• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מטבעות קריפטוגרפיים (ביטקוין וכד׳) - הפן המעשי

אני אשמח להסבר לגבי איך זה עובד, מודה הינני בור מוחלט בלייטיניג.
כנ״ל. יודע שזה קיים, אבל ההעברה האחרונה שעשיתי בביטקוין הייתה לפני שנתיים.

אני אשמח להסבר לגבי איך זה עובד
נ״ל. יודע שזה קיים
על רגל אחת, במקום שיכניסו מלא מידע על הבלוק עצמו,
נפתחת שכבה שנייה בה למשל אני והמנהל מכולת וכל היישוב מתנהלים בערוץ על המטא-שכבה הזה, ורק בסוף, הסיכום נכנס לבלוקצ'יין.
אם איני טועה זה בא לפתור את בעיית הנפח של הבלוקים, במקום להגיד כל שנה שנתיים פי כמה את הגודל של הבלוקים [כמו שהיה עם הפיצול בביטקוין קאש], חשבו על רעיון שיפתור את זה בצורה יותר עמוקה.
כך יהיה אפשר לבצע נפח רחב של העברות בין אחד לשני במהירות, סטייל ויזה.
ולא לחכות עד סוף הבלוק או במקרים של טרפת ברשת הביטקוין אז זה גם לוקח כמה בלוקים ואז ברדקת.

מציע להתעלם מהנ"ל:

מבוא לרשת הברק.סרטון
מאמר
בעברית
מאת מני רוזנפלד, יו"ר איגוד הביטקוין ואחד הנחמדים בעולם.
[הרצאה ממבוא לביטקוין שיוצאת כל שבוע בטוי-לאב בחינם, למתחילים ולמי שרוצה להבין מי נגד מי]

כשזה יהפוך מגימיק לעוד פיצ'ר צרכני.
כלומר שמשתמש בלי תואר במדעי המחשב ושלא קרא את המאמר של סאטושי (שם קוד "אמא שלי") יוכל לעשות משהו בעל ערך בחייו (להעביר כסף, לרכוש שירות, לחתום על חוזה דיגיטלי?) באותה הקלות שמעבירים היום כרטיס אשראי בקופה - בלי הצורך להבין איך עובד הבלוקצ'יין, בלי לחשוש שמישהו יגנוב להם מחר את הארנק הדיגיטלי עם כל הכסף או מישהו ירמה בעיסקה או שערך הכסף שלהם ישתנה בעשרות אחוזים ביום.

כלומר אם/כשזה יפסיק להיות אידיאולוגיה אלא פשוט תשתית שמאפשרת חוויות או שירותים כאלה ואחרים באופן שקוף למדי.

מסכים לגמרי.
כל מי שיושב בפורום ומבין "קצת" בכלכלה יודע שזהב הוא אמצעי לשמירת ערך בעת אינפציה/משבר או בזמןכלשהו בהנחה שאתה מאמין בו,
האם אנשים פה מבינים איך קונים זהב, איפה הוא נמצא בפועל, איך התעודה עובדת וכו' , סביר שלא.
גם גב' כהן מחדרה שהיועץ השקעות בבנק מסביר לה שהיא צריכה 20% לשים בזהב, לא טורחת להבין, וזה מצוין.

דעתי היא, שבזמן שאנחנו מדברים יש אנשים שיכולים ובפועל קונים את המטבע למטרות כמו הנ"ל, מבלי להבין על הבלוקצ'יין יותר מדי,
זה כשלעצמו כבר יכול לעשות ערך כלשהו.
לגבי התנודתיות, הצדק עמך, איני יודע אם זהב או משהו בסגנון זז בכזו קיצוניות אבל לא הייתי קיים כשהזהב התחיל לשחק תפקיד.
כנראה שאולי עוד שנה כאשר תהייה חצייה נוספת ויהיה עוד "באז" ועוד נפילה נבין לאן הרוחות נשבו...

