• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

שרשור להמלצה לקניית מוצרים איכותיים

• פותח הנושא Roi
  • פורסם בתאריך
מצאתי גם את הדאבו באליבאבה ב-300$ (בהזמנה סיטונאית) או 800$ בהזמנה יחידה
מסכים עם הדברים, ולהלן התובנות מהבדיקה האישית שלי - אם יעזור למישהו בהמשך:
יש בארץ 4 מותגים "אמיתיים" משמעותיים (כלומר שמיוצרים ע"י חברה מבוססת) : Kenwood, Kitchenaid, Bosch, Ankarsrum . הראשון Ankarsrum הוא מיקסר שוודי בטווח מחיר של 3.5K ומעלה כלומר מוצר "נישה".
ל-3 האחרים יש מוצרים בטווח מחירים רחב יותר, אבל הדגמי low-end כנראה לא יחזיקו הרבה.

מעבר ל - 4 האלה רוב\כל השאר הם מוצרים לא ידועים מהמזרח שיבואנים בארץ הפכו ל"מותג" . ניתן להשיג את הדגמים האלה בעשרות % יותר זול באתרים הידועים ולחתוך את ה - middle man.

נערך לאחרונה ב:
  • אהבתי
Reactions: Roi
את Ankarsrum אפשר להזמין דרך אמאזון אנגליה ב2000 שח פחות מהמחיר בארץ
ההפרש כולל משלוח ומיסים? בטווח מחיר הזה צריך לשלם מע"מ + מס קנייה (אם יש).
ב A UK המחיר הוא 670 GBP ועוד 140GBP משלוח יוצא כ 3400 שקל .

נערך לאחרונה ב:
ההפרש כולל משלוח ומיסים? בטווח מחיר הזה צריך לשלם מע"מ + מס קנייה (אם יש).
ב A UK המחיר הוא 670 GBP ועוד 140GBP משלוח יוצא כ 3400 שקל .
באמזון גרמניה המחיר הסופי הוא 808 יורו כ 2850 שח
https://www.amazon.de/dp/B07NS32Y9W/

מנוי לרשות הטבע והגנים. לנו עלה בערך 300 שח ל 4 נפשות ויש כניסה חופשית לכמעט כל שמורות הטבע בארץ.
אני כל פעם מופתע מחדש מכמה נוח לטייל בשמורות הטבע המסודרות שיש בארץ.
המסלולים ברורים, ויש פעילויות וחוברות הסברה ברורות ומהנות לילדים.
מומלץ בחום!

נערך לאחרונה ב:
מנוי לרשות הטבע והגנים. לנו עלה בערך 300 שח ל 4 נפשות ויש כניסה חופשית לכמעט כל שמורות הטבע בארץ.
אני כל פעם מופתע מחדש מופתע מכמה נוח לטייל בשמורות הטבע המסודרות שיש בארץ.
המסלולים ברורים, ויש פעילויות וחוברות הסברה ברורות ומהנות לילדים.
מומלץ בחום!
רצוי לעשות דרך מועדון כלשהו (יש לא מעט מועדונים שיכולים להוזיל את המחיר)

@האזרח_הקטן
הייתי חושב פעמיים אם לקנות מיקסר של Ankarsrum, אם אני זוכר נכון, כבר בכמה פורומים של אפיה, אנשים שמבינים עניין התלוננו על צורת העבודה שלו. אם רוצים משהו איכותי, אולי עדיף כבר להשקיע ולקנות Kitchen Aid, מהסדרות היותר יוקרתיות שלו. אישית אני לא יכול לתת חוות דעת על דגם ספציפי, כי אני עם מיקסר די פשוט, ואני משתמש בו רק לפיצה.

באופן כללי, לדעתי מיקסר עבור דברים כמו לחם זה מוצר די חסר תועלת אם מכינים בעיקר בצק רטוב (לא כדאי להכין אחרת לדעתי), שגם ככה קל מאוד לערבב, ואין מה ללוש אותו.

