• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

שרשור להמלצה לקניית מוצרים איכותיים

• פותח הנושא Roi
  • פורסם בתאריך
בעיה קשורה: כבלי חשמל קצרים מדי, בעיקר במוצרי חשמל פשוטים כגון קומקומים, רדיאטורים, טוסטרים...
דווקא לזה יש סיבה (ויכול להיות שאפילו תקן)- למנוע מצב של מעידות על החבל, ילדים שמושכים/נופלים עליו, וכו'.
תאר לך טוסטר עם כבל חשמל ארוך- יכול בקלות ליפול מהשיש, יד קטנה יכולה למשוך אותו למטה גם. כל מיני כאלו

גיזמו קטן למכשירי חשמל במטבח שאין להם כפתור הדלק/כבה.
רכשתי במבצע ריצפה טוסטר פסים ב 40 ש"ח. רגיל בערך כ70 ש"ח.
אין לו כפתור כיבוי. והטוסטר הבא ברשימה שיש לו כפתור עולה 150 וצפונה.
יש מכשירים קטנים שאין כפתור להדלקה וכיבוי וזה להכניס תקע לשקע ואחר כך להוציא את כבל החשמל כדי לכבות, וזה לאורך זמן מעיק על השקע בקיר.
הפתרון הוא הגאג'ט הקטן הזה:

צפה בקובץ המצורף 2308
אמור לעלות בערך 9-13 ש"ח.
מישהו ניצח את המערכת חחח

דווקא לזה יש סיבה (ויכול להיות שאפילו תקן)- למנוע מצב של מעידות על החבל, ילדים שמושכים/נופלים עליו, וכו'.
תאר לך טוסטר עם כבל חשמל ארוך- יכול בקלות ליפול מהשיש, יד קטנה יכולה למשוך אותו למטה גם. כל מיני כאלו
תקן אולי, סיבה בטוח לא. במסווה של הגנה על שלום הציבור, ממציאים כל מיני תקנות ומתחזקים מפעל ג'ובים מיותר (לציבור).

זכור לי שקראתי פעם על תקינה ייחודית לדוודים שניסו (ואולי אף הצליחו) להעביר בארץ, והסבירו כמה זה נחוץ וסכנות ההתחשמלות הנוראיות בעת רחצה בעירום (כאילו שהאירופאים מתקלחים עם מגפי גומי).

או, רדיאטור שבגלל שהכבל שלו קצר, במקום שהכבל ישכב על הרצפה הוא מתוח באוויר, וגם מוסיף לחץ על השקע.
או סביר יותר, עם כבל מאריך (שגם עליו בפני עצמו אומרים שהוא "לא בטיחותי").

מחפש המלצות לאוזניות איכותיות אך לא יקרות.
מעוניין באוזניות שעולות על האוזן (on ear) או אוזניות מלאות, כל דבר שהוא לא אוזניות סטייל אוזניות טלפון שנכנסות לאוזן. הן תמיד נופלות לי.
האוזניות חיבות להיות חוטיות, לא מעוניין להיות תלוי בחיי סוללה (צריך אותן ללימודי תואר, מתחיל בזום בעקבות המצב).
אשמח להמלצות על אוזניות או המלצות על מה לחפש ולשים דגש.

תודה!

תלוי בתקציב.
יש את Sennheiser Momentum 4 שהן אמנם אלחוטיות אך מגיעות גם עם חוט. עולות באזור 250-300 דולר.
אוזניות זולות יותר וגם כן מעולות הן Audio-Technica M50x. יש דגם אלחוטי ויש דגם סטודיו שמגיע בלי bluetooth בכלל. דגם הסטודיו מעט זול יותר.
יש גם דגמים מצויינים לחברות כמו סוני ובוס.

תקן אולי, סיבה בטוח לא. במסווה של הגנה על שלום הציבור, ממציאים כל מיני תקנות ומתחזקים מפעל ג'ובים מיותר (לציבור).
גם באירופה ובארה"ב לא תמצא קומקומים\טוסטרים עם כבלים ארוכים במיוחד...
מצד שני מאד נפוץ להתקין שקעים במטבח במרחב שבין השיש לארונות העליונים. צרוף מקרים או סיבה מיוחדת?
או שכולם מתחזקים מפעל ג'ובים מיותר?

