• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

לפי מה אתם מצביעים בבחירות?

• פותח הנושא Shaz
  • פורסם בתאריך

לפי מה אתם בוחרים בחירות לכנסת?

• נושאים כלכלים

הצבעות: 12 34.3%
  • נושאים מדיניים

הצבעות: 13 37.1%
  • נושאים חברתיים פנימיים

הצבעות: 10 28.6%

• סך הכל מצביעים
    35
מצב
הנושא נעול.
עכשיו, בהנחה שהדיון חוזר לפסים סבירים - אציין שתוצאות ההצבעה בינתיים מפתיעות אותי לטובה.

ציפיתי שבפורום הזה רוב האנשים יבחרו ״כלכלי״, והנה ״מדיני״ ו״חברתי״ מובילים!

ונתניהו לא צריך השרדות אישית, לו היה חפץ בהישרדות אישית היה פורש לפני עשור וחיי כמולטי מליונר, נואם ומוכר הרצאות עבור מאות אלפי דולרים ונח.
זה העם שברובו המוחלט רוצה ומצביע לנתניהו שוב ושוב ושוב, העם לא משחרר את נתניהו, ואת העם אי אפשר להחליף.
(כן, מי שמצביע לבית היהודי משל אומר : אני רוצה נתניהו בטעם בנט ושקד, מי שהצביע בעבר לליברמן בעצם אמר אני רוצה נתניהו בטעם ליברמן)
ונתניהו הסגפן שבוחר את התפקיד הקשה בעולם, בזמן שמתנהלות מולו מלחמות בתקשורת, תוקפים את משפחתו משפילים את אישתו כבר 20 שנה - והוא בגלל אידיולוגיה ממשיך.

אם הוא היה פורש לפני עשור הוא בוודאי לא היה צריך השרדות אישית, כי הוא מראש לא היה מגיע לעמדה שאפשרה לו לפעול כפי שפעל בנושאים שהומלץ להגיש בגינם כתבי אישום נגדו.
אני ממש לא שייך למחנה "רקלאביבי" אבל אי אפשר להתעלם מהמטען הרב העודף שהוא סוחב איתו, בין אם בהרכב רשימת הליכוד (זוהר, הנגבי, ביטן, רגב, כץ, כחלון ושות') ובין אם בהרכב משפחת נתניהו (אשתו ובנו הם אנשים פשוט בלתי נסבלים, ואין לי ספק שהם מעורבים במקומות שהם לא אמורים להיות בהם).
אני גם מסכים שאני לא רואה אדם שיתפקד כראש ממשלה טוב יותר מנתניהו מבין ראשי המפלגות האחרים (אולי איילת שקד אבל זה לא עומד על הפרק, ויאיר לפיד מדורג במקום מינוס אינסוף ברשימה הזאת), לכן הייתי שמח אם נתניהו היה ממשיך לכהן כראש ממשלה אבל כל חדלי האישים שמקיפים אותו היו מתאדים ומוחלפים באנשים קצת יותר ראויים.

הייתי שמח אם נתניהו היה ממשיך לכהן כראש ממשלה אבל כל חדלי האישים שמקיפים אותו היו מתאדים ומוחלפים באנשים קצת יותר ראויים.

בלתי אפשרי. חדלי האישים הם לא באג, הם פיצ׳ר... כאשר השרידות האישית של אדם בתפקיד היא מרכז עולמו, הוא לא מקדם אנשים שעלולים להיתפס יום אחד כפוטנציאל להחליף אותו.

