים - 4 שנים שוק ההון 2
וינסנט רעיונות לשמירת ערך של מזומן דולרי שוק ההון 7
I מוות בגיל צעיר של מבוטח בקרן פנסיה לעומת מבוטח בקופת גמל פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 10
A האם חשובי המדד של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה נכונים שוק ההון 6
ד שאלה של מתחיל לגבי איזון בין אג"ח למניות שוק ההון 3
D מה דעתכם על שירות טיפול והגשה לטסט של solo? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 14
I השלכות של אי תשלום דוח אגרה באוסטריה אוף טופיק 21
D האם התוחלת של הVIX אינה 0? שוק ההון 24
D האם יש שם רשמי למפולת של החצי שנה האחרונה? פוסטים מאיכות נמוכה 17
J איך קונים את הגרסה הדולרית של הנייר 1159250 שוק ההון 3
מ האם גרפים היסטוריים של S&P כוללים דיבידנדים? שוק ההון 5
M מישהו כאן יודע מבחינת מיסוי של עמותה? מיסים 14
I גלגול מחמ של מקמ שוק ההון 4
הק995 ההונאה הגדולה של דירוג ESG שוק ההון 0
Tsachi01 לא מבין את ההגיון של חברת אפל (WWDC22) אוף טופיק 9
מ ביטוח דירה - נזקי צנרת - האם כדאי שרברב פרטי על פני שרברב של חברה שבהסדר נדל"ן 15
S משמעות של חשבון מסחר משותף ברוקרים ופלטפורמות מסחר 0
L קיבלתי בדואר 1042-S ואני מגיש דוח שנתי עם חישוב ידני של רווח הון ודיבידנדים - אני צריך לעשות עם זה משהו? מיסים 0
TheOneTech אחריות של איקאה או עשה זאת בעצמך? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 0
דאניל תיקון יקר של רכב אוף טופיק 22
deussex לינקדאין (כמו פייסבוק) - כגוף שדוחף בכוח לראות את הדשא של השכן ? התפתחות אישית 8
adamshalev מה תהיה התשואה השנתית היחסית של ARKK מול SPY חמש שנים מהיום - סקר 3 שוק ההון 8

נושאים דומים

למעלה