• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

שרשור להמלצה לקניית מוצרים איכותיים

• פותח הנושא Roi
  • פורסם בתאריך
יש למישהו המלצה על קורקינט חשמלי?

אני חוזר בי מההמלצה על המוצרים. הסתכלתי עכשיו על פותחן קופסאות השימורים, וראיתי שיש בו חלק קטן שהחליד. כל החלודה היא באותו חלק קטן. על שאר הכלי אין חלודה כלל. זאת תופעה שנתקלתי בה עם הרבה מוצרים. גם אם 98% מהמוצר עשוי ממתכת איכותית שלא מחלידה, תמיד מכניסים איזה חלק קטן במיקום קריטי ממתכת לא איכותית, שמחלידה. זה פשוט לא יאמן.

באתרים סיניים לצד הזבל הרגיל, אפשר למצוא גם מוצרים איכותיים מאוד. די קשה למצוא אותם. מה שאיכותי נוטה להיות יקר יותר, אבל מה שיקר לא בהכרח איכותי. הנה כמה מוצרים קטנים שקניתי למטבח שנראים די איכותיים:
פותחן קופסאות שימורים
פותחן בקבוקי יין
פקק סוגר לבקבוקי יין
כמעט 100 שקל לפותחן יין זה לא ממש יקר?

כמעט 100 שקל לפותחן יין זה לא ממש יקר?
כרגע זה 77 ש"ח ללא הנחות. יש אבל לפעמים כל מני הנחות גם של האתר עצמו וגם של כרטיס האשראי, כך שכנראה שילמתי על זה הרבה פחות. זה מעצבן אבל לבזבז זמן על חיפוש הנחות. הזמן באמת שווה יותר מההנחות האלה. הוא פותח בקבוקים אבל ממש בקלות. הבעיה עם רוב המוצרים היא שהם מחלידים או נשברים. עושים אותם מחומרים לא איכותיים. כאן חשבתי שמדובר בחומרים איכותיים, ונראה שזה נכון לגבי רוב החלקים של המוצרים. באופן מצער אבל ראיתי עכשיו שגם בפותחן קופסאות השימורים וגם בפותחן בקבוקי היין יש חלק אחד שהחליד. זה מרגיז כי רוב החלקים לא החלידו כלל. אם אף חלק לא היה מחליד, המוצרים האלה היו בקלות שווים את המחיר. שאלה איפה מוצאים מוצרים איכותיים שאין בהם חלקים שמחלידים.

בזכות חברי הפורום, קניתי לפני כחצי שנה+ כירת אינדוקציה של שיואמי ונפתרתי מהגז (ריח, דמי שימוש, חימום פחות טוב ופחות מהיר ועוד...).
לא מתחרט לרגע! מדהים איך מוצר ממש זול נותן הרבה תמורה...החסרון היחיד הוא שזו כירה יחידה...אבל ב99% מהזמן זה לא מפריע:

ממליץ:

כירת אינדוקציה של שיואמי ונפתרתי מהגז (ריח, דמי שימוש, חימום פחות טוב ופחות מהיר ועוד...).
מעניין, תודה על השיתוף.

בכמה היית אומד את החיסכון החודשי במקרה שלך?
תוך כמה זמן התרגלת לבישול באינדוקציה מבלי לשרוף משהו?

באחד האשכולות היו המלצות נלהבות על סכו"ם באמזון
מישהו יכול להכווין אותי?

באחד האשכולות היו המלצות נלהבות על סכו"ם באמזון
מישהו יכול להכווין אותי?

נפלתי עם רדיאטור של Relax 13 צלעות שעושה הרבה רעשים של טיקטוקים ומקצר את החדר.
מחפש את הדבר הבא לחדר בו אני עובד (ממד 14 מ"ר), יש המלצות?

מעניין, תודה על השיתוף.

בכמה היית אומד את החיסכון החודשי במקרה שלך?
תוך כמה זמן התרגלת לבישול באינדוקציה מבלי לשרוף משהו?
אצלי בבית יש אינדוקציה ואחד היתרונות העצומים לדעתי הוא שלא סובלים יותר מבישול עם חום גבוה. שעומדים לבשל ליד גז בחום גבוה פשוט מתבשלים מהחום של הגז שנפלט עלייך לעומת האינדוקציה שאין חום בכלל!! ועוד יתרונות הם שזה מחמם הרבה יותר מהר, פחות מסוכן (אין להבה חשופה) והרבה יותר קל לנקות

רדיאטןרים של דלונגי אמינים וטובים מאוד

יש לי רדיאטור של EWT שקיבלתי מחברים לפני 12 שנה במצב משומש. עדיין עובד טוב.

