• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מטבעות קריפטוגרפיים (ביטקוין וכד׳) - הפן המעשי

מעדכן לטובת מי שזה מעניין אותו
פתחתי חשבון עיסקי ב Bit2c , עבר חלק להפליא, השירות היה יעיל מאוד
העברת מס"ב ביום עסקים, הכסף בחשבון מסחר ב 7:30 בבוקר למחרת

לפני 4 ימים הספרד בבורסה היה כ 200$ , נכנסתי ב"כיף"
היום בדקתי, הספרד עומד על קצת פחות מ 1000$ o_o
יש לי עוד רכישה לבצע בקרוב, נחכה שהשוק "ירגע" (עד כמה שאפשר) :)

ה Tresor שרכשתי במבצע (סוף שנה) מתחיל לעבוד
עדיין מחפש מקום לאחסן אותו פיזית לאחר שאזרים את המפתחות
צריך מקום לאיזה שנתיים, הצעות?

שאלת בונוס: על מיסי נמל ומכס ואיך שלא קוראים להם אפשר להתקזז בחברה בע"מ?
(שחטו אותי באיזה 100 ש"ח)
תתחדש על הטרזור. אצלי הוא בשימוש יומיומי כמנהל ססמאות. ממליץ לך לנסות את זה גם לפני שאתה שוכח ממנו באיזה מגירה.
לגבי איפה לשמור עליו אם לא בשימוש - זה ממש לא משנה. אתה חייב לשמור על ה-seed. תעשה כמה עותקים מוגני מים (הכרטיסיות שהם מביאים מוגני מים) ותשמור בכמה מקומות (בבית. בעבודה. אצל ההורים וכד).
אם הטרזור אבד אתה יכול לקנות חלופי, לטעון את הסיד לארנק דיגיטלי (זה פורמט סטנדרטי) או אפילו לקמפל ולהריץ את האמולטור קוד פתוח של טרזור על המחשב ולטעון לו את הסיד (עשיתי את זה גם).

חשבון עסקי?

אגב, עם כל הרגולציה והרעת התנאים בבורסות... מתחיל להריח כמו פיננסים קלאסיים.
bit2c העלו עמלת משיכה לש"ח, ועכשיו מתחילים לקחת "עמלת אי פעילות" במקרים מסוימים. מה הדבר הבא, עמלת שורה? :)
תחשב כמה הם מכניסים מהמסחר וכמה עולה להחזיק עסק בסדר גודל כזה ותראה אם הם רווחיים.

@קפה שחור אה וחשוב - אל תשכח לשים ססמא על הארנק (ידוע גם כמילה 25). אחרת כל אחד שרואה את הסיד שלך ומעתיק אותו הופך לבעלים של המטבעות. ראיתי כמה וכמה סיפורי אימה של אנשים של אנשים שאיבדו עשרות ביטקוין בגלל שהם רשמו את הסיד בנוכחות חבר או שבן משפחה ידע על קיומו של הסיד בארנק.
אם אין לך ססמא על הארנק זה כמו סטפה של מזומן שכל אחד יכול להרים ולא תדע.

נערך לאחרונה ב:
חשבון עסקי?

אגב, עם כל הרגולציה והרעת התנאים בבורסות... מתחיל להריח כמו פיננסים קלאסיים.
bit2c העלו עמלת משיכה לש"ח, ועכשיו מתחילים לקחת "עמלת אי פעילות" במקרים מסוימים. מה הדבר הבא, עמלת שורה? :)
עמלה מגוחכת שלא קיימת אפילו בעולם הפיננסי הקלאסי. אם הם לוקחים כסף ממי שלא נכנס לחשבון, אז לפחות שיאפשרו לעשות disable לחשבון...

אני לא מבין מה קרה ל-bit2c. מבורסה כל כך מוצלחת הם הפכו לסתם מוסד פיננסי מושחת.

