• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

שרשור להמלצה לקניית מוצרים איכותיים

• פותח הנושא Roi
  • פורסם בתאריך
איך יודעים מי מצא את הדיל במקור ומי סתם העתיק את ידיעה מאתר אחר לאתר שלו?
לא מבין מה זה משנה...
תסביר לי מה הכוונה שלך.
יש כאלו שמביאים את הדילים אל הכוורת מאתרים כמו "כזה אני רוצה" או מכל מיני קבוצות פייסבוק או מכל מיני פורמוים של צרכנות.
בסופו של יום - מפורסם מוצר, מפורסם מחיר. אם מתאים לך אז אתה רוכש. הבנאדם של הכוורת מרוויח כמה גרושים כי הוא המציא, מתחזק ומפעיל את האתר. שיבושם לו. מפרגן לו. אתה מרוויח מוצר במחיר מעולה שהחלטת שהוא מתאים לך.
ואגב, המחירים של הדילים באמת מעולים.
1. מוצרים בחצאי מחירים עד יותר מזה.
2. מוצרים שחשבת לרכוש והנה כאלו שרכשו לפניך נותנים עליהם חוות דעת בעברית פשוטה ועם רשמים מהשטח שהם תכל'ס כולל עלויות שילוח וזמני שילוח ואופן השילוח והכל.
לי זה עובד מעולה D:

בסופו של יום - מפורסם מוצר, מפורסם מחיר. אם מתאים לך אז אתה רוכש.
השאלה מה זה נותן לך?אני חושש שסתם יגרום לקנות מוצרים מיותרים בגלל שהם במבצע....במידה והחלטת שאתה צריך מוצר נגיד SSD תריץ עליו חיפושים בעצמך וכנראה שתגיע לדיל הכי משתלם(או שאני טועה ויש שם דילים שלא תגיע אליהם לא דרכם?).
הסיכוי למצוא בדיוק את המוצר שאתה צריך כרגע באתר כזה בדיל שלא תמצא באופן רגיל הוא נמוך לדעתי(ואולי אני טועה אין לי נסיון רב עם אתרים כאלה).
יותר קטע של אנשים שקונים בלי חשבון כול מה שבמבצע......(תחושה שלי לא עובדות ראו סייגים בסוגרים)

