• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מטבעות קריפטוגרפיים (ביטקוין וכד׳) - הפן הכלכלי-פוליטי-חוקי

ניגריה מדינה גדולה. הבאת ציטוט אחד של מישהו מבסוט.
ניגריה במקום השלישי בווליום המסחר בביטקוין מיד אחרי ארה"ב ורוסיה.

וזה עוד כשממשלת ניגריה מנהלת מלחמת חורמה בביטקוין עם חסימה של בורסות, ניסיון לעצור מסחר p2p, ומתן תמריצים למי שמשתמש במערכת הבנקאית.

ניגריה במקום השלישי בווליום המסחר בביטקוין מיד אחרי ארה"ב ורוסיה.

וזה עוד כשממשלת ניגריה מנהלת מלחמת חורמה בביטקוין עם חסימה של בורסות, ניסיון לעצור מסחר p2p, ומתן תמריצים למי שמשתמש במערכת הבנקאית.

כי יותר כיף לעשות את העוקץ הניגרי עם ביטקוין :lol:

בית המשפט המחוזי בתל אביב גזר את דינו של נאשם שהורשע בעבירות הלבנת הון בגין גניבת מטבעות וירטואליים

היבט מעניין של גניבת מטבעות וירטואליים -

ביחס לעבירות הלבנת ההון הורשע גיגי בביצוע עבירות לפי סעיפים 3(א)(1) ו(ב)(1) לחוק איסור הלבנת הון, התש"ס-2000. מעובדות כתב האישום המתוקן עולה כי הנאשם העביר את המטבעות הווירטואליים שנגנבו לארנקים וירטואליים שונים, במטרה להסתיר או להסוות את המקור של המטבעות הווירטואליים, את מיקומם או את גילוי זהותו כמי שהחזיק ברכוש האסור. זאת ועוד, בארבע הזדמנויות שונות מסר הנאשם מידע כוזב לבנק שבו נוהל חשבונו, על מנת לחמוק מדיווח לפי סעיף 7 לחוק איסור הלבנת הון, או כדי לגרום לדיווח בלתי נכון בנוגע להעברות לחשבונו בשווי של 8,433,059 ש"ח.

וואלה, לא ידעתי, יש לך מקור לזה?
מי יודע? אם שלחתי מכתב שכתוב עליו שאני הנסיך הניגרי זה אומר שאני מניגריה? איך אתה יודע מאיפה אני באמת?

ישראל היא מעצמה של אופציות בינאיות ו-Forex, הישראלים חזקים מאוד ב- ICO's, "מנעולנות", מוכרי ציורי שמן, עגלות, שיפוצי בתים בארה"ב במחירים מופקעים ומה לא? כל מה שאני אומר זה שתסתכל במראה לפני שאתה מזלזל באחרים.

אין לי משהו נגד ישראל, אני פשוט נגד הזלזול באנשים בגלל המדינות שהם באים מהם, ניגריה? עוקץ! קוסטה ריקה? חושבים רק על הארוחה הבאה שלהם!

אלו תגובות מזעזעות בעיניי.

תחשוב שאתה נכנס לדיון על ביטקוין בפורום אמריקאי ורואה הודעה כזאת: "לישראלים יותר חשוב להבין איך מגיעים למקלט תוך חצי דקה כדי לא לקבל טיל על הראש, אין להם זמן להתעסק בפיננסים"

זה נראה לך אינטיליגנטי באיזושהי צורה?

נערך לאחרונה ב:
וואלה, לא ידעתי, יש לך מקור לזה?
לא ידעת כי אף אחד לא מתקשר אליך כי אתה ישראלי... נסה לגור במדינות מחוץ לישראל ותתחיל לקבל טלפונים מחברות "מסחר" שמנסות למכור לך ביטקוין, נאסד"ק וכ'ו כשבצד השני של הטלפון יושב "ג'ונאס" מ"סרביה" מחברה X(שאת השם שלה שינו בשנה האחרונה בערך 12 פעם).
מה שנקרא הגמל לא רואה את הדבשת של עצמו... אנחנו הקפיטל של העוקץ הפיננסי העולמי.
ושלא נתחיל בכלל לדבר על עשרות חברות הפירמידה והפונזי שפועלות בארץ באין מפריע חלקם עשרות שנים.

