• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

אילו יציאות צרכניסטיות הכי מטריפות אתכם?

אה, שכחתי לציין, אני אברך כולל...
קודם כל ברוך הבא!
ושנית, אם לאברך כוס קפה בחוץ זה צרכניזם מעבר לגבול - מעניין אותי מה עוד נחשב אצלך לצריכה מוגזמת :)
ואגב, גם אני לא קונה כוס קפה/תה בחוץ...אלא אם זה חלק מארוחה. אני מתחרפנת מהיחס עלות-תועלת.

קודם כל ברוך הבא!
ושנית, אם לאברך כוס קפה בחוץ זה צרכניזם מעבר לגבול - מעניין אותי מה עוד נחשב אצלך לצריכה מוגזמת :)
ואגב, גם אני לא קונה כוס קפה/תה בחוץ...אלא אם זה חלק מארוחה. אני מתחרפנת מהיחס עלות-תועלת.

הכל תלוי, זה תמיד יכול להיות תירוץ טוב כשיושבים בבית קפה ולא רוצים לשלם על מנה בינונית במקרה הטוב מחיר מופקע.

זה תמיד יכול להיות תירוץ טוב כשיושבים בבית קפה
נכון, פשוט אין לי אף פעם רצון לשבת בבית קפה אז לא צריכה תירוץ. אם אני כבר מחליטה ללכת לשם, זה על תקן מסעדה ותמיד ברירת המחדל הוא מקום עצמאי וטוב ולא חלק מרשת. כאן בעמק יש לא מעט מקומות יחודיים.

אבל יש גם כביסות
כשהילדים שלי היו קטנים, הייתי מוכנה לשלם הון להעסיק מישהי שתקפל לי כביסה. הבעיה היתה שגרנו ב"חור" והבעיה הגדולה יותר שלא היה לי כסף לזה. שנים היינו מעבירים את הערימות מהספה למיטה בבוקר וחזור בלילה...העיקר לא לקפל :(

קודם כל ברוך הבא!
איך אני אדע מה זו צריכה מוגזמת אם אני לא צורך אותה?!
מעולם לא טסתי לחו"ל
הייתי עם אשתי במלון 4 פעמים מאז החתונה (6+)
קניתי שווארמה בערך אותו מספר (פינוק מיוחד של ערב פסח שא"א לבשל)
פלאפל או פיצה (פשוטה, 25 ש"ח) פעם בחודש חודשיים. את הפלאפל אנחנו קונים רק כדורים, ושמים בבית בתוך פיתה עם סלט וצ'יפס שעשינו
מסעדה פשוטה כאמור בערך פעם בחצי שנה
פעם בשנה בסוף החופש הגדול קונים לילדים (ולנו) בחנות גלידה (כן קונים ארטיקים וגלידה מקופסה לכבוד שבת, אבל גלידה יקרה מחנות גלידה רק כנ"ל)

מעולם לא טסתי לחו"ל
הייתי עם אשתי במלון 4 פעמים מאז החתונה (6+)
קניתי שווארמה בערך אותו מספר (פינוק מיוחד של ערב פסח שא"א לבשל)
פלאפל או פיצה (פשוטה, 25 ש"ח) פעם בחודש חודשיים. את הפלאפל אנחנו קונים רק כדורים, ושמים בבית בתוך פיתה עם סלט וצ'יפס שעשינו
מסעדה פשוטה כאמור בערך פעם בחצי שנה
פעם בשנה בסוף החופש הגדול קונים לילדים (ולנו) בחנות גלידה (כן קונים ארטיקים וגלידה מקופסה לכבוד שבת, אבל גלידה יקרה מחנות גלידה רק כנ"ל)
מי בז ליום קטנות? מבחינתי, שווארמה טובה יכולה לתת לי הנאה כאילו זה עתה חזרתי מזנזיבר.
הכל שאלה של פרספקטיבה :)
יש לי חברים אברכים שלא טסים לחו"ל, חוץ מסיגריות לא רוכשים כלום. אבל כל שנה הולכים לאורות באומן, זה לא נחשב חו"ל.
בלי שום קשר, הגיע הזמן לשרשורי פרשת השבוע/פלפולי משנה בפורום הזה. ברוך הבא!

את הפלאפל אנחנו קונים רק כדורים
פעם בשנה בסוף החופש הגדול קונים לילדים (ולנו) בחנות גלידה
את שני הדברים האלה אפשר לעשות בקלות, בזול ובמהירות בבית.
אני מניחה שלא כל האברכים בסביבתך חיים באותה רמה. תאר לך שיוסל'ה וריבקי קונים גלידה כל יום שישי :>

את שני הדברים האלה אפשר לעשות בקלות, בזול ובמהירות בבית.

אני מניחה שלא כל האברכים בסביבתך חיים באותה רמה. תאר לך שיוסל'ה וריבקי קונים גלידה כל יום שישי :>
1. בשביל 12 כדורים לי ולאשתי פעם ב... וטעימים יותר מאשר כדורים מאבקה, שווה לי לשלם
2. הולכים לחנות גלידה בשביל החוויה, סוכריות וקצפת מלמעלה וכל העסק מסביב
3. אני לא קונה קופסת גלידה כל יום שישי, ממש ממש לא. ולא הבנתי אם יוסלה ורבקי (מי?) הם ברמה גבוהה יותר או נמוכה יותר
4. האברכים מסביבי ב'כולל' הם בגדול דומים לי. אולי קונים פה ושם מאפה באנג'ל וכד', אבל לא קונים קפה בחוץ (אין איפה...) וגם אצלם יציאה למסעדה היא ארוע של פעם ב...