אני לא מבין מה קרה ל-bit2c. מבורסה כל כך מוצלחת הם הפכו לסתם מוסד פיננסי מושחת.
לא קרה להם כלום, אני תמיד ראיתי אותם כעסק כלכלי, כמו כולם
כשנכנסתי אליהם בדלת עשיתי את כל השיקולים הכלכליים ואין מקום יותר נוח וזול להחליף בו שקלים לביטקוין
אני כן מקווה שתהיה להם חלופה זולה יותר במקרה וארצה לחזור עם הביקטוינים לשקלים עוד מספר שנים

תתחדש על הטרזור. אצלי הוא בשימוש יומיומי כמנהל ססמאות. ממליץ לך לנסות את זה גם לפני שאתה שוכח ממנו באיזה מגירה.
לגבי איפה לשמור עליו אם לא בשימוש - זה ממש לא משנה. אתה חייב לשמור על ה-seed. תעשה כמה עותקים מוגני מים (הכרטיסיות שהם מביאים מוגני מים) ותשמור בכמה מקומות (בבית. בעבודה. אצל ההורים וכד).
אם הטרזור אבד אתה יכול לקנות חלופי, לטעון את הסיד לארנק דיגיטלי (זה פורמט סטנדרטי) או אפילו לקמפל ולהריץ את האמולטור קוד פתוח של טרזור על המחשב ולטעון לו את הסיד (עשיתי את זה גם).
איזה עמה יצאתי, התכוונתי ל Ledger
בכל מקרה, לגביי ה seed ראיתי איזה גימיק בשם https://cryptosteel.com/
נחמד למי שיש פיסת אדמה שיכול לקבור בה דברים :)

חשבון עסקי?
על שם העסק, אותו סוג חשבון בתכלס

אם אתה מתאר ספרד של $200-$1000, זה שקול לעמלה של כ-3-15%, לא?
מתקן: זה בשקלים
200 ש"ח שחצי ממנו זה אמצע הספרד, זה 100 ש"ח לחלק ל 12500 ש"ח (היה אז) זה 0.8%
1000 ש"ח שחצי ממנו זה 500 ש"ח לחלק ל 13500 (ביום האחר שבדקתי) זה כבר 3.7%
זה בנוסף ל 0.5% שהם לוקחים על הטרנזקציה

תחשב כמה הם מכניסים מהמסחר וכמה עולה להחזיק עסק בסדר גודל כזה ותראה אם הם רווחיים.
בנובמבר הם הכניסו כ-72K₪ מעמלות BTC.
הירידה בעניין הציבורי בטח לא עוזרת, אבל הם פעלו גם בשנים שלפני 2017.

עמלה מגוחכת שלא קיימת אפילו בעולם הפיננסי הקלאסי. אם הם לוקחים כסף ממי שלא נכנס לחשבון, אז לפחות שיאפשרו לעשות disable לחשבון...
בבנק הדואר יש את זה אחרי כמה חודשים. ובבנקים רגילים זה נפוץ גם לחשבונות פעילים, בשם הקוד "דמי ניהול חשבון". :) ב-b2c אפשר להמנע מזה כשאתה לא משאיר יתרת ש"ח.

בנובמבר הם הכניסו כ-72K₪ מעמלות BTC.
הירידה בעניין הציבורי בטח לא עוזרת, אבל הם פעלו גם בשנים שלפני 2017.
עלות של שני אנשים בסטארטאפ. בדיחה. כרגע הם פועלים בהפסד ניכר.

לאוקטובר יוצא לי, אם לא פיספסתי, הכנסות של 43K₪ מ-BTC.

לא יודע לחשב את העלויות שלהם, אבל אנשים לא חייבים להרוויח 10K לחודש.

אני תוהה איזה עבודה שוטפת יש אחרי שהמערכת כבר קיימת ופועלת חלק. ירידה בפעילות אומרת גם ירידה בדרישה לשירות לקוחות ובטיפול בבעיות בהעברות.
הם הוסיפו תמיכה במטבעות שונים לפני כמה חודשים, מה שאומר שאז לפחות זה היה רווחי להם. חבל שאת בעיות האבטחה באתר הם לא תיקנו.