השאלה מה זה נותן לך?אני חושש שסתם יגרום לקנות מוצרים מיותרים בגלל שהם במבצע....במידה והחלטת שאתה צריך מוצר נגיד SSD תריץ עליו חיפושים בעצמך וכנראה שתגיע לדיל הכי משתלם(או שאני טועה ויש שם דילים שלא תגיע אליהם לא דרכם?).
הסיכוי למצוא בדיוק את המוצר שאתה צריך כרגע באתר כזה בדיל שלא תמצא באופן רגיל הוא נמוך לדעתי(ואולי אני טועה אין לי נסיון רב עם אתרים כאלה).
יותר קטע של אנשים שקונים בלי חשבון כול מה שבמבצע......(תחושה שלי לא עובדות ראו סייגים בסוגרים)
ובכן... זה בדיוק הקטע...
אני לא מתעסק בלהריץ חיפושי מחיר בעצמי על מוצר שאני רוצה כי זה יגזול ממני יותר מדי זמן ויכניס אותי לבולמוס צרכנות וחיפושים.
אני מפחד מהבולמוס הזה כמו מאש, ואני מכיר את עצמי שאם אכנס לזה אז אתעמק ואחפור ואהפוך לצרכן האובססיבי שאני לא רוצה להיות.
כמעט וודאי שלא בטוח שאגיע לדיל הכי משתלם על מוצר שאניזקוק לו כי זה יצריך ממני יותר מדי מאמץ, וגם כי אני מקסימום יודע לעשות גוגל ואני גם אישית לא מחובר לפייסכלוב וכו'.
כל פעם איזה משתמש שם בכוורת מפליץ איזה דיל עם מחיר הזו יותר מהקודם... הם ממש ציידי דילים שם.
הסיכוי למצוא בדיוק את המוצר שאני צריך, או אחד שווה ערך לו ולא פחות טוב, באתר כזה בדיל הוא די גבוה. ראיתי שם הרבה מוצרים שבדיוק הייתי זקוק להם (מברשת שיניים חשמלית, נעלי ספורט, כבל תלת פאזי, טוסטר משולשים, מד לחץ פניאומטי, נרגילה חשמלית, לוכד ברקים אלקטרטני, כבל קואיקסלי).
ואם אתה קונה בלי חשבון את כל מה שבמבצע - אז מה לך ולאתרים כלו?... תברח!!!
(אלא אם אתה ממוקד ויודע שאתה צריך וזקוק למוצר מסויים ומחפש את המחיר הכי טוב בעבורו - זה המצב שאני מכוון אליו ולכן פירסמתי את ההמלצה לאתר הכוורת).
כשאני למשל חיפשתי כונן קשיח למחשב בתצורת SSD נכנסתי לזאפ קודם כל, אחר כך ל- KSP ו- Ivory, אחר כך ל- eBay ו- Amazon לעשות סיבוב וזהו.
כמובן שלפני כן ביקרתי בפורומים ובבלוגים ובאתרי ביקורות על מוצרים כדי להבין מה אני בערך רוצה...
אבל לא הייתה לי גישה למבצעים. לא הייתה לי גישה לדילים. אני לא מתקין אפליקציות של השוואת מחירים או התראות על מחיר של מוצר ספציפי. לא מתעסק בכל השיט הזה. אני לא קשור לכל קבוצות הצרכנות הללו המתוחכמות שמזמינות שמיכת תינוק מסין רק כי היא זולה ב- 10 ש"ח.
הן עושות לי רעש צרכני ויכולות לגרום לנמר הצרכני המטורף שבי להתעורר. אני בורח מהן כמו מאש (אפילו שאני היום הרבה יותר חזק וממוקד מפעם).
אז כל הקטע זה קודם כל להיות צריך משהו וזקוק לו. להחליט לרכוש אותו. ואחרי שהחלטתי ואחרי שאני ממוקד - מכאן המצוד (הקצר) אחרי המחיר של יום-יומיים וזהו. אלא אם אתה מחכה ל- BF או ל- SM או לכל חודש נובמבר האגדי.
ואז מקום/אתר כמו הכוורת שבו אנשים זורקים לך כל מינ דילים מכל מיני פינות שכוחות אל ומכל מיני ואתרים מיני אתרים ברחבי המרשתת (אני באמת שאפילו לא מתחיל להבין מה האינטרס שלהם לפרסם ולעזור אחד לשני חוץ מלהיות נחמדים, אבל עובדה שגם אני פירסמתי קצת פוסטים שם) עושה לך עבודה מעולה בלמצוא פריט בחצי מחיר אם לא יותר מזה.
לגמרי חצי מחיר. ולגמרי אם לא יותר מזה.
זה כל הסיפור. אין פה קסם.
אין פה גם עכשיו איזושהיא תובנה מעמיקה ומדהימה על הצרכן שאתה כרגע או שאתה יכול להיות. על האם אתה מתפתה למבצעים רק כי הם מבצעים. על האם אתה קונה גם את מה שאתה רוצה ולא רק את מה שאתה צריך. על האם אתה הולך עכשיו לרכוש תיונים באינטרנט או שלא.
אם אתה חושש שאתה תרכוש מוצרים מיותרים, אז אל תיכנס לאתרים הללו מלכתחילה.
תברח!!!
אני פעם לא הייתי חזק כמו היום ולא הייתי מעז להתקרב לאתרים כאלו וביטלתי את כל המנויים לכל הגרופונים למיניהם.
זה מקרה הקוקה-חרא והחטיפים שבסופרץ כשאני יודע שאני אתפתה, וכשאני יודע שאני לא רוצה לאכול את החרא הז,ה אני פשוט מתעלם מהמעבר שלהם בסופר. הכי פשוט שיש. לא עובר בו. מתעלם ממנו. מתרחק ממנו. נמנע ממנו.
מ.ש.ל.