מהניסיון שלי, רדיאטור Mayer שנותן עבודה כבר 27 שנה כמו גדול!

קשה לי להאמין אבל שמישהו ימצא היום רדיאטור שיחזיק כל כך הרבה זמן בגלל מנגנון פיננסי שנקרא השבתה מתוכננת. בעבר מכשירים היו איכותיים יותר מבחינת אורך חיי המדף שלהם. היו מחזיקים אף עשרות שנים. היום למרות שהמוצר טכנולוגי יותר, הוא מחזיק לא יותר משנים ספורות. וכך אנו קונים מס' מכשירים רבים על פני 20-30 שנה לעומת העבר שמכשיר אחד יכל כך להחזיק.

נערך לאחרונה ב:
מישהו יכול להמליץ מיקסרים בטווח 500-1000 שקל? לא צעצועים מהמזרח שיתפרקו אחרי חודש.

המיקסר יצטרך ללוש בצק במשקל כולל (קמח+מים+שמן) של 1.5 ק"ג.

איך הסאוטר KMS300?

תודה

מישהו יכול להמליץ מיקסרים בטווח 500-1000 שקל? לא צעצועים מהמזרח שיתפרקו אחרי חודש.

המיקסר יצטרך ללוש בצק במשקל כולל (קמח+מים+שמן) של 1.5 ק"ג.

איך הסאוטר KMS300?

תודה

אין. עד קילו הייתי הולכת על קיטצ'ן אייד בסיסי- בדרך כלל בסביבות החגים מוכרים אותם בשופרסל בסביבות 900 שקל.
ברגע שרוצים ללוש מעל קילו- עוברים לרמת מחירים של 2000-3000
גם אלו שטוענים שיכולים, לא באמת יכולים והם פשוט ישרפו אחרי כמה שימושים או לחילופין, במוצר יותר איכותי כמו קיטצ'ין אייד שעובד על תמסורת של גלגלי שיניים- הגלגלי שיניים ישחקו, המנוע יעבוד אבל לא יסובב

תודה. מה לגבי kenwood או Bosch? חברות רציניות, סביר שיהיו להן מיקסרים טובים גם סביב ה -1000 לא?.

תודה. מה לגבי kenwood או Bosch? חברות רציניות, סביר שיהיו להן מיקסרים טובים גם סביב ה -1000 לא?.

גם לקנווד וגם לבוש יש מיקסרים טובים סביב ה-1000 אבל אתה חייב להבין שמיקסר טוב =/= מיקסר שלש מעל קילו בצק.
כמו שאמרתי, ברגע שאתה רוצה ללוש מעל קילו- אתה נכנס למגרש אחר...
כשאני חיפשתי לפני כשנה מיקסר חדש לא מצאתי משהו זול שעומד במעל קילו. אני הכי ממליצה לך לחפש המלצות בפייסבוק כדי לראות מה אנשים שמשתמשים אומרים אולי בקבוצה כמו 'רעבים ברעבך'
כי גם אם בוש/קנווד כותבות שאפשר לשים שתי קילו, לא בטוח שזה יהיה בתוצאות טובות או שלאורך זמן המכשיר יעמוד בזה.
לפי דעתי אם אופים הרבה ובנפחים גדולים- שווה להשקיע בסדרת פרו של קיטצ'ן אייד, זו שבה הקערה עולה- לא מסתובבת.
זה תשלום ראשוני גדול אבל המנוע שלהם built to last. את הקודם היה לי 14 שנים (וגם בפועל יכלתי לתקן אותו בזול למצב כמו חדש אבל לא היה לי זמן להתעסק עם זה)