הוא גר מחוץ לישראל
אם כך אז כל מה שנותר לו לעשות הוא ללחוץ על השארת פרטים לפתיחת חשבון מסחר באלפי הפרסומות ברחבי האינטרנט עם מספר טלפון של חו"ל ולחכות לשיחת טלפון מנציג החברה "ג'ונאס"(תומר אלג'רבי) מ"סרביה"(בניין משרדים כלשהו בתל אביב) שמציע לו להצטרף לפלטפורמת המסחר שבה הוא עובד, איך קוראים לה? "שקר כלשהוא שגם ככה לא ישנה לאף אחד כי נחליף את השם של החברה עוד שבועיים".

ההתעלמות מהעיקר שוברת שיאים.

זה נראה לך אינטיליגנטי באיזושהי צורה?
כן, זה נקרא העוקץ הניגרי כי מה לעשות, הוא היה במקור פופולרי לשימוש בניגריה

מספיק עם הפוליטקלי קורקט, לא צריך לקפוץ על כל מילה, או להעליב את האינטליגנציה של הכותב, תשתה מים, זה יעבור.

לא ידעת כי אף אחד לא מתקשר אליך כי אתה ישראלי.
תגיד, מה נסגר איתכם, כולו הוספתי תגובה מבדחת, בהומור, כי הרמתם להנחתה עם הניגריה....

אני לא מתגורר בארץ ולא מבין מה זה קשור מיקום גאוגרפי שלי.

אני לא מתגורר בארץ ולא מבין מה זה קשור מיקום גאוגרפי שלי.

זה קשור כי אם אותך יעקצו ותפנה לרגולטר שלנו יהיה לו מה לעשות עם החברה שעקצה אותך(שאומנם לא רשוה בארץ אבל יש לה משרדים בארץ וההנהלה נמצאת בארץ), מאותה סיבה החברות שעושות את זה בארץ גם שואלות אם אתה בעל אזרחות אמריקאית/פוליטיקאי אמריקאי כי לא בא להם לעצבן את ה"דוד סאם"... הם בעיקר מתרכזים בדרום אפריקה וUK, ספרד, יוון, טורקיה וכ'ו איפה שלרגולטור אין שיניים ולך תמצא את "ג'ונאס" מ"בלגרד" שהתקשר אליך מאיזה חברה אנונימית שכבר שינתה שם ואתר והיא עכשיו רשומה בכלל באוקראינה ומעבירה את הכספים שלה לחשבונות באיי קיימן....
אנחנו באמת הפכנו למכה של העוקצים בשנים האחרונות, לא מאשים אותם גם, הם מרוויחים ממש ממש טוב מידיעה אישית, אפילו יותר מהייטק.

זה קשור כי אם אותך יעקצו ותפנה לרגולטר שלנו יהיה לו מה לעשות עם החברה שעקצה אותך(שאומנם לא רשוה בארץ אבל יש לה משרדים בארץ וההנהלה נמצאת בארץ), מאותה סיבה החברות שעושות את זה בארץ גם שואלות אם אתה בעל אזרחות אמריקאית/פוליטיקאי אמריקאי כי לא בא להם לעצבן את ה"דוד סאם"... הם בעיקר מתרכזים בדרום אפריקה וUK, ספרד, יוון, טורקיה וכ'ו איפה שלרגולטור אין שיניים ולך תמצא את "ג'ונאס" מ"בלגרד" שהתקשר אליך מאיזה חברה אנונימית שכבר שינתה שם ואתר והיא עכשיו רשומה בכלל באוקראינה ומעבירה את הכספים שלה לחשבונות באיי קיימן....
אנחנו באמת הפכנו למכה של העוקצים בשנים האחרונות, לא מאשים אותם גם, הם מרוויחים ממש ממש טוב מידיעה אישית, אפילו יותר מהייטק.
אני מעריך שאתה טוען שגם את זה הביטקוין יפתור?

מציע שתפסיק להעריך כי אתה ממש גרוע בזה. כמו שאתה רואה הפסקתי ממזמן להגיב לך, אשמח אם תעשה אותו הדבר, אין לי עניין לדון עם טרולים.

