• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

יצרתי כלי למעקב ואיזון תיק השקעות סולידי בordernet

• פותח הנושא OrZ
  • פורסם בתאריך
סוף סוף!
לאחר הרבה עצבים, עלתה עכשיו גירסה חדשה וגדולה עם השינויים הבאים:
1) תמיכה באינטראקטיב ברוקרס! ניתן להתחבר לחשבון שלכם בIB בצורה מאובטחת בלי צורך במתן סיסמה. התמיכה היא עדיין ראשונית וכנראה יהיה קצת באגים בהתחלה.
2) מעבר נוח בין תיק אורדרנט לתיק IB, עם יכולת לאחדם לתיק וירטואלי גדול שמאפשר לראות ולאזן את כל הנכסים שלכם במקום אחד.
3) עמוד נחיתה חדש עם הסברים על המערכת.
4) תיקוני באגים שונים ומעצבנים בעת הזנת אחוזים לאיזון התיק. לצערי תופעת לוואי של התיקון היא שהאחוזים הזנתם בעבר יימחקו כעת, ותאצלו להזינם שוב.

כמו תמיד, אשמח לכל הערה או bug report.
תהנו!
https://www.shovi.live

K3MpJQV.png

מטורף! תודה רבה

אני חושב שיש באג בחישוב דמי שימוש באורדרנט - נראה שהתוכנה מחשבת קבוע 15 לחודש אבל לא כוללת החזרים כשיש מ/ק.
הצעת ייעול - להוסיף את שם נייר הערך ליד תאריך מ/ק ב 'עלויות מסחר'.
אני עדיין בודק את חישובי המס על ריביות/דיבידנדים, נראה שלא תמיד נכון - 15, 20, 25%. אבדוק בסופ"ש.

• אהבתי
Reactions: OrZ
היי, תודה רבה על הכלי.
הגיוני שאין לי בכלל דיבידנדים? (בלי קשר תמיד תהיתי איך רואים את זה באורדרנט, אז הכלי הזה ממש בא לי בטוב)
אומנם התחלתי להשקיע רק בערך לפני 4 חודשים, אבל עדיין, 100% S&P500...

יש דרך למי שמחזיק קרנות שונות שמחקות את אותו המדד להגדיר אחוז משותף לכולן?

הגיוני שאין לי בכלל דיבידנדים? (בלי קשר תמיד תהיתי איך רואים את זה באורדרנט, אז הכלי הזה ממש בא לי בטוב)
אומנם התחלתי להשקיע רק בערך לפני 4 חודשים, אבל עדיין, 100% S&P500...
יכול להיות שאתה בקרן שצוברת דיבידנדים ולא מחלקת, ואז לא תראה. באורדרנט אתה יכול לראות אותם כתנועות מסוג ״הפ/דיב״.

יש דרך למי שמחזיק קרנות שונות שמחקות את אותו המדד להגדיר אחוז משותף לכולן?
לא כרגע. איך אתה מתאר את זה עובד בדיוק? אני כן יודע עבור כל נייר מסוג קרן מה המדד העיקרי שבמעקב, אז אפשר לעשות פיצ׳רים שקשורים לזה.

לא כרגע. איך אתה מתאר את זה עובד בדיוק? אני כן יודע עבור כל נייר מסוג קרן מה המדד העיקרי שבמעקב, אז אפשר לעשות פיצ׳רים שקשורים לזה.
עכשיו שאפשר בכלל לערב ברוקרים במדינות שונות, הייתי רוצה שקרנות מחקות יקובצו לפי מדד, ולהגדיר אחוז עבור אותו מדד. אני חושב שבשדות השינוי תצטרך לעבור לטווחים, או לייצג את זה בצורה אחרת כך שיהיה ברור שיש אופציה לרכישה חלקית בכל קרן.
אם אתה כבר יודע איזה מדד, אולי גם אפשר לחשוב על פיצ׳ר של חלוקה אוטומטית לפי מדד אב, לדוגמה אם אני מחזיק סנופי, אירופה ושווקים מתעוררים, ואני רוצה להיות הכי קרוב שאפשר למדד עולמי, להציע לי להזין את האחוזים אוטומטית. עוד פיצ׳ר זה אופטימיזציה לפי עמלות מינימום, יכול להיות נחמד לאנשים עם הפקדות להשתלמות שהן קטנות מדי לאפשר חלוקה של כל הפקדה.

