• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

שרות לקוחות מיטב דש - הוראת קבע שנתתי וכלום לא קרה

הסיכון למכור בלחץ קופת גמל שלא נמצאת בתיק הראשי ורואים רק כל חודש את שינוי השער יותר קטן.
אם כבר להיפך - מאחר ואין בעיה לעבור מסלול בלי לשלם קנס בדמות מס, האצבע הרבה יותר קלה על ההדק ואנשים יעברו למסלול "סולידי" כל פעם שיש ירידות (כמובן אחרי הירידות).
בנוסף זה כסף לטווח ארוך בניגוד לתיק ההשקעות שיכולים להיות בו סכומי כסף לכל מיני טווחים.
וזאת סיבה לשלם יותר דמי ניהול?

כיום אני ישן הרבה פחות טוב אם מישהו אחר משקיע בשבילי. כל עוד שאין לך מנהל תיקים שמנהל באופן ישיר את תיק ההשקעות שלך (ולא קרן גדולה של קופת גמל) , הביצועים שלו לא יהיו טובים בהרבה מהמדד ולעיתים קרובות גרועים יותר. לצערי חוויתי את זה לא מעט בעבר. אתה מקבל דוח רק פעם ברבעון ורואה הפתעות לא נעימות. בינתיים אתה לא יודע אפילו מה מצב הקרן.

שלום לכולם, אני חוזר שוב לצערי עם תלונות על שרות הלקוחות של מיטב דש, לאחר שקיבלתי דמי נהול סבירים והבטחתי להעביר קופות גמל ,קרנות השתלמות ,קופות גמל להשקעה וקרנות פנסה שלי של אשתי ושל שלושת ילדי למיטב דש. (סה"כ סכום גדול של כמה מיליוני שקלים) , הצמידו לי יועץ פנסיה בשם ֿ[נמחק] ממיטב דש שיעזור לי בתהליך.
אני העברתי את קופות הגמל וההשתלמות שלי למיטב,ילדי העבירו את קופות הגמל וההשתלמות שלהם ונשארו קרנות הפנסיה של ילדי, ולפתוח קרנות השתלמות לביתי ולנייד את קרן הפנסיה שלה. נשארו עוד כספים רבים שלא הועברו וכפי הנראה גם לא יועברו, כי לנציג של מיטב דש נמאס לתת שרות והוא טען שהוא עמוס ולא יכול לתת לי את השרות, והוא העביר אותי לשרות לקוחות שאי אפשר ליצור איתם קשר והתהליך תקוע,
אין לי כח לעבור את הטרטור שוב ולעבור לעוד בית השקעות.
מצד אחד לנהל במקום אחד הרבה מהחסכונות לטווח ארוך מקל, מצד שני עם שרות לקוחות כזה מי בכלל רוצה לעשות איתם עסקים

נערך לאחרונה ע"י מנהל:
כי לנציג של מיטב דש נמאס לתת שרות והוא טען שהוא עמוס ולא יכול לתת לי את השרות, והוא העביר אותי לשרות לקוחות שאי אפשר ליצור איתם קשר והתהליך תקוע,
א. מציע שתמחק את שם הנציג. אין סיבה לעשות שיימינג.