תגיד, מה נסגר איתכם, כולו הוספתי תגובה מבדחת, בהומור, כי הרמתם להנחתה עם הניגריה....
מספיק עם הפוליטקלי קורקט, לא צריך לקפוץ על כל מילה, או להעליב את האינטליגנציה של הכותב, תשתה מים, זה יעבור.
תצחק באהבה! לא הבנתי שאתה צוחק.
אני אצחק על כל נושא אבל כשאני מפרש אמירה כהתנשאות או פטרוניות זה בלתי נסבל מבחינתי, סליחה שלא הבנתי אותך.

יש פה אנשים שגוררים את הדיון למחוזות האגו, ואז כשאתה בא וכותב משהו בצחוק זה כבר ישר עלול להתפרש לא טוב.

להלן:

• אהבתי
Reactions: Roi
מציע שתפסיק להעריך כי אתה ממש גרוע בזה. כמו שאתה רואה הפסקתי ממזמן להגיב לך, אשמח אם תעשה אותו הדבר, אין לי עניין לדון עם טרולים.
יותר נכון שלא הגבת לאף אחד מהטיעונים שלי, אלא הבאת אנקדוטות לא קשורות, והחלטת כעת לעלוב בי אישית.
המון בהצלחה!

נערך לאחרונה ב:
ראש ה-CABEI (Central American Bank for Economic Integration) הודיע שהארגון יתמוך בהטמעה של ביטקוין באל סלבדור.

הוא נשמע מאוד חיובי בנוגע להחלטה של אל סלבדור.

CABEI's executive president, Dante Mossi, said the move would offer Salvadorans many opportunities,
including lowering the cost for relatives abroad to send remittances.
"We're very optimistic," he told a virtual news conference, speaking from Honduras.​

הבנק מורכב ממספר מדינות מייסדות:
גואטמלה, הונדורס, אל סלבדור, ניקרגואה וקוסטה ריקה.
עוד מדינות ממרכז אמריקה (לא מייסדות): פנמה והרפבוליקה הדומיניקנית.
ועוד מדינות שלא ממרכז אמריקה: מקסיקו, קובה, טיוואן, ארגנטינה, קולומביה, ספרד וקוריאה.

נערך לאחרונה ב:
ניגריה מדינה גדולה. הבאת ציטוט אחד של מישהו מבסוט.

