• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

תספורת עצמית

מעבדות לחירות

משתמש רשום
דירוג
3
קניתי מכונת תספורת כדי לספר את עצמי.
איך עושים את זה טוב? בעיקר, איך מסדרים את השיער מאחורה, שאי אפשר לראות?

בתור מישהו שמסתפר לבד כבר כ 12 שנים יש לי מספר טיפים לתספורת פשוטה עם מכונה:

1) שימוש בשתי מראות. מראה אחת תלויה על הקיר שאליה תעמוד עם הגב ותשקף את אחורי הראש, ומראה שאפשר לשים על משהו בגובה הפנים, שתביט בה. למראה הזאת צריך להיות קו למראה שעל הקיר. עדיף לא להחזיק את המראה שמול העיניים ביד. זה מאוד מקשה ולא נוח. תמצא לך משהו לשים את המראה. אני שם את שלי על קופסה שעומדת על קרש גיהוץ.

2) ממליץ על מגן מזרן ישנן פרוס על הריצפה בשביל לקלוט את השיערות.

3) דירוג. ממליץ להשתמש בשלושה דירוגים. מה שעובד בשבילי ולא נראה קצר מידי: מלמטה עד מעט מעל האוזניים - מספר 6, מהגובה הנ"ל עד לחלק לחלק העליון של הראש - מספר 9, החלק העליון של הראש - מספר 12.

4) יישורים - ממסגר מאחורי הראש בעזרת סכין גילוח לאחר סיום התספורת

לא משתמש בכל מיני רצועות מדידה לתספורות, אבל אולי למתחילים יש תועלת התחלתית בשימוש בהן.

בעיקר, איך מסדרים את השיער מאחורה, שאי אפשר לראות?
1. הכי טוב שמישהו או מישהי יעזרו לך.
2. אפשר להדפיס Neck Trimmer Guard - קישור, אני מניח שיש חברות שמייצרות כאלה.
לא ניסיתי אף פעם כי תמיד עזרו לי במאחורה אבל פעם הבאה אולי אנסה כי זה נראה לי מגניב.

נערך לאחרונה ב:
בתור מישהו שמסתפר לבד כבר כ 12 שנים יש לי מספר טיפים לתספורת פשוטה עם מכונה:
3) דירוג. ממליץ להשתמש בשלושה דירוגים. מה שעובד בשבילי ולא נראה קצר מידי: מלמטה עד מעט מעל האוזניים - מספר 6, מהגובה הנ"ל עד לחלק לחלק העליון של הראש - מספר 9, החלק העליון של הראש - מספר 12.
4) יישורים - ממסגר מאחורי הראש בעזרת סכין גילוח לאחר סיום התספורת

לא משתמש בכל מיני רצועות מדידה לתספורות, אבל אולי למתחילים יש תועלת התחלתית בשימוש בהן.
זאת תספורת פשוטה, יבגני?
במשך עשור הלכתי עם שיער קצוץ - הבעל שלי היה מעביר על הראש שלי מכונת תספורת במספר 5 פעם בכמה חודשים.
*בעשור האחרון עברתי לשיער ארוך בלי תסרוקת או צבע. פעמיים בשנה הבת שלי לוקחת מספרי מטבח ומורידה לי 15 ס"מ מאחור. קמצנות, קווים לדמותה :>

זאת תספורת פשוטה, יבגני?
במשך עשור הלכתי עם שיער קצוץ - הבעל שלי היה מעביר על הראש שלי מכונת תספורת במספר 5 פעם בכמה חודשים.
*בעשור האחרון עברתי לשיער ארוך בלי תסרוקת או צבע. פעמיים בשנה הבת שלי לוקחת מספרי מטבח ומורידה לי 15 ס"מ מאחור. קמצנות, קווים לדמותה :>
תראי, היא יחסית פשוטה. שום דבר פנסי, אבל גם כזאת שלא יגידו לך "אה, הסתפרת לבד?".. לא יבחינו בהבדל..
ההבדל בינה לבין תספורת של כל הראש באותו מספר מבחינת זמן לאחר שלומדים הוא זניח, והתוצאה הרבה יותר טובה.
אם משווים בין הזמן שלוקח לי להסתפר לבד לזמן שהיה לוקח לי להסתפר אצל ספר, אז התספורת העצמית שלי הרבה יותר קצרה בזמן, התוצאה צפויה בכל פעם, והיא באותה הרמה פלוס-מינוס כמו של התספורות שלי אצל ספר.. לא הייתי עושה משהו פנסי גם אצל ספרים. השיער שלי לא בנוי לזה.

לגבי העשור האחרון שלך - זו המקבילה הנשית לתספורת פשוטה, בעיני.

עדיף לא להחזיק את המראה שמול העיניים ביד. זה מאוד מקשה ולא נוח. תמצא לך משהו לשים את המראה. אני שם את שלי על קופסה שעומדת על קרש גיהוץ.
אני לא יכול לשים מראה מאחוריי, אני משתמש במצלמה הקדמית בטלפון קצת הפוך על הפוך - מכוון את הצג לאחורי הראש שלי ומסתכל מולי במראה על ההשתקפות של הצג (מקווה שמובן...)
בכל מקרה מכונת תספורת זו אחת ההשקעות הטובות, אני יכול להמליץ על מכונה שמחזיקה לי מצוין כבר 3 שנים.

עוד מישהו חשב שזה שרשור על מחילת חובות לעצמי? :)

היי, מה רע בפינוק כל 3 חודשים להגיע למספרה, לקבל גם חפיפה ומסג' לקרקפת וכל זה ב 50 ש"ח.

