• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

לפי מה אתם מצביעים בבחירות?

• פותח הנושא Shaz
  • פורסם בתאריך

לפי מה אתם בוחרים בחירות לכנסת?

• נושאים כלכלים

הצבעות: 12 34.3%
  • נושאים מדיניים

הצבעות: 13 37.1%
  • נושאים חברתיים פנימיים

הצבעות: 10 28.6%

• סך הכל מצביעים
    35
מצב
הנושא נעול.
לא מבין מה הבעיה שלך עם זה ביחס למפלגה?
די ברור שארגון העובדים עושה את זה בתגובה לכך שהוא רואה את נציגי המפלגה בכנסת כלא מייצגים אותו (כי הם פונים לכיוון של חירות וחופש).
אני לא זוכר ממתי המזרחי והפועל המזרחי רצים יחד לכנסת, אבל תמיד בציונות הדתית היו משני הצדדים, וכרגע הצד שמרגיש פחות מיוצג רץ להסתדרות.
הבנתי. אז כשבנט מדבר על אויב גדול מהחיזבאללה ואיראן הוא בעצם מתכוון להפועל המזרחי?

• אהבתי
Reactions: HHH
בתור אב טרי ומשקיע טרי, האינטרס שלי הוא יציבות בטחונית ושגשוג כלכלי, אז לאדם הרציונאלי שעיניו בראשו - אצביע למפלגה שתבטיח את נתניהו ל4 שנים נוספות, כרגע זה אומר ליכוד.

הבחירות הן בעצם על מינוי מנכל לחברה שנקראת מדינת ישראל, ולכן נתניהו.

כמובן שגם מחנה השמאל שרוצה להקים מדינה פשיסטית ותומך במשטר פשיסטי ניו נאצי בגדה המערבית.
(האירוניה שהשמאל מכנה את הימין פשיסטים)

אסביר:
פשיזם =
משטר טוטולטרי ולא דמוקרטי = CHECK, בגדה לא היו בחירות כבר 14 שנה
משטר לאומני = CHECK, כל הבסיס של המאבק הפלסטיני הוא לאומני
ולמה ניו נאצי? ובכן, תחפשו מה נכנס לתוכניות הלימוד בגדה המערבית, משכורות למחבלים שפוגעים ביהודים, וכו וכו

לסיכום, נתניהו היסטורית הביאה אותנו ליציבות ושגשוג כלכלי
שמאל לא בא בחשבון בגלל הרצון העז שלהם לתמוך ולהקים מדינה פשיסטית ניו נאצית בהגדרה
וזה כל הסיפור

הערה מעניינת: השמאל הישראלי מיוחד בכך שהוא מורכב מכל הרעות החלות של האנושות מימין ומשאל, תפיסה כלכלית קומוניסטית, ותפיסה מדינית פשיסטית ניו נאצית (לצד הפלסטיני)

הישג מרשים לכל הדעות

נערך לאחרונה ב:
בגדול הייתי אומר שאפשר לסווג את המפה הפוליטית כימין ושמאל ב-3 מישורים

נושאים כלכלים - נראה לי ברור.. סוציאליזם מול קפיטליזם וכו...
נושאים מדיניים - יחסה של ישראל כלפי השכנות, הנושא הפלסטיני וכו...
נושאים חברתיים פנימיים - נושאי דת, חוקי המדינה, חופש האזרח בחוק (כל מה שלא קשור לכלכלה מיסים וכו.. שזה כלכלי)

זאת החלוקה רחבה שנראת לי סבירה יחסית

אז לפי מה אתם בוחרים?

אני בוחר לפי האידאולוגיה שלי - סוציאל-דמוקרט מתון.
ולכן הולך עם מלפגת העבודה. חתונה קתולית.

נושאים חברתיים בעיקר. אלו הדברים שישפרו את איכות החיים שלי במידה הכי גבוה, כנראה.
אחר כך נושאים כלכליים
אחרון ולא חביב אלו הנושאים המדיניים- אני לא מאמינה שמישהו יעשה שינוי בנושא הזה בשנים הקרובות ובכל מקרה הלב שלי חצוי בנושא

אני בוחר לפי האידאולוגיה שלי - סוציאל-דמוקרט מתון.
ולכן הולך עם מלפגת העבודה. חתונה קתולית.