מסכים לגמרי.
לגבי התנודתיות, הצדק עמך, איני יודע אם זהב או משהו בסגנון זז בכזו קיצוניות אבל לא הייתי קיים כשהזהב התחיל לשחק תפקיד.
כנראה שאולי עוד שנה כאשר תהייה חצייה נוספת ויהיה עוד "באז" ועוד נפילה נבין לאן הרוחות נשבו...
רציתי להודות על ההודעה והוידאו שנתנת מעל, היה מרתק.
התנודתיות של הביטקוין היא עצומה ,אומנם כך מתנהג כל נכס/טכנולוגיה חדשה, החלק "המעניין" הוא שלאורך זמן המחיר נע כלפי מעלה בעוד המתחרים שלו (פיאט) נעים כלפי מטה.
ואין זה מפתיע כיוון שזה בדיוק איך שהנכס הזה אמור להתנהג בהתאם ל- FUNDAMENTALS שלו.

רציתי גם להוסיף לכל אלה שלא ברור להם איך ביטקוין הגיע לסכומים כאלה שיבדקו את metcalfe law.
כמו כן לכל אלו שחושבים במונחים של ביטקוין 12K? זה יותר מידי בשביל מטבע, מציע לכם להתחיל לחשוב ב : יש לי X כסף שאני רוצה להשקיע אזי אשקיע X.
בביטקוין לעומת מניות ניתן לקנות חלקיקים.
תמשיכו לחשוב במונחים כמו למעלה ושיגיע ל- 100K תמשיכו להשאר מחוץ למשחק וגם שיגיע ל - 1M.
יש לי חברים שאמרו ב- 3K שיגיע ל2K יקנו וכשהגיע ל-6K אמרו שיגיע ל-3K יקנו ושהגיע ל-10K אמרו שיקנו ב-6K ....

אף אחד עוד לא הצליח להסביר מה הfundumentals שלו.
תחליטו, הוא מטבע או השקעה?
אני חושב שאולי הכוונה הייתה לכמות המטבעות המוגבלת + ביקוש הולך וגדל => מחיר עולה.

כל זה לא משנה אם:
- אנשים פשוט יעברו למטבע אחר מכל סיבה שהיא
- שימוש בקריפטו יהיה לא חוקי

מה הfundumentals שלו.
האם אתה יודע מה הנתונים לחברות אחרות ש"עובדות"? לדוגמא Apple , האם אתה יודע משהו מדוחות החברה ואיך זה משפיע?
נניח שכן, התשובה שלך צריכה להגיע מהבנה של מה שאתה קורה
הנתונים הפונדמנטליים של הביטקוין קשורים לרשת שלו, לכמות העיסקאות, לכמות המחשבים, כמות כוח המיחשוב, עלות טרנזקציה, זמן טרנזקציה פר עלות
ועוד הרבה מרכיבים שמהם ניתן לגבש "ניתוח" כמו לכל חברה אחרת
כאן יש המאגר המקיף ביותר לגרפים מבוססי ביטקוין, תוכל להתרשם אם אתה בעניין
http://charts.woobull.com/
אין כלי בחגורה של "מנתח דוחות" שלא קיים שם, במידה ומישהו מנסה לבסס מידע שלא במיינסטרים, אלא עובדות בפועל, עובדות פונדמנטליות