היי, מה רע בפינוק כל 3 חודשים להגיע למספרה, לקבל גם חפיפה ומסג' לקרקפת וכל זה ב 50 ש"ח.
אם בשבילך זו לא טירחה להגיע לספר, ואתה אוהב חפיפה ומסאז' לקרקפת, אז לא רע.

1) שימוש בשתי מראות. מראה אחת תלויה על הקיר שאליה תעמוד עם הגב ותשקף את אחורי הראש, ומראה שאפשר לשים על משהו בגובה הפנים, שתביט בה. למראה הזאת צריך להיות קו למראה שעל הקיר. עדיף לא להחזיק את המראה שמול העיניים ביד. זה מאוד מקשה ולא נוח. תמצא לך משהו לשים את המראה. אני שם את שלי על קופסה שעומדת על קרש גיהוץ.
אני צריך להבין איך לבנות את קונסטרוקציית המראות אצלי.
איך למדת לעשות את הדירוגים בצורה טובה?

עוד מישהו חשב שזה שרשור על מחילת חובות לעצמי? :)
אני מודה שהתלבטתי לגבי כותרת השרשור.

חברים תקשיבו,
כשאני מסתובב ברחוב אני מיד יכול להבחין בין אלו שמספרים עצמם ואלו שמסתפרים אצל ספר.ית..
ההבדל נראה לעיין.
תוציאו כמה עשרות שקלים כל חודשיים ולכו למספרה.
מניסיוני, ספרית טובה יותר מספר כי היא מספרת כאילו הייתם הגבר שלה :)

איך למדת לעשות את הדירוגים בצורה טובה?
פשוט עשיתי הרבה תספורות של "אה, הסתפרת לבד?" עד שגיליתי מה נראה הכי בסדר :)
מבחינתי, מה שתיארתי - הגובה של הדירוג והמספרים, עובד טוב. לאנשים בעלי צורת ראש אחרת, וסוג שיער שונה, דירוגים אחרים יכולים להתאים.
אולי תצפה ביוטיוב במישהו שמסתפר לבד עם סוג שיער דומה לשלך.
כשהשיער שלי יחסית קצר, הוא נראה ישר, וכשמתארך הוא מסתלסל, אז אני דואג שהוא יהיה יחסית קצר (לא קצר מידי) - לפני שהוא מסתלסל ונהיים תלתלים. כשהוא מסתלסל, זה הזמן לתספורת בדחיפות. תספורת בכל הראש בעזרת מכונה מתאימה לי מבחינת אפשרויות.
מי שיש לו שיער חלק, יכול להרוויח סוגי תספורות נוספים בעזרת שימוש במספריים בחלק העליון.

נערך לאחרונה ב:
פשוט עשיתי הרבה תספורות של "אה, הסתפרת לבד?" עד שגיליתי מה נראה הכי בסדר :)
מבחינתי, מה שתיארתי - הגובה של הדירוג והמספרים, עובד טוב. לאנשים בעלי צורת ראש אחרת, וסוג שיער שונה, דירוגים אחרים יכולים להתאים.
אולי תצפה ביוטיוב במישהו שמסתפר לבד עם סוג שיער דומה לשלך.
כשהשיער שלי יחסית קצר, הוא נראה ישר, וכשמתארך הוא מסתלסל, אז אני דואג שהוא יהיה יחסית קצר (לא קצר מידי) - לפני שהוא מסתלסל ונהיים תלתלים. כשהוא מסתלסל, זה הזמן לתספורת בדחיפות. תספורת בכל הראש בעזרת מכונה מתאימה לי מבחינת אפשרויות.
מי שיש לו שיער חלק, יכול להרוויח סוגי תספורות נוספים בעזרת שימוש במספריים בחלק העליון.
תודה, אני אחפש לי דוגמאות

קניתי לפני כמה שנים MULTIGROOM 3000 של PHILIPS NORELCO ועם זה ממש נוח לעשות תספורת עצמית.
אולי יש גרסאות חדשות למוצר הזה. שווה לבדוק.
מצטרף להמלצות להשתמש ב - 2 מראות, לראות סרטונים ביוטיוב ולצבור ניסיון.

נערך לאחרונה ב:
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
Adam Smith תספורת לתשובה אוף טופיק 9
N תספורת ביתית ומכונת תספורת מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 60
קפה שחור תספורת לאג"ח ו\או חדלות פרעון שוק ההון 26
ר מס שבח - בנייה עצמית פרטית על כמה מגרשים נדל"ן 0
ב בנייה עצמית - קבלן מפתח או לפצל לקבלנים שונים נדל"ן 19
R מס שבח על בית בבניה עצמית מיסים 6
D פתיחת קרן IRI - הפקדה עצמית פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 10
ת ביטוח רכב - כיצד מחשבים עליית הפרמיה בהפעלת הפוליסה? והאם כדאי (כלכלית) להתעקש תמיד על ה.עצמית גבוה? צרכנות פיננסית 0
T השקעה עצמית ראשונה בשוק ההון (סטודנט) שוק ההון 0
J השקעה עצמית שוק ההון 8
the_newbie ביטול השתתפות עצמית ברכב שכור בישראל צרכנות פיננסית 1
א לקפוץ למים ? / ! - ייזום בניה עצמית 'בנה ביתך' משתלם ? נדל"ן 2
F מחפש דרך יעילה לביצוע הסבה עצמית לתוכנה התפתחות אישית 20
האזרח החשדן גלריית התיקים של הסולידית להרכבה עצמית שוק ההון 2
G השכרת רכב בחו״ל - ביטוח ביטול השתתפות עצמית מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 38
D התנהלות עצמית מול מס הכנסה שוק ההון 4
adamshalev 25 תיקי השקעות להרכבה עצמית דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 36
Matias Katz רכישה עצמית (share buyback או stock repurchase) שוק ההון 57

נושאים דומים

Back