נערך לאחרונה ב:
עלות של שני אנשים בסטארטאפ. בדיחה. כרגע הם פועלים בהפסד ניכר.
תחושתי המוצקת שידיהם בכל צד העיסקה וזה השמנת שלהם
כשהחזקתי לימיט, רובוט כלשהו תמיד התגנב באגורות מעל הלימיט שלי
אני יודע שזה יכול להיות משתמש "פשוט" אבל אני בספק אם מישהו בעל יכולות תכנות ישתמש בבורסה עם נזילות נמוכה כזאת
בכל מקרה, כשהסנטימנט לפני שבוע היה בריצפה, ביצעתי רכישה בספרד נמוך מאוד
היום שכהשוק מתנועע הספרדים מתחילים להיות "בוא נקרע את המוכר\קונה"

תחושתי המוצקת שידיהם בכל צד העיסקה וזה השמנת שלהם
כשהחזקתי לימיט, רובוט כלשהו תמיד התגנב באגורות מעל הלימיט שלי
אני יודע שזה יכול להיות משתמש "פשוט" אבל אני בספק אם מישהו בעל יכולות תכנות ישתמש בבורסה עם נזילות נמוכה כזאת
בכל מקרה, כשהסנטימנט לפני שבוע היה בריצפה, ביצעתי רכישה בספרד נמוך מאוד
היום שכהשוק מתנועע הספרדים מתחילים להיות "בוא נקרע את המוכר\קונה"
הם תומכים ברובוטים מאז 2014 לפחות כשאני שיחקתי עם זה. כתבתי רובוט שניסה להרוויח מהספרד עד שמישהו עלה על החוקיות של הרובוט שלי וחלב אותו :lol:
בספק אם זה קשור אליהם ישירות וגם אם כן זה רק מוסיף נזילות. בעיית הנזילות היא יוצא פועל של השוק הזעום של מסחר בשקל-ביטקוין.

לאוקטובר יוצא לי, אם לא פיספסתי, הכנסות של 43K₪ מ-BTC.

לא יודע לחשב את העלויות שלהם, אבל אנשים לא חייבים להרוויח 10K לחודש.

אני תוהה איזה עבודה שוטפת יש אחרי שהמערכת כבר קיימת ופועלת חלק. ירידה בפעילות אומרת גם ירידה בדרישה לשירות לקוחות ובטיפול בבעיות בהעברות.
הם הוסיפו תמיכה במטבעות שונים לפני כמה חודשים, מה שאומר שאז לפחות זה היה רווחי להם. חבל שאת בעיות האבטחה באתר הם לא תיקנו.
עובד מפעל עולה למעסיק 10 אלף. עובד בסטארטאפ הייטק עולה למעסיק 30+.
זה לא אתר html שכתוב בוויקס. אתה מצד אחד משבח אותם על תמיכה במטבעות חדשים וגם מבקר על היעדר אבטחה מספקת ומצד שני לא מבין למה צריך עובדים בשכר טוב בסטארטאפ? סטארטאפ של 5 אנשים בלי אנשי תמיכה ומכירות שורף 150-200 אשח בחודש לפחות.

הם תומכים ברובוטים מאז 2014 לפחות כשאני שיחקתי עם זה. כתבתי רובוט שניסה להרוויח מהספרד עד שמישהו עלה על החוקיות של הרובוט שלי וחלב אותו :lol:
בספק אם זה קשור אליהם ישירות וגם אם כן זה רק מוסיף נזילות. בעיית הנזילות היא יוצא פועל של השוק הזעום של מסחר בשקל-ביטקוין.
שאלה מעניינת היא למה הם לא מנסים לשתף פעולה עם חלפנים כמו ביטס אוף גולד.
למשל אם המרווח יוצא מספיק גדול (10-20) אחוז מעל השאר העולמי, אז רובוט של ביטס אוף גולד יכול לספק את הביקוש ועדיין להרוויח את ה-5-6 אחוז שהם לוקחים...

ככה כולם מרוויחים.

נערך לאחרונה ב:
בעיית הנזילות היא יוצא פועל של השוק הזעום של מסחר בשקל-ביטקוין.
נכון, ולכן התשלום הגבוה על מוצר "נדיר" (=לא נזיל)
וחוץ מזה, הם פועלים לטווח הארוך, רואים את זה
הם יתכן שמדממים כרגע אבל כל עוד הם נשארים "מזמינים" כלפי האוכלוסיה החדשה ואין להם תחרות ראויה
השנה היא שנת תיקון, בשנים הבאות אני מניח שזה ישתלם כלכלית

זה לא אתר html שכתוב בוויקס. אתה מצד אחד משבח אותם על תמיכה במטבעות חדשים וגם מבקר על היעדר אבטחה מספקת ומצד שני לא מבין למה צריך עובדים בשכר טוב בסטארטאפ? סטארטאפ של 5 אנשים בלי אנשי תמיכה ומכירות שורף 150-200 אשח בחודש לפחות.
כנראה יש להם מימון חיצוני.
אני לא מאמין שהם חיים על הלוואות.