אף אחד עוד לא הצליח להסביר מה הfundumentals שלו.
תחליטו, הוא מטבע או השקעה?
באמת מציע מכל הלב תקרא את ה White paper , אתה נשמע שאתה חורץ גורלות בלי כל הידע ביד.
ואדם צודק בתיאוריה בפועל יש הרבה בעיות עם מה שאתה כותב.
אם יהפכו את קריפטו ללא חוקי צריך לעשות את זה במקביל בכל העולם, שזה אגב ההפך הגמור מהכיוון אליו צועדת הרגולציה בעולם.
לדעתי גם בגלל חוסר אלטרנטיבות נורמליות להשקעה נכון להיום ובגלל כמות המס האדירה שהמדינות יגלגלו על השימוש, המגמה הזאת תימשך.
לגבי המעבר לשימוש במטבע אחר ,בהחלט יכול להוריד את המחיר אומנם נכון להיום אין מתחרה רציני וגם מכיוון שבסופו של דבר אנו מדברים על תוכנה תמיד ניתן לעדכנה ולשפרה ואין צורך במתחרה בכדי לפתור בעיות.
הערך הכי גדול שיש לביטקוין זה הזמן של הרשת והמותג שלה, ייקח הרבה מאוד זמן (אם בכלל) שיהיה מתחרה שייקח מהביטקוין כל כך הרבה ביקוש במידה שיקטין את המחיר. במיוחד כאשר השוק ככללותו גודל משנה לשנה (ובאופן דראסטי)
אגב מהלך דומה למה שתיארתי שורה מעל זה בדיוק מה שגרם לבועה ב- 2017 , ETH עם הטכנולוגיה המשודרגת לכאורה גרם להקטנת ביקושים בשוק הביטקוין והעביר אותם חד צדדית אליו ואל אלטים נוספים.
היום מזמין את כולם להסתכל על גראף ETH/BTC , וכנראה שהמצב שם הולך להחמיר.
לא טוען שביטקוין הוא האחד, נכון להיום הוא King BTC ואין עוררין על זה, בעתיד אם יהיו טובים יותר נקנה גם אותם.

בינתיים רק בעמוד הזה בדיון: זה מצוין שאנשים קונים ביטקוין בלי להבין אותו + המלצה פשוט להתחיל להתעלם מהמחיר ולקנות ביטקוין (כי הוא הולך עוד לעלות פי 100)
לא צריכים להסכים איתי שביטקוין שווה 0 כדי להסכים שהוא בועה

תמשיכו לחשוב במונחים כמו למעלה ושיגיע ל- 100K תמשיכו להשאר מחוץ למשחק וגם שיגיע ל - 1M.
יש לי חברים שאמרו ב- 3K שיגיע ל2K יקנו וכשהגיע ל-6K אמרו שיגיע ל-3K יקנו ושהגיע ל-10K אמרו שיקנו ב-6K ...
כמה אחוז מתיק ההשקעות אתה מחזיק ברגע זה בביט ?

יש לי תחושה שהספקולנטים יריצו את הביט ל-30k בחודש הבא. אומרים שמדפסת הטטרים עובדת שעות נוספות.
https://mobile.twitter.com/eurtprinter
כל יום הם מדפיסים כסף ומריצים את הביט.

בינתיים רק בעמוד הזה בדיון: זה מצוין שאנשים קונים ביטקוין בלי להבין אותו + המלצה פשוט להתחיל להתעלם מהמחיר ולקנות ביטקוין (כי הוא הולך עוד לעלות פי 100)
לא צריכים להסכים איתי שביטקוין שווה 0 כדי להסכים שהוא בועה
א. מי לא מבין אותו?
ב. מי ממליץ לקנות אותו?
ג. בועה זה לא רע (או טוב), בועה זה תיאור של מצב, הכל היה במצב ששמו "בועה", האם הכל שווה 0?
ד. דעתך כל כך אפסית כי היא מבוססת שלילה, אתה אפילו לא מבין מה אתה שולל
לכן אני מציע שקודם תלמד כדי שתוכל להבין בעצמך

לא משנה כמה ינבחו, השיירה תמשיך לעבור
לביטקוין אין רגשות, אין "חזרה לאחור", אין "עיקול", אין Downtime
הוא שם, קיים במאות אלפי מחשבים, כל מחשב כזה יודע בדיוק כמה שייכים לך
השווי שלו? זה ברור, ביטקוין אחד = ביטקוין אחד
מה שאתה רואה בכותרות זה מה השוק מתחמר אותו במטבע פיאט
את הרוב זה מעניין היום, חלק שוקדים על ההשקעה הזאת כמו כל השקעה לטווח ארוך, מחזיקים ומגדילים

