• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מס' שאלות לגבי מסך הרכישה- קניית קרן אג"ח במערכת ספרק

Oziris

משתמש רגיל
דירוג
58
מקווה שהצלחתי להעלות את התמונה
היי
ראשית, אני מבין שמדובר בסכומים נמוכים יחסית, אבל עדיין לא כ"כ תופס את הפרופורציות:
1. [נמחק]
2. כיצד אני יודע שהשער המוצג - ישאר אם הרכישה תתארך (יש/אין מסחר, לא תהיינה מניות זמינות לרכישה ועוד ?) רשום כי שעת הסגירה היא 16:00. האם הבורסה עובדת בשישי? שבת ? בקיצור, מה השער שייקבע לרכישה?
3. הבנתי ש-KRN משמעותו רכישת קרן, אבל מדוע אין אופציות שהוזכרו בפורום לדוגמא LIMIT ?
4. מה משמעות התוקף מצד שמאל ? (בהקשר של הוראת KRN)

תודה כמובן
9

נערך לאחרונה ע"י מנהל:
[ לא ראיתי את התמונה בפוסט של החנוט ]

נערך לאחרונה ע"י מנהל:
חנוט ? תוכל לעזור לי עם השאלות ?
חיפשתי פה בפורום אבל הן די ספציפיות וטכניות

אתה.
latest

תוכל לעזור לי עם השאלות ?
לא:
  1. בקשת בפירוש המלצה שמנוגדת לכללי הפורום (האם כדאי לרכוש כעת?).
  2. אני חושב שלא משנה איך הגרף נראה, לא ניתן להסיק ממנו על כדאיות הרכישה.
  3. מעולם לא רכשתי ני"ע בספארק.
רק ניסיתי לעזור עם הטמעת התמונה.

ברור. צודק ותודה בכל אופן

ותודה על ההטמעה - איך עשית את זה (או האם יש הסבר ברחבי הפורום?)

@Oziris
מחקתי את הקישורים לתמונה כי הוא הכיל את מספר החשבון שלך. אם רלוונטי מציע לטובתך שתעלה מחדש בלי פרטים מזהים. פשוט לוחצים על אייקון התמונה ושמים את הלינק לתמונה.

כמו כן - אתה כבר לא חדש בפורום - תקרא את התקנון. אסור במפורש לבקש ייעוץ השקעות, זה כתוב בכל מקום שרק אפשרי.

טוב, לא קיבלת תשובות אז אני אנסה לעזור בכל זאת. אני לא מומחה לפקודות בבורסה אבל אני לא צריך להיות כי אני קונה רק קרנות מחקות ישראליות שעבורן הפקודה היחידה הזמינה היא KRN. הסיבה היא שקרן מחקה נסחרת רק בסוף יום מסחר אחרי שכבר נקבע השער החדש שלה (בניגוד לתעודות סל או, בעתיד, קרנות סל). אם תעביר פקודת KRN אחרי שהסתיים יום המסחר, הקנייה תתבצע רק בפעם הבאה שהשער שלה יתעדכן, כלומר אין לך דרך לדעת מה השער שבו תבוצע הרכישה (אבל אתה כן יודע שתקבל את מחיר השוק ברגע הקנייה). קרנות מחקות על מדדים ישראליים מתעדכנות בכל יום שהבורסה פועלת, ראשון עד חמישי, וקרנות על מדדים זרים מתעדכנות רק בימים שני עד חמישי. תוקף הפקודה אומר כמה זמן לכל היותר המערכת תחכה לבצע את הרכישה. אם העברת פקודה בחמישי בערב על קרן מחקה מדד מקומי, היא תוכל להתממש רק ביום ראשון אחה"צ, ואם התוקף שתיתן יהיה קצר מדי, הפעולה לא תבוצע.

@Oziris
מחקתי את הקישורים לתמונה כי הוא הכיל את מספר החשבון שלך. אם רלוונטי מציע לטובתך שתעלה מחדש בלי פרטים מזהים. פשוט לוחצים על אייקון התמונה ושמים את הלינק לתמונה.