זכור לי שקראתי פעם על תקינה ייחודית לדוודים שניסו (ואולי אף הצליחו) להעביר בארץ, והסבירו כמה זה נחוץ וסכנות ההתחשמלות הנוראיות בעת רחצה בעירום (כאילו שהאירופאים מתקלחים עם מגפי גומי).
באפריקה מאד נפוץ מחמם מים חשמלי שמתחבר ישירות לפני "ראש הדוש"... מאד לא בטיחותי. ודווקא אלו מדינות עם מפעלי ג'ובים רבים

גם באירופה ובארה"ב לא תמצא קומקומים\טוסטרים עם כבלים ארוכים במיוחד...
מצד שני מאד נפוץ להתקין שקעים במטבח במרחב שבין השיש לארונות העליונים. צרוף מקרים או סיבה מיוחדת?
נשמע לי כמו עניין של נוחות.
עריכה: יש גם עניין של עלויות - מדובר בהספק גבוה, כך שיש שיקול לעובי ואורך המוליכים.
או שכולם מתחזקים מפעל ג'ובים מיותר?
אם תבדוק את הטוסטרים הזולים שהוזכרו כאן, תגלה שאלו מוצרי מדבקה שלא תמצא באירופה.
קראתי בעבר שמשהו דומה קיים באופניים חשמליים - סיוט להעביר אותם תקינה מקומית, אז מביאים זבל זול מהמזרח במקום דגמים איכותיים (שגם מתחלפים כל הזמן מה שדורש תקינה נוספת).
באפריקה מאד נפוץ מחמם מים חשמלי שמתחבר ישירות לפני "ראש הדוש"... מאד לא בטיחותי. ודווקא אלו מדינות עם מפעלי ג'ובים רבים
הנקודה שלי היא שאין שום צורך בתקינה מעבר לאירופאית/אמריקאית שכבר קיימת.

נערך לאחרונה ב:
מעוניין באוזניות שעולות על האוזן (on ear) או אוזניות מלאות, כל דבר שהוא לא אוזניות סטייל אוזניות טלפון שנכנסות לאוזן. הן תמיד נופלות לי.
האוזניות חיבות להיות חוטיות, לא מעוניין להיות תלוי בחיי סוללה (צריך אותן ללימודי תואר, מתחיל בזום בעקבות המצב).
אשמח להמלצות על אוזניות או המלצות על מה לחפש ולשים דגש.

תודה!
אני קניתי ב11.11 מאליאקספרס את Anker Soundcore Q30 ואני מאוד מרוצה. אני לא רגיש לצלילים (אני לא יודע לזהות שמיניות טון וכדומה), אבל בשבילי הם מספיק טובות (בודאי שלהרצאות וכדומה זה כנראה לא כזה משנה). הם אלחוטיות, אבל אפשר לחבר בחוט. בנתיים שרדו לי שנה+, אבל היה צריך להחליף את הpads. בכל מקרה, המחיר עם כל מיני דילים (מהקבוצות של כזה אני רוצה) יוצא די נמוך, בערך 200 שח, ככה שזה מבחינתי היתה אחת העסקאות היותר משתלמות. אני משתמש בהם כמעט כל הזמן (לפחות 10+ שעות ביום אני מעריך). הפלוס הגדול זה כנראה הסוללה שמחזיקה מלא זמן.