ואני לא אמרתי שהוא לא שימושי, למי שמוכן לקחת את הסיכון שעד שההעברה תתבצע הערך של העברה תהיה שונה במטבע אחר, שיבושם לו.
מרבית הכלכלה שלהם מבוססת על העברת כספים מחו"ל. הם צרכים להמיר מטבע, לשלם מעל 10% עמלות, ואז להגיע למטבע של מדינה עם סיכון להיפראינפלציה - ביטקוין פותר את זה. כבר אמרתי, חלה ירידה דרסטית בשנה האחרונה של העברת כספים לניגריה בערוצים המקובלים ועליה מטאורית שם בשימוש בביטקוין, היא נמצאת מיקום שלישי בעולם בשימוש בביטקוין אחרי רוסיה וארה"ב עם 400 מילארד דולר, זה עצום, אבל אתה תמשיך להגיד שזה חסר משמעות ויש לניגרים דברים יותר חשובים.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
stamEhad מטבעות קריפטוגרפיים, ביטקוין ומיסים - איפה מתחילים? השקעות אלטרנטיביות 4
adamshalev מטבעות קריפטוגרפיים (ביטקוין וכד׳) - הפן המעשי השקעות אלטרנטיביות 2285
adamshalev מטבעות קריפטוגרפיים (ביטקוין וכד׳) - הפן הטכנולוגי השקעות אלטרנטיביות 252
Daniel Guri לגבי מטבעות קריפטוגרפיים או חלופיים השקעות אלטרנטיביות 1
P ערך ריאלי מלפני ההיפראינפלציה, ושינוי מטבעות? שוק ההון 3
S האם יש ETF-ים של מגוון רחב של מטבעות קריפטו - ולא רק ביטקוין? השקעות אלטרנטיביות 10
M האם יש קרן / תעודה על אינדקס מטבעות (דולר יורו וכו) מקבילה ל MSCI World Index פוסטים מאיכות נמוכה 8
א התייעצות לגבי איזון תיק מבחינת הרכב מטבעות שוק ההון 2
ה גישה למסחר באופציות וניל (vanilla options) על צמדי מטבעות (FX) שוק ההון 0
חושב בגדול האיש העשיר ביותר בבבל - 'מכל עשרה מטבעות שאכניס אוציא רק תשעה' התפתחות אישית 8
P מטבעות זהב השקעות אלטרנטיביות 2
גראהם העברת מטבעות מBINANCE ל-KRAKEN השקעות אלטרנטיביות 18
G C20 - אינדקס של מטבעות השקעות אלטרנטיביות 8
ה איך הדרך הקלה והמשתלמת ביותר לפדות מטבעות לחשבון בנק בארץ? פוסטים מאיכות נמוכה 2
stamEhad Binance Locked Staking - נעילת מטבעות וקבלת תשואה על כך - מה הסיכונים? השקעות אלטרנטיביות 42
M מחפש קרן מנוהלת של מטבעות דיגיטליים השקעות אלטרנטיביות 15
ד מטבעות אלטרנטיביים השקעות אלטרנטיביות 25
tomchoook קריפטו - ארנק דיגיטלי וקניית מטבעות פחות מוכרים השקעות אלטרנטיביות 4
Y הכנסות והוצאות בשני מטבעות צרכנות פיננסית 5
G איפה ניתן ללמוד/לקנות מטבעות קריפטו? השקעות אלטרנטיביות 2
Gari קרנות שעוקבות אחר כמה מטבעות קריפטו באותה קרן השקעות אלטרנטיביות 0
A השקעה בכריית מטבעות קריפטו השקעות אלטרנטיביות 65
ITS קרן מחקה על מטבעות קריפטו השקעות אלטרנטיביות 3
סשה מטבעות בוליון זהב השקעות אלטרנטיביות 2
T מטבעות וירטואליים והצהרת הון מיסים 12
O מטבעות זהב בוליון - פטור אפשרי ממס בעת מכירה מיסים 4
O איפה לקנות מטבעות זהב בוליון בחו"ל, כספות, סוגי מטבעות השקעות אלטרנטיביות 22
א מכתב ממס הכנסה על פתיחת תיק בעקבות מכירת מטבעות (קריפטו) מיסים 119
T כיצד לדווח על רווח ממכירת מטבעות קריפטו מיסים 135
ש ארנק ללא מטבעות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 47
Y האם אתה מפזרים את ההשקעה על מספר מטבעות משיקולי מס? שוק ההון 45
ITS קניית מטבעות זהב בספרד (בוליון, לא לאספנות) - מבקש עצות השקעות אלטרנטיביות 34
ברננקי רכישת מטבעות בוליון כסף (סילבר) השקעות אלטרנטיביות 60
Henchman34 רכישת מטבעות זהב בוליון בישראל השקעות אלטרנטיביות 1
Izik דיווח על מטבעות זהב/ כסף בשדה התעופה השקעות אלטרנטיביות 15
Y לאיזה מטבעות הקרן הזו חשופה? שוק ההון 15
J השוואת עמלות בקניית ביטקוין השקעות אלטרנטיביות 21
א קרנות ביטקוין לא מספקות את מלוא התשואה השקעות אלטרנטיביות 7
S עדיין לא הצלחתי להבין למה האדם הממוצע צריך ביטקוין השקעות אלטרנטיביות 162
ד קרן מחקה ביטקוין בשקלים השקעות אלטרנטיביות 5
ס אופציות על ETF ביטקוין השקעות אלטרנטיביות 5
ד קרן מחקה ביטקוין בשקלים פוסטים מאיכות נמוכה 1
O לקנות ביטקוין שווה לקניית etf על ביטקוין? פוסטים מאיכות נמוכה 2
C איך אפשר למכור ביטקוין היום? השקעות אלטרנטיביות 10
א ביטקוין etf - יש סיבה שלא ימשיכו לעלות? השקעות אלטרנטיביות 133
ב קרן סל איישרס ביטקוין השקעות אלטרנטיביות 2
ס קרנות הסל שעוקבות ביטקוין הן בשורה? השקעות אלטרנטיביות 1
The Thinker רשות ניירות הערך האמריקנית אישרה קרנות סל מחקות ביטקוין השקעות אלטרנטיביות 99
ttmoon קופת גמל IRA ביטקוין קנדי ETF פוסטים מאיכות נמוכה 2
ד כיצד קרן סל של ביטקוין משמשת כ"זהב דיגיטלי" ? השקעות אלטרנטיביות 8

נושאים דומים

Back
למעלה