• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

שרשור להמלצה לקניית מוצרים איכותיים

• פותח הנושא Roi
  • פורסם בתאריך
האם זה מכשיר משולב - מעבד מזון, מטחחנת בשר, בלנדר ומיקסר
מה המכשיר המומלץ אגב שמכיל את כל היכולות הללו, כולל רידוד בצק?
בדיוק מחפש לקנות אחד איכותי (לא חייב להיות זול)

מה המכשיר המומלץ אגב שמכיל את כל היכולות הללו, כולל רידוד בצק?
בדיוק מחפש לקנות אחד איכותי (לא חייב להיות זול)
נראה לי שזה רק מיקסר ללישת בצק ועוד כמה מאפים מהסוג הזה.
אם יש לו אופציה לרידוד בצק זה פלוס אבל אפשר לקנות בנפרד מרדד איכותי ב 100-200 ש"ח ומיקסר קנווד ללישת בצק + מטחנת בשר בחצי מחיר.

נראה לי שזה רק מיקסר ללישת בצק ועוד כמה מאפים מהסוג הזה.
אם יש לו אופציה לרידוד בצק זה פלוס אבל אפשר לקנות בנפרד מרדד איכותי ב 100-200 ש"ח ומיקסר קנווד ללישת בצק + מטחנת בשר בחצי מחיר.
הכוונה למכשיר מגוון בסגנון כזה שאפשר להחליף\להוסיף את הראשים
http://www.kenwoodworld.com/en-int/products/kitchen-machines/kmix-attachments

אכן קיי-מיקס אבל לא צריך לרכוש את כל התוספות.
אז אם אני מבין נכון
הדגם הזה: Kenwood Kmix Kmx750RD הוא הבייסיק וצריך להשלים את התוספות הנדרשות בהתאם לצורך
מה המקבילים שלו מבחינת איכות?

אז אם אני מבין נכון
הדגם הזה: Kenwood Kmix Kmx750RD הוא הבייסיק וצריך להשלים את התוספות הנדרשות בהתאם לצורך
מה המקבילים שלו מבחינת איכות?

Kmix הכי טוב בשוק היום. יש מקבילים אבל מניסיון מר של המשפחה המורחבת, לא משתווים לאיכות של kmix.
המטחנת בשר שלהם עולה לא הרבה כתוספת בזמן הרכישה של המוצר והיא מעולה!

Kmix הכי טוב בשוק היום. יש מקבילים אבל מניסיון מר של המשפחה המורחבת, לא משתווים לאיכות של kmix.
המטחנת בשר שלהם עולה לא הרבה כתוספת בזמן הרכישה של המוצר והיא מעולה!
קיבלתי
אז איפה קונים? דגש על אמינות ומחיר

קיבלתי

אמממ בהמלצות מהסוג הזה אני גרוע...
את שלנו קניתי לפני 4/5 שנים ברשת ליאור מוצרי חשמל. לא נזקקתי לתיקונים אז לא יודע מה טיב האחריות.

ראיתי בזאפ כל מיני תגובות לטוב ולרע. אצלנו טפו טפו לא היו בכלל בעיות ואשתי משתמשת המון, לעוגות, עוגיות, הקצפה, לישת בצק וכו'. המיקסר לא נח.

קיבלתי
הכי זול שבזאפ.

האמינות היא של קנווד.

אנחנו רכשנו קנווד אבל מהסדרה היותר חזקה, לא זוכר את השם.
מתפקד יפה.

שלום, אשמח להמלצה על מכשיר חימום חסכני לבית בהרי ירושלים לקראת החורף. ראיתי שיש המון סוגי רדיאטורים, ורציתי לדעת אם יש למישהו המלצה?

שלום, אשמח להמלצה על מכשיר חימום חסכני לבית בהרי ירושלים לקראת החורף. ראיתי שיש המון סוגי רדיאטורים, ורציתי לדעת אם יש למישהו המלצה?

