• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

תספורת ביתית ומכונת תספורת

noname

משתמש רגיל
דירוג
378
כחלק מהצורך לחסוך בהוצאות אני מסתפר בבית כבר קרוב ל-3 שנים.
המכונה שהשתמשתי בה עד היום - Panasonic ER1411. כל עוד המכונה עבדה היא הייתה מצוינת (הייתה מקום ראשון בהמלצות באתר זאפ ונרכשה בזמנו ב-240 ש"ח).
בימים האחרונים המכונה נחלשה ובקושי עובדת גם כשהיא בתקע החשמל. מתברר שלעוד אנשים שרכשו את המכונה אחרי שנתיים קרה אותו דבר.
אני מתלבט אם לנסות להחליף את הבטרייה בעלות של 110 ש"ח או לרכוש מכונה חדשה.
יש למישהו מכונה שהוא ממליץ עליה מניסיון של שנים ? אולי מכירים מקום שבו אפשר להחליף את הבטרייה במחיר יותר זול?

משתמש במכונה עם כבל חשמל. פועלת פיקס כבר 3-4 שנים. עלתה פחות מ100 שח בחנות חשמל גנרית.

משתמש במכונה עם כבל חשמל. פועלת פיקס כבר 3-4 שנים. עלתה פחות מ100 שח בחנות חשמל גנרית.
הייתי שמח לשמוע על דגם ספציפי אם אתה או מישהו אחר מכיר כדי שאדע מה לקנות או לחלופין מישהו שיודע להגיד לי אם שווה להשקיע בהחלפת סוללה בשווי 110 ש"ח כשמכשיר חדש עולה 240 ש"ח

מוסיפה עבור אישה:
קניתי מכשיר פלסטיק - שני פלסים, ארוך וקצר, שתופסים את השיער. בנוסף קניתי מספריים רגילים לשיער ומספריים לדירוג. עם השילוב הזה ביחד עם יוטיוב אני מצליחה לספר את עצמי טוב מאוד וחוסכת את הכסף / חוסר הנוחות של מספרה.

noname זה מאוד תלוי בשימושים שלך, אם אתה צריך לספר דירוגים מורכבים בד"כ כדאי לקנות מכונה רצינית אבל אתה כותב שהשתמשת ב 1411 והיית מרוצה,
אז הייתי ממליץ לך על כל מכונה של wahl שמתאימה לחשמל בארץ (220). אם אתה רוכש מחו"ל שים לב שאתה לא מביא את ה 110 אלא רק את 220. מכיוון שזה מגיע בנוסף עם תדר שבלתי ניתן להמיר והמכונה הזאת תהיה כמו אבן (מניסיון מר)

אני הלכתי על מכונת תספורת של MOSER. היא יותר יקרה מאלו של פנסוניק, אך מחזיקה זמן רב ועושה עבודה טובה. בנוסף, היא מגיעה עם שתי סוללות ועמדת הטענה, כך שאפשר להטעין סוללה אחת בזמן שמסתפרים עם השניה.
שם הדגם: GenioPlus
משום מה המחירים שאני רואה עכשיו בזאפ יותר יקרים ממה שזכור לי. נדמה לי שהיא עלתה לי 400 ש"ח.

אני משתמש למעלה מ-15 שנה באותה מכונה, של moser.
הנה, בזאת.

הנה היא בזאפ.

כל שלושה שבועות, באמבטיה, כל הראש ספיחס, בין 3 ל-6 דקות עבודה.
החזירה עד היום מחיר של חופשה בחו"ל לדעתי :)

WHAL 300
מומלץ גם זה שמעלי

עדכון:
אחרי שהייתי משוכנע שהבטריות של מכונת התספורת התקלקלו ולכן אצטרך לקנות בטריות חדשות בעלות של 110 ש"ח החלטתי לבדוק את העניין בחנות בתל אביב שמתמחה בתיקון מכונות תספורת ומניסיון של שנים הם ישרים והגונים.
אחרי בדיקה שלהם התברר שהמכונה תקינה לחלוטין והסיבה לכך שהיא הפסיקה לעבוד זה שלא דאגתי לשמן את הסכינים.
עלות התיקון אפס ש"ח + קניתי מהם בקבוק שמן ב-15 ש"ח ונפתרה הבעיה.
מסקנה להקפיד לשמן אחרי כל תספורת ואם המכונה מפסיקה לעבוד לא למהר לקנות חדשה.

