• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מישהו הצליח לפתוח חשבון בנק באנגליה

חלכאי

משתמש בכיר
דירוג
1,102
שלום חברים

עברתי על הפורום וחפרתי באינטרנט ולא הצלחתי למצוא פתרון.

אני מחזיק בחשבון באינטראקטיב ומעוניין גם בחשבון בנק באנגליה אליו אוכל לקבל מצד שלישי תשלומים ב GBP ולהעבירם לאינטראקטיב.

להבנתי אינטראקטיב לא יקבלו העברות מ transferwise מכיוון שהן נחשבות העברות צד ג'. כלומר בעל החשבון הרשום בחשבון transferwise לא זהה לבעל החשבון הרשום באינטראקטיב.

חפרתי ברשת ולא מצאתי בנק אנגלי אחד שמוכן לקבל לקוחות שאינם אזרחים בריטים או אזרחים בריטים לשעבר או אזרחי מדינה אירופית אחרת. חיפשתי גם בנקים uk offshore, אבל גם שם אין אפשרות.

בדקתי עם השלוחה של בנק מזרחי בלונדון. הם מוכנים לפתוח לישראלים, אבל יש מינימום הפקדה של 200K דולר.

מצאתי חברות שמציעות פתיחת חשבון ללקוחות שאינם בריטים (בתשלום עמלה) אבל זה נראה לי קצת מפוקפק.

רעיונות?

@חלכאי
החודש קיבלתי תשלום ל transferwise, העברתי אותו לאינטרקטיב. עבר חלק והכסף הגיע תוך יום. רק תקפיד לרשום את מספר החשבון כהערה על ההעברה

שימו לב שיש 2 סוגי חשבונות ב transfereise.
העברה רגילה דרכם אולי לא תעבוד ל ib, אבל אם אתה פותח שם borderless account בריטי אז אני מאמין שזה יעבודה(כי זה חשבון בנק של ממש על שמך)

תודה רבה ל @הסולידי. פתחתי חשבון ב Transferwise. זה לקח דקות ספורות.
אני רואה שפרטי ה Account Holder החשבון USD הוא Transferwise FBO + שם הלקוח.
בחשבון ב GBP וב EUR זה פשוט שם הלקוח ללא הקידומות Transferwise FBO.

מקשר גם למידע שחלק @Yesmad בנושא.

אם אכן זה עובד חלק בין TW ל- IB ולהפך, זה לא פחות ממהפכה.

אל תשכח שאחר כך תצטרך למלא דוחות ברשות המסים ויתייחסו אליך כאילו אתה אויב המדינה.
ניסיתי לעשות את זה פעם וירדתי מהעיניין.

אל תשכח שאחר כך תצטרך למלא דוחות ברשות המסים ויתייחסו אליך כאילו אתה אויב המדינה.
ניסיתי לעשות את זה פעם וירדתי מהעיניין.
בארץ או באנגליה?

העובדה שיש לך חשבון בנק בחול זאת לא סיבה (בפני עצמה) להגיש דוחות מס בארץ.

בארץ או באנגליה?

העובדה שיש לך חשבון בנק בחול זאת לא סיבה (בפני עצמה) להגיש דוחות מס בארץ.
בחו"ל, לא משנה איפה. אתה חייב להצהיר על חשבון בנק בחו"ל.

בחו"ל, לא משנה איפה. אתה חייב להצהיר על חשבון בנק בחו"ל.
לא נכון.

אתה חייב להצהיר על הכנסות מחו"ל, אבל לא על חשבונות בנק בחו"ל.
כמובן שאם אתה צריך להגיש הצהרת הון אתה צריך לכלול את כל האחזקות שלך, כולל חשבונות הבנק, אבל זה משהו שנעשה רק כתוצאה מבקשה מיוחדת ממס הכנסה

קראת מה רשום שם?

כאשר בחשבון נמצאים סכומים שאינם עולים על כשני מיליון שקלים, כאשר סכום התקרה מתעדכן מדי שנה, חל פטור על הגשת הדוח השנתי.

במילים אחרות, צריך לדווח על חשבון בחו"ל אם יש בו רווחים או שיש בו מעל כ 2 מליון ש"ח.
על חשבון בנק פשוט אין צורך לדווח.

