• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

אילו יציאות צרכניסטיות הכי מטריפות אתכם?

אנחנו מוזמנים לחתונה שעלותה הפסיכוטית היא כחצי מיליון ש"ח.
נראה לנו מיותר להביא מתנה כספית או אחרת לזוג כזה, לכן החלטנו שנתרום סכום כלשהו ונשים במעטפת המתנה את מכתב ה"נתרם בשמכם ל-".
בין השאר כדי להזכיר לזוג שלא על כולם שפר מזלם ושיש דברים מהותיים יותר להוציא עליהם סכומי כסף, בעיקר גדולים כל כך.

אנחנו רוצים לתרום למשהו שקשור בילדים, ישירות למוסד כלשהו, או גוף אחר שנדע לאן הכסף הולך (כלומר לא לעמותה כללית כלשהי).
אשמח לרעיונות.

נשמע לי כמו מתכון לפיצוץ עם המזמינים.
הייתי מחפש איך להמנע מהגעה.

אני גם לא יודע איך את יודעת מה עלות האירוע.
אבל, נשמע שאם סיפרו, זה כדי לגרום למוזמנים מחוייבות לכסות את הבור המדובר.

נ.ב.
אם כזו עלות של אירוע, מה נראה לך העלות של הטירה שהם הולכים לבנות?

הארועים האלה נועדו בשביל להוציא את העניים למוזמנים, לא כי באמת הזוג יכול לעמוד בכל ההוצאות. (אם היה יכול, היה עושה ארוע במיליון ש"ח..)
הייתי מוותר על הרעיון של התרומה. אני מאמין שהזוג הטרי לגמרי זקוק לכסף הזה.

@nUmBer_oNe אם לא מדובר בארוע של 1000 מוזמנים, מדובר ב-500 שח לאדם.
אני לא נותן סכומים כאלה לאנשים שהם לא משפחה קרובה.

@c881
וגם @nUmBer_oNe
Never assume ;)
אין חשש. קרובי משפחה, יחסים טובים.
הכסף ממשפחת הצד השני. כסף קטן... שום בור. לדיור או לכל דבר אחר לא צריכים ולא יצטרכו לדאוג לעולם.
טיפוסים שמחים, נחמדים ושטחיים מהסוג שאתה או אני כנראה לא היינו מכירים או מתחברים אליהם למעט אם הם נזדמנו לקרבתך המשפחתית.

אחרי שדברי הרכילות נאמרו, אשמח לשמוע רעיונות למקומות ספציפיים שקשורים בילדים שזקוקים לתרומה.
תודות!

מחלקה כלשהי בבית חולים. אונקולוגית ילדים, אלרגיות, פנימית...

אחרי שדברי הרכילות נאמרו, אשמח לשמוע רעיונות למקומות ספציפיים שקשורים בילדים שזקוקים לתרומה.
תודות!

קצת מתנשא לדעתי לבוא לחתונה ולתת כמתנה תרומה אני הייתי נעלבת.
חזרה לעניין:
מקומות ספציפים לתרומה יש את מעון אורנית של עזר מציון מקום לינה לילדים וההורים שלהם שמטופלים במחלקה אונקולוגית בבית חולים שניידר. תמיד צריכים תרומות עזר מציון זו עמותה מדהימה שבין השאר משדכת בין חולי לוקמיה לתורמי מוח עצם ומתפעלת את המעונית ששרותיה ניתנים חינם לגמרי.

save a child's heart אירגון ישראלי שמוצא ילדים ממדינות עולם שלילי (סוריה, מדינות אפריקה השונות וכו׳) אשר נולדו עם מום בלב ומביא אותם לישראל לעבור ניתוח לתיקון בבית חולים וולפסון (יש שם מחלקה יעודית בשביל זה). הילדים מטופלים מרגע ההגעה לארץ ועד החלמה מלאה (שהות של כ3 חודשים בישראל) האירגון מתקיים רק מתרומות ונותן משמעות חדשה לביטוי הצלת חיים.

@nUmBer_oNe אם לא מדובר בארוע של 1000 מוזמנים, מדובר ב-500 שח לאדם.
אני לא נותן סכומים כאלה לאנשים שהם לא משפחה קרובה.
גם אני לא. אבל אני באופן כללי לא הולך לארועים, רק לחברים קרובים.