שמח לשמוע שהצלחת להחזיר את המכונה לחיים :)
אני גם מסתפר בבית ב12 שנים האחרונות ואין ספק שזה חוסך הון.

כמו חלק מהחבר'ה שהגיבו כאן, גם אני משתמש במוזר ב4~ שנים האחרונות.
הדגם שלי היה קצת יקר (סביב ה600 ש"ח אם אני זוכר נכון).
דגם 1871.

שמח לשמוע שהצלחת להחזיר את המכונה לחיים :)
אני גם מסתפר בבית ב12 שנים האחרונות ואין ספק שזה חוסך הון.

כמו חלק מהחבר'ה שהגיבו כאן, גם אני משתמש במוזר ב4~ שנים האחרונות.
הדגם שלי היה קצת יקר (סביב ה600 ש"ח אם אני זוכר נכון).
דגם 1871.

אני מניח לפי ריבוי התגובות החיוביות שלמוזר יש אחלה מכונות תספורת.
אבל מניסיוני אפשר להסתפק במכונה זולה בהרבה כמו מה שיש לי Panasonic ER1411 שעלתה לי 240 ש"ח עושה את העבודה בצורה מעולה בלי שום תקלה כבר קרוב ל-3 שנים (למעט עניין אי שימון המכונה).

מי שענה פה שהוא מסתפר בבית התכוון שהוא מספר את עצמו/ה ?

עדכון:
אחרי שהייתי משוכנע שהבטריות של מכונת התספורת התקלקלו ולכן אצטרך לקנות בטריות חדשות בעלות של 110 ש"ח החלטתי לבדוק את העניין בחנות בתל אביב שמתמחה בתיקון מכונות תספורת ומניסיון של שנים הם ישרים והגונים.
אחרי בדיקה שלהם התברר שהמכונה תקינה לחלוטין והסיבה לכך שהיא הפסיקה לעבוד זה שלא דאגתי לשמן את הסכינים.
עלות התיקון אפס ש"ח + קניתי מהם בקבוק שמן ב-15 ש"ח ונפתרה הבעיה.
מסקנה להקפיד לשמן אחרי כל תספורת ואם המכונה מפסיקה לעבוד לא למהר לקנות חדשה.

איך קוראים למקום ואיפה בת"א הוא נמצא ?
קצת פדיחה אבל אני חייב לשאול - איך משמנים מכונה ? האם משאירים את השמן לכמה או שמנקים איכשהו את השמן לאחר הפעולה ?

כן.

היתה עד היום רק פעם אחת שעשיתי מיקור חוץ, וזה היה רק לחלק של העורף.
יום לפני ארוע ה"חתונה" שלנו הסתפרתי בבית בנוהל הרגיל, ואז ביום החתונה עצמה, עברתי באיזו מספרה ושאלתי אם הספר יוכל רק להוריד לי את הקוצים מהעורף, הסכים :)

אגב, סיפרתי לו שזה רק בשביל החתונה שלי שאמורה להתקיים באותו ערב, הוא צחק ואיחל לי בהצלחה, מן הראוי לציין שהוא גם לא גבה על זה שום תשלום, למרות שהצעתי.

(אם זה חוקי מבחינת הפורום) -> אין לי מושג איך קוראים לספר או למספרה, אבל היא נמצאת במרכז המסחרי של אבן יהודה, מה שנקרא ה"קניון" של אבן יהודה, לא ברחוב המייסדים. הבחור עשה משהו טוב, ואני מחזיר לו טובה :)

איך קוראים למקום ואיפה בת"א הוא נמצא ?
קצת פדיחה אבל אני חייב לשאול - איך משמנים מכונה ? האם משאירים את השמן לכמה או שמנקים איכשהו את השמן לאחר הפעולה ?

המקום נקרא אליאס והוא נמצא ברחוב העליה בתל אביב

כן, עם מראה קטנה בחדר אמבטיה ובסוף בודק איך זה נראה מאחור עם 2 מראות (אחת גדולה תלויה והשניה קטנה שאני מחזיק)

מבקש שאשתי תבדוק בסוף שיצא סבבה גם ליתר בטחון :)

מגיל 13 אני ואחי (ברבים) מספרים אחד את השני.

כשהתחתנתי עברתי לספר את עצמי מול מראה.

מכונה של פנסוניק שעלתה ~ 400 שח.

בת 10 היום, משמן כל תספורת - טיפה אחת על הסכין. יש לי עדיין את הבקבוק שמן המקורי.

נושאים דומים

Back
למעלה