כשאני למשל חיפשתי כונן קשיח למחשב בתצורת SSD נכנסתי לזאפ קודם כל, אחר כך ל- KSP ו- Ivory, אחר כך ל- eBay ו- Amazon לעשות סיבוב וזהו.
הנקודה שניסיתי להגיע אליה...האם באמת יש ערך מוסף בקבוצות האלה?
אני מחפש בשיטה דומה לשלך ואז כשמצאתי את המוצר מריץ עוד חיפוש בגוגל שכולל את המילה מבצע\קופון וכו.
השאלה עם אתר כזה באמת יכול לתת לי דיל שלא יהיה באייבי אמזון וכו בדיוק על המוצר שאני מחפש כרגע? נגיד רתכת אלומניום או נעלי טיפוס לנשים או צופציק של קומקום,ולא איזה מבצע מזדמן על טוסר משולשים(אהבתי את הלינק).
אני לא שופט או מתנגד רק מתקשה להאמין שאפשר למצוא שם מחירים יותר טובים על מה שאתה צריך כרגע(ועוד פעם אולי אני טועה אין לי נסיון רב איתם)

ממליץ על קבוצת צרכנות שנקראת Bee.Deals שאני כרגע גולש בה (אני במעיין תקופת השלמת חוסרים).
תודה!
זה נראה אתר מעולה. יש עוד כאלה שאתה ממליץ עליהם?
אני מכיר רק את הקבוצה "כזה אני רוצה" וכבר מצאתי שם כמה פנינים. מתחזקי האתרים האלה באמת עושים עבודת קודש. אומנם לרוב זה מעודד צרכנות אבל יש לזה ערך גם עבור סולידיים.

וטיפ קטן כדי לחסוך זמן:
תירשמו לערוצים של האתרים האלה בטלגרם. לא שווה לבזבז זמן ולהיכנס אליהם במיוחד...

אאוטסורסינג לחיפוש המבצע.
לא רק זה. זה גם החוויה של לקנות ביחד עם עוד אנשים ולהחליף "מידע מהשטח". כמו שביולוג כתב
והנה כאלו שרכשו לפניך נותנים עליהם חוות דעת בעברית פשוטה ועם רשמים מהשטח שהם תכל'ס כולל עלויות שילוח וזמני שילוח ואופן השילוח והכל
אין דברים כאלה בסתם אתרי קניות ששם אתה קורא תגובות מלפני שנים ואמור להסתמך על זה.

האם באמת יש ערך מוסף בקבוצות האלה?
בהנחה שלא מחפשים סתם על מה לבזבז כסף, זה נחמד כדי לדעת מחיר היסטורי של מוצרים וכדי לקבל התראות על מחיר טוב למוצר רצוי. אם אין את הפיצ׳רים האלו אז זה מיותר לדידי.

מוצרים בחצאי מחירים עד יותר מזה.
דילים כאלו חיים בין כמה שעות לכמה ימים. מה הסיכוי לתפוס אותם אם לא יושבים קבוע על האתר (ע"ע מחפשים על מה לבזבז כסף).

אני מחפש בשיטה דומה לשלך ואז כשמצאתי את המוצר מריץ עוד חיפוש בגוגל שכולל את המילה מבצע\קופון וכו.
השאלה עם אתר כזה באמת יכול לתת לי דיל שלא יהיה באייבי אמזון וכו בדיוק על המוצר שאני מחפש כרגע? נגיד רתכת אלומניום או נעלי טיפוס לנשים או צופציק של קומקום,ולא איזה מבצע מזדמן על טוסר משולשים(אהבתי את הלינק).
אני לא שופט או מתנגד רק מתקשה להאמין שאפשר למצוא שם מחירים יותר טובים על מה שאתה צריך כרגע(ועוד פעם אולי אני טועה אין לי נסיון רב איתם)
1. לאנשים יש שיטות ומקורות למצוא דילים באתרים שלא בהכרח תגיע אליהם לבד. דוגמה מהזמן האחרון - דיל על עכבר logitech mx master 2s שכבר קשה להשיג בקנייה רגילה מחו"ל (אמזון ארה"ב ואיביי לא שולחים logitech ואמזון אירופאי לא שולח סוללות ליתיום) ויקר בארץ. אז מצאתי אותו באמזון היפני, הרבה אנשים קנו והייתה לזה הצלחה. זו רק דוגמה אחת, יש מאות דוגמאות כאלו מכל מיני תחומים. מן הסתם אם לא חיפשת עכבר זה לא יעזור לך, אבל אם חיפשת ולא מצאת לבד, זה יכול לעזור.