קראתי בפייסבוק קונספירציה שיכול להיות שהם מקבלים אחוזים מהמיסים של הלקוחות.
לא סתם כל המכתבים ממס הכנסה הגיעו ללקוחות של ביטוסי.

קונספירציה אחרת היא מה שקפה שחור אמר. הם משחקים עם ספר הפקודות וגורמים לכך שהלקוח משלם יותר מהעמלה הרשומה. טענה שתומכת בקונספירציה הזו היא פוסט בפייסבוק מאמצע 2017 שבו היה סקרינשוט של פקודת קניה גבוהה מפקודת מכירה. דבר שאולי מעיד על אלגוריתם matching לא הוגן.

קונספירציה אחרת היא מה שקפה שחור אמר. הם משחקים עם ספר הפקודות וגורמים לכך שהלקוח משלם יותר מהעמלה הרשומה. טענה שתומכת בקונספירציה הזו היא פוסט בפייסבוק מאמצע 2017 שבו היה סקרינשוט של פקודת קניה גבוהה מפקודת מכירה. דבר שאולי מעיד על אלגוריתם matching לא הוגן.
הצחקת אותי עם המיסים.
לגבי פאקים בפלטפורמה - יש להם באגים. אני בעצמי חוויתי כמה שלא תאמין. זה מה שקורה כאשר מנסים לממש בעצמך מאפס פלטפורמת מסחר (אבוי!) ואתה לא משלם מספיק כסף למספיק מפתחים (מה שמחזיר אותנו לתחילת הדיון).

לא חושב שעניין המיסים רלוונטי ב-2018, מישהו מתישהו יידע על זה והחברה תעשה חרקירי.
אני מזכיר לך שהרבה אנשים בארץ בתחום החזיקו הרבה הרבה [הרבה] מטבעות והשקיעו בכל הבא ליד.
סביר להניח שיש להם חמצן בעתות משבר או סתם תיקון שנתי.

הסתקרנתי, אז בדקתי יותר לעומק את ההכנסות שלהם, רק מ-BTC.

מ-2013 עד 2016 ממוצע ההכנסות השנתי, לפחות הגלוי, הוא כ-100K₪ בשנה. 2017 עם 2.7M₪, ו-2018 בינתיים עם 2M₪.
ה-43K₪ מ-10/2018 הוא אמנם נקודה נמוכה, אבל זה יותר מכל חודש עד 4/2017, חוץ מאחד: 12/2013 עם 48K₪.