או אם רוצים לעשות משהו פחות חכם, אפשר לנסות לאפשר למשתמש לעשות "אגרגציה" של ניירות ושהוא יראה בחלוקת האחוזים רק את הקבוצה ולא את הניירות הבודדים שמרכיבים אותה.

בעצם אם חושבים על זה, תיארתי עכשיו משהו יותר גנרי וכנראה גם יותר מסובך למימוש. בכל מקרה, זרקתי הצעה ;)
יום אחד אני אהיה עם קצת זמן פנוי ואז אשמח להצטרף לפיתוח, נראה אם אני יכול לעשות חלק מהעבודה השחורה עם הדברים האלה (יש לזה github, נכון?)

יכול להיות שאתה בקרן שצוברת דיבידנדים ולא מחלקת, ואז לא תראה. באורדרנט אתה יכול לראות אותם כתנועות מסוג ״הפ/דיב״.
אכן יש לי קרן צוברת, בתנועה מסוג "הפ\דיב" הכוונה רק לקרן מחלקת? כי אני לא רואה תנועה כזאת אצלי...
כלומר בקרן צוברת אין שום דרך לדעת כמה דיבידנדים קיבלתי?

סוף סוף!
לאחר הרבה עצבים, עלתה עכשיו גירסה חדשה וגדולה עם השינויים הבאים:
1) תמיכה באינטראקטיב ברוקרס! ניתן להתחבר לחשבון שלכם בIB בצורה מאובטחת בלי צורך במתן סיסמה. התמיכה היא עדיין ראשונית וכנראה יהיה קצת באגים בהתחלה.
2) מעבר נוח בין תיק אורדרנט לתיק IB, עם יכולת לאחדם לתיק וירטואלי גדול שמאפשר לראות ולאזן את כל הנכסים שלכם במקום אחד.
3) עמוד נחיתה חדש עם הסברים על המערכת.
4) תיקוני באגים שונים ומעצבנים בעת הזנת אחוזים לאיזון התיק. לצערי תופעת לוואי של התיקון היא שהאחוזים הזנתם בעבר יימחקו כעת, ותאצלו להזינם שוב.

כמו תמיד, אשמח לכל הערה או bug report.
תהנו!
https://www.shovi.live
יכול להיות שצריך לאפשר קבלת דוחות דרך FTP ?

או אם רוצים לעשות משהו פחות חכם, אפשר לנסות לאפשר למשתמש לעשות "אגרגציה" של ניירות ושהוא יראה בחלוקת האחוזים רק את הקבוצה ולא את הניירות הבודדים שמרכיבים אותה.

בעצם אם חושבים על זה, תיארתי עכשיו משהו יותר גנרי וכנראה גם יותר מסובך למימוש. בכל מקרה, זרקתי הצעה ;)
יום אחד אני אהיה עם קצת זמן פנוי ואז אשמח להצטרף לפיתוח, נראה אם אני יכול לעשות חלק מהעבודה השחורה עם הדברים האלה (יש לזה github, נכון?)
אני אשחק קצת עם זה, אני חושב בכיוון של הגדרת פלחים גנריים בתיק - לכל פלח יגדירו אחוזים מהתיק ובתוכו מניות שמתחלקות באחוזים שלו.
זה יאפשר לדוגמה ליצור פלח של שתי מניות מאותו מדד עם חלוקה כלשהי ביניהם, פלחים לפי סקטורים שונים וכו׳.

יכול להיות שצריך לאפשר קבלת דוחות דרך FTP ?
לא, אין צורך. יש לך בעיה בסנכרון עם IB? מוזמן לשלוח לי screenshot בפרטי או במייל שמופיע באתר.