2. מרכזים לך את כל המבצעים / הטבות השווים יותר במקום אחד, תוך כדי סינון של הדברים הפחות-שווים. הכל אפשר למצוא לבד, אבל אני מניח שלא מעניין אותך לעבור על 50 מיילים ביום + רשימות קופונים + אתרי דילים בארץ, בסין פולין בריטניה רוסיה וארה"ב. גם אם אתה צריך מוצר מסוים, סביר שתכנס לאמזון / גירבסט / KSP, תשווה ביניהם ותקנה.

3. הרבה פעמים יש הטבות / מוצרים בחינם, בלי התניות בכלל, לפעמים משהו קטן כמו סופגניות, לפעמים אוזניות אלחוטיות, 5$ באיביי, 15$ באמזון, 20$ ב-iherb (הכל מהחודש האחרון אגב).

ג.נ. אני כותב גם ב- bee.deals (וגם ב- zuzu.deals) - אותו שם משתמש כמו פה.

נערך לאחרונה ב:
דילים כאלו חיים בין כמה שעות לכמה ימים. מה הסיכוי לתפוס אותם אם לא יושבים קבוע על האתר (ע"ע מחפשים על מה לבזבז כסף).
תכלס בשביל לתפוס טעויות מחיר או מבצעים מוגזמים, צריך לעקוב לפחות ברמה יומית.
אבל גם אם לא, יש לפעמים דברים שווים שמחזיקים כמה ימים / שבועות.

מן הסתם אם לא חיפשת עכבר זה לא יעזור לך, אבל אם חיפשת ולא מצאת לבד, זה יכול לעזור.
זהו אז זה כנראה הסיבה שפחות מתאים לי.
כשאני ניגש לקנות מוצר אני יודע כמעט בדיוק מה אני רוצה לקנות בדרך כלל. ולכן הסיכוי שאני ימצא שם אותו וגם שיהיה במחיר יותר נמוך מהאתרים המובילים(במחירים נמוכים)קטן מאוד.
נראה לי יותר מתאים למי שיוצא לשופינג ומחפש דברים "שווים" לקנות ולא למי שיודע כמעט בדיוק מה הוא צריך.

נייספו1 סליחה... נראה לי שרשמתי וחפרתי מספיק לקוראי הסולידית, ובאריכות, על הערך המוסף באתרים הללו...
רשמתי - הערך המוסף הוא שאחרים מוצאים לך דילים ומבצעים, והם דילים ומבצעים מעולים בלא מעט מקרים.
אם אתה מחפש מוצר ספציפי לרכוש, זה חוסך לך חיפוש ויידה יידה יידה.
אם אתה משוטט ומרחף מעל משהו שאתה צריך אז זה גם מעולה.
יידה יידה יידה לא תמיד אתה בקבוצות הדילים הנכונות, לא תמיד יש לך גישה להנחות ומבצעים וקופונים (בעיקר קופונים, הם מביאים קופונים מהסרטים) ועניינים ולא תמיד אתה המחפש הכי שקדן ומוכשר בעולם.
מה יותר ברור מזה חבר? ;)
אני לא נמצא באף "קבוצה" כי אני נטול תקשורת. כל מה שאני עושה זה לגלוש נכנס לאתרים.

חד משמעית כן. תנסה ותיווכח. למה שאני אחפור לך עוד על זה.

אבל רשמתי לך בפירוש שחיפשתי בשיטה שלי (ואתה ציינת שה"שיטה" שלך דומה לשלי) וציינתי שמצאתי ב"כוורת" הזו מחירים מעולים יותר ממה שאני מצאתי לבד.