נערך לאחרונה ב:
רצוי לעשות דרך מועדון כלשהו (יש לא מעט מועדונים שיכולים להוזיל את המחיר)
אני עשיתי דרך MAX. אחר כך ראיתי שדרך האפליקציה של yellow זה זול יותר בעוד כמה אחוזים וגם לא מותנה בשיוך למועדון מסוים.

בהמשך למיקסרים: ב Kenwood ההבדלים הרבה יותר קטנים בין המחיר בארץ ו A.DE.
לדוגמא:
KVL8320: בארץ 2590, באמזון 470E, משלוח 135E סה"כ כ600E שזה כ 2100 שקל.

ב-Square Mile המשלוח חינם, וב-Colonna הוא די זול, אבל לא חינם. ייתרון נוסף, עבורי לפחות, זה שהדואר מגיע ממש מהר מאנגליה, ברמה של 5-10 ימים, כאשר מכל מדינה אחרת שהזמנתי ממנה זה יכל לקחת גם חודש.
עידכון -

הזמנתי מsquare mile. לקח כמעט חודש (כמובן שזה חריג). לאחר 3 שבועות התלוננתי וישר הציעו לי משלוח חדש (ללא עלות כמובן). שלחו חדש ובינתיים הגיע המשלוח הקודם. קצת מבאס כי עבר חודש מהקליה אבל בקליה בהירה זה פחות נורא. הקפה מצויין! לה-קברה לטעמי ברמה יותר גבוהה אבל זה באמת הטופ של הטופ. עדיין זה יותר טוב בהרבה מהמקומות שניסיתי בארץ.

לסיכום: קפה ברמה גבוהה מאוד ושירות מצויין. סיכוי סביר שאזמין מהם שוב בעתיד כשיהיו להם דברים מעניינים.

@cypriano de rore

שמח שאהבת.

לגבי העיכוב, אני באותה סירה, החבילה תקועה כבר שבוע וחצי במרכז חלוקה במודיעין, פעם ראשונה שזה קורה לי איתם. למרות שכמו שאמרת, זה באמת פחות נורא בקליה בהירה, במקרה של אספרסו למשל, ממליצים לחכות שבועיים-חודש לפני השימוש.

אם אתה מחפש לגוון, אולי תנסה גם את ה-rare ב-colonna, הם מחליפים כל חודש לדעתי. המשלוח זול, אבל הקפה לא.

בהמשך לטלויזיות , הלכה לי השבוע samsung AU50-8000 . יוצרה ונקנתה בשנת 2021, התקלקלה כמה חודשים אחרי שנת האחריות.
יש לי טלויזיות סיניות שמחזיקות 7 שנים...

לגבי העיכוב, אני באותה סירה, החבילה תקועה כבר שבוע וחצי במרכז חלוקה במודיעין, פעם ראשונה שזה קורה לי איתם.
כנראה בעיות בדואר ישראל :/

אם אתה מחפש לגוון, אולי תנסה גם את ה-rare ב-colonna, הם מחליפים כל חודש לדעתי. המשלוח זול, אבל הקפה לא.
הם מצויינים. שתיתי לפני שבועיים אצל חבר קפה קולמביאני מזן pink bourbon מהם והיה נפלא!

בהמשך לטלויזיות , הלכה לי השבוע samsung AU50-8000 . יוצרה ונקנתה בשנת 2021, התקלקלה כמה חודשים אחרי שנת האחריות.
מה קרה לה? ניסית לברר כמה יעלה תיקון?
יש לי טלויזיות סיניות שמחזיקות 7 שנים...
יש גם אנשים שהטלוויזיה של סמסונג מחזיקה להם מעל עשור ויש כאלו שהטלוויזיה הסינית שלהם החזיקה שנה. זה מאוד לא טיפוסי שטלוויזיות סמסונג שובקת לאחר שנה.

מה קרה לה? ניסית לברר כמה יעלה תיקון?

יש גם אנשים שהטלוויזיה של סמסונג מחזיקה להם מעל עשור ויש כאלו שהטלוויזיה הסינית שלהם החזיקה שנה. זה מאוד לא טיפוסי שטלוויזיות סמסונג שובקת לאחר שנה.
הלך המסך, לא ניתן לתקן. הטכנאי אומר שיש לו עוד 4 כאלה עם אותה הבעיה.