בינתיים לא אלי. אולי פעילות קטנה מדי.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
stamEhad מטבעות קריפטוגרפיים, ביטקוין ומיסים - איפה מתחילים? השקעות אלטרנטיביות 4
adamshalev מטבעות קריפטוגרפיים (ביטקוין וכד׳) - הפן הטכנולוגי השקעות אלטרנטיביות 252
A מטבעות קריפטוגרפיים (ביטקוין וכד׳) - הפן הכלכלי-פוליטי-חוקי השקעות אלטרנטיביות 3001
Daniel Guri לגבי מטבעות קריפטוגרפיים או חלופיים השקעות אלטרנטיביות 1
P ערך ריאלי מלפני ההיפראינפלציה, ושינוי מטבעות? שוק ההון 3
S האם יש ETF-ים של מגוון רחב של מטבעות קריפטו - ולא רק ביטקוין? השקעות אלטרנטיביות 10
M האם יש קרן / תעודה על אינדקס מטבעות (דולר יורו וכו) מקבילה ל MSCI World Index פוסטים מאיכות נמוכה 8
א התייעצות לגבי איזון תיק מבחינת הרכב מטבעות שוק ההון 2
ה גישה למסחר באופציות וניל (vanilla options) על צמדי מטבעות (FX) שוק ההון 0
חושב בגדול האיש העשיר ביותר בבבל - 'מכל עשרה מטבעות שאכניס אוציא רק תשעה' התפתחות אישית 8
P מטבעות זהב השקעות אלטרנטיביות 2
גראהם העברת מטבעות מBINANCE ל-KRAKEN השקעות אלטרנטיביות 18
G C20 - אינדקס של מטבעות השקעות אלטרנטיביות 8
ה איך הדרך הקלה והמשתלמת ביותר לפדות מטבעות לחשבון בנק בארץ? פוסטים מאיכות נמוכה 2
stamEhad Binance Locked Staking - נעילת מטבעות וקבלת תשואה על כך - מה הסיכונים? השקעות אלטרנטיביות 42
M מחפש קרן מנוהלת של מטבעות דיגיטליים השקעות אלטרנטיביות 15
ד מטבעות אלטרנטיביים השקעות אלטרנטיביות 25
tomchoook קריפטו - ארנק דיגיטלי וקניית מטבעות פחות מוכרים השקעות אלטרנטיביות 4
Y הכנסות והוצאות בשני מטבעות צרכנות פיננסית 5
G איפה ניתן ללמוד/לקנות מטבעות קריפטו? השקעות אלטרנטיביות 2
Gari קרנות שעוקבות אחר כמה מטבעות קריפטו באותה קרן השקעות אלטרנטיביות 0
A השקעה בכריית מטבעות קריפטו השקעות אלטרנטיביות 65
ITS קרן מחקה על מטבעות קריפטו השקעות אלטרנטיביות 3
סשה מטבעות בוליון זהב השקעות אלטרנטיביות 2
T מטבעות וירטואליים והצהרת הון מיסים 12
O מטבעות זהב בוליון - פטור אפשרי ממס בעת מכירה מיסים 4
O איפה לקנות מטבעות זהב בוליון בחו"ל, כספות, סוגי מטבעות השקעות אלטרנטיביות 22
א מכתב ממס הכנסה על פתיחת תיק בעקבות מכירת מטבעות (קריפטו) מיסים 119
T כיצד לדווח על רווח ממכירת מטבעות קריפטו מיסים 135
ש ארנק ללא מטבעות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 47
Y האם אתה מפזרים את ההשקעה על מספר מטבעות משיקולי מס? שוק ההון 45
ITS קניית מטבעות זהב בספרד (בוליון, לא לאספנות) - מבקש עצות השקעות אלטרנטיביות 34
ברננקי רכישת מטבעות בוליון כסף (סילבר) השקעות אלטרנטיביות 60
Henchman34 רכישת מטבעות זהב בוליון בישראל השקעות אלטרנטיביות 1
Izik דיווח על מטבעות זהב/ כסף בשדה התעופה השקעות אלטרנטיביות 15
Y לאיזה מטבעות הקרן הזו חשופה? שוק ההון 15
J השוואת עמלות בקניית ביטקוין השקעות אלטרנטיביות 21
א קרנות ביטקוין לא מספקות את מלוא התשואה השקעות אלטרנטיביות 7
S עדיין לא הצלחתי להבין למה האדם הממוצע צריך ביטקוין השקעות אלטרנטיביות 159
ד קרן מחקה ביטקוין בשקלים השקעות אלטרנטיביות 5
ס אופציות על ETF ביטקוין השקעות אלטרנטיביות 5
ד קרן מחקה ביטקוין בשקלים פוסטים מאיכות נמוכה 1
O לקנות ביטקוין שווה לקניית etf על ביטקוין? פוסטים מאיכות נמוכה 2
C איך אפשר למכור ביטקוין היום? השקעות אלטרנטיביות 10
א ביטקוין etf - יש סיבה שלא ימשיכו לעלות? השקעות אלטרנטיביות 133
ב קרן סל איישרס ביטקוין השקעות אלטרנטיביות 2
ס קרנות הסל שעוקבות ביטקוין הן בשורה? השקעות אלטרנטיביות 1
The Thinker רשות ניירות הערך האמריקנית אישרה קרנות סל מחקות ביטקוין השקעות אלטרנטיביות 99
ttmoon קופת גמל IRA ביטקוין קנדי ETF פוסטים מאיכות נמוכה 2
ד כיצד קרן סל של ביטקוין משמשת כ"זהב דיגיטלי" ? השקעות אלטרנטיביות 8

נושאים דומים

Back
למעלה