• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מישהו מכיר את חברת נטו תכנון פיננסי

פיונה

משתמש סולידי
דירוג
7
גיליתי התעניינות במידע לגבי תיקון 190 ומחברת נטו תכנון פיננסי הציעו לי להפגש עימם כדי לקבל את כל המידע. הפגישה היא ללא עלול וללא התחייבות. האם מישהו מכיר את החברה ויודע אם הם אמינים וכדאי להיעזר בשירות שלהם? אם הפגישה בחינם, מה הרווח שלהם?
תודה!

זה מאוד נפוץ שפגישות היכרות הן ללא עלות.
להערכתי הם לא יספרו לך משהו שלא תוכלי לקרוא באינטרנט.

עיקר הפגישה תהיה כנראה לשכנע אותך שזה מורכב ושאת צריכה את השירות שלהם בתשלום.
שאגב זה אולי נכון, רק אל תצפי לקבל ממנה הרבה ערך.

מכיר, היו אצל חמים שלי. באמת בחינם.
ברגע שתרצי שהם יעשו משהו, אז משלמים.

מכיר טוב. מנהלים לי תיק השקעות כולל תקנה 190 לא שאני מבין גדול. בכללי שירות מצוין ואכן ללא תשלום. בדקתי חקרתי ובאמת ללא תשלום מהצד שלי אלא הם מקבלים עמלות מבית ההשקעות שבו יש לי תיק . אני ממליץ.

מכיר טוב. מנהלים לי תיק השקעות כולל תקנה 190 לא שאני מבין גדול. בכללי שירות מצוין ואכן ללא תשלום. בדקתי חקרתי ובאמת ללא תשלום מהצד שלי אלא הם מקבלים עמלות מבית ההשקעות שבו יש לי תיק . אני ממליץ.
הם מקבלים הנחה רק מבתי השקעות ספציפיים?
נשמע לא אובייקטיבי ושהאינטרס לא משותף.
לא בטוח שזה כזה נורא, רק צריך להכיר

משתמש חדש עם הודעה ראשונה בפורום שממליצה על חברה ספציפית? בכלל לא חשוד.

בסופו של יום זה דבר שאפשר לבדוק אם גובים תשלום או לא כך שאין כאן הטעייה וכו'.
אני בעברי נעקצתי על ידי יועץ השקעות מאוד מפורסם שלבסוף גם נכלא לכן אני מאוד ער למה שקורה בשוק ההון ולמיטב ידעתי וכספי הם באמת באמת בסדר וכשצריך לפרגן מפרגנים וגם "משתמש חדש" יכול לפרגן זה בסדר גמור. לא צריך להיות סרקטיים איפה שלא צריך.

ערב נעים

כשצריך לפרגן מפרגנים וגם "משתמש חדש" יכול לפרגן זה בסדר גמור. לא צריך להיות סרקטיים איפה שלא צריך.
ברוך הבא לאינטרנט.
כל עוד לא הוכח אחרת, למשתמש חדש יש רמת אמינות של נסיך ניגרי שזקוק לעזרה דווקא מקרוב המשפחה האבוד שלו, שהוא במקרה אתה.

גם "משתמש חדש" יכול לפרגן זה בסדר גמור.
נכון.
אם כי הסטטיסטיקה היא שמשתמש חדש (שנרשם והגיב באותו יום..) בדרך כלל לא מפרגן סתם. לרוב החשד מתברר כמוצדק והמגיב מפרסם הבהרה.
אפשר לקבל את זה שאולי אתה ספציפית יוצא מן הכלל, אבל תבין מהיכן נובעת החשדנות.

נשמח לקבל קצת נתונים/מספרים עליהם? כמה עולה ניהול תיק דרכם ולמה לא לעבוד מול בית השקעות/חברת ביטוח ?

הם גובים עמלות מבתי ההשקעות ישירות ולא מהצד של הלקוח ועובדים עם כל בתי ההשקעות ללא יוצא מהכלל לפחות לפי בדיקה שלי.
לפני שסגרתי איתם ביקשתי טלפון של ממליץ והתעקשתי על אדם מוכר שלמילה שלו "יש משקל" וקיבלתי מספר טלפון של פרופסור מאוניברסיטה מסוימת ואכן שיתף אותי בתובנות שלו.
...בקשר לחשדנות - מקבל באהבה והבנה רבה. אל תאמינו לי - תבדקו בעצמכם. בסופו של דבר מדובר בכסף שלכם.
בקשר לשאלה אם לעבוד מול בית ההשקעות ישירות - אם יש לך 30-40 מליון נזיל לנהל משא ומתן מעמדה נוחה מול בית השקעות אז אולי כדאי אבל עדיין לא תקבל באמת שירות אישי ...אם אתה בין 1-10 מליון אז עדיף חברה כזאת שתלחם בשבילך על דמי ניהול ושירות טוב אבל זו דעתי.