אני חושב שהכותרת מתאימה:

אני לא מכיר אף קהילה אחרת בעצם שאוכל לשאול בה לכן אני פונה כאן :)

מאחר ולא זוכר מתי בפעם האחרונה צרכתי מוצרים מן החי החלטתי שאני רוצה לחוות שוב, אפילו אם זה לתקופה קצרה, דגים.
הבעיה היא שאני מנותק לחלוטין ואני לא יודע בכלל למי לפנות כדי לקנות דגים טריים/מעושנים.

תקציב הוא לא בעיה - בתנאי שהתמורה הולמת ושוות ערך. אבל כן יהיה נחמד למצוא מקום עם מחירים סבירים כדי שאוכל לחזור אליו אם אבחר.

פתחתי את הוולט, סתם כדי להתרשם אבל אני חושב שרק 2 מתוך עשרות רבות השאירו עלי רושם חיובי (וגם ציון גבוה) ואז בכלל חשבתי לעצמי אם זה משהו שראוי להזמין בוולט. זה מקובל? ז״א משפחה או זוג שצורכים בשר/דגים עושה הזמנה בוולט? או שללכת לחנות דגים ולהסתכל בעיניים זה עדיין בגדר מאסט?

כמו שאתם שמים לב, אולי נשמע לכם מגוחך, אבל עד כדי כך אני רחוק מעולם האוכל הזה אז אשמח לשמוע על מקומות בתל אביב והסביבה שכדאי לי לנסות/משלוח?

ד
אני חושב שהכותרת מתאימה:

אני לא מכיר אף קהילה אחרת בעצם שאוכל לשאול בה לכן אני פונה כאן :)

מאחר ולא זוכר מתי בפעם האחרונה צרכתי מוצרים מן החי החלטתי שאני רוצה לחוות שוב, אפילו אם זה לתקופה קצרה, דגים.
הבעיה היא שאני מנותק לחלוטין ואני לא יודע בכלל למי לפנות כדי לקנות דגים טריים/מעושנים.

תקציב הוא לא בעיה - בתנאי שהתמורה הולמת ושוות ערך. אבל כן יהיה נחמד למצוא מקום עם מחירים סבירים כדי שאוכל לחזור אליו אם אבחר.

פתחתי את הוולט, סתם כדי להתרשם אבל אני חושב שרק 2 מתוך עשרות רבות השאירו עלי רושם חיובי (וגם ציון גבוה) ואז בכלל חשבתי לעצמי אם זה משהו שראוי להזמין בוולט. זה מקובל? ז״א משפחה או זוג שצורכים בשר/דגים עושה הזמנה בוולט? או שללכת לחנות דגים ולהסתכל בעיניים זה עדיין בגדר מאסט?