האברכים מסביבי ב'כולל' הם בגדול דומים לי. אולי קונים פה ושם מאפה באנג'ל וכד', אבל לא קונים קפה בחוץ (אין איפה...) וגם אצלם יציאה למסעדה היא ארוע של פעם ב...
באמת אוכלוסיה סולידית במיוחד.
שמעתי פעם שיש קטע עם השטריימל שרבים רוצים אחד נחשב וזה יכול להגיע לאלפי דולרים ומצד שני יש גם במאות דולרים בודדים. אולי בעניין הזה תוכל למצוא "יציאות צרכניסטיות" :)

אבקה? גוועלד! אני אעלה מתכון באחד השרשורים המתאימים ואתייג אותך.

אולי אני אברכית בנשמתי?
כנראה
באמת אוכלוסיה סולידית במיוחד.
שמעתי פעם שיש קטע עם השטריימל שרבים רוצים אחד נחשב וזה יכול להגיע לאלפי דולרים ומצד שני יש גם במאות דולרים בודדים. אולי בעניין הזה תוכל למצוא "יציאות צרכניסטיות" :)
אני ליטאי, ככה שיש לנו רק כובע
הכובע היפה והאיכותי ביותר הוא של 'בורסלינו' איטליה ועולה בערך אלף ש"ח, קונים בד"כ אחד לחתונה ואח"כ כובעים זולים יותר

לגבי שטריימל, קונים (ההורים) אחד לפני החתונה באלפיים דולר בערך, ואת הבא קונים לחתונת הילד... יש כאלו אמידים שקונים לבר מצווה של הילד
אמנם ה'ספודיק' של חסידי גור (ליצמן בפורים), בעקבות תקנת הרבי שלהם על גובה המחיר, הפסיקו לייצר מפרווה טבעית, והוא סינטטי, וזה באמת רק כמה מאות דולרים

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
Nons Ense מצאתי דירה שאני רוצה לרכוש, אילו שאלות חשוב לשאול את בעל הדירה? נדל"ן 5
C אילו יריחונים/מגזינים אתם קוראים? פוסטים מאיכות נמוכה 2
ט מתכנת - עוסק פטור או זעיר? אילו הוצאות מוכרות? מיסים 4
א אילו קרנות כספיות כרגע לא "חסומות"? שוק ההון 5
C אילו נותני שירותים אתם מחזיקים שרצים אתכם במסע לחופש פיננסי ולאחר מכן? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 6
T אילו מגזינים או עיתונות זרה שווה את כספכם? אוף טופיק 14
S אילו מרכיבים נכללים בחישוב מדרגת המס לשכיר? צרכנות פיננסית 1
YoniLevy אילו המלצות יש לכם לבן 19? פוסטים מאיכות נמוכה 9
T על אילו עמלות אני יכול לקבל פטור/הנחות בהעברות מט"ח לחו"ל? שוק ההון 7
ט אילו בטוחות אתם מבקשים מהשוכרים? נדל"ן 36
א אילו סקטורים ונכסים כדאי לקנות אם אני מאמין שהאינפלציה היא לא זמנית ? שוק ההון 33
E אילו אפיקי השקעה אטרקטיביים יש כרגע? פוסטים מאיכות נמוכה 7
שיר הלל לטבע מתלבט על אילו נכסים לבסס את התיק שוק ההון 17
ד מה הייתם עושים אילו הייתם אני? שוק ההון 9
S קרנות הנסחרות בדולרים מול אילו בשקלים שוק ההון 17
R אילו עלויות אני צריך לקחת בחשבון בניהול תיק השקעות? שוק ההון 0
L יזמים או בעלי עסקים, אילו תכונות וכישורים צריך וכדאי לשפר? התפתחות אישית 34
A מה הייתם עושים אחרת אילו הייתם צעירים ב20 שנה? התפתחות אישית 146
unrealx אילו יתרונות יש להשקעה בקרנות אג"ח ממשלתי על אג"ח בודדת? שוק ההון 15
unrealx אילו סיבות יש לפתוח חשבון באינטרקטיב ישראל ולא ישירות מול אינטרקטיב ברוקרס? שוק ההון 2
unrealx אילו זכויות מתבטלות כשעוברים ל- IRA? שוק ההון 6
S אילו דברים יקרים קניתם ? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 1
Y אילו מניות אפשר לקנות בקופת גמל בניהול אישי? שוק ההון 7
ר אילו אפיקי השקעה צפויים לעלות כשהריבית עולה? שוק ההון 44
? אני רוצה לתזמן את השוק בזמן הכניסה אילו. לקנות סל מניות עכשיו? שוק ההון 57
ע מול אילו עמלות מתקזזים דמי הטיפול החודשיים בבית ההשקעות? שוק ההון 3
D קרנות פנסיה - אילו אמצעים יש לי כדי להשוות? צרכנות פיננסית 12
איש ירח אלו יציאות השקעה מטריפות אתכם שוק ההון 41
גיא_87 יציאות ובילויים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 19

נושאים דומים

Back
למעלה