כשאני ניגש לקנות מוצר אני יודע כמעט בדיוק מה אני רוצה לקנות בדרך כלל. ולכן הסיכוי שאני ימצא שם אותו וגם שיהיה במחיר יותר נמוך מהאתרים המובילים(במחירים נמוכים)קטן מאוד.
וכזה בדיוק גם אני... מכוון מטרה. מחליט שרוצה מוצר, ויוצא לרכוש אותו במחיר הכי זול שאמצא. ועם הרבה סבלנות. אף פעם לא קונה על המקום. לא לחוץ. לא אובססיבי.
רציתי נעלי ספורט. רציתי מברשת שיניים חשמלית.
בדקתי מבצעים ברשת, ואז בדקתי בכוורת.
בכוורת מצאתי זול יותר... דברים שמה לי ולהם? קופונים וכל מיני אתרים ומיני אתרים. אני לא קשור לדברים האלו. הם כן, כי משום מה הם בעניין של זה.
מברשת שיניים חשמלית של Oral B במחיר בושה, הדגם הכי מובחר. נעלי ספורט על הכיפאק של Saucony, מצחיק שדווקא מגרופון, ואני לעולם לא נכנס לגרופון מיוזמתי כי אני שונא ואלרגי לאתרי דילים יומיים שיכולים להעיר את הנמר הצרכני שבי... נכנסתי, עקצתי נעליים מעולות ב- 170 ש"ח (בשבילי לנעלי ספורט מחברה מצויינת זה מחיר מעולה)... וברחתי מהר.

אני מרגיש צורך להדגיש שוב - אין לי שום קשר לאתר, אני לא חבר של הבעלים, אני לא מכיר את הקבוצה מלפני כן ואני לא מפרסם אותם.
לא מתכוון "לשכנע" אותך. זה מוזר לי. ניסיתי להסביר לך כמיטב יכולתי ונסיוני מה אני מוצא שם ומה אני חושב שאולי אתה תמצא שם :)
הכל טוב... הצגתי אתר. המלצתי עליו מנסיוני. השרשור הזה הוא לא על האתר הזה ואני בהחלט לא מפרסם של הכוורת הזו.
מי שזורם לו שיכנס, מוזמן לבדוק, להתלהב, למצוא מוצר שהוא צריך (לאו דווקא רוצה), לחפש לו מחיר טוב, או לברוח משם כל עוד רוחו בו ולהתרחק מקניות סתמיות שממלאות צורך ריקני פרמיטיבי. מי שלא אז לא.

אפילו פעמיים. אבל זו בדיוק הנקודה - כשכל דיל מקבל סופרלטיבים כאילו היה זה Glin Bunday, וזאת כי לאתר יש אינטרס כלכלי מובהק שמשתמשיו יקנו דרך קישור האפילייט שלו, אז מאד קשה לברור מוץ מן התבן.
גולש מסור שמעלה מבצע שווה יש אולי אחד לעשרים.

שלא מעניין אותך לעבור על 50 מיילים ביום + רשימות קופונים + אתרי דילים בארץ, בסין פולין בריטניה רוסיה וארה"ב.
Push, not pull. שמים התראות על מוצרים שרוצים. עוקבים אחרי אגרגטור טוב אחד לדילים הבאמת נדירים.

חד משמעית כן. תנסה ותיווכח. למה שאני אחפור לך עוד על זה.
טוב גם אני יפסיק לחפור רק החזור על הנקודה בפעם האחרונה.
מי שמחפש מוצר מ ס ו י ם יתקשה מאוד למצוא את מבוקשו באתר כזה(ואפילו עם ינסה כמה כאלה)
כדי להסביר למה אני מתכוון למסוים ניקח לדוגמא עכבר מחשב שקניתי לא מזמן.
ידעתי בדיוק איזה דגם של איזה חברה אני רוצה. הסיכוי שאני ימצא בדיוק את העכבר הזה במחיר הכי טוב ברשת בדיוק עכשיו בכוורת הוא אפסי.
במידה ואני סתם מחפש עכבר מחשב בלי כיוון ולא משנה לי איזה דגם אז הסיכוי עולה בהרבה.
זאת הייתה כוונתי.
ואני בדרך כלל מחפש מוצר מסויים אחרי בדיקות, השוואות או נסיון,זה נכון גם לנעליים שקניתי לא מזמן ואפילו למברשת שנים מעולה שאני משתמש באותו דגם כבר כמה שנים.