אני אשחק קצת עם זה, אני חושב בכיוון של הגדרת פלחים גנריים בתיק - לכל פלח יגדירו אחוזים מהתיק ובתוכו מניות שמתחלקות באחוזים שלו.
זה יאפשר לדוגמה ליצור פלח של שתי מניות מאותו מדד עם חלוקה כלשהי ביניהם, פלחים לפי סקטורים שונים וכו׳.

אני חושב שזו הצורה הכי טובה שהפיצ'ר הזה יכול לקבל. ככה זה מאפשר לאנשים לעשות גם חלוקות סטנדרטיות סטייל מניות/אגח שכרגע אני לפחות עושה באקסל מאולתר ומביך.

@OrZ לא בטוח אם באג או מקור נתונים לא מעודכן - העליתי תנועות אחרי קניה של SSAC, והאתר מראה לי את כמות היחידות שברשותי, מחיר הקניה והעלות אבל
1. מראה סימני שאלה במחיר, האחוז, השווי ומדדי השינוי (באחוזים ובשקלים).
2. מראה את דמי הניהול הישנים של הקרן (0.6% במקום 0.2%).

אני חושב שזו הצורה הכי טובה שהפיצ'ר הזה יכול לקבל. ככה זה מאפשר לאנשים לעשות גם חלוקות סטנדרטיות סטייל מניות/אגח שכרגע אני לפחות עושה באקסל מאולתר ומביך.
העליתי גירסה ראשונית, מוזמן לבדוק:
qIj37Bl.png

@OrZ לא בטוח אם באג או מקור נתונים לא מעודכן - העליתי תנועות אחרי קניה של SSAC, והאתר מראה לי את כמות היחידות שברשותי, מחיר הקניה והעלות אבל
1. מראה סימני שאלה במחיר, האחוז, השווי ומדדי השינוי (באחוזים ובשקלים).
2. מראה את דמי הניהול הישנים של הקרן (0.6% במקום 0.2%).
אם הכוונה לנייר אירופאי, לצערי זה כרגע לא נתמך. עדיין לא מצאתי מקור מהימן חינמי של מחירים.

העליתי גירסה ראשונית, מוזמן לבדוק:
אהבתי מאוד! אפשר שבמקום להתחיל מאפס, החלוקה הפנימית תהיה אחידה כברירת מחדל אבל זה לגמרי nice to have ולא משהו שמשפיע משמעותית על השימוש. הייתי מציע לכתוב בhint שהחלוקה של ניירות ערך שבתוך קטגוריה היא חלוקה פנימית, כי זה משהו שהבנתי רק מהצילום שלך.

אם הכוונה לנייר אירופאי, לצערי זה כרגע לא נתמך
לא נייר אירופאי, התכוונתי לקרן השקלית של בלאקרוק על מדד ACWI. מספר קרן 1159235, כרגע עדיין מופיע 0.6% אבל לדעתי זה בגלל שבמאיה הדמי ניהול לא מעודכנים.

העדכון לכלי מעולה! תודה רבה.
האם יש אפשרות בחישובים לפי האחוז הרצוי מול ההפקדה הבאה להחיל לוגיקה שבה ניירות קיימים לא ימכרו כדי להגיע לתוצאה הרצויה?
לדוגמא, יש לי כמה ניירות שקניתי פעם והם נשארו בתיק אבל אני לא מתכוון למכור אותם (VT שנזנחו לטובת blackrock) אלא פשוט לאט לאט להפוך אותם לחלק שולי מהתיק בצורה טבעית ע"י ההפקדות העתידיות.

העדכון לכלי מעולה! תודה רבה.
האם יש אפשרות בחישובים לפי האחוז הרצוי מול ההפקדה הבאה להחיל לוגיקה שבה ניירות קיימים לא ימכרו כדי להגיע לתוצאה הרצויה?
לדוגמא, יש לי כמה ניירות שקניתי פעם והם נשארו בתיק אבל אני לא מתכוון למכור אותם (VT שנזנחו לטובת blackrock) אלא פשוט לאט לאט להפוך אותם לחלק שולי מהתיק בצורה טבעית ע"י ההפקדות העתידיות.
כנראה הכי פשוט כרגע זה להזין 0% עבור ניירות שאתה לא מעוניין להתייחס אליהם. ה״מכירה״ הפוטנציאלית משפיעה רק על החישובי המרת מטבע בתחתית המסך, לא אמור להפריע לך.