עכשיו, בהנחה שהדיון חוזר לפסים סבירים - אציין שתוצאות ההצבעה בינתיים מפתיעות אותי לטובה.
ציפיתי שבפורום הזה רוב האנשים יבחרו ״כלכלי״, והנה ״מדיני״ ו״חברתי״ מובילים!
בהחלטה מושכלת, ההשפעה של הבחירה במפלגה על המדיניות הכלכלית נמוכה יותר.
אף אחד לא חושב שעמיר פרץ \ פייגלין יוציא לפועל את תכניתו הכלכלית. אנחנו נהיה איפהשהו באמצע, והשינויים לכאן או לכאן הם פחות צפויים כתוצאה מהבחירות (אם הבחירה היא בין כחלון לניסנקורן כשר אוצר, אני לא רואה איך ההצבעה שלי משפיעה כאן).
מצד שני, השפעה חברתית ומדינית היא יותר ישירה. יש הבדל חברתי ומדיני ברור בין ממשלת ימין-חרדים \ אחדות-חרדים (עם גנץ בלי לפיד) \ אחדות-דת"ל (כמו ברית בנט-לפיד).

אני מצביע למי שהכי נגד חרדים.
חברתי, כלכלי, חרדי.. הכל שטויות - גם ככה כולם פועלים פה מאינרציה.
אבל אופי המדינה הדתי - זאת בעייה אמיתית מבחינתי.
כחילוני נרדף זה מה שבוער בי כרגע.
ביבי מוכן לעשות ויתורים נרחבים על חשבוני מהבחינה הזו, ולכן אני מצביע לכחול לבן.

ראשית, זה בדיוק מה שהייתי מגדיר ״חברתי״. ושנית - כחול לבן? לא ברור, מאוד לא אחידים מהבחינה הזאת. עושה רושם שגנץ ואנשיו היו שמחים לוותר הרבה לחרדים, לפיד פחות. זו אחת הסיבות המרכזיות שאני מצביע למחנה הדמוקרטי.

אתה יודע שקוראים לזה "נושא חברתי פנימי"...

בלתי אפשרי. חדלי האישים הם לא באג, הם פיצ׳ר... כאשר השרידות האישית של אדם בתפקיד היא מרכז עולמו, הוא לא מקדם אנשים שעלולים להיתפס יום אחד כפוטנציאל להחליף אותו.

בניגוד לשאר מפלגות השמאל הלא מאד דמוקרטיות, 80% מרשימת הליכוד מורכבת עיי התפקדות של קרוב ל150 אלף אנשים, גם אתה יכול להתפקד ולהרכיב את הרשימה, לכן כל הטענה שלך נופלת.
הם לא פיצ'ר, והם לא באג, הם תוצר לזה שהאזרח הממוצע חושב שחובתו הדמוקרטית היא להצביע לכנסת פעם ב4 שנים, כשהאמת היא שהתפקדות חשובה פי כמה וכמה, ועם כל מצביע ליכוד היה פקוד - כל שמות האנשים האלו כנראה לא היו שם, לפחות חלקם.

ולכן אני מצביע לכחול לבן.
אתה יודע, הכחול לבניקים כעסו על לפיד כי הוא תקף את החרדים

נחש למה?
כי הם הולכים לתת להם פי 10 ממה שנתניהו נותן להם כדי שיתנו להם להרכיב ממשלה.
הרי כל המנוע של כחול לבן הוא מרדף שררה ואגו של קובץ קטן של אנשים שלא קשורים אחד לשני - ויעשו הכל כדי לשבת בראשות הממשלה
ואם צריך לתת לחרדים ערימות של כסף - יעשו גם את זה - בזמן שיניחו תפילין

הרי כל המנוע של כחול לבן הוא מרדף שררה ואגו של קובץ קטן של אנשים שלא קשורים אחד לשני - ויעשו הכל כדי לשבת בראשות הממשלה
כל הפוסל במומו פוסל.

להבדיל מהליכוד של 2019 בראשות ביבי שהוא מלא אידיאולוגיה וערכים.

להבדיל מהליכוד של 2019 בראשות ביבי שהוא מלא אידיאולוגיה וערכים.

