• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מטבעות קריפטוגרפיים (ביטקוין וכד׳) - הפן המעשי

adamshalev

מודרטור
דירוג
23,045
כבר מעכשיו כדי שכל מי שמצטרף יראה:
מי שמחזיק סכומים לא טריוויאלים בקריפטו וגם מסיבה כזו או אחרת לא מוכן להשקיע את הזמן בהכנת תשתית Cold Storage מבוססת ארנקי נייר:
1. קנו ארנק חומרה. אישית אני מחזיק Ledger ואני מאוד מרוצה ממנו, אבל גם Trezor נחשב אמין.
2. אני לא צוחק, קנו ארנק חומרה. זו השקעה כספית מינורית ביחס לפער האבטחתי שבין זה לבין להחזיק את הכסף בפלאפון/במחשב.
3. וודאו שאתם עוקבים אחרי ההנחיות באתר הרשמי של ארנק החומרה שקניתם, ופועלים לפי ה-Best practices שהם ממליצים עליהם.

הנחיות אלה נכתבו בדם. וכו׳.

[עברתי על השרשור ולא מצאתי תשובה לשאלה]
רכשתי טראקר של את'ר דרך IB. העניין שהמסחר שם הוא בין שני לשישי, 8 שעות ביום, ויוצא שלמעשה רוב הזמן אי אפשר לבצע פעולות למרות שהאת'ר תמיד בתנועה, והייתי צריך לצפות בו יורד כמה עשרות אחוזים ללא יכולת לצאת. האם יש טראקר שזמין לפעולות קנייה\מכירה לאורך כל שעות היום?

@omris לא.

אם רצית להיות סוחר יום, למה לא קנית אתריום ישירות?

• אהבתי
Reactions: HHH
רכשתי טראקר של את'ר דרך IB. העניין שהמסחר שם הוא בין שני לשישי, 8 שעות ביום, ויוצא שלמעשה רוב הזמן אי אפשר לבצע פעולות למרות שהאת'ר תמיד בתנועה, והייתי צריך לצפות בו יורד כמה עשרות אחוזים ללא יכולת לצאת. האם יש טראקר שזמין לפעולות קנייה\מכירה לאורך כל שעות היום?

דבר ראשון אם אתה רוצה לצאת מייד כשאתה רואה ירידות אני לא בטוח שכדאי שתמשיך לקנות קריפטו כי זה קורה כל הזמן ואתה תפסיד המון כספים.
דבר שני, תקנה באחת הבורסות אם אתה מתכוון לסחור יומי (קח בחשבון שזה מעלה את סכנת הפריצה באופן משמעותי אז אם אתה מתכוון לסחור רק פעם בכמה ימים, תעביר את הכסף לארנק שלך ומשם לבורסה כל פעם שתרצה לסחור).

בbinance העמלה היא גם 0.05% (אם אתה מחזיק קצת bnb בחשבון). אם לא 0.1%. לדעתי העמלות בכל מקרה זניחות כשמדברים על קריפטו. זה נכסים שעולים ויורדים עשרות אחוזים כל יום. אז כל עוד אתה לא מפעיל רובוט עם מאות\אלפי פעולות ביום זה לא אמור לשנות יותר מדי.

מה לגבי keepkey?
לא מכיר. יכול להסתכל עליו, לראות מה אומרים.
השמות שהזכרתי הם הגדולים בשוק, אבל יכול להיות שיש עוד טובים שאני סתם לא מכיר.

אשמח לשמוע באיזה ETF מדובר.
תודה.

אגב, יצאו 2 קרנות סל חדשות שרוכבות על גל ה"בלוקציין"
אבל בעצם הם סה"כ מחזיקות את ענקיות הטכנולוגיה והחומרה
BLOK & BLCN
לא ממליץ בכלל

למי שמחפש Screener נחמד וטוב (אפילו מ CMC)
ניתן למצוא אותו כאן
ניתן לחלק לקטגוריות, שווי שוק, כמות יחידות ויש להם מערכת דירוג שמבוססת על החשיפה ברשתות החברתיות ותוכן המוצר
לא הייתי מתעסק ב"תחזיות" למרות שזה די בנאלי

@adamshalev זה בשבילך
מדד ה 20 המטבעות הגדולים
ניתן לרכישה ע"י טוקנים ייעודיים (C20)
הם טוענים לאחזקה ישירה ואיזון באופן אוטונומי ומבוזר ושאין יותר כריה (מספר מוגבל)
לא הייתי מבסס כלום על המידע הנ"ל אבל הרעיון משעשע

@Waler
מה לגבי אחסון בארנק WEB לדוגמא הארנק של blockchain.info תוך שימוש ב 2FA וסיסמא חזקה מאוד ?