כמו כן - אתה כבר לא חדש בפורום - תקרא את התקנון. אסור במפורש לבקש ייעוץ השקעות, זה כתוב בכל מקום שרק אפשרי.
צודק ורשמתי את זה לטונה. תודה

טוב, לא קיבלת תשובות אז אני אנסה לעזור בכל זאת. אני לא מומחה לפקודות בבורסה אבל אני לא צריך להיות כי אני קונה רק קרנות מחקות ישראליות שעבורן הפקודה היחידה הזמינה היא KRN. הסיבה היא שקרן מחקה נסחרת רק בסוף יום מסחר אחרי שכבר נקבע השער החדש שלה (בניגוד לתעודות סל או, בעתיד, קרנות סל). אם תעביר פקודת KRN אחרי שהסתיים יום המסחר, הקנייה תתבצע רק בפעם הבאה שהשער שלה יתעדכן, כלומר אין לך דרך לדעת מה השער שבו תבוצע הרכישה (אבל אתה כן יודע שתקבל את מחיר השוק ברגע הקנייה). קרנות מחקות על מדדים ישראליים מתעדכנות בכל יום שהבורסה פועלת, ראשון עד חמישי, וקרנות על מדדים זרים מתעדכנות רק בימים שני עד חמישי. תוקף הפקודה אומר כמה זמן לכל היותר המערכת תחכה לבצע את הרכישה. אם העברת פקודה בחמישי בערב על קרן מחקה מדד מקומי, היא תוכל להתממש רק ביום ראשון אחה"צ, ואם התוקף שתיתן יהיה קצר מדי, הפעולה לא תבוצע.
ממש תודה - הבהיר את העניין!

תודה על העזרה. רשמתי באמת את התאריך ליום ראשון הקרוב ורכשתי בפעם הראשונה (:

אם תעביר פקודת KRN אחרי שהסתיים יום המסחר, הקנייה תתבצע רק בפעם הבאה שהשער שלה יתעדכן,
יום המסחר מסתיים בחמש וחצי (או ארבע וחצי) אבל פקודות krn אפשר להעביר רק עד שלוש (לפחות באורדרנט). כמו כן, במכירה הכסף זמין מיד לקניה כך שלא מפסידים יום.

תודה על העזרה. רשמתי באמת את התאריך ליום ראשון הקרוב ורכשתי בפעם הראשונה (:
אני שם תוקף לשבוע קדימה - אני לא מנסה לתזמן שום דבר, הפקודה בכל מקרה תעבור בהזדמנות הראשונה האפשרית, וחבל לי ש(אולי) בגלל טעות של כמה שעות היא לא תתבצע ואני לא אשים לב.