אני חושב שמפלגה שאתה מצביע לה לא אמור להיות חתונה קתולית.. אתה יכול לשנות את הגישה ואת המפלגה לפי השינוים במציאות והשינוי בגישה שלך

לא אומר לך אל תצביע להם.. אבל נקודה למחשבה

אני חושב שמפלגה שאתה מצביע לה לא אמור להיות חתונה קתולית.. אתה יכול לשנות את הגישה ואת המפלגה לפי השינוים במציאות והשינוי בגישה שלך

השמאל בישראל מפונק... כל אחד מחפש מפלגה שחושבת אחד לאחד בדיוק כמו שהוא חושב על כל נושא בעולם.
הימין בישראל מצביע כבר שנים בהמוניו - ליכוד. חתונה קתולית.
השמאל בישראל איבד את השלטון בישראל בשנת 77, ומאז חזר אליו לכמה אפזידות קצרות מאוד.
הימין בישראל מחזיק בהגה השלטון כבר שנים ארוכות.

אתה צודק וצריך בכל מערכת בחירות לשקול מחדש.
אבל, יש אבל. יש חשיבות למפלגות עם שורשים, מנגנון והיסטוריה. המפלגות שקמות ומתפרקות מכילות הרבה פעמים אנשים שאין להם מחוייבות לכלום חוץ מאשר לעצמם. ממילא הם כאן לפעם אחת ולכל היותר יעברו לבית פוליטי אחר בפעם הבאה. מהבחינה הזו חשוב שיש את הליכוד, העבודה ומרץ ובמידה פחותה הבית היהודי, שנותנים דין וחשבון לבוחרים ויהיו כאן כנראה גם בפעם הבאה.

השמאל הישראלי מיוחד בכך שהוא מורכב מכל הרעות החלות של האנושות מימין ומשאל, תפיסה כלכלית קומוניסטית, ותפיסה מדינית פשיסטית ניו נאצית (לצד הפלסטיני)

הישג מרשים לכל הדעות
תודה רבה, אנחנו משתדלים.

אתה צודק וצריך בכל מערכת בחירות לשקול מחדש.
אבל, יש אבל. יש חשיבות למפלגות עם שורשים, מנגנון והיסטוריה. המפלגות שקמות ומתפרקות מכילות הרבה פעמים אנשים שאין להם מחוייבות לכלום חוץ מאשר לעצמם. ממילא הם כאן לפעם אחת ולכל היותר יעברו לבית פוליטי אחר בפעם הבאה. מהבחינה הזו חשוב שיש את הליכוד, העבודה ומרץ ובמידה פחותה הבית היהודי, שנותנים דין וחשבון לבוחרים ויהיו כאן כנראה גם בפעם הבאה.
אבל את זה אפשר להגיד גם על אנשים חדשים במפלגות ותיקות..

אבל את זה אפשר להגיד גם על אנשים חדשים במפלגות ותיקות..
נכון, אבל פחות. לעיתים הם מגיעים מהשטח של המפלגה (בעיקר בליכוד), הם יודעים שיש עוד פריימריס עוד 4 שנים.

נכון, אבל פחות. לעיתים הם מגיעים מהשטח של המפלגה (בעיקר בליכוד), הם יודעים שיש עוד פריימריס עוד 4 שנים.
גם במפלגות החדשות יכול להיות פריימריז כמו שהיה בזהות..(מפלגה חדשה) איפה שאין פריימריז יש יותר כייס למה שאמרת להיות רלוונטי

אבל זה לא קשור למפלגה חדשה או ישנה..

גם במפלגות החדשות יכול להיות פריימריז כמו שהיה בזהות..(מפלגה חדשה) איפה שאין פריימריז יש יותר כייס למה שאמרת להיות רלוונטי

אבל זה לא קשור למפלגה חדשה או ישנה..
אכן זהות חריגה.
זה מעבר לפריימריס. במפלגה ותיקה יהיו מועמדים שהם חברי מפלגה הרבה שנים, שהשתפשפו בפורומים שונים מטעם המפלגה וחברי המפלגה מכירים אותם. תמיד יהיו כוכבים שהגיעו מבחוץ, אבל העיקר אלו החברים שמזוהים עם המפלגה. זה גם מקל על הציבור לדעת למה הוא מצביע.
בזהות למשל אתה יכול להצביע לחופש כלכלי ולקבל את חוק הקמת בית המקדש. אין לך ניסיון עם התיפקוד שלה.