עובד על תמסורת של גלגלי שיניים- הגלגלי שיניים ישחקו, המנוע יעבוד אבל לא יסובב
צריך לשמן את החלקים האלה והכל טוב.
לנו יש מיקסר פיליפס ישן, מהימים שהייצור היה בהולנד שקיבלנו מהמשפחה והוא עובד נהדר גם היום.
משתמש בו הרבה גם לבצקים במשקל ~2 ק"ג.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
א שרשור שיתוף עמותות מיוחדות אוף טופיק 2
I שער הדולר\שקל + לקנות VT (כן... עוד שרשור על זה) שוק ההון 16
Tsachi01 שרשור מסעדות מומלצות אוף טופיק 17
ה שרשור מפורט - מנסה להתחיל את חיי בגיל 28 יומני מסע אישיים 34
Mr. Bigglesworth עוד שרשור על זליכה אוף טופיק 32
anonyshmeger שרשור אמרות כנף אוף טופיק 22
E מחפש שרשור על כדאיות רכישת דירה יקרה בתקופת הפנסיה נדל"ן 0
Mr. Bigglesworth שרשור בחירות 2021 אוף טופיק 187
ט מחפשת שרשור על השקעה לטווח קצר שוק ההון 4
קירכהוף שרשור בנושא שינוי בהשקפת עולם ובסגנון חיים - ספרים , פודקאסטים , בלוגים וסרטים. אוף טופיק 0
L חיסכון לילד (לא עוד שרשור של תכניות) שוק ההון 6
wa11a שרשור מתכונים לתקופת הקורונה אוף טופיק 27
Myrath כלכלה ופיננסים - שרשור ביאור למושגי יסוד אוף טופיק 8
ביולוג ירושלמי שרשור צרכני - מוצרים ישראלים (בלבד!) תוצרת ארץ ישראל. אוף טופיק 13
כ שרשור תשרים וטיפים אוף טופיק 10
מתכנת עמלות ודמי ניהול - שרשור מתעדכן (ניהול אישי IRA) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 865
shlomi171 עוד שרשור על הסבה מקצועית התפתחות אישית 2
always.smile שרשור שאלות על האקסולידית צרכנות פיננסית 5
חסכונית מחפשת שרשור לגבי הורים וכסף אוף טופיק 1
P שרשור מפורום BOGLEHEADS - קבוצה ישראלים שוק ההון 7
Jane Doe שרשור זכויות בסיסיות אוף טופיק 225
ס שרשור דמי ניהול שמשיגים דרך שימור לקוחות צרכנות פיננסית 13
Jane Doe שרשור חזיות סולידיות אוף טופיק 35
Y שרשור המלצות ספרים אוף טופיק 115
DiverGirl שרשור על אנשים יוצאי דופן ומעוררי השראה אוף טופיק 21
DiverGirl בילויים סולידיים לזוג - שרשור רעיונות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 38
Y שרשור All around player מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 9
הסולידית עמלות ודמי ניהול - שרשור מתעדכן שוק ההון 2058
yossik למה מספר מגיבים לא קוראים שרשור מתחילתו לפני שמגיבים? אוף טופיק 8
c881 שרשור "פעמונים" לדוגמה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 128
M השקעה במדד מחקים- דרך הראל? ובקשה להמלצה נוספת שוק ההון 13
A שאלה לגבי הגשת דוחות ובקשה להמלצה מיסים 23
נ גיטרה קלאסית אשמח להמלצה סולידית התפתחות אישית 10
DiverGirl בקשה להמלצה - מערכת מסחר באופציות שוק ההון 7
רניהבוס אשמח להמלצה איך להשקיע שוק ההון 9
A זקוק להמלצה ליועץ פנסיוני צרכנות פיננסית 3
O לקנות ביטקוין שווה לקניית etf על ביטקוין? פוסטים מאיכות נמוכה 2
א תיק שבסופו של דבר מיועד לקניית דירה שוק ההון 56
ר התלבטות מה לעשות עם תיק ההשקעות שלי בהיבט הון עצמי לקניית דירה להשקעה שוק ההון 2
M הוראת קבע שגר ושכח ל 20 שנה - לקניית MSCI WORLD או מוצר מחקה MSCI WORLD פוסטים מאיכות נמוכה 3
F השתתפות במכרז לקניית דירה מכונס נכסים נדל"ן 2
ס מה לעשות עם מיליון שקלים שמיועדים לקניית ובנייה בית במושב חקלאי כבן ממשיך נדל"ן 11
deussex שוקל למכור את החלק האג"חי לקניית המדד עכשיו שוק ההון 31
ש קרן השתלמות ככסף "בטוח" לקניית דירה במחיר למשתכן נדל"ן 0
O בקשר לקניית דירה בחו״ל נדל"ן 3
ת אפשרויות לקניית קריפטו השקעות אלטרנטיביות 6
ב הוראת קבע לקניית s&p500, מה הכי יעיל ומשתלם ? שוק ההון 11
L עמלות מוגזמות לקניית קרן REIT (ריט)? שוק ההון 6
Roi מוח כוורת - שוקל עבודה עצמאית בתור מלווה לקניית נכסים בספרד נדל"ן 43
E מבקש טיפים לקניית נכס מכונס ושאלה נדל"ן 13

נושאים דומים

Back
למעלה