ב. פה יש לך פרטי קשר של הנהלת מיטב דש. אין לי ספק שאם תכתוב להם על החוויה שלך, תקבל מענה מיידי.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
A בנק מאיים בהפסקת שרות עקב מגורים בחו"ל צרכנות פיננסית 47
A המלצה לבית השקעות ישראלי - שרות ונוחות צרכנות פיננסית 19
H קבלת תשלום רטרואקטיבי בעבור שרות החובה אוף טופיק 71
Lamur בתי השקעות - השוואת שרות שוק ההון 22
D מאגר של חברות נטולות שירות לקוחות, לטובת הימנעות לקוחות עתידיים אוף טופיק 19
ר יצירת קשר עם שירות לקוחות- אינטראקטיב חו"ל פוסטים מאיכות נמוכה 1
S נטישת לקוחות מאלטשולר - סיכון ? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 10
D הפסקת הפרשות לקרן פנסיה עקב טעות של נציגת שירות לקוחות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
F רואה חשבון עצמאי - קושי במציאת לקוחות אוף טופיק 15
א נטוורקינג והבאת לקוחות - שאלה מסטונדט התפתחות אישית 4
ה האם חברות הביטוח נמנעות מעבודה ישירות מול לקוחות עם סוכן? צרכנות פיננסית 12
TheOneTech לקוחות קופ"ח מכבי שצורפו לביטוח סיעודי ללא ידיעתם צרכנות פיננסית 6
E פרילנסר. מה עדיף: יותר לקוחות שמשלמים פחות או פחות לקוחות שמשלמים יותר? אוף טופיק 1
L שירות לקוחות קרנות השתלמות - שאלון צרכנות פיננסית 5
klayhamn עצמאי עם לקוחות באתר פרילנסינג? צרכנות פיננסית 2
D מישהו יודע מה קורה עם מיטב דש טרייד? שירות לקוחות לא זמין, פלטפורמה לא תקינה. צרכנות פיננסית 4
ש שירות לקוחות - חברות לקרנות השתלמות שוק ההון 4
א איך לגייס לקוחות ? התפתחות אישית 28
מ שירות לקוחות בבית ההשקעות שוק ההון 23
קורא הדוק מסחר עצמאי - השוואה של מערכות מסחר/שירות לקוחות בבתי השקעות השונים צרכנות פיננסית 4
F נסיון לשימור לקוחות? שוק ההון 2
M איזה ברוקרים זרים מקבלים לקוחות מישראל חוץ מ IB, TD ו Schwab? שוק ההון 10
G אקסלנס - בעיות בשירות לקוחות צרכנות פיננסית 17
hommie לקוחות הוט מובייל - "אקסטרה ללא הגבלה" אוף טופיק 6
הק995 שימור לקוחות בעזיבת קרן השתלמות צרכנות פיננסית 33
ס שרשור דמי ניהול שמשיגים דרך שימור לקוחות צרכנות פיננסית 13
D שירות לקוחות, אינטרנט אוף טופיק 3
wa11a מועדון לקוחות הייטק זון צרכנות פיננסית 3
Kipodi המחלקה לדרדור לקוחות בבנק: "קנו מהכסף שאין לכם צרכנות פיננסית 0
מ מנורה מבטחים שירות לקוחות צרכנות פיננסית 29
R לא מוצא את ZPRX במערכת ספארק של מיטב שוק ההון 4
S מיטב טוענים שכדי לסחור ב - IB דרכם צריך תיק של לפחות 25K דולר, האם מישהו מכיר את ההגבלה הזו והאם יש משהו לעשות בנידון? שוק ההון 4
S IBKR או מיטב טרייד? שוק ההון 8
מ קנייה של S&P500 דרך בנק הפועלים(חשבון הייטקזון) או מיטב/IBI? שוק ההון 10
S אקסלנס VS מיטב שוק ההון 1
שם משתמש בעייתי "מיטב כספית ניהול נזילות" מעלה את דמי הניהול שוק ההון 26
D דמי ניהול חודשיים וניוד מסחר עצמאי - מיטב דש לעומת בתי השקעות אחרים צרכנות פיננסית 1
ה מיטב גמל להשקעה מסלול פאסיבי - מדדי מניות, תשואה לא מוסברת פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 7
ש מיטב דש לא מאפשרים להעביר ני״ע אמריקאי ל-IB. מה עושים? שוק ההון 11
N מישהו מכיר מסלול במיטב הנקרא "מיטב גמל עוקב מדדים גמיש" פוסטים מאיכות נמוכה 3
O עליית דמי ניהול הזויה בקופות הגמל של מיטב IRA פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 11
R מיטב דש פאסיבי או מנייתי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
A מיטב דש בקרן מחקה S&P 500 פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
B מיטב דש שינו מדיניות? פוסטים מאיכות נמוכה 5
ה ביטוח בחשבונות IBKR\מיטב שוק ההון 23
י קרן פנסיה וקרן השתלמות s&p 500 הפניקס או מיטב? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
נ מיטב דש משנה את מדיניות ההשקעה של מסלול מניות פאסיבי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 22
ס מיטב דש משכו לי 18,480 ש"ח מהחשבון ללא אישור שלי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 32
מ מיטב דש- מינימום לפתיחת קרן השתלמות בניהול אישי- 300 אלף? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 12
D עמלת מסחר מיטב שוק ההון 7

נושאים דומים

Back
למעלה