למשל, האם אנחנו מסכימים שהמדינה אמורה לדעת מי אחראי על ילד? שהיא צריכה להתערב במקרים של הזנחה?

איש קש יקר, לא אמרתי שלא צריך לאכוף.
אמרתי שלא צריך להנדס חברתית.

שים לב שבנושא שחשוב לך, כלכלה, המפלגות שוברות שיאים של ציניות וזלזול בבוחרים. למשל, כתבה מהיום על המפלגה שמספרת שהיא בקצה הקצה של חירות וחופש, הימין החדש, שארגון העובדים שלה מביע אמון מלא ביו"ר ההסתדרות וחותם איתו על הסכם שת"פ.

ברגע שהתחברו עם מפלגה שהנדסה חברתית בראש מעייניה, אני החלטתי לא להצביע להם.

איש קש יקר, לא אמרתי שלא צריך לאכוף.
אמרתי שלא צריך להנדס חברתית.

אמרת:

אני מעדיף להצביע לאנשים שיתנו לשוק לעשות את שלו (כלכלית וחברתית).

ואני שואל, מה זה לתת לשוק לעשות את שלו חברתית.
ואז אני לוקח כדוגמא את התחום - ילדים.
נניח, אימוץ. השוק יקבע מי יכול לאמץ ומי לא?

במשטר פשיסטי ניו נאצי
פשיסטית ניו נאצית
אני חושב שחבל שאתה נופל להתנסחויות שגורמות לטענות שלך להשמע לא רציניות. לזרוק את המילים ״פשיסטים״ ו״ניאו נאצים״ לא עוזר להתיחס ברצינות למה שאתה כותב.

פשיזם =
משטר טוטולטרי ולא דמוקרטי
לא מחייב. ישנם משטרים טוטליטריים שאינם פשיסטים. פשיזם זה פשוט תפיסת המדינה כערך עליון.

משטר לאומני = CHECK, כל הבסיס של המאבק הפלסטיני הוא לאומני
אוקיי. אז מה? גם היהודים נאבקו מאבק לאומני בכדי להקים פה מדינה יהודית.
אני מניח שמה שאתה מגנה הוא המאבק האלים ובמיוחד המאבק האלים כלפי אזרחים. אני חושב שאם תתיחס לזה ולא תזרוק הכללות באוויר זה יהיה יותר מדויק ויהיה אפשר להתיחס.

ולמה ניו נאצי? ובכן, תחפשו מה נכנס לתוכניות הלימוד בגדה המערבית, משכורות למחבלים שפוגעים ביהודים, וכו וכו
זה בכלל דמגוגי ומיותר לדעתי. אין שום קשר בין התפיסה הנאצית לתפיסה של האירגונים הפלסטינים.

לסיכום, נתניהו היסטורית הביאה אותנו ליציבות ושגשוג כלכלי
נכון.

הערה מעניינת: השמאל הישראלי מיוחד בכך שהוא מורכב מכל הרעות החלות של האנושות מימין ומשאל, תפיסה כלכלית קומוניסטית, ותפיסה מדינית פשיסטית ניו נאצית (לצד הפלסטיני)
לדעתי בארץ הפשיזם רווח גם בשמאל וגם בימין. אני לא חושב שזו חולה רעה הבלעדית לאחד הצדדים בלבד.

ג.נ.
אני אישית סבור שהסיכוי הגבוה ביותר להסדרה מדינית עם הפלסטינים ואטונומיה מדינית שלהם היא תחת ממשלת ליכוד בהנהגת נתניהו :)

אני חושב שחבל שאתה נופל להתנסחויות שגורמות לטענות שלך להשמע לא רציניות. לזרוק את המילים ״פשיסטים״ ו״ניאו נאצים״ לא עוזר להתיחס ברצינות למה שאתה כותב.

לא מחייב. ישנם משטרים טוטליטריים שאינם פשיסטים. פשיזם זה פשוט תפיסת המדינה כערך עליון.