בוא לא נהיה נאיבים, לאחר שרשות המסים יגלו שיש לך איזשהי פעילות בחו"ל הם ישלחו לך בקשה להצהרת הון,
אם פתחת עסק אי פעם גם צריך להגיש הצהרת הון, או שפשוט אתה מרוויח הרבה גם אז צריך להגיש הצהרת הון.
בנוסף התנהלות מול מוסדות בחו"ל זה לא עיניין פשוט, דרך טלפון או פקס כמו בארץ בשפת אם שלך.
חלק מהם דורשים לעשות אפוסטיל למסכים דרך נוטריון, לשלוח דרך דואר רשום וכו', וזאת עוד הוצאה.
לפי הכתבה הזאת הם בכל מקרה יגלו את זה.
מה שהיה חשוב לי להדגיש שבן אדם שפותח חשבונות פיננסים בחו"ל צריך להבין את כל ההשלכות.

קראת מה רשום שם?

במילים אחרות, צריך לדווח על חשבון בחו"ל אם יש בו רווחים או שיש בו מעל כ 2 מליון ש"ח.
על חשבון בנק פשוט אין צורך לדווח.
קראת לא נכון.
הפטור הוא על הגשת דוח.
אם אתה מגיש דוח לפי הכתוב שם אתה צריך להצהיר על חשבונות בנק בחו״ל.
זה ניואנס אבל חשוב. יכול להיות שיש לך חשבון בנק בחול עם 10 דולר ואתה צריך להגיש דוח כי ניכו לך 24% מס דיבידנד במקום 25% ואז אתה גם צריך לדווח על החשבון.

בוא לא נהיה נאיבים
בוא לא ניהיה פרנואידים.
לאחר שרשות המסים יגלו שיש לך איזשהי פעילות בחו"ל הם ישלחו לך בקשה להצהרת הון,
לא בהכרח. בטח שלא רק בגלל שיש לך חשבון בנק בחו"ל.
אם יש לך פעילות בחו"ל שגוררת רווחים אתה מן הסתם צריך לדווח על הרווחים האלה, גם אם אין לך חשבון בנק בחו"ל.
אם פתחת עסק אי פעם גם צריך להגיש הצהרת הון, או שפשוט אתה מרוויח הרבה גם אז צריך להגיש הצהרת הון.
נכון. אז?
זה לא קורה בגלל חשבון הבנק בחו"ל, פושט אתה צריך לדווח עליו (בערך פעם ב10 שנים) כמו שאתה מדווח על כל חשבון בנק שיש לך בארץ.
בנוסף התנהלות מול מוסדות בחו"ל זה לא עיניין פשוט, דרך טלפון או פקס כמו בארץ בשפת אם שלך.
להיפך.
מהנסיון שלי התהלות מול ומסדות בחו"ל זה עניין הרבה יותר פשוט מאשר התנהלות מול מוסדות בארץ. בד"כ אפילו לא צריך פקס :)
חלק מהם דורשים לעשות אפוסטיל למסכים דרך נוטריון, לשלוח דרך דואר רשום וכו', וזאת עוד הוצאה.
אוי נו, בחייך.
דיברנו פה על חשבון בנק פשוט בחו"ל. יש לי כמה כאלה ומעולם לא בקשו ממני לשלוח כלום בדואר רשום, בטח שלא נוטריון ושטויות כאלה.
שוב, שים לב על מה השרשור הזה בכלל - חשבון בנק פשוט ובסיסי באנגליה. לא משהו מסובך.

מה שהיה חשוב לי להדגיש שבן אדם שפותח חשבונות פיננסים בחו"ל צריך להבין את כל ההשלכות.
זאת בדיוק הנקודה - לעצם פתיחת החשבון יש 0 השלכות.
ההשלכות הם על הכנסות בחו"ל או אחזקה של סכום כסף גדול בחו"ל, לא על עצם קיום חשבון בנק כזה או אחר.

קראת לא נכון.
הפטור הוא על הגשת דוח.
אם אתה מגיש דוח לפי הכתוב שם אתה צריך להצהיר על חשבונות בנק בחו״ל.
יכול להיות. הנקודה העיקרית שלי היא שעצם קיום חשבון בנק בחו"ל הוא לא סיבה להגשת דו"ח ולא צריך להצהיר על החשבון רק כי יש לך חשבון.
כלומר כל עוד אין לך סיבה אחרת להגיש דו"ח שנתי/הצהרת הון וכו', אתה יכול לפתוח חשבון בנק בחו"ל ואין שום צורך לדווח על כך לרשויות בארץ.