כמו שאתם שמים לב, אולי נשמע לכם מגוחך, אבל עד כדי כך אני רחוק מעולם האוכל הזה אז אשמח לשמוע על מקומות בתל אביב והסביבה שכדאי לי לנסות/משלוח?
דגים זה לא משהו שהייתי קונה ממקומות שזה לא העסק העיקרי שלהם.
דגים זה מזון רגיש ובשמירה לא נכונה ההערלה שלו בין הקשות.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
א שרשור שיתוף עמותות מיוחדות אוף טופיק 2
I שער הדולר\שקל + לקנות VT (כן... עוד שרשור על זה) שוק ההון 16
Tsachi01 שרשור מסעדות מומלצות אוף טופיק 17
ה שרשור מפורט - מנסה להתחיל את חיי בגיל 28 יומני מסע אישיים 34
Mr. Bigglesworth עוד שרשור על זליכה אוף טופיק 32
anonyshmeger שרשור אמרות כנף אוף טופיק 22
E מחפש שרשור על כדאיות רכישת דירה יקרה בתקופת הפנסיה נדל"ן 0
Mr. Bigglesworth שרשור בחירות 2021 אוף טופיק 187
ט מחפשת שרשור על השקעה לטווח קצר שוק ההון 4
קירכהוף שרשור בנושא שינוי בהשקפת עולם ובסגנון חיים - ספרים , פודקאסטים , בלוגים וסרטים. אוף טופיק 0
L חיסכון לילד (לא עוד שרשור של תכניות) שוק ההון 6
wa11a שרשור מתכונים לתקופת הקורונה אוף טופיק 27
Myrath כלכלה ופיננסים - שרשור ביאור למושגי יסוד אוף טופיק 8
ביולוג ירושלמי שרשור צרכני - מוצרים ישראלים (בלבד!) תוצרת ארץ ישראל. אוף טופיק 13
כ שרשור תשרים וטיפים אוף טופיק 10
מתכנת עמלות ודמי ניהול - שרשור מתעדכן (ניהול אישי IRA) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 865
shlomi171 עוד שרשור על הסבה מקצועית התפתחות אישית 2
always.smile שרשור שאלות על האקסולידית צרכנות פיננסית 5
חסכונית מחפשת שרשור לגבי הורים וכסף אוף טופיק 1
P שרשור מפורום BOGLEHEADS - קבוצה ישראלים שוק ההון 7
Jane Doe שרשור זכויות בסיסיות אוף טופיק 225
ס שרשור דמי ניהול שמשיגים דרך שימור לקוחות צרכנות פיננסית 13
Jane Doe שרשור חזיות סולידיות אוף טופיק 35
Y שרשור המלצות ספרים אוף טופיק 115
DiverGirl שרשור על אנשים יוצאי דופן ומעוררי השראה אוף טופיק 21
DiverGirl בילויים סולידיים לזוג - שרשור רעיונות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 38
Y שרשור All around player מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 9
הסולידית עמלות ודמי ניהול - שרשור מתעדכן שוק ההון 2064
yossik למה מספר מגיבים לא קוראים שרשור מתחילתו לפני שמגיבים? אוף טופיק 8
c881 שרשור "פעמונים" לדוגמה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 128
M השקעה במדד מחקים- דרך הראל? ובקשה להמלצה נוספת שוק ההון 13
A שאלה לגבי הגשת דוחות ובקשה להמלצה מיסים 23
נ גיטרה קלאסית אשמח להמלצה סולידית התפתחות אישית 10
DiverGirl בקשה להמלצה - מערכת מסחר באופציות שוק ההון 7
רניהבוס אשמח להמלצה איך להשקיע שוק ההון 9
A זקוק להמלצה ליועץ פנסיוני צרכנות פיננסית 3
O לקנות ביטקוין שווה לקניית etf על ביטקוין? פוסטים מאיכות נמוכה 2
א תיק שבסופו של דבר מיועד לקניית דירה שוק ההון 56
ר התלבטות מה לעשות עם תיק ההשקעות שלי בהיבט הון עצמי לקניית דירה להשקעה שוק ההון 2
M הוראת קבע שגר ושכח ל 20 שנה - לקניית MSCI WORLD או מוצר מחקה MSCI WORLD פוסטים מאיכות נמוכה 3
F השתתפות במכרז לקניית דירה מכונס נכסים נדל"ן 2
ס מה לעשות עם מיליון שקלים שמיועדים לקניית ובנייה בית במושב חקלאי כבן ממשיך נדל"ן 11
deussex שוקל למכור את החלק האג"חי לקניית המדד עכשיו שוק ההון 31
ש קרן השתלמות ככסף "בטוח" לקניית דירה במחיר למשתכן נדל"ן 0
O בקשר לקניית דירה בחו״ל נדל"ן 3
ת אפשרויות לקניית קריפטו השקעות אלטרנטיביות 6
ב הוראת קבע לקניית s&p500, מה הכי יעיל ומשתלם ? שוק ההון 11
L עמלות מוגזמות לקניית קרן REIT (ריט)? שוק ההון 6
Roi מוח כוורת - שוקל עבודה עצמאית בתור מלווה לקניית נכסים בספרד נדל"ן 43
E מבקש טיפים לקניית נכס מכונס ושאלה נדל"ן 13

נושאים דומים

Back
למעלה