לא הבנתי מה ננעלת על הנכס הזה, תרגיש חופשי לסחור במה שבא לך
אתה גם יכול לקבוע איזה מחיר שאתה רוצה, אפס הוא לא אחד מהם, תפתח ספר פקודות ותראה מה סוחרים חושבים, הם אילו שקבעו את המחיר הנוכחי
לא היוצרים של הביטקוין ולא בעלי המניות (אין כאלה כמובן)

אם בבורסה אין אף אחד שרוצה לקנות ב 0, אז אתה ממקום מושבך "נטול-המטבע" קובע מחיר?
רק בבורסה קובעים מחירים, כאן אתה רק מביך את עצמך העתידי

הנתונים הפונדמנטליים של הביטקוין קשורים לרשת שלו, לכמות העיסקאות, לכמות המחשבים, כמות כוח המיחשוב, עלות טרנזקציה, זמן טרנזקציה פר עלות
ועוד הרבה מרכיבים שמהם ניתן לגבש "ניתוח" כמו לכל חברה אחרת
חסר לי מילה אחת בכל המטריקות שציינת, וזה רווחים.

באמת מציע מכל הלב תקרא את ה White paper , אתה נשמע שאתה חורץ גורלות בלי כל הידע ביד
קראתי אותו לפני לא זוכר כמה שנים. אני יכול בהחלט להבין את הערך של הטכנולוגיה מאחרי הביטקוין, רק לא מבין את הקשר בין הטכנולוגיה למטבע.

זה כמו שבנק לאומי יפתח אפליקציה לניטור טרנסקציות וממשלת ישראל תחליט לאמץ אותו, ואז כולם יגידו וואו תראו את השקל.

אם בבורסה אין אף אחד שרוצה לקנות ב 0, אז אתה ממקום מושבך "נטול-המטבע" קובע מחיר?
אני די בטוח שהוא אמר שזה לא חייב להיות אפס, בשביל להיחשב בועה.

כמה אחוז מתיק ההשקעות אתה מחזיק ברגע זה בביט ?

יש לי תחושה שהספקולנטים יריצו את הביט ל-30k בחודש הבא. אומרים שמדפסת הטטרים עובדת שעות נוספות.
https://mobile.twitter.com/eurtprinter
כל יום הם מדפיסים כסף ומריצים את הביט.
לא מעוניין לתת מספרים, אבל באחוזים הרבה.
מדפסת הטיטר עובדת שעות נוספות כמו מדפסת השקלים הדולרים היורוים והקרונות.
אני מעדיף לא להכנס לבקינג של טיטר (שכרגע הוא באיזור ה 80% לצערי הרב).
מה שאני יכול להגיד על זה, זה שבמידה וטיטר יקרוס המחיר של הביטקוין לא בהכרח יירד אלא יכול לעלות ותחשוב על זה לעומק.
וכן עדין יש סיכוי שטיטר מנפח את המחיר, אני חושב שזה זניח כמעט לחלוטין, ביטקוין היה קיים לפני טיטר ויהיה קיים גם הרבה אחריו.

קפה שחור אני מעריץ את היכולת שלך להסביר ממש שאפו.
יש אנשים ששונאים את הביטקוין מתוך חוסר הבנה, קנאה עזה ותחושת פספוס (שאגב תלך ותגדל ככל שהמחיר יעלה).
אין טעם אפילו לטרוח להגיב, כי על כל 10 עובדות שתיתן הם יפגיזו אותך עם עוד משפט וחצי חסרים מתוכן ואמת.

חסר לי מילה אחת בכל המטריקות שציינת, וזה רווחים.

קראתי אותו לפני לא זוכר כמה שנים. אני יכול בהחלט להבין את הערך של הטכנולוגיה מאחרי הביטקוין, רק לא מבין את הקשר בין הטכנולוגיה למטבע.

זה כמו שבנק לאומי יפתח אפליקציה לניטור טרנסקציות וממשלת ישראל תחליט לאמץ אותו, ואז כולם יגידו וואו תראו את השקל.