אוקיי. אז מה? גם היהודים נאבקו מאבק לאומני בכדי להקים פה מדינה יהודית.
אני מניח שמה שאתה מגנה הוא המאבק האלים ובמיוחד המאבק האלים כלפי אזרחים. אני חושב שאם תתיחס לזה ולא תזרוק הכללות באוויר זה יהיה יותר מדויק ויהיה אפשר להתיחס.

זה בכלל דמגוגי ומיותר לדעתי. אין שום קשר בין התפיסה הנאצית לתפיסה של האירגונים הפלסטינים.

נכון.

לדעתי בארץ הפשיזם רווח גם בשמאל וגם בימין. אני לא חושב שזו חולה רעה הבלעדית לאחד הצדדים בלבד.

ג.נ.
אני אישית סבור שהסיכוי הגבוה ביותר להסדרה מדינית עם הפלסטינים ואטונומיה מדינית שלהם היא תחת ממשלת ליכוד בהנהגת נתניהו :)

תודה על התגובה ידידי, אצטרך לחדד כי לא הייתי ברור מספיק

ברור שיש משטרים טוטליטרים לא פשיסטים, אבל פשיזם זה פשוט משטר טוטוליטרי לאומני, בהגדרה.
וצר לי שאתה חושב שמדובר בדמגוגיה בעוד לדעתי מדובר בעובדות קרות ופשוטות, בגדה איך בחירות כבר קרוב ל15 שנים (טוטליטרי) בעוד הם לוחמים מלחמה לאומנית מוצהרת וטהורה לעם (או הלאום) הפלסטיני. מכן שלפי ההגדרה המדויקת הם לא פחות מפשיסטים.

ואתה אולי כנראה לא מודע, ושלא באשמתך, על הדוקטרינות הניו נאציות שהרשות מעבירה במוסדות הלימוד הממלכתיים שלה, שמדברת לגופם של יהודים, שהם חזירים, עם תמונות לא פחות מגבלסיות שמצדיקה מהללת ומקדשת מוות של יהודים, דמגוגיה? איפה?
ואלו דברים שהאום בעצמו תפס והזדעזע מהם (עבר לו מהר), מדובר כאן בעובדות פשוטות.

אני יודע שמאד נעים לדמיין מציאות חלופית בה כל העובדות האלו הן רק דמגוגיה ושקר שלא מצריכה התייחסות, אבל לצערי זו האמת, אפשר להכיר בה או להתכחש אלייה, אבל אמת הן תישארנה.

וכבר יש להם אוטונומיה מוחלטת, קיבלו אותה בהסכם אוסלו, פשוט עכשיו יש להם נוכחות צבאית שם אחרי שלא יכלו להתאפק וברח להם ככה אוטובסים מתפוצצים , פיגועים במסעדות ורצח של אלפי ישראלים כמעט מיד אחרי שקיבלו אותה, אז האוטונומיה קיימת, אבל משום מה דמוקרטיה לא זורמת להם טוב.

אולי השמאל הישראלי ילחם נגד הכיבוש הפלסטיני של הפלסטינים על הפלסטינים במקום לצאת נגד הצבא ששומר עליהם מעצמם (ראה עירק, סוריה, לוב, תימן, כמעט ירדן, וכו)

תודה על התגובה ידידי, אצטרך לחדד כי לא הייתי ברור מספיק

ברור שיש משטרים טוטליטרים לא פשיסטים, אבל פשיזם זה פשוט משטר טוטוליטרי לאומני, בהגדרה.
וצר לי שאתה חושב שמדובר בדמגוגיה בעוד לדעתי מדובר בעובדות קרות ופשוטות, בגדה איך בחירות כבר קרוב ל15 שנים (טוטליטרי) בעוד הם לוחמים מלחמה לאומנית מוצהרת וטהורה לעם (או הלאום) הפלסטיני. מכן שלפי ההגדרה המדויקת הם לא פחות מפשיסטים.

ואתה אולי כנראה לא מודע, ושלא באשמתך, על הדוקטרינות הניו נאציות שהרשות מעבירה במוסדות הלימוד הממלכתיים שלה, שמדברת לגופם של יהודים, שהם חזירים, עם תמונות לא פחות מגבלסיות שמצדיקה מהללת ומקדשת מוות של יהודים, דמגוגיה? איפה?
ואלו דברים שהאום בעצמו תפס והזדעזע מהם (עבר לו מהר), מדובר כאן בעובדות פשוטות.