אני חושב שמזגן בדירוג אנרגטי טוב יהיה הכי חסכוני

רדיאטור שמן הוא אוגר חום נפלא אבל לוקח לו הרבה זמן להרים את טמפרטורת החדר לחום הרצוי. עד לכאן הוא זולל חשמל, אבל, מרגע זה הוא מאוד חסכוני כי הוא רק משמר את חום הסביבה. החום נעים מאוד וניתן 'להלביש' עליו מתקן מים ללחות. מתאים ביותר לחדר ילדים.
לחימום מהיר לחדר קטן כמו ממ"ד [חדר עבודה/משרד] יתאים גם מפזר חום קטן שקונים בסופרים בין 50-90 ש"ח. הבעייה מיבש את האוויר ומעט רועש אבל לאחר חימום ראשוני אפשר להוריד את העוצמה והרעש סביר. לא חסכוני אבל נותן חימום כמעט אינסטנס וזולל חשמל. יש לו חלופה שנקראת 'מזגנית'. נראה כמו מזגן קיר פיצקלה, מאוד שקט כי יש לו פתחי יציאה לאוויר מאוד רחבים יחסית למפזרי חום אבל גם כן זולל חשמל. אין צורך להתקין אותו על הקיר, אפשר על הריצפה.
יש גם מפזרי חום שנראים כמו רדיאטור מאוד שקטים עם מפוח קטן לפיזור חום. מתאימים לחדר קטן ולדעתי ממש לא יעילים.
המזגן הוא החלופה האולטמטיבית לכולם - 1. שקט 2. חסכוני 3. ניתן להתאים לגודל החדר מ 1 כ"ס וצפונה. התקנה עולה כ 500-600 ש"ח. הייתרון הנוסף של מזגן שהוא גם מקרר בקיץ.
לי יש מיני מרכזי אבל השבתתי אותו. התקנתי מזגן קטן בחדר שינה ובחדר האחר משתמש במפזר חום עומד גבוה שיש לו גם מיכל מים ליצירת לחות [לא זול, כ 350-400 ש"ח].
לסיכום ולמרות דרגות אנרגטיות טובות או פחות, לדירה קטנה הייתי ממליץ על מפזר חום כי הוא נייד וניתן להעביר בין החדרים ומתאים לדירות קטנות בשכירות.
לבעלי דירה, עדיף להשקיע במזגנים קטנים לכל חדר.

לנו יש רדיאטורים קטנים לחדרי הילדים. מחמם את החדר בצורה נעימה מאוד. אחרי שהחדר מגיע למצב של חמימות נעימה, מנמיכים את העוצמה רק כדי לשמור.

לסיכום ולמרות דרגות אנרגטיות טובות או פחות, לדירה קטנה הייתי ממליץ על מפזר חום כי הוא נייד וניתן להעביר בין החדרים
הסיקור שלך התייחס בעיקר לאנרגטיות, אך מבחינה בטיחותית מפזר חום הכי מסוכן**, לא אשאיר אותו פועל ללא השגחה (למשל בלילה).
מצד שני הוא מאוד קליל ונייד כפי שציינת, אפשר למשל למקם מתחת השולחן לחמם את הרגליים ואז הטמפרטורה בחדר פחות חשובה.
יש עוד מוצר שלא הזכרת, מקרן חום דמוי מאוורר תליה.
פעם נגמר לי הגפרורים בשעת לילה ורציתי אש, דחפתי נייר טואלט לתוך המפזר חום ותוך רגע נדלק אש....

הסיקור שלך התייחס בעיקר לאנרגטיות, אך מבחינה בטיחותית מפזר חום הכי מסוכן**, לא אשאיר אותו פועל ללא השגחה (למשל בלילה).
מצד שני הוא מאוד קליל ונייד כפי שציינת, אפשר למשל למקם מתחת השולחן לחמם את הרגליים ואז הטמפרטורה בחדר פחות חשובה.
יש עוד מוצר שלא הזכרת, מקרן חום דמוי מאוורר תליה.
פעם נגמר לי הגפרורים בשעת לילה ורציתי אש, דחפתי נייר טואלט לתוך המפזר חום ותוך רגע נדלק אש....
יש מפזרי חום עם מתג בטיחות שאם נופלים הם מנתקים מגע - עולים יותר מ 100 ש"ח.
לא הזכרתי מקרן חום כי לדעתי זה חרטא, היעילות שואפת לאפס ומחמם רק את מה שלאיליו מכוון - כיבית אותו, האוויר עדיין קר ולא קרה שום כלום...

יש מפזרי חום עם מתג בטיחות שאם נופלים הם מנתקים מגע - עולים יותר מ 100 ש"ח.
ואם לא המפזר נפל אלא בגד נפל עליו וכיסה אותו? מכשיר מסוכן ללילה, בקיצור.

ואם לא המפזר נפל אלא בגד נפל עליו וכיסה אותו? מכשיר מסוכן ללילה, בקיצור.
+1
אבל תגיד לי, חסרות תאונות בבית? וזה יכול להיות בכול פינה. לכן המסקנה שרק מזגן עילי הוא הבטוח ביותר...

מבחינה בטיחותית מפזר חום הכי מסוכן**, לא אשאיר אותו פועל ללא השגחה (למשל בלילה).
לי לדוגמה יש כלבה עם הרבה פרווה ואז בכלל זה מוסכן. יש רעיונות?