יש repo לpull request או שאתה שומר את הקוד private? אני מאמין שיש כאן כמה מתכנתים בפורום שיכולים לתרום לפרויקט הזה.
(לפחות אחד שאני יודע עליו אבל רק על עצמי לספר ידעתי..)

כנראה הכי פשוט כרגע זה להזין 0% עבור ניירות שאתה לא מעוניין להתייחס אליהם. ה״מכירה״ הפוטנציאלית משפיעה רק על החישובי המרת מטבע בתחתית המסך, לא אמור להפריע לך.
אם כך, יכול להיות שלא הבנתי את ההוראות שיוצר הכלי אל מנת להגיע לאיזון הרצוי.
בהתחלה זה באמת מה שניסיתי ( לשים 0% על הניירות שאני לא מעוניין למכור) אבל אחרי שמלאתי את כל הנתונים היה להם בעמודת השינוי הצעת מכירה של כל הניירות (כדי להגיע ל0%) ובניירות האחרות הייתה הצעה לרכוש הרבה יותר (כדי שיהיו באמת בחלק היחסי שלהם מול כל התיק ולא מול הניירות האקטיביים בלבד.
מצרף תמונה להדגמה
uqYXA4o

בנוסף, הצעה: שהתרשים פאי שנמצא לידו יקח בחשבון את החלוקה לקטגוריות.

ושוב תודה רבה.

יש repo לpull request?
כרגע אין.
אם כך, יכול להיות שלא הבנתי את ההוראות שיוצר הכלי אל מנת להגיע לאיזון הרצוי.
בהתחלה זה באמת מה שניסיתי ( לשים 0% על הניירות שאני לא מעוניין למכור) אבל אחרי שמלאתי את כל הנתונים היה להם בעמודת השינוי הצעת מכירה של כל הניירות (כדי להגיע ל0%) ובניירות האחרות הייתה הצעה לרכוש הרבה יותר (כדי שיהיו באמת בחלק היחסי שלהם מול כל התיק ולא מול הניירות האקטיביים בלבד.
מצרף תמונה להדגמה
uqYXA4o

בנוסף, הצעה: שהתרשים פאי שנמצא לידו יקח בחשבון את החלוקה לקטגוריות.
ושוב תודה רבה.
הבנתי עכשיו. זו אכן בקשה שחזרה על עצמה מספר פעמים, אני אנסה להגיע לזה.

מצאתי באג.
פדיון מלא של אג"ח קונצרני - 106.05 ש"ח לא הופיע בעמודת 'עמלות'
זה מקובץ האקסל שהורדתי ממיטב דש.
תאריך נייר/תנועה מס' נייר/תנועה פעולה כמות מחיר זכות נטו חובה נטו עמלה יתרה אסמכתא
4 בפבר׳ 2021 200 XXXXXX YYYYY ריבית 0 0 1136.2 0 0 5795.23 0
4 בפבר׳ 2021 200 XXXXXX YYYYY פד/מלא 140000 0 151387.9 0 106.05 157183.2 0
** אוף טופיק, הריבית היא רבעונית והיתה עסקה טובה עבורי. **

בקשה לפיצ'ר נוסף - הצגת היסטורית מכירות [ניתן לשאוב מקובצי 'תנועות' שמעלים לתוכנה].