אגב, אני גם לא בטוח שמה שאמרת נכון. אני מגיש דוחות מס כבר המון שנים (עצמאי באופן חלקי), וממה שהבנתי מהרו"ח שלי לא צריך לדווח בדו"ח השנתי על כל חשבונות הבנק שלי בעולם אלא רק על ההכנסות מהם. (מסכים שיכול להיות שהוא טועה או שאני לא הבנתי אותו נכון. אני אכן אבדוק את הנושא).

אגב, אני גם לא בטוח שמה שאמרת נכון. אני מגיש דוחות מס כבר המון שנים (עצמאי באופן חלקי), וממה שהבנתי מהרו"ח שלי לא צריך לדווח בדו"ח השנתי על כל חשבונות הבנק שלי בעולם אלא רק על ההכנסות מהם. (מסכים שיכול להיות שהוא טועה או שאני לא הבנתי אותו נכון. אני אכן אבדוק את הנושא).
שאלתי גם את הרו״ח שלי וקיבלתי תשובה זהה. אשמח לשמוע אם תקבל תשובה אחרת.

שאלתי גם את הרו״ח שלי וקיבלתי תשובה זהה. אשמח לשמוע אם תקבל תשובה אחרת.
כלומר הרו"ח שלך אמר שברגע שאתה מגיש דו"ח שנתי אתה חייב לדווח בו על כל חשבונות הבנק שיש לך בחו"ל (גם כאלו שאין בהם רווחים)?
מוזר...
בהצהרת ההון הצהרתי על מספר חשבונות בנק בחו"ל שלא דיווחתי עליהם בדוחות השנתיים שלי, ולא הרו"ח ולא מס הכנסה אמרו משהו בנידון.

בכל מקרה, אני אשאל אותו ביום ראשון שוב, בכדי לוודא את הנושא.

אגב, כשאתה אומר חשבונות בנק, זה כולל גם חשבונות של כרטיסי אשראי וכו', או רק חשבונות עו"ש/חסכון/השקעות?