אני יודע שמאד נעים לדמיין מציאות חלופית בה כל העובדות האלו הן רק דמגוגיה ושקר שלא מצריכה התייחסות, אבל לצערי זו האמת, אפשר להכיר בה או להתכחש אלייה, אבל אמת הן תישארנה.

וכבר יש להם אוטונומיה מוחלטת, קיבלו אותה בהסכם אוסלו, פשוט עכשיו יש להם נוכחות צבאית שם אחרי שלא יכלו להתאפק וברח להם ככה אוטובסים מתפוצצים , פיגועים במסעדות ורצח של אלפי ישראלים כמעט מיד אחרי שקיבלו אותה, אז האוטונומיה קיימת, אבל משום מה דמוקרטיה לא זורמת להם טוב.

אולי השמאל הישראלי ילחם נגד הכיבוש הפלסטיני של הפלסטינים על הפלסטינים במקום לצאת נגד הצבא ששומר עליהם מעצמם (ראה עירק, סוריה, לוב, תימן, כמעט ירדן, וכו)
אני מסכים עם חלק מהדברים ועם חלקם פחות.
אני לא כל כך במצב רוח לנהל דיון פוליטי אבל תודה שהבהרת את הדברים.אין ספק שכעת הטענות שלך הרבה יותר ברורות ומנומקות (לפחות בשבילי).

אני מסכים עם חלק מהדברים ועם חלקם פחות.
אני לא כל כך במצב רוח לנהל דיון פוליטי אבל תודה שהבהרת את הדברים.אין ספק שכעת הטענות שלך הרבה יותר ברורות ומנומקות (לפחות בשבילי).

כן, אני לא דייקתי בדברי בהתחלה ובלי ספק אני צריך להיזהר יותר , יש פה אנשים אינטיליגנטים וחדים וטענות חצי אפויות לא יתקבלו כאן בברכה, כמו במקרה שלך.
מעריך את הסבלנות ואולי ננהל דיון פוליטי בעתיד (:

יש גם את הנושא הכי חשוב: רק\רק לא ביבי.
ברור שיש בערך 30 מנדטים שזה הנושא היחיד שמעניין אותם. יקריבו הכל לעומתו, יעלו כל הזוי, ואחרי 4 שנים לא יזכרו אפילו איך קראו לו.

ברור שיש בערך 30 מנדטים שזה הנושא היחיד שמעניין אותם. יקריבו הכל לעומתו, יעלו כל הזוי, ואחרי 4 שנים לא יזכרו אפילו איך קראו לו.

אם אנחנו מקבלים את התיזה שמר נתניהו עוסק בפירוק מוסדות המדינה לצורך שרידותו האישית, אז אכן כל מי שאתה מכנה ״הזוי״ (כנראה אתה מתכוון להזויים שנתניהו מינה בעבר לשרים בכירים ומפקדי הצבא) עדיף עליו.