עוד שאלה למי שיודע, כידוע הביטקוין פוצל כבר מספר פעמים, ומי שהחזיק במטבע עד לרגע הפיצול מקבל כמות זהה של מטבעות במטבע החדש.
אני מעוניין להעביר 95% מהביטקוין שלי לארנקי נייר, אך השאלה היא האם בעתיד אוכל לקבל את אותם מטבעות הפיצול להם אני זכאי או שאני חייב לאסוף אותם לפני המעבר ?
לצורך העניין ראיתי שהביטקוין-קאש כבר מעודכן בארנק הblockchain.info שלי מבלי שעשיתי דבר, אך לגבי האחרים צריך לעקוב אחרי ההוראות באתר הרשמי של המטבע.
אני פשוט בן אדם שבמקרה קנה כמה מטבעות לפני כמה שנים וכעת שהשווי עלה כל כך, מפחד לעשות טעויות שיעלו לי ביוקר ומעדיף להמשיך לאחסן לטווח הרחוק.
אני מאמין שבעתיד הנושא הזה ילך ויתבהר ויהיה יותר פשוט וזמין לעשות את הדברים האלה.
אף על פי שהטווח הרחוק הוא מונח קצת טריקי כי אני מתכנן למכור את אחזקתי בחלקים בהתאם לשווי המטבע ועם הביטקוין אי אפשר לדעת כלום.

אגב, יצאו 2 קרנות סל חדשות שרוכבות על גל ה"בלוקציין"

באשר לקנות הללו קראתי את הפסקה הבאה:
  • The SEC didn’t formally approve the ETFs, but the current law means that the blockchain ETFs were automatically approved under the current law.
  • The agency now has 75 days to contest the move, issuing a disapproval or objection to an ETF filing. If no such disapproval or objection arrives from the SEC, the funds can be listed.
מה בעצם קורה אם קניתי קרן כזו ומחליטים לא לאשר אותה?

מה בעצם קורה אם קניתי קרן כזו ומחליטים לא לאשר אותה?
לא מומחה אבל נראה לי שפשוט ימכרו את הנכסים שבתוכה בשוק החופשי
חוץ מזה שלא ראיתי שם חברות שלא נמצאות בקרנות אחרות אז אני לא רואה התנגדות של ה SEC בגלל שיש להם "איזכור" לבלוקצ'יין
אבל זו רק ה"מציאות" שלי

איך אפשר לסמוך על bit2c אם לא מקבלים מהם שום הסכם מצידם, או אישור על העברות?

כבר מההתחלה נראה לא טוב כשהם רוצים חתימה על טופס תושבות מס ארה"ב שבו מספר החשבון שלהם לא תואם למספר החשבון שאליו אמורים להעביר.

יש דרך לוודא בבנק שלהם שחשבון הנאמנות ללקוחות הוא באמת כזה?

יש דרך לוודא בבנק שלהם שחשבון הנאמנות ללקוחות הוא באמת כזה?
נראה לי שעדיף פשוט לא להשאיר את הכסף שם יותר מכמה שעות
שם החשבון בבנק דיסקונט הוא "ביטוסי בע"מ" ואם הוא בנאמנות או לא זאת שאלה מצויינת, למרות שאני די בטוח שלגבי ההסכם אתה פיספסת את תנאי ההצטרפות
כל הכספים אשר מופקדים באתר מוחזקים בחשבון נאמנות נפרד על-שם מפעילת האתר. מפעילת האתר משמשת כנאמן על הכספים המופקדים בחשבונה, אין לה הרשאה לעשות כל שימוש בכספי המשתמשים בחשבון הנאמנות מבלי שניתנה לה הנחייה מפורשת וייעודית על-ידי המשתמש הרלוונטי. מובהר בזאת כי הכספים שמפקידים משתמשים באתר אינם מהווים חלק ממצבת נכסיה של מפעילת האתר.

מובהר בזאת כי לבנק בו מתנהל חשבון הנאמנות של מפעילת האתר אין כל אחריות לגבי הנעשה בחשבון הנאמנות מלבד ביצוע הנחיות מפעילת האתר (שמקורן בהנחיות המשתמשים).
אז בקריאה מקרוב, זה כתוב: "מפעילת האתר משמשת כנאמן על הכספים" אז היא אמונה על עצמה?
סמוך.....