אני די בטוח שהוא אמר שזה לא חייב להיות אפס, בשביל להיחשב בועה.
אני באמת חשבתי הרבה זמן ואני לא מצליח להסביר בהודעה את זה: "רק לא מבין את הקשר בין הטכנולוגיה למטבע "
@קפה שחור , אשמח אם תוכל לעשות זאת ואני בעתיד אשתמש בזה :)

רק לא מבין את הקשר בין הטכנולוגיה למטבע
זה פשוט לאחר לעיסה
צריך לבצע הפרדה בין מטבע לכסף
שניהם חולקים את המאפיינים הבאים
א. ניתן לחלוקה, משמע ניתן להחזיק יחידות שלו בכל מיני מידות (דוגמא מהפיאט: 100 סנט = דולר)
ב. ניתן להעברה, יכול להחליף ידיים
ג. ניתן להחלפה עבור סחורה ושירותים
ההבדל העיקרי בין מטבע לכסף הוא:
מטבע - בסיס תימחור של מוצרים לפי אזור גיאוגרפי כגון מדינה או מקבץ מדינות
כסף - אמצעי לאיחסון ואצירת ערך, ערך שניתן לעשות איתו כל אחד מהסעיפים הנ"ל
בנוסף, כסף יכול להמדד לא רק באמצעות מטבעות, אלא גם באמצעות סחורות

ביטקויין הוא כסף אשר נוצר מפעילות כלשהי, והתוצר שלו הוא סחורה
הסחורה הזאת משמשת ככסף דיגיטלי, אין לה מדינה שמפיקה אותו
המשתמשים בביטקוין מכנים אותו מטבע דיגיטלי וגלובלי והגוף שהסמיך אותו להיות כזה הוא הקונצנזוס של הרשת

חוקי הייצור והפקתו קבועים ולא ניתנים לשינוי
האבטחה של הרשת מייצרת אמונה מגובה מתמטיקה שלאף אחד אין יכולת לעוות את הנתונים ולהציג בפניך מצג שווא

אז לסיכום, ביטקוין עוד לא הגיע לרגע שאפשר לקרוא לו "מטבע"
יש לו עוד שנים לעבור, המחיר שלו בשוק צריך לסיים את שלב ה Price Discovery
כדי שהוא יחשב כ"כסף", חשוב שהוא יהיה Store of Value, המחיר המשתנה מונע ממנו להיות כזה

בכל שאר הסעיפים ביטקוין די מצטיין כפי שנראה עד כה

א. מי לא מבין אותו?
ב. מי ממליץ לקנות אותו?
ג. בועה זה לא רע (או טוב), בועה זה תיאור של מצב, הכל היה במצב ששמו "בועה", האם הכל שווה 0?
ד. דעתך כל כך אפסית כי היא מבוססת שלילה, אתה אפילו לא מבין מה אתה שולל
לכן אני מציע שקודם תלמד כדי שתוכל להבין בעצמך

לא משנה כמה ינבחו, השיירה תמשיך לעבור
לביטקוין אין רגשות, אין "חזרה לאחור", אין "עיקול", אין Downtime
הוא שם, קיים במאות אלפי מחשבים, כל מחשב כזה יודע בדיוק כמה שייכים לך
השווי שלו? זה ברור, ביטקוין אחד = ביטקוין אחד
מה שאתה רואה בכותרות זה מה השוק מתחמר אותו במטבע פיאט
את הרוב זה מעניין היום, חלק שוקדים על ההשקעה הזאת כמו כל השקעה לטווח ארוך, מחזיקים ומגדילים

לא הבנתי מה ננעלת על הנכס הזה, תרגיש חופשי לסחור במה שבא לך
אתה גם יכול לקבוע איזה מחיר שאתה רוצה, אפס הוא לא אחד מהם, תפתח ספר פקודות ותראה מה סוחרים חושבים, הם אילו שקבעו את המחיר הנוכחי
לא היוצרים של הביטקוין ולא בעלי המניות (אין כאלה כמובן)