אני שם תוקף לשבוע קדימה - אני לא מנסה לתזמן שום דבר, הפקודה בכל מקרה תעבור בהזדמנות הראשונה האפשרית, וחבל לי ש(אולי) בגלל טעות של כמה שעות היא לא תתבצע ואני לא אשים לב.
האמת שזה באמת הגיוני, בהנחה שלא מנסים לתזמן.
לפני שענית התלבטתי אם לקנות או לא, (הגרף היה למעלה ואפילו שאלתי פה אם כדאי)
עם זאת, במחשבה שניה (הודות לך) לא היתה לי יכולת לדעת אם המחיר ימשיך לטפס או יפול, מה שהיה בטוח זה שרציתי כבר לרכוש וכך נעשה.
בכל מקרה, תודה על התשובה המפורטת קודם לכן.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
כ שאלות לגבי קיזוז מס בחשבון ממוסה מיסים 2
ה שאלות לגבי ישובים הזכאים להטבות מס מיסים 0
R מספר שאלות לגבי תיק ממוסה ותיק פטור מס. שוק ההון 10
yanosh34 מספר שאלות לגבי חישוב מס רווחי הון שוק ההון 2
the-hexx שאלות על אחזקת אג"חים ואירועי מס בחשבון דולרי במיטב דש שוק ההון 12
N מס' שאלות לקראת פתיחת חשבון מסחר בIB שוק ההון 59
Y שאלות בנושא קיזוז מגן מס ושאר ירקות מיסים 27
Z שאלות על מס עזבון אמריקאי מיסים 2
D מס יסף - מס שאלות מיסים 16
ע שאלות על - קרן השתלמות S&P 500 לעצמאיים + מס רווחי הון פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
1337justme מס' שאלות לגביי טופס 867 עם דיבידנים בחו"ל ובארץ + משיכת כספים מקופ"ג מיסים 33
I שאלות בנושא דו"ח מס שנתי לשכיר, וסיכום רווחים/הפסדים בetrade מיסים 3
S ניצול נקודות זיכוי מס (ועוד כמה שאלות) מיסים 5
4 חישובי מס ותשואה נטו אג"ח ממשלתי לא צמוד (ישיר ודרך קרנות) וכמה שאלות נוספות שוק ההון 1
G שאלות על דו"ח מס - 1301 צרכנות פיננסית 1
W שאלות בנוגע להפסדי הון ומגן מס שוק ההון 5
unrealx תיאום מס - שאלות אוף טופיק 1
unrealx רוצה למכור נייר וליצור מגן מס - שאלות על טפסים שוק ההון 0
N בן 22 עם הרבה שאלות על מס, תכנון תיק פאסיבי וכו' שוק ההון 17
O מספר שאלות לפני פתיחת חשבון ברוקר TD (ודחיית מס) שוק ההון 10
I מס שאלות בקשר לIB מיסים 31
B החזרי מס עבור תרומות- שאלות כלליות צרכנות פיננסית 3
O מספר שאלות על החזרי מס שוק ההון 1
K מס' שאלות בסיסיות שוק ההון 17
G שאלות מס לממש מתחילים.. מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 28
Henchman34 לאור הכרזה על קופות הגמל להשקעה, מספר שאלות על ניכוי מס במקור שוק ההון 7
פ שאלות על בקשת החזר מס רווחי הון ממספר שנים צרכנות פיננסית 21
עש לילה שאלות מגן מס שוק ההון 10
מ מס ירושה מיסים 3
L שווי דיבידנדים בחשבון ברוקר זר לצורך תשלום מס יסף מיסים 3
P מס יסף - בזמן מכירת דירה או אחרי דוח שנתי? נדל"ן 5
B ניכוי מס קרן כספית מיסים 5
פ עוד על זיכוי מס ששולם בחו"ל מיסים 5
ב דו"ח מס שנתי - קרן השתלמות ובטוח לאומי מיסים 0
י [מס רכישה] הצהרה בעת רכישת דירה שניה מיסים 4
וינסנט זיכוי/החזר מס בגין מיסוי במקור של דיבידנדים מארה"ב ע"י ברוקר זר מיסים 23
M מינוס ביתרות מזומן, מס לשלם, מס ששולם ומס עתידי שוק ההון 5
M מס ירושה על נכסים ישראלים לאזרח אמריקאי מיסים 13
N קיזוז מס רווחי הון כנגד מס הכנסה מעבודה מיסים 1
M החזר מס והפסדים ברי קיזוז ב 867 מיסים 4
ש התנהלות של עוסק פטור כלפי מס הכנסה מיסים 8
נ שאלה בנוגע להחזר מס רווח הון מיסים 3
E האם קרן אירית של בלקרוק משלמת מס רווחי הון מקוזז אינפלציה או מקוזז הפרשי שערי מט"ח? שוק ההון 3
R מס דירה שניה פוסטים מאיכות נמוכה 2
T מהי "שָנָה" בהגדרת תושב חוזר ותיק, טופס 113 של מס הכנסה מיסים 3
A ניכוי מס במקור לתושב חוץ לרכישת אדמה? מיסים 5
מ מס בגין השכרת דירה-בקשה לטופס מיסים 3
S חבות מס של ידועים בציבור כשלאשה אין הכנסה חייבת במס מיסים 2
ר דוח מס על רווחי הון מיסים 14
A טופס 867 - מס שנוכה במקור (סעיף 40) לעומת מס ששולם בחול מיסים 6

נושאים דומים

Back
למעלה