ביטוסי פועלים כבר כמה שנים ולא שמעתי על תלונה אחת לגביהם (למעט עיכובים בהעברות כשיש עומס).
בלי קשר - כמעט אף אחת מהבורסות קריפטו לא מפוקחת באמת, לכן לא רצוי להחזיק שם כלום לא קריפטו ולא מזומן יותר משחייבים.
אני בעצמי העברתי קריפטו דרך בורסה שנפרצה ולקוחות איבדו בה כסף, למזלי לא בזמן שהכסף שלי עבר דרכה. זה פשוט סיכון להתחשב בו.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
stamEhad מטבעות קריפטוגרפיים, ביטקוין ומיסים - איפה מתחילים? השקעות אלטרנטיביות 4
adamshalev מטבעות קריפטוגרפיים (ביטקוין וכד׳) - הפן הטכנולוגי השקעות אלטרנטיביות 252
A מטבעות קריפטוגרפיים (ביטקוין וכד׳) - הפן הכלכלי-פוליטי-חוקי השקעות אלטרנטיביות 2994
Daniel Guri לגבי מטבעות קריפטוגרפיים או חלופיים השקעות אלטרנטיביות 1
P ערך ריאלי מלפני ההיפראינפלציה, ושינוי מטבעות? שוק ההון 3
S האם יש ETF-ים של מגוון רחב של מטבעות קריפטו - ולא רק ביטקוין? השקעות אלטרנטיביות 10
M האם יש קרן / תעודה על אינדקס מטבעות (דולר יורו וכו) מקבילה ל MSCI World Index פוסטים מאיכות נמוכה 8
א התייעצות לגבי איזון תיק מבחינת הרכב מטבעות שוק ההון 2
ה גישה למסחר באופציות וניל (vanilla options) על צמדי מטבעות (FX) שוק ההון 0
חושב בגדול האיש העשיר ביותר בבבל - 'מכל עשרה מטבעות שאכניס אוציא רק תשעה' התפתחות אישית 8
P מטבעות זהב השקעות אלטרנטיביות 2
גראהם העברת מטבעות מBINANCE ל-KRAKEN השקעות אלטרנטיביות 18
G C20 - אינדקס של מטבעות השקעות אלטרנטיביות 8
ה איך הדרך הקלה והמשתלמת ביותר לפדות מטבעות לחשבון בנק בארץ? פוסטים מאיכות נמוכה 2
stamEhad Binance Locked Staking - נעילת מטבעות וקבלת תשואה על כך - מה הסיכונים? השקעות אלטרנטיביות 42
M מחפש קרן מנוהלת של מטבעות דיגיטליים השקעות אלטרנטיביות 15
ד מטבעות אלטרנטיביים השקעות אלטרנטיביות 25
tomchoook קריפטו - ארנק דיגיטלי וקניית מטבעות פחות מוכרים השקעות אלטרנטיביות 4
Y הכנסות והוצאות בשני מטבעות צרכנות פיננסית 5
G איפה ניתן ללמוד/לקנות מטבעות קריפטו? השקעות אלטרנטיביות 2
Gari קרנות שעוקבות אחר כמה מטבעות קריפטו באותה קרן השקעות אלטרנטיביות 0
A השקעה בכריית מטבעות קריפטו השקעות אלטרנטיביות 65
ITS קרן מחקה על מטבעות קריפטו השקעות אלטרנטיביות 3
סשה מטבעות בוליון זהב השקעות אלטרנטיביות 2
T מטבעות וירטואליים והצהרת הון מיסים 12
O מטבעות זהב בוליון - פטור אפשרי ממס בעת מכירה מיסים 4
O איפה לקנות מטבעות זהב בוליון בחו"ל, כספות, סוגי מטבעות השקעות אלטרנטיביות 22
א מכתב ממס הכנסה על פתיחת תיק בעקבות מכירת מטבעות (קריפטו) מיסים 119
T כיצד לדווח על רווח ממכירת מטבעות קריפטו מיסים 135
ש ארנק ללא מטבעות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 47
Y האם אתה מפזרים את ההשקעה על מספר מטבעות משיקולי מס? שוק ההון 45
ITS קניית מטבעות זהב בספרד (בוליון, לא לאספנות) - מבקש עצות השקעות אלטרנטיביות 34
ברננקי רכישת מטבעות בוליון כסף (סילבר) השקעות אלטרנטיביות 60
Henchman34 רכישת מטבעות זהב בוליון בישראל השקעות אלטרנטיביות 1
Izik דיווח על מטבעות זהב/ כסף בשדה התעופה השקעות אלטרנטיביות 15
Y לאיזה מטבעות הקרן הזו חשופה? שוק ההון 15
J השוואת עמלות בקניית ביטקוין השקעות אלטרנטיביות 21
א קרנות ביטקוין לא מספקות את מלוא התשואה השקעות אלטרנטיביות 7
S עדיין לא הצלחתי להבין למה האדם הממוצע צריך ביטקוין אוף טופיק 119
ד קרן מחקה ביטקוין בשקלים השקעות אלטרנטיביות 5
ס אופציות על ETF ביטקוין השקעות אלטרנטיביות 5
ד קרן מחקה ביטקוין בשקלים פוסטים מאיכות נמוכה 1
O לקנות ביטקוין שווה לקניית etf על ביטקוין? פוסטים מאיכות נמוכה 2
C איך אפשר למכור ביטקוין היום? השקעות אלטרנטיביות 10
א ביטקוין etf - יש סיבה שלא ימשיכו לעלות? השקעות אלטרנטיביות 133
ב קרן סל איישרס ביטקוין השקעות אלטרנטיביות 2
ס קרנות הסל שעוקבות ביטקוין הן בשורה? השקעות אלטרנטיביות 1
The Thinker רשות ניירות הערך האמריקנית אישרה קרנות סל מחקות ביטקוין השקעות אלטרנטיביות 99
ttmoon קופת גמל IRA ביטקוין קנדי ETF פוסטים מאיכות נמוכה 2
ד כיצד קרן סל של ביטקוין משמשת כ"זהב דיגיטלי" ? השקעות אלטרנטיביות 8

נושאים דומים

Back
למעלה