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
A כלי למעקב אחר תיק השקעות שוק ההון 1
someone235 מכירים כלי לניתוח הוצאות ברמה השנתית? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 2
S כלי טכני לירושה - גמל / פוליסת חיסכון? צרכנות פיננסית 2
I איך לייצר כלי שמבטיח את התשואה המקסימלית בין ריבית קבועה ומדד? שוק ההון 4
E כלי עוקב אחרי השקעות - ShareSight שוק ההון 5
H השקעה חודשית לילד - כלי ושיטת פעולה? שוק ההון 4
O כלי עבודה לבית - מאיפה קונים? אוף טופיק 2
N כלי שעוזר לנתח מניות ספציפיות שוק ההון 2
adamshalev כלי למעקב אחר תיק השקעות - Donatello שוק ההון 314
ב פרסום כלי שפותח במסגרת העבודה (תוכנה) אוף טופיק 9
M כלי שמאפשר בניית תיק השקעות וירטואלי פוסטים מאיכות נמוכה 1
Y האם יש איזה כלי כלי שמאפשר לקבל התראה ברגע שטריגר מופעל... שוק ההון 5
unrealx כלי נוח למצוא את כל תכניות הבנייה בעיר / איזור מסוים נדל"ן 4
H כלי / אתר למידע שוק חי - מסחר תכוף שוק ההון 4
Michel כלי לצורך ביצוע backtesting שוק ההון 0
Liron2035 רענון כלי השקעה בקה"ש IRA פסיבי/עולמי (IWDA -> בלקרוק) שוק ההון 23
יבגני_ל מחפש כלי למעקב אחר תיק השקעות שוק ההון 6
Yuval328 האם קיים כלי לשערוך קרנות? שוק ההון 2
T סוף סוף כלי ישראלי למעקב אחרי תיקים שוק ההון 14
Benjamin W כלי בישול אוף טופיק 28
מ כלי לבדיקת קורלציה בין מספר ETF שוק ההון 3
M כלי תקשורת פיננסי מומלץ צרכנות פיננסית 17
M כלי לניהול תקציב וניהול שוטף צרכנות פיננסית 2
O.G זקוק לעזרה בבחירת כלי ההשקעה ב-IRA שוק ההון 5
א כלי השקעה שוק ההון 6
א כלי להשוואת הלוואות (משכנתא) נדל"ן 5
מ איזה כלי צריך לשחרור דלת תקועה? אוף טופיק 3
זריקת תבונה כלי חיסכון של בנקים - שוק ההון 21
K כלי לניהול המצב הכלכלי שוק ההון 8
מ כלי להשוואת מדדים / מניות / קרנות נאמנות /קופות גמל שוק ההון 3
wa11a כלי עבודה שכל הנדי מן(או וומן) צריך מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 30
רוקישיק כלי מעקב אחר הפרוטפוליו שוק ההון 6
סתןלי ת'כסף בחירת אסטרגיית כלי השקעה שוק ההון 13
נ מקפיא עמוק - כלי חיסכון או בזבוז מיותר? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 16
whybe כלי(ם) לניהול תקציב התפתחות אישית 2
Rio כלי פיננסי שלא הזכרנו - פוליסת חיסכון (דוגמא ספציפית בפנים) שוק ההון 24
adamshalev KaChing - כלי שפיתחתי למעקב אחר הוצאות ועוד .. מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 129
E הדרך המומלצת למעקב אחר S&P 500 שוק ההון 1
yossik תוכנות, אפליקציות למעקב ואנליזה של שוק ההון, ניהול תקציב ועוד... אוף טופיק 11
Zach Moshe תעודת סל למעקב אחרי גז/נפט וכו׳... שוק ההון 1
פ אפליקציה למעקב אחר הוצאות ועידכון קופת גמל מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 10
ד אקסל למעקב אחרי תיק השקעות שוק ההון 1
א אפליקציה למעקב אחר מניות שוק ההון 8
nedlir סקריפט פייתון למעקב אחר מניות ישראליות אוף טופיק 1
נ קרן סל למעקב מיטבי אחרי השוק הסיני שוק ההון 14
D אתר/אפליקציה מומלצים למעקב אחר מניות בארץ ברמה של yahoo finance לפחות שוק ההון 7
F קבצי אקסל למעקב אחרי השקעות נדל''ן נדל"ן 1
א אפליקציות למעקב אחר הוצאות-הכנסות אוף טופיק 3
א ETF מומלץ למעקב אחרי SP500? שוק ההון 2
tpr אפליקציית מובייל למעקב אחר הוצאות אוף טופיק 7

נושאים דומים

Back
למעלה