מה שמפריע לי זה:
1. הם אמורות להיות מסוגלות להתחבר לשני מכשירים במקביל (ככה אני מחובר לטלפון ואז ישר יכול לענות לשיחה תוך כדי שאני בזום במחשב נניח), אבל זה מלא בבאגים עד שזה מתחבר לפעמים (צריך לכבות ואז להדליק את האוזניות וזה לוקח איזה 15+ שניות).
2. בחיבור החוטי אין ANC.
3. זה מביא אותנו לנקודה הבאה שהANC הוא לא מציאה כזו גדולה.
4. זה מאוד מתסכל לפעמים להכניס לcase ויכול לקחת בקלות דקה להכניס לcase.
5. מתנתקות לי כשאני מתרחק 10m+ ואז לחבר אותם מחדש זה בדרך כלל חזרה לשלב 1 וצריך לכבות ולהדליק.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
א שרשור שיתוף עמותות מיוחדות אוף טופיק 2
I שער הדולר\שקל + לקנות VT (כן... עוד שרשור על זה) שוק ההון 16
Tsachi01 שרשור מסעדות מומלצות אוף טופיק 17
ה שרשור מפורט - מנסה להתחיל את חיי בגיל 28 יומני מסע אישיים 34
Mr. Bigglesworth עוד שרשור על זליכה אוף טופיק 32
anonyshmeger שרשור אמרות כנף אוף טופיק 22
E מחפש שרשור על כדאיות רכישת דירה יקרה בתקופת הפנסיה נדל"ן 0
Mr. Bigglesworth שרשור בחירות 2021 אוף טופיק 187
ט מחפשת שרשור על השקעה לטווח קצר שוק ההון 4
קירכהוף שרשור בנושא שינוי בהשקפת עולם ובסגנון חיים - ספרים , פודקאסטים , בלוגים וסרטים. אוף טופיק 0
L חיסכון לילד (לא עוד שרשור של תכניות) שוק ההון 6
wa11a שרשור מתכונים לתקופת הקורונה אוף טופיק 27
Myrath כלכלה ופיננסים - שרשור ביאור למושגי יסוד אוף טופיק 8
ביולוג ירושלמי שרשור צרכני - מוצרים ישראלים (בלבד!) תוצרת ארץ ישראל. אוף טופיק 13
כ שרשור תשרים וטיפים אוף טופיק 10
מתכנת עמלות ודמי ניהול - שרשור מתעדכן (ניהול אישי IRA) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 865
shlomi171 עוד שרשור על הסבה מקצועית התפתחות אישית 2
always.smile שרשור שאלות על האקסולידית צרכנות פיננסית 5
חסכונית מחפשת שרשור לגבי הורים וכסף אוף טופיק 1
P שרשור מפורום BOGLEHEADS - קבוצה ישראלים שוק ההון 7
Jane Doe שרשור זכויות בסיסיות אוף טופיק 225
ס שרשור דמי ניהול שמשיגים דרך שימור לקוחות צרכנות פיננסית 13
Jane Doe שרשור חזיות סולידיות אוף טופיק 35
Y שרשור המלצות ספרים אוף טופיק 115
DiverGirl שרשור על אנשים יוצאי דופן ומעוררי השראה אוף טופיק 21
DiverGirl בילויים סולידיים לזוג - שרשור רעיונות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 38
Y שרשור All around player מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 9
הסולידית עמלות ודמי ניהול - שרשור מתעדכן שוק ההון 2083
yossik למה מספר מגיבים לא קוראים שרשור מתחילתו לפני שמגיבים? אוף טופיק 8
c881 שרשור "פעמונים" לדוגמה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 128
M השקעה במדד מחקים- דרך הראל? ובקשה להמלצה נוספת שוק ההון 13
A שאלה לגבי הגשת דוחות ובקשה להמלצה מיסים 23
נ גיטרה קלאסית אשמח להמלצה סולידית התפתחות אישית 10
DiverGirl בקשה להמלצה - מערכת מסחר באופציות שוק ההון 7
רניהבוס אשמח להמלצה איך להשקיע שוק ההון 9
A זקוק להמלצה ליועץ פנסיוני צרכנות פיננסית 3
O לקנות ביטקוין שווה לקניית etf על ביטקוין? פוסטים מאיכות נמוכה 2
א תיק שבסופו של דבר מיועד לקניית דירה שוק ההון 56
ר התלבטות מה לעשות עם תיק ההשקעות שלי בהיבט הון עצמי לקניית דירה להשקעה שוק ההון 2
M הוראת קבע שגר ושכח ל 20 שנה - לקניית MSCI WORLD או מוצר מחקה MSCI WORLD פוסטים מאיכות נמוכה 3
F השתתפות במכרז לקניית דירה מכונס נכסים נדל"ן 2
ס מה לעשות עם מיליון שקלים שמיועדים לקניית ובנייה בית במושב חקלאי כבן ממשיך נדל"ן 11
deussex שוקל למכור את החלק האג"חי לקניית המדד עכשיו שוק ההון 31
ש קרן השתלמות ככסף "בטוח" לקניית דירה במחיר למשתכן נדל"ן 0
O בקשר לקניית דירה בחו״ל נדל"ן 3
ת אפשרויות לקניית קריפטו השקעות אלטרנטיביות 6
ב הוראת קבע לקניית s&p500, מה הכי יעיל ומשתלם ? שוק ההון 11
L עמלות מוגזמות לקניית קרן REIT (ריט)? שוק ההון 6
Roi מוח כוורת - שוקל עבודה עצמאית בתור מלווה לקניית נכסים בספרד נדל"ן 43
E מבקש טיפים לקניית נכס מכונס ושאלה נדל"ן 13

נושאים דומים

Back
למעלה