@Raven שמח לשמוע שהתבדיתי. החתן והכלה הם המיעוט בעדר (בדומה לאנשים כאן בפורום), שמח שהכל בסדר אצלם D:

ראיתי שכמה אנשים [עריכה - יוסיק] הגיבו לי על מה שכתבתי שלשום.
אלו כנראה אנשים שלא הפנימו את המסר של הבלוג - מי שהוא צרכניסט וחי לפי העדר - אנחנו יותר טובים ממנו ולכן זכותנו לקחת ממנו.
מעבר לזה, יש לי כמה חברים שכולם חברים בבלוג הזה - חלק גם מפרסמים הרבה יותר תגובות ממני והם גם לא מבינים את ההתלהמות.

אם יש פה כמה אנשים צדקניים שרוצים רק להטיף מוסר - אז כנראה שלא באמת הבנתם את המסר של דורין - צרכניסטים זה עדר - הם אנשים שלא מפעילים את התאים האפורים בראש. אם הם מזמינים חברים ומשאירים במטבח קופסה של נספרסו ולא נראה שאיכפת להם שמישהו לוקח 10 קפסולות, שיממנו לנו את הקפה.

זה כמו אותם אנשים שקונים בגד ללבוש פעם-פעמיים ואז משאירים במכולה של ויצ'ו - אחד הדברים שאני אוהב זה ללכת למכולות של ויצ'ו ולאסוף את הדברים הללו - ככה אני חוסך על ביגוד.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:
אם הם מזמינים חברים ומשאירים במטבח קופסה של נספרסו ולא נראה שאיכפת להם שמישהו לוקח 10 קפסולות, שיממנו לנו את הקפה.
יש עוד דברים שאתה גונב מהחברים שלך או שזה מוגבל רק לקפסולות?

אלו כנראה אנשים שלא הפנימו את המסר של הבלוג - מי שהוא צרכניסט וחי לפי העדר - אנחנו יותר טובים ממנו ולכן זכותנו לקחת ממנו.
מעבר לזה, יש לי כמה חברים שכולם חברים בבלוג הזה - חלק גם מפרסמים הרבה יותר תגובות ממני והם גם לא מבינים את ההתלהמות.

אם יש פה כמה אנשים צדקניים שרוצים רק להטיף מוסר - אז כנראה שלא באמת הבנתם את המסר של דורין - צרכניסטים זה עדר - הם אנשים שלא מפעילים את התאים האפורים בראש. אם הם מזמינים חברים ומשאירים במטבח קופסה של נספרסו ולא נראה שאיכפת להם שמישהו לוקח 10 קפסולות, שיממנו לנו את הקפה.
1. אתה לא יותר טוב מאף אחד אחר. כולי תקווה שאחד מהחברים יתפוס אותך על חם ותלמד לקח (אם היה לי חבר כזה אז אחרי שהייתי תופס אותו, הוא היה מסיים עם תלונה במשטרה ומן הסתאם לא היה חבר שלי יותר)
2. אתה טרול.

נערך לאחרונה ב:
ם הם מזמינים חברים ומשאירים במטבח קופסה של נספרסו ולא נראה שאיכפת להם שמישהו לוקח 10 קפסולות, שיממנו לנו את הקפה.
צודק מאה אחוז!!
וגם אם הם משאירים את הארנק שלהם על השולחן - תוציא ממנו כמה שטרות.
פחחח.. הצרכניסטים האלה, מה הם חושבים לעצמם?
ואני, בכלל.. אם הם היו יוצאים לרגע ומשאירים את האישה שלהם איתי לבד.. וואי וואי וואי.

ראיתי שכמה אנשים [עריכה - יוסיק] הגיבו לי על מה שכתבתי שלשום.

זה כמו אותם אנשים שקונים בגד ללבוש פעם-פעמיים ואז משאירים במכולה של ויצ'ו - אחד הדברים שאני אוהב זה ללכת למכולות של ויצ'ו ולאסוף את הדברים הללו - ככה אני חוסך על ביגוד.
וואו, אז הוא כן היה רציני o_o

חברים, הדיון גולש לכיוון לא טוב.
עוד הערה אחת אחת עוקצנית בפן האישי התגובות ימחקו ללא רחמים.
זה בסדר לשחרר קיטור, אבל, אנא לא להגזים.
תודה על ההקשבה, השמש זורחת, יום נפלא, צאו לצעידה קצרה ותחזרו לכאן עם אנרגיות חיוביות.