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
בובין חוט-השני דמי תייווך כרוכש דירה - מישהו הצליח להתחמק? נדל"ן 195
1337justme האם מישהו הצליח לשבור פק"מ שבתנאיו רשום שהוא לא ניתן לשבירה? שוק ההון 12
F מישהו הצליח להגיש דוח מקוון מלא? כולל מסמכים תומכים מיסים 45
מ 2020 - מישהו הצליח להגיש תאום מס דרך מערכת הפניות? צרכנות פיננסית 0
T מאמר וקישור לספר (Understanding big debt crises)- מישהו הצליח להוריד? התפתחות אישית 9
Zegman האם מישהו הצליח להוריד דמי ניהול בביטוח מנהלים עם מקדם מובטח צרכנות פיננסית 12
גרהם הלמן אלדובי - מישהו הצליח לקבל מהם שירות? צרכנות פיננסית 17
D מישהו יודע למה יש תקלה בכניסה בחשבון מסחר עצמאי בארץ? פוסטים מאיכות נמוכה 5
Z החלטת האו״ם האחרונה, מישהו מוכן להסביר ? פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 18
S מיטב טוענים שכדי לסחור ב - IB דרכם צריך תיק של לפחות 25K דולר, האם מישהו מכיר את ההגבלה הזו והאם יש משהו לעשות בנידון? שוק ההון 5
Y מישהו שנמצא בפסגות טרייד? שוק ההון 4
Z בשעתיים אחרונות לא מצליח לקבל קוד אימות חד פעמי לאיזור אישי במס הכנסה, מישהו עוד נתקל בבעיה כזו? מיסים 0
נ פרויקט 'שובל ברמות' ירושלים מישהו מכיר? נדל"ן 0
I מישהו יודע למה אין מסחר בנייר 1159235 שוק ההון 1
A מישהו מבין למה שערי הדולר והאירו עלו בצורה חדה שוק ההון 8
מ השקעה בביטוח חיים של מישהו אחר השקעות אלטרנטיביות 16
U מישהו התנסה עם Passiv? שוק ההון 0
T מישהו שמע או התנסה עם בוליגו? השקעות מולטי פמילי ועוד השקעות אלטרנטיביות 3
A מישהו יודע מהו אתר המסלקה הפנסיונית? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
V מישהו יודע למה אין נתונים על ZPRV/ZPRX באתרים השונים מהתאריך 30.6? פוסטים מאיכות נמוכה 2
N מישהו מכיר מסלול במיטב הנקרא "מיטב גמל עוקב מדדים גמיש" פוסטים מאיכות נמוכה 3
M קורס ברוקר למסחר בבורסה של אינטראקטיב ישראל- מישהו מכיר יכול להמליץ ? פוסטים מאיכות נמוכה 1
A מישהו יודע כיצד ניתן להשיג מידע על כמה הרוויחו המדדים המובילים שוק ההון 1
A האם מישהו מכיר מקור מידע שיראה לי בכמה עלו ממדי המניות של אירופה (stoxx600) , ארה"ב (S&P500) ומדד המניות העולמי? פוסטים מאיכות נמוכה 3
א מישהו יכול להמליץ על ספר כדאיות השקעות בנדלן? פוסטים מאיכות נמוכה 0
A מישהו מכיר רו״ח שיתאים לאזרח אמריקאי, תושב חוזר, עם הגשת מסים של סוחר תחת MTM election? מיסים 10
W האם מישהו מכיר שיטה יותר יעילה מ- cost average? פוסטים מאיכות נמוכה 19
N האם עוד מישהו מרגיש מתוסכל מהאופן בו מתנגדי שינוי שיטת המשטר מציגים את הסכנה במהפכה? פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 64
Cleo הצהרה במשטרת הגבולות על יציאה/כניסה מהארץ בנתב"ג באותו יום (עבור תיירים) - אולי מישהו יודע אוף טופיק 1
מ tastyworks מישהו מכיר/משתמש? פוסטים מאיכות נמוכה 0
I מישהו מכיר סוכן של בית השקעות מומלץ? פוסטים מאיכות נמוכה 0
H האם מישהו כאן גר בישוב עם הטבות מס? צרכנות פיננסית 17
Z האם מישהו קיבל אי פעם הודעה כזאת באיזור אישי במס הכנסה מיסים 7
A מישהו יכול בבקשה להסביר לי (בתור מתחיל) מה זה קרנות איריות ומה זה בלאקרוק? שוק ההון 4
F מישהו משתמש במסלקה הפנסיונית? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 9
F FAIR פלטפורמה חדשה לרכישת קרנות נאמנות נאמנות אקטיביות - האם מישהו התנסה? שוק ההון 26
S מישהו נוסע על סיאט אטקה 2019? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 28
ת פפר היום הודיעו באפליקציה, פיקדון עם ריבית של 5%. מישהו בדק פוסטים מאיכות נמוכה 2
O Boxabl, מישהו בדק אם ניתן לייבא לישראל? נדל"ן 2
B ניסיון עוקץ מוזר - מישהו מבין מה מטרתו? אוף טופיק 41
O מישהו יכול להסביר למה ETFs עוקבי TIPS יורדים בחודשים האחרונים? שוק ההון 2
M מישהו כאן יודע מבחינת מיסוי של עמותה? מיסים 14
Y מישהו עדיין חושב שBitcoin זה רעיון טוב? השקעות אלטרנטיביות 788
tomer111 מישהו פה קנה שטח חקלאי שהופשר לבניה? נדל"ן 8
tomer111 האם עוד מישהו כאן חושש ממצב שחשבון ההשקעות נעלם? שוק ההון 12
stamEhad BloxTax - שירותי מיסוי עבור קריפטו. האם מישהו התנסה? השקעות אלטרנטיביות 5
E מחפש מישהו שמבין בגיטרה בסיסית לפנענח טאבים פשוטים פוסטים מאיכות נמוכה 3
G שאלת מטח עם מישהו מכיר שוק ההון 5
A מישהו יודע איזה השקעות צמודות מדד יש היום? שוק ההון 10
Y חברת "סלייס" - מישהו יודע מה קורה שם? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1

נושאים דומים

Back
למעלה