ערב נעים

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
S מיטב טוענים שכדי לסחור ב - IB דרכם צריך תיק של לפחות 25K דולר, האם מישהו מכיר את ההגבלה הזו והאם יש משהו לעשות בנידון? שוק ההון 4
זרטוסטרא מישהו מכיר את חברת קליימקס צרכנות פיננסית 15
ש האם מישהו מכיר את השיטה והיא עובדת? שוק ההון 7
Z האם מישהו כאן מכיר את חברת "קרקעות ישראל"? שוק ההון 29
ס זכיתי במחיר למשתכן בקרית מוצקין. מישהו מכיר את האיזור? נדל"ן 69
Lamur מישהו מכיר את ספארקי? צרכנות פיננסית 0
נ פרויקט 'שובל ברמות' ירושלים מישהו מכיר? נדל"ן 0
N מישהו מכיר מסלול במיטב הנקרא "מיטב גמל עוקב מדדים גמיש" פוסטים מאיכות נמוכה 3
M קורס ברוקר למסחר בבורסה של אינטראקטיב ישראל- מישהו מכיר יכול להמליץ ? פוסטים מאיכות נמוכה 1
A האם מישהו מכיר מקור מידע שיראה לי בכמה עלו ממדי המניות של אירופה (stoxx600) , ארה"ב (S&P500) ומדד המניות העולמי? פוסטים מאיכות נמוכה 3
A מישהו מכיר רו״ח שיתאים לאזרח אמריקאי, תושב חוזר, עם הגשת מסים של סוחר תחת MTM election? מיסים 10
W האם מישהו מכיר שיטה יותר יעילה מ- cost average? פוסטים מאיכות נמוכה 19
מ tastyworks מישהו מכיר/משתמש? פוסטים מאיכות נמוכה 0
I מישהו מכיר סוכן של בית השקעות מומלץ? פוסטים מאיכות נמוכה 0
G שאלת מטח עם מישהו מכיר שוק ההון 5
E הציעו לי להצטרף לBNI האם שווה ? מישהו מכיר ויכול להמליץ? פוסטים מאיכות נמוכה 6
ה השקעה באינטו (iintoo) - מישהו מכיר/ממליץ? נדל"ן 1
M בעיות עם ניהול בהלמן - מישהו מכיר? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
א האם מישהו מכיר קבוצת וואטסאפ של משקיעים ? פוסטים מאיכות נמוכה 5
G מישהו מכיר קרן (מחקה או נאמנות) בשקלים על שוק ההון 1
G [שם החברה נמחק]- מישהו מכיר ? שוק ההון 79
C האם מישהו מכיר דרך לעשות אוטומציה לדוחות מס של ברוקר זר? שוק ההון 2
S מישהו מכיר מנגנון קיים שבודק השוואה של שני ETF? שוק ההון 1
ש מישהו מכיר שיטה להתקשר חינם למספר חינם בארהב מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 7
A We Check...מישהו מכיר/ניסה? נדל"ן 100
A מישהו מכיר קבוצה\פורום לעזרה בתיקוני בית שונים? התפתחות אישית 1
L תיאורויות מתנגדות ל'סולידית'? מישהו מכיר? שוק ההון 105
גרהם שאלה של כופר - מישהו מכיר פקדונות בנקאיים? שוק ההון 18
לא חשוב שמות מחפש שמפו אקולוגי ללא שום חומר מזיק לגוף האדם, מישהו מכיר? אוף טופיק 69
ב מישהו מכיר חברה טובה שמתעסקת בהשקעות נדל״ן ברוסיה? שוק ההון 9
c881 לכל מי שיש חוב מול הוצל"פ/ מכיר מישהו... מבצע מהיום - 40% הנחה אוף טופיק 5
S מישהו מכיר שמאי מקרקעין מומלץ? אוף טופיק 0
mudale222 מישהו מכיר נעליים waterproof במחיר סולידי? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 41
amidar מישהו מכיר או שמע על "סוויט-הום"? או על השקעות נדל"ן בברלין? שוק ההון 55
D מישהו יודע למה יש תקלה בכניסה בחשבון מסחר עצמאי בארץ? פוסטים מאיכות נמוכה 5
Z החלטת האו״ם האחרונה, מישהו מוכן להסביר ? פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 18
Y מישהו שנמצא בפסגות טרייד? שוק ההון 4
Z בשעתיים אחרונות לא מצליח לקבל קוד אימות חד פעמי לאיזור אישי במס הכנסה, מישהו עוד נתקל בבעיה כזו? מיסים 0
I מישהו יודע למה אין מסחר בנייר 1159235 שוק ההון 1
A מישהו מבין למה שערי הדולר והאירו עלו בצורה חדה שוק ההון 8
מ השקעה בביטוח חיים של מישהו אחר השקעות אלטרנטיביות 16
U מישהו התנסה עם Passiv? שוק ההון 0
T מישהו שמע או התנסה עם בוליגו? השקעות מולטי פמילי ועוד השקעות אלטרנטיביות 3
A מישהו יודע מהו אתר המסלקה הפנסיונית? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
V מישהו יודע למה אין נתונים על ZPRV/ZPRX באתרים השונים מהתאריך 30.6? פוסטים מאיכות נמוכה 2
A מישהו יודע כיצד ניתן להשיג מידע על כמה הרוויחו המדדים המובילים שוק ההון 1
א מישהו יכול להמליץ על ספר כדאיות השקעות בנדלן? פוסטים מאיכות נמוכה 0
N האם עוד מישהו מרגיש מתוסכל מהאופן בו מתנגדי שינוי שיטת המשטר מציגים את הסכנה במהפכה? פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 64
Cleo הצהרה במשטרת הגבולות על יציאה/כניסה מהארץ בנתב"ג באותו יום (עבור תיירים) - אולי מישהו יודע אוף טופיק 1
H האם מישהו כאן גר בישוב עם הטבות מס? צרכנות פיננסית 17

נושאים דומים

Back
למעלה