זה לא נאמר בעוקצנות, באמת מעניין אותי לדעת.

אני חושב שפספסתם לגבי @חצי סולידי מבדיקה של הפוסטים שלו...
אני לא מאמין לרגע שהוא גונב כמו שהוא מתאר.
בשרשור http://hasolidit.com/kehila/threads...רים-או-שהן-צריכות-לשנות-את-המודל-העיסקי.1124/
הוא היה בצד של "מי שצופה לא דרך YES/HOT הוא גנב"
אז לפני שהוא "יסביר את עצמו" כמו אורי אוריאל "אם אתם גונבים ככה, למה אכפת לכם שאני גונב מהחברים שלי".
הגעתם למסקנה שהוא "טרול"? תתעלמו או תחסמו את היוזר ולא תראו את התגובות שלו.

@c881 זה דווקא מוכיח שהוא כנראה כן טרול. :)

נחזור לאמא שבת. או יום הולדת, לא זוכר. לפני 10+ שנים, הילד שלי חזר איזה יום שישי עם זוג דגים. כן, חילקו 40 זוגות דגי זהב באותו יום. לא יאמן. כמובן קראתי לדגים על שם הילדים שנתנו אותם, ואז אחד מת.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
Nons Ense מצאתי דירה שאני רוצה לרכוש, אילו שאלות חשוב לשאול את בעל הדירה? נדל"ן 6
C אילו יריחונים/מגזינים אתם קוראים? פוסטים מאיכות נמוכה 2
ט מתכנת - עוסק פטור או זעיר? אילו הוצאות מוכרות? מיסים 4
א אילו קרנות כספיות כרגע לא "חסומות"? שוק ההון 5
C אילו נותני שירותים אתם מחזיקים שרצים אתכם במסע לחופש פיננסי ולאחר מכן? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 6
T אילו מגזינים או עיתונות זרה שווה את כספכם? אוף טופיק 14
S אילו מרכיבים נכללים בחישוב מדרגת המס לשכיר? צרכנות פיננסית 1
YoniLevy אילו המלצות יש לכם לבן 19? פוסטים מאיכות נמוכה 9
T על אילו עמלות אני יכול לקבל פטור/הנחות בהעברות מט"ח לחו"ל? שוק ההון 7
ט אילו בטוחות אתם מבקשים מהשוכרים? נדל"ן 36
א אילו סקטורים ונכסים כדאי לקנות אם אני מאמין שהאינפלציה היא לא זמנית ? שוק ההון 33
E אילו אפיקי השקעה אטרקטיביים יש כרגע? פוסטים מאיכות נמוכה 7
שיר הלל לטבע מתלבט על אילו נכסים לבסס את התיק שוק ההון 17
ד מה הייתם עושים אילו הייתם אני? שוק ההון 9
S קרנות הנסחרות בדולרים מול אילו בשקלים שוק ההון 17
R אילו עלויות אני צריך לקחת בחשבון בניהול תיק השקעות? שוק ההון 0
L יזמים או בעלי עסקים, אילו תכונות וכישורים צריך וכדאי לשפר? התפתחות אישית 34
A מה הייתם עושים אחרת אילו הייתם צעירים ב20 שנה? התפתחות אישית 146
unrealx אילו יתרונות יש להשקעה בקרנות אג"ח ממשלתי על אג"ח בודדת? שוק ההון 15
unrealx אילו סיבות יש לפתוח חשבון באינטרקטיב ישראל ולא ישירות מול אינטרקטיב ברוקרס? שוק ההון 2
unrealx אילו זכויות מתבטלות כשעוברים ל- IRA? שוק ההון 6
S אילו דברים יקרים קניתם ? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 1
Y אילו מניות אפשר לקנות בקופת גמל בניהול אישי? שוק ההון 7
ר אילו אפיקי השקעה צפויים לעלות כשהריבית עולה? שוק ההון 44
? אני רוצה לתזמן את השוק בזמן הכניסה אילו. לקנות סל מניות עכשיו? שוק ההון 57
ע מול אילו עמלות מתקזזים דמי הטיפול החודשיים בבית ההשקעות? שוק ההון 3
D קרנות פנסיה - אילו אמצעים יש לי כדי להשוות? צרכנות פיננסית 12
איש ירח אלו יציאות השקעה מטריפות אתכם שוק ההון 41
גיא_87 יציאות ובילויים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 19

נושאים דומים

Back
למעלה