מי שמחפש מוצר מ ס ו י ם יתקשה מאוד למצוא את מבוקשו באתר כזה
הסיכוי שאני ימצא בדיוק את העכבר הזה במחיר הכי טוב ברשת בדיוק עכשיו בכוורת הוא אפסי
במקרה הספציפי הזה - אתה צודק ואני מסכים איתך.
אבל, וזה אבל גדול, אם אתה גמיש - תוכל למצוא את מבוקשך.

מתעניין... זה בכל זאת שרשור לרכישה של מוצרים איכותיים ;)
ניקח לדוגמא עכבר מחשב שקניתי לא מזמן
איזה?
זה נכון גם לנעליים שקניתי לא מזמן
איזה?
למברשת שנים מעולה שאני משתמש באותו דגם כבר כמה שנים
איזו?

logitech anywhere mouse mx
הדגם הראשון לא החדש. אני נוסע הרבה והעכבר הזה מתאים באופן כמעט מושלם לצרכים.
ASICS Women's זוגתי מצאה אותם כהכי נוחות לה ומחזיקות שנים "ננעלנו על 2 דגמים וקנינו מתוכם.
oral-b pulsar
עוד פעם אני נוסע הרבה ואין כוח להתעסק עם מברשות מסורבלות.
זה שילוב מעולה של מברשת שנראת ועובדת כמו רגילה ונותנת תוצאות של חשמלית(בהרגשה ותוצאות לפחות אצלי יותר טוב גם מחשמלית רגילה שניסיתי לפני)

שלום,

אשמח להמלצות של מערכת אזעקה פשוט וטוב לחלונות דלתות , לבית ביישוב שכור.
מישהו המליץ לי על XIAOMI יש להם חיישנים ו"מחשב" מרכזי.
תודה

מוח_כוורת_סולידי אנא סייעו
מכונת כביסה שהיא גם מייבש - זה טוב? ואם כן איזו מומלצת?

לאור כמות הבגדים (והבדים) המטונפים שהקטן מייצר, נראה לי שאנחנו צריכים מייבש. אנחנו קצת לחוצים מבחינת מקום, ומכונת הכביסה שלנו ממילא ממש ישנה, לכן אנחנו שוקלים להחליף אותה במכונה שהיא גם מייבש.

למישהו יש? זה מומלץ? יכולים להמליץ על דגם?

היה לנו פעם אחד במחיר סביר והוא היה רע.
הקיבול של המייבש היה קטן מהקיבול למטרות כביסה, שזה לא נורא- חצי תולים. הבעיה שהוא ייבש בפטנט של חימום התוף, והכביסה הסריחה.
העפנו אותו באנחת רווחה וחבל שלא מוקדם יותר
ראיתי משולבים של החברות המפורסמות - מילה בוש וכו' וקשה לי להאמין שהם יכולים להרשות לעצמם להיות גרועים. יתכן שזה מקרה שבו עדיך לקנות ביוקר.

מוח_כוורת_סולידי אנא סייעו
מכונת כביסה שהיא גם מייבש - זה טוב? ואם כן איזו מומלצת?

לאור כמות הבגדים (והבדים) המטונפים שהקטן מייצר, נראה לי שאנחנו צריכים מייבש. אנחנו קצת לחוצים מבחינת מקום, ומכונת הכביסה שלנו ממילא ממש ישנה, לכן אנחנו שוקלים להחליף אותה במכונה שהיא גם מייבש.

למישהו יש? זה מומלץ? יכולים להמליץ על דגם?
צומי?