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
א שרשור שיתוף עמותות מיוחדות אוף טופיק 2
I שער הדולר\שקל + לקנות VT (כן... עוד שרשור על זה) שוק ההון 16
Tsachi01 שרשור מסעדות מומלצות אוף טופיק 17
ה שרשור מפורט - מנסה להתחיל את חיי בגיל 28 יומני מסע אישיים 34
Mr. Bigglesworth עוד שרשור על זליכה אוף טופיק 32
anonyshmeger שרשור אמרות כנף אוף טופיק 22
E מחפש שרשור על כדאיות רכישת דירה יקרה בתקופת הפנסיה נדל"ן 0
Mr. Bigglesworth שרשור בחירות 2021 אוף טופיק 187
ט מחפשת שרשור על השקעה לטווח קצר שוק ההון 4
קירכהוף שרשור בנושא שינוי בהשקפת עולם ובסגנון חיים - ספרים , פודקאסטים , בלוגים וסרטים. אוף טופיק 0
L חיסכון לילד (לא עוד שרשור של תכניות) שוק ההון 6
wa11a שרשור מתכונים לתקופת הקורונה אוף טופיק 27
Myrath כלכלה ופיננסים - שרשור ביאור למושגי יסוד אוף טופיק 8
ביולוג ירושלמי שרשור צרכני - מוצרים ישראלים (בלבד!) תוצרת ארץ ישראל. אוף טופיק 13
כ שרשור תשרים וטיפים אוף טופיק 10
מתכנת עמלות ודמי ניהול - שרשור מתעדכן (ניהול אישי IRA) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 865
shlomi171 עוד שרשור על הסבה מקצועית התפתחות אישית 2
always.smile שרשור שאלות על האקסולידית צרכנות פיננסית 5
חסכונית מחפשת שרשור לגבי הורים וכסף אוף טופיק 1
P שרשור מפורום BOGLEHEADS - קבוצה ישראלים שוק ההון 7
Jane Doe שרשור זכויות בסיסיות אוף טופיק 225
ס שרשור דמי ניהול שמשיגים דרך שימור לקוחות צרכנות פיננסית 13
Jane Doe שרשור חזיות סולידיות אוף טופיק 35
Y שרשור המלצות ספרים אוף טופיק 115
DiverGirl שרשור על אנשים יוצאי דופן ומעוררי השראה אוף טופיק 21
DiverGirl בילויים סולידיים לזוג - שרשור רעיונות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 38
Y שרשור All around player מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 9
הסולידית עמלות ודמי ניהול - שרשור מתעדכן שוק ההון 2058
yossik למה מספר מגיבים לא קוראים שרשור מתחילתו לפני שמגיבים? אוף טופיק 8
c881 שרשור "פעמונים" לדוגמה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 128
M השקעה במדד מחקים- דרך הראל? ובקשה להמלצה נוספת שוק ההון 13
A שאלה לגבי הגשת דוחות ובקשה להמלצה מיסים 23
נ גיטרה קלאסית אשמח להמלצה סולידית התפתחות אישית 10
DiverGirl בקשה להמלצה - מערכת מסחר באופציות שוק ההון 7
רניהבוס אשמח להמלצה איך להשקיע שוק ההון 9
A זקוק להמלצה ליועץ פנסיוני צרכנות פיננסית 3
O לקנות ביטקוין שווה לקניית etf על ביטקוין? פוסטים מאיכות נמוכה 2
א תיק שבסופו של דבר מיועד לקניית דירה שוק ההון 56
ר התלבטות מה לעשות עם תיק ההשקעות שלי בהיבט הון עצמי לקניית דירה להשקעה שוק ההון 2
M הוראת קבע שגר ושכח ל 20 שנה - לקניית MSCI WORLD או מוצר מחקה MSCI WORLD פוסטים מאיכות נמוכה 3
F השתתפות במכרז לקניית דירה מכונס נכסים נדל"ן 2
ס מה לעשות עם מיליון שקלים שמיועדים לקניית ובנייה בית במושב חקלאי כבן ממשיך נדל"ן 11
deussex שוקל למכור את החלק האג"חי לקניית המדד עכשיו שוק ההון 31
ש קרן השתלמות ככסף "בטוח" לקניית דירה במחיר למשתכן נדל"ן 0
O בקשר לקניית דירה בחו״ל נדל"ן 3
ת אפשרויות לקניית קריפטו השקעות אלטרנטיביות 6
ב הוראת קבע לקניית s&p500, מה הכי יעיל ומשתלם ? שוק ההון 11
L עמלות מוגזמות לקניית קרן REIT (ריט)? שוק ההון 6
Roi מוח כוורת - שוקל עבודה עצמאית בתור מלווה לקניית נכסים בספרד נדל"ן 43
E מבקש טיפים לקניית נכס מכונס ושאלה נדל"ן 13

נושאים דומים

Back
למעלה