ועדיין התעלמת מהנקודה המרכזית שלי שבכירי כחול לבן זעמו על לפיד שתקף את החרדים - כי הם צריכים אותם עלמנת להקים ממשלה - והחרדים הולכים להוציא מהם הרבה הרבה יותר משהם איי פעם קיבלו מנתניהו.
ואתה הולך להצביע להם.

יש לך אופציה נוספת והיא ליברמן, אבל כמובן אז שוב המציאות הולכת להכות ואתה מוזמן להיזכר בממשלה של לפיד - ליברמן - נתניהו בנט לפני 8 שנים, וליברמן (עם לפיד בממשלה) לא ניסה לקדם אלפית מהקשקושים שהוא פתאום מנסה לקדם כי הוא גילה פתאום שלקשקש נגד החרדים יביא לו עוד כמה מנדטים - הכל דיבורים.

בקיצור אם אתה רוצה מישהו נגד חרדים יהיה לך מאד קשה, הם קרובים ל 20% מהאוכלוסיה היהודית, בזמן שיש רב יהודי עם זיקה לדת , והרב הזה עושה פי 2-3 יותר ילדים מהמיעוט שנגד החרדים.
לכן הייתי אומר שהקרב שלך אבוד

כל הפוסל במומו פוסל.

חייב להגיד שזו אמירה די טפשית באופן כללי. מה, אי אפשר לפסול כלום? אם אני אומר שאנס הוא אנס, אז גם אני אנס? (בלי קשר למקרה הספציפי עליו הגבת)

@הדב יכולת חיזוי העתיד שלך מרשימה.
אשמח לקבל גם את המספרים הזוכים בהגרלת הלוטו.

לכן הייתי אומר שהקרב שלך אבוד
ולכן דאגתי מבעוד מועד לאזרחות זרה לילדי.

בהצלחה לכולנו!

חייב להגיד שזו אמירה די טפשית באופן כללי. מה, אי אפשר לפסול כלום? אם אני אומר שאנס הוא אנס, אז גם אני אנס? (בלי קשר למקרה הספציפי עליו הגבת)
הפשט הוא מטופש, אבל זה פתגם. אני חושב שכל עוד כולנו מבינים מה המשמעות שמיוחסת אליו, המשמעות המילולית שלו לא חשובה.