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
א שרשור שיתוף עמותות מיוחדות אוף טופיק 2
I שער הדולר\שקל + לקנות VT (כן... עוד שרשור על זה) שוק ההון 16
Tsachi01 שרשור מסעדות מומלצות אוף טופיק 17
ה שרשור מפורט - מנסה להתחיל את חיי בגיל 28 יומני מסע אישיים 34
Mr. Bigglesworth עוד שרשור על זליכה אוף טופיק 32
anonyshmeger שרשור אמרות כנף אוף טופיק 22
E מחפש שרשור על כדאיות רכישת דירה יקרה בתקופת הפנסיה נדל"ן 0
Mr. Bigglesworth שרשור בחירות 2021 אוף טופיק 187
ט מחפשת שרשור על השקעה לטווח קצר שוק ההון 4
קירכהוף שרשור בנושא שינוי בהשקפת עולם ובסגנון חיים - ספרים , פודקאסטים , בלוגים וסרטים. אוף טופיק 0
L חיסכון לילד (לא עוד שרשור של תכניות) שוק ההון 6
wa11a שרשור מתכונים לתקופת הקורונה אוף טופיק 27
Myrath כלכלה ופיננסים - שרשור ביאור למושגי יסוד אוף טופיק 8
ביולוג ירושלמי שרשור צרכני - מוצרים ישראלים (בלבד!) תוצרת ארץ ישראל. אוף טופיק 13
כ שרשור תשרים וטיפים אוף טופיק 10
מתכנת עמלות ודמי ניהול - שרשור מתעדכן (ניהול אישי IRA) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 865
shlomi171 עוד שרשור על הסבה מקצועית התפתחות אישית 2
always.smile שרשור שאלות על האקסולידית צרכנות פיננסית 5
חסכונית מחפשת שרשור לגבי הורים וכסף אוף טופיק 1
P שרשור מפורום BOGLEHEADS - קבוצה ישראלים שוק ההון 7
Jane Doe שרשור זכויות בסיסיות אוף טופיק 225
ס שרשור דמי ניהול שמשיגים דרך שימור לקוחות צרכנות פיננסית 13
Jane Doe שרשור חזיות סולידיות אוף טופיק 35
Y שרשור המלצות ספרים אוף טופיק 115
DiverGirl שרשור על אנשים יוצאי דופן ומעוררי השראה אוף טופיק 21
DiverGirl בילויים סולידיים לזוג - שרשור רעיונות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 38
Y שרשור All around player מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 9
הסולידית עמלות ודמי ניהול - שרשור מתעדכן שוק ההון 2058
yossik למה מספר מגיבים לא קוראים שרשור מתחילתו לפני שמגיבים? אוף טופיק 8
c881 שרשור "פעמונים" לדוגמה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 128
M השקעה במדד מחקים- דרך הראל? ובקשה להמלצה נוספת שוק ההון 13
A שאלה לגבי הגשת דוחות ובקשה להמלצה מיסים 23
נ גיטרה קלאסית אשמח להמלצה סולידית התפתחות אישית 10
DiverGirl בקשה להמלצה - מערכת מסחר באופציות שוק ההון 7
רניהבוס אשמח להמלצה איך להשקיע שוק ההון 9
A זקוק להמלצה ליועץ פנסיוני צרכנות פיננסית 3
O לקנות ביטקוין שווה לקניית etf על ביטקוין? פוסטים מאיכות נמוכה 2
א תיק שבסופו של דבר מיועד לקניית דירה שוק ההון 56
ר התלבטות מה לעשות עם תיק ההשקעות שלי בהיבט הון עצמי לקניית דירה להשקעה שוק ההון 2
M הוראת קבע שגר ושכח ל 20 שנה - לקניית MSCI WORLD או מוצר מחקה MSCI WORLD פוסטים מאיכות נמוכה 3
F השתתפות במכרז לקניית דירה מכונס נכסים נדל"ן 2
ס מה לעשות עם מיליון שקלים שמיועדים לקניית ובנייה בית במושב חקלאי כבן ממשיך נדל"ן 11
deussex שוקל למכור את החלק האג"חי לקניית המדד עכשיו שוק ההון 31
ש קרן השתלמות ככסף "בטוח" לקניית דירה במחיר למשתכן נדל"ן 0
O בקשר לקניית דירה בחו״ל נדל"ן 3
ת אפשרויות לקניית קריפטו השקעות אלטרנטיביות 6
ב הוראת קבע לקניית s&p500, מה הכי יעיל ומשתלם ? שוק ההון 11
L עמלות מוגזמות לקניית קרן REIT (ריט)? שוק ההון 6
Roi מוח כוורת - שוקל עבודה עצמאית בתור מלווה לקניית נכסים בספרד נדל"ן 43
E מבקש טיפים לקניית נכס מכונס ושאלה נדל"ן 13

נושאים דומים

Back
למעלה