• אהבתי
Reactions: HHH
מצב
הנושא נעול.
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
S לפי איך אתם מתכננים את הפנסיה שלכם? צרכנות פיננסית 10
yanosh34 עודף לא ברור של זיכוי לפי סעיף 45א מיסים 15
sharon תזרים משוק ההון כאלטרנטיבה למשיכה הונית (לפי חוק המשיכה הבטוח) שוק ההון 46
B תשואות של מסלול פנסיה לפי חודש (מחקה מדד s&p 500) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
A איתור מטען במכס לפי ח.פ או שם חברה מיסים 0
P מלחמה - דמוגרפיית הרוגים לא הגיונית, לפי חמאס פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 7
I מכירה לפי שכבות - מספר שאלות שוק ההון 4
N חיפוש מדד לפי מניות שוק ההון 6
D דירוג בנקים לפי סיכון צרכנות פיננסית 2
ב נתונים סטטיסטיים לגבי הוצאות משק בית לפי עשירון, מס׳ נפשות, מיקום... פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 14
ס מיסוי RSU לפי 102 אחרי הגירה לאנגליה מיסים 2
B אפשרי לדווח מס ממכירות של מניות לפי LIFO ? מיסים 4
יבגני וולף אינדקס עולמי של מניות שמחלקות דיבידנד לפי DGI שוק ההון 13
B איך קונים דירה ב-200 ש"ח לחודש (לפי טמקא)? פוסטים מאיכות נמוכה 20
S שאלה: מגמות מחירי דירות לפי מודעות נדל"ן 6
ביולוג ירושלמי שאלת SPARK בסיסית מאוד - פקודת LMT ומחירי נייר ערך לפי טבלת היצע/ביקוש. שוק ההון 27
S "דוח שאילתת מס הכוללת שערי מניות לכל מניה לפי שכבות" בדולרים פוסטים מאיכות נמוכה 1
O המעסיק עדיין לא מפריש לי פנסיה כי כבר חצי שנה אין לי קרן פנסיה פעילה האם לפי תיקון 190 אוכל להפקיד בעצמי או שצריך לחכות? פוסטים מאיכות נמוכה 1
Y ציפיות האינפלציה של הציבור לפי אג"חים ממשלתיים שוק ההון 16
עניי עירך קודמים שלום.שאלה לגבי עמלות באקסלנס.לא מזמן עברתי לשם לפי קישור של הסולידית. שוק ההון 5
י ביטוח רכב לפי קילומטרים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 1
Regevkr בעיות עם ניכוי מס במקור לפי האמנה עם ארה"ב - לא מוצאים אותי במרשם מיסים 1
Y האם ניתן לאתר בעלות על נכסי נדלן לפי פרטים מזהים? נדל"ן 7
כנשר האם ישנם בארץ מעסים העובדים לפי צילום עמוד שדרה? אוף טופיק 4
P חשבתם פעם להצביע לפי מדיניות כלכלית ? פוסטים מאיכות נמוכה 32
yanosh34 בחירת קרן כספית\מק"מ לפי רמת סיכון שוק ההון 0
ע גיל 60 ומיסוי מניות RSU לפי תוכנית 102 מיסים 5
Z דיווח מס שנוכה לפי טופס 867 בטופס 1301 של רשות המיסים מיסים 1
נ מעוניין לעבור להיות יועץ עצמאי בתחום שלי, לפי פרוייקטים בתחום המומחיות שלי, התפתחות אישית 4
S העברת זיכוי מס לפי סעיף 46 לשנה עוקבת מיסים 6
ת מדדים עולמים או מדדים לפי סקטורים שוק ההון 17
K מס רווחי הון לפי זמן החזקה שוק ההון 2
A לפי הסולידית יש להשקיע גם במדדי המניות וגם בהשקעות סולידיות שוק ההון 0
S בקשת המלצה לספרי קריאה בעברית לפי נושאים.. אוף טופיק 1
S למה שער הדולר לפי בנק ישראל נמוך משער הדולר בפועל? שוק ההון 2
Y התלבטות בין ETF טורקיים לפי גודל, מיסוי, צורת עקיבה, סוג הבורסה שוק ההון 5
M האם כדאי לי להגיש דוח מס ,לפי ה867 שקיבלתי ? מיסים 2
Y האם אפשר איפה שהוא למיין מניות לפי השווי שאנליסטים נותנים להן (יחסית למחירן הנוכחי) בפלטפורמה כלשהי? שוק ההון 3
ש משיכה סיסטמטית מתיק השקעות לפי חוק 4-7 אחוז. שוק ההון 177
B למשקיע המתחיל - לפי מה נקבע שער המכירה/קנייה שוק ההון 9
ה השקעות עומק - הצצה להשקעות לפי התזה של שלומי ארדן שוק ההון 74
M חלוקת ההשקעה בניירות ערך לפי מיסוי? מיסים 1
Waler ״סלי״ פרישה לפי נושאים פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 19
S תעו"ז (תעריף לפי עומס המערכת וזמן הצריכה) מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 18
ו יש דרך לדעת את מהירות הגלישה לפי מגורים? צרכנות פיננסית 5
U תהיות לגבי השקעה לפי משקל שוק שוק ההון 39
R איפה מוצאים את שיעור הבלתי מועסקים לפי ההגדרה של דמי אבטלה? אוף טופיק 6
נ ביטוח רכב לפי קילמטראז מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 1
J משיכת קרן השתלמות לא נזילה לפי הוראת שעה צרכנות פיננסית 4
N דילמה- תשלום וועד בית לפי שטח הדירה או באופן שיוויוני ושמירה על שלום בית בבניין נדל"ן 25

נושאים דומים

Back
למעלה