רק בבורסה קובעים מחירים, כאן אתה רק מביך את עצמך העתידי
א. תגובה #445 טוענת שזה מצויין שאנשים שקונים את זה לא מבינים מה זה
ב. #447
ג. מה שאמר FIYaacov
ד. דעות מבוססות שלילה הן אפסיות? פעם ראשונה שנתקלתי בטיעון כזה. לא יודע מה להגיד

כמובן שאני לא טוען שהמחיר של ביטקוין הוא 0, זה טיעון איש קש ואתה יודע את זה. אני טוען שהערך שלו הוא 0.
אני באמת חשבתי הרבה זמן ואני לא מצליח להסביר בהודעה את זה: "רק לא מבין את הקשר בין הטכנולוגיה למטבע "
@קפה שחור , אשמח אם תוכל לעשות זאת ואני בעתיד אשתמש בזה :)
אם אתה לא יודע להסביר את זה אז למה אתה קונה ביטקוין? זאת דרך חשיבה בלתי רציונלית בעליל, במקום לנסות לבחון את הטענה בצורה אובייטקיבית אתה מבקש ממישהו שיתן לך את התשובה שאתה רוצה לשמוע

א. תגובה #445 טוענת שזה מצויין שאנשים שקונים את זה לא מבינים מה זה
ב. #447
ג. מה שאמר FIYaacov
ד. דעות מבוססות שלילה הן אפסיות? פעם ראשונה שנתקלתי בטיעון כזה. לא יודע מה להגיד

כמובן שאני לא טוען שהמחיר של ביטקוין הוא 0, זה טיעון איש קש ואתה יודע את זה. אני טוען שהערך שלו הוא 0.

אם אתה לא יודע להסביר את זה אז למה אתה קונה ביטקוין? זאת דרך חשיבה בלתי רציונלית בעליל, במקום לנסות לבחון את הטענה בצורה אובייטקיבית אתה מבקש ממישהו שיתן לך את התשובה שאתה רוצה לשמוע
אני יודע את התשובה לשאלה אני לא יודע איך להסביר אותה כאן על דפי הפורום.
בגדול זה שילוב של הרבה דברים שנאמרו פה לאחרונה.
לקפה שחור יכולת ביטוי וחוכמה יוצאת מן הכלל באופן חריג אשאיר לו את העבודה השחורה במקביל חיפשתי מקור של מישהו שהסביר בול את זה וכרגע לא מוצא.