מצב
הנושא נעול.
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
S לפי איך אתם מתכננים את הפנסיה שלכם? צרכנות פיננסית 10
yanosh34 עודף לא ברור של זיכוי לפי סעיף 45א מיסים 15
sharon תזרים משוק ההון כאלטרנטיבה למשיכה הונית (לפי חוק המשיכה הבטוח) שוק ההון 46
B תשואות של מסלול פנסיה לפי חודש (מחקה מדד s&p 500) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
A איתור מטען במכס לפי ח.פ או שם חברה מיסים 0
P מלחמה - דמוגרפיית הרוגים לא הגיונית, לפי חמאס פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 7
I מכירה לפי שכבות - מספר שאלות שוק ההון 4
N חיפוש מדד לפי מניות שוק ההון 6
D דירוג בנקים לפי סיכון צרכנות פיננסית 2
ב נתונים סטטיסטיים לגבי הוצאות משק בית לפי עשירון, מס׳ נפשות, מיקום... פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 14
ס מיסוי RSU לפי 102 אחרי הגירה לאנגליה מיסים 2
B אפשרי לדווח מס ממכירות של מניות לפי LIFO ? מיסים 4
יבגני וולף אינדקס עולמי של מניות שמחלקות דיבידנד לפי DGI שוק ההון 13
B איך קונים דירה ב-200 ש"ח לחודש (לפי טמקא)? פוסטים מאיכות נמוכה 20
S שאלה: מגמות מחירי דירות לפי מודעות נדל"ן 6
ביולוג ירושלמי שאלת SPARK בסיסית מאוד - פקודת LMT ומחירי נייר ערך לפי טבלת היצע/ביקוש. שוק ההון 27
S "דוח שאילתת מס הכוללת שערי מניות לכל מניה לפי שכבות" בדולרים פוסטים מאיכות נמוכה 1
O המעסיק עדיין לא מפריש לי פנסיה כי כבר חצי שנה אין לי קרן פנסיה פעילה האם לפי תיקון 190 אוכל להפקיד בעצמי או שצריך לחכות? פוסטים מאיכות נמוכה 1
Y ציפיות האינפלציה של הציבור לפי אג"חים ממשלתיים שוק ההון 16
עניי עירך קודמים שלום.שאלה לגבי עמלות באקסלנס.לא מזמן עברתי לשם לפי קישור של הסולידית. שוק ההון 5
י ביטוח רכב לפי קילומטרים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 1
Regevkr בעיות עם ניכוי מס במקור לפי האמנה עם ארה"ב - לא מוצאים אותי במרשם מיסים 1
Y האם ניתן לאתר בעלות על נכסי נדלן לפי פרטים מזהים? נדל"ן 7
כנשר האם ישנם בארץ מעסים העובדים לפי צילום עמוד שדרה? אוף טופיק 4
P חשבתם פעם להצביע לפי מדיניות כלכלית ? פוסטים מאיכות נמוכה 32
yanosh34 בחירת קרן כספית\מק"מ לפי רמת סיכון שוק ההון 0
ע גיל 60 ומיסוי מניות RSU לפי תוכנית 102 מיסים 5
Z דיווח מס שנוכה לפי טופס 867 בטופס 1301 של רשות המיסים מיסים 1
נ מעוניין לעבור להיות יועץ עצמאי בתחום שלי, לפי פרוייקטים בתחום המומחיות שלי, התפתחות אישית 4
S העברת זיכוי מס לפי סעיף 46 לשנה עוקבת מיסים 6
ת מדדים עולמים או מדדים לפי סקטורים שוק ההון 17
K מס רווחי הון לפי זמן החזקה שוק ההון 2
A לפי הסולידית יש להשקיע גם במדדי המניות וגם בהשקעות סולידיות שוק ההון 0
S בקשת המלצה לספרי קריאה בעברית לפי נושאים.. אוף טופיק 1
S למה שער הדולר לפי בנק ישראל נמוך משער הדולר בפועל? שוק ההון 2
Y התלבטות בין ETF טורקיים לפי גודל, מיסוי, צורת עקיבה, סוג הבורסה שוק ההון 5
M האם כדאי לי להגיש דוח מס ,לפי ה867 שקיבלתי ? מיסים 2
Y האם אפשר איפה שהוא למיין מניות לפי השווי שאנליסטים נותנים להן (יחסית למחירן הנוכחי) בפלטפורמה כלשהי? שוק ההון 3
ש משיכה סיסטמטית מתיק השקעות לפי חוק 4-7 אחוז. שוק ההון 177
B למשקיע המתחיל - לפי מה נקבע שער המכירה/קנייה שוק ההון 9
ה השקעות עומק - הצצה להשקעות לפי התזה של שלומי ארדן שוק ההון 74
M חלוקת ההשקעה בניירות ערך לפי מיסוי? מיסים 1
Waler ״סלי״ פרישה לפי נושאים פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 19
S תעו"ז (תעריף לפי עומס המערכת וזמן הצריכה) מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 18
ו יש דרך לדעת את מהירות הגלישה לפי מגורים? צרכנות פיננסית 5
U תהיות לגבי השקעה לפי משקל שוק שוק ההון 39
R איפה מוצאים את שיעור הבלתי מועסקים לפי ההגדרה של דמי אבטלה? אוף טופיק 6
נ ביטוח רכב לפי קילמטראז מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 1
J משיכת קרן השתלמות לא נזילה לפי הוראת שעה צרכנות פיננסית 4
N דילמה- תשלום וועד בית לפי שטח הדירה או באופן שיוויוני ושמירה על שלום בית בבניין נדל"ן 25

נושאים דומים

Back
למעלה