עריכה אגב לא המלצתי בתרד הזה לקנות אותו לא יודע איפה קראת את זה.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
stamEhad מטבעות קריפטוגרפיים, ביטקוין ומיסים - איפה מתחילים? השקעות אלטרנטיביות 4
adamshalev מטבעות קריפטוגרפיים (ביטקוין וכד׳) - הפן הטכנולוגי השקעות אלטרנטיביות 252
A מטבעות קריפטוגרפיים (ביטקוין וכד׳) - הפן הכלכלי-פוליטי-חוקי השקעות אלטרנטיביות 3018
Daniel Guri לגבי מטבעות קריפטוגרפיים או חלופיים השקעות אלטרנטיביות 1
P ערך ריאלי מלפני ההיפראינפלציה, ושינוי מטבעות? שוק ההון 3
S האם יש ETF-ים של מגוון רחב של מטבעות קריפטו - ולא רק ביטקוין? השקעות אלטרנטיביות 10
M האם יש קרן / תעודה על אינדקס מטבעות (דולר יורו וכו) מקבילה ל MSCI World Index פוסטים מאיכות נמוכה 8
א התייעצות לגבי איזון תיק מבחינת הרכב מטבעות שוק ההון 2
ה גישה למסחר באופציות וניל (vanilla options) על צמדי מטבעות (FX) שוק ההון 0
חושב בגדול האיש העשיר ביותר בבבל - 'מכל עשרה מטבעות שאכניס אוציא רק תשעה' התפתחות אישית 8
P מטבעות זהב השקעות אלטרנטיביות 2
גראהם העברת מטבעות מBINANCE ל-KRAKEN השקעות אלטרנטיביות 18
G C20 - אינדקס של מטבעות השקעות אלטרנטיביות 8
ה איך הדרך הקלה והמשתלמת ביותר לפדות מטבעות לחשבון בנק בארץ? פוסטים מאיכות נמוכה 2
stamEhad Binance Locked Staking - נעילת מטבעות וקבלת תשואה על כך - מה הסיכונים? השקעות אלטרנטיביות 42
M מחפש קרן מנוהלת של מטבעות דיגיטליים השקעות אלטרנטיביות 15
ד מטבעות אלטרנטיביים השקעות אלטרנטיביות 25
tomchoook קריפטו - ארנק דיגיטלי וקניית מטבעות פחות מוכרים השקעות אלטרנטיביות 4
Y הכנסות והוצאות בשני מטבעות צרכנות פיננסית 5
G איפה ניתן ללמוד/לקנות מטבעות קריפטו? השקעות אלטרנטיביות 2
Gari קרנות שעוקבות אחר כמה מטבעות קריפטו באותה קרן השקעות אלטרנטיביות 0
A השקעה בכריית מטבעות קריפטו השקעות אלטרנטיביות 65
ITS קרן מחקה על מטבעות קריפטו השקעות אלטרנטיביות 3
סשה מטבעות בוליון זהב השקעות אלטרנטיביות 2
T מטבעות וירטואליים והצהרת הון מיסים 12
O מטבעות זהב בוליון - פטור אפשרי ממס בעת מכירה מיסים 4
O איפה לקנות מטבעות זהב בוליון בחו"ל, כספות, סוגי מטבעות השקעות אלטרנטיביות 22
א מכתב ממס הכנסה על פתיחת תיק בעקבות מכירת מטבעות (קריפטו) מיסים 119
T כיצד לדווח על רווח ממכירת מטבעות קריפטו מיסים 135
ש ארנק ללא מטבעות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 47
Y האם אתה מפזרים את ההשקעה על מספר מטבעות משיקולי מס? שוק ההון 45
ITS קניית מטבעות זהב בספרד (בוליון, לא לאספנות) - מבקש עצות השקעות אלטרנטיביות 34
ברננקי רכישת מטבעות בוליון כסף (סילבר) השקעות אלטרנטיביות 60
Henchman34 רכישת מטבעות זהב בוליון בישראל השקעות אלטרנטיביות 1
Izik דיווח על מטבעות זהב/ כסף בשדה התעופה השקעות אלטרנטיביות 15
Y לאיזה מטבעות הקרן הזו חשופה? שוק ההון 15
J השוואת עמלות בקניית ביטקוין השקעות אלטרנטיביות 21
א קרנות ביטקוין לא מספקות את מלוא התשואה השקעות אלטרנטיביות 7
S עדיין לא הצלחתי להבין למה האדם הממוצע צריך ביטקוין השקעות אלטרנטיביות 159
ד קרן מחקה ביטקוין בשקלים השקעות אלטרנטיביות 5
ס אופציות על ETF ביטקוין השקעות אלטרנטיביות 5
ד קרן מחקה ביטקוין בשקלים פוסטים מאיכות נמוכה 1
O לקנות ביטקוין שווה לקניית etf על ביטקוין? פוסטים מאיכות נמוכה 2
C איך אפשר למכור ביטקוין היום? השקעות אלטרנטיביות 10
א ביטקוין etf - יש סיבה שלא ימשיכו לעלות? השקעות אלטרנטיביות 133
ב קרן סל איישרס ביטקוין השקעות אלטרנטיביות 2
ס קרנות הסל שעוקבות ביטקוין הן בשורה? השקעות אלטרנטיביות 1
The Thinker רשות ניירות הערך האמריקנית אישרה קרנות סל מחקות ביטקוין השקעות אלטרנטיביות 99
ttmoon קופת גמל IRA ביטקוין קנדי ETF פוסטים מאיכות נמוכה 2
ד כיצד קרן סל של ביטקוין משמשת כ"זהב דיגיטלי" ? השקעות אלטרנטיביות 8

נושאים דומים

Back
למעלה