• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

להיכנס או לא להיכנס, זו השאלה

לדעתי הסנופי יירד 40-50 אחוז.
אבל המשבר לא יהיה עמוק, שנה-שנה וחצי ואז הסנופי חוזר לעבודה.

אני מלווה (no pun intended) את השוק גם בדרכו למטה.
סתם סקרנות, על סמך איזה תיאוריה אתה סבור שתהיה נפילה שכזאת ?
כי צריך לקרות דבר מאוד משמעותי כדי שזה יקרה.
(יש כאלה שטוענים שהעובדה שארה"ב לא מבודדת כמעט, ולא מטפלת בנגיף, עשוי להתנקם בכך שיום אחד יהיה עשרות חולים במצב קשה, ואז יתחילו תעדים בארה"ב, שיפילו את השוק פי כמה. ויש בזה איזה הגיון)

כי צריך לקרות דבר מאוד משמעותי כדי שזה יקרה.
(יש כאלה שטוענים שהעובדה שארה"ב לא מבודדת כמעט, ולא מטפלת בנגיף, עשוי להתנקם בכך שיום אחד יהיה עשרות חולים במצב קשה, ואז יתחילו תעדים בארה"ב, שיפילו את השוק פי כמה. ויש בזה איזה הגיון)

שאלת וענית לעצמך, רק תיקון קטן, לא "עשרות חולים במצב קשה" אלא "עשרות אלפי חולים במצב קשה".

https://www.scmp.com/week-asia/heal...virus-south-korea-cuts-infection-rate-without

לקח לי זמן להבין את החשיבות של זה.
מדובר בגישה רפואית חסרת תקדים עד היום למיטב ידיעתי. אם הדרך הסטנדרטית להתמודד עם מחלה היה למצוא לה מרפא או חיסון - שני אתגרים קשים מאד, כאן מדובר בפרדיגמה אחרת לחלוטין - ההתמודדות היא ע״י פיתוח זיהוי הווירוס (בעיה קלה בהרבה) וייצור המוני של ערכות זיהוי מהיר (בעיה פתירה בזמן סביר), ואז מיגור המחלה מהציבור ע״י בדיקה מסיבית של כולם בכל מקום.

ברגע שזאת תהיה הגישה של שאר המדינות, ויחד עם תמריצים כלכליים, אני חושב שזה יכול להפוך לחלוטין את המגמה בשווקים בזמן קצר.
האמריקאים עדיין הולכים לחטוף חזק בגלל הטמטום של הממשל שלהם, אבל אין חובה לחכות אפילו לחיסון או לנקוט בצעדים קיצוניים כמו בידוד מוחלט והשבתה של כל המשק, יש פתרון *עכשיו* שמטיב עם כל העולמות (בריאותי וכלכלי), רק צריך לאמץ אותו.

https://www.scmp.com/week-asia/heal...virus-south-korea-cuts-infection-rate-without

מדובר בגישה רפואית חסרת תקדים עד היום למיטב ידיעתי. אם הדרך הסטנדרטית להתמודד עם מחלה היה למצוא לה מרפא או חיסון - שני אתגרים קשים מאד, כאן מדובר בפרדיגמה אחרת לחלוטין - ההתמודדות היא ע״י פיתוח זיהוי הווירוס (בעיה קלה בהרבה) וייצור המוני של ערכות זיהוי מהיר (בעיה פתירה בזמן סביר), ואז מיגור המחלה מהציבור ע״י בדיקה מסיבית של כולם בכל מקום.

ברגע שזאת תהיה הגישה של שאר המדינות, ויחד עם תמריצים כלכליים, אני חושב שזה יכול להפוך לחלוטין את המגמה בשווקים בזמן קצר.
האמריקאים עדיין הולכים לחטוף חזק בגלל הטמטום של הממשל שלהם, אבל אין חובה לחכות אפילו לחיסון או לנקוט בצעדים קיצוניים כמו בידוד מוחלט והשבתה של כל המשק, יש פתרון *עכשיו* שמטיב עם כל העולמות (בריאותי וכלכלי), רק צריך לאמץ אותו.
רעיון מצויין וזה עובד בקוריאה אכן

האמריקאים עדיין הולכים לחטוף חזק בגלל הטמטום של הממשל שלהם,.

איך אתם מסבירים את זה, ארה"ב באמת כזאת מטומטמת ? זה נשמע הזוי מידי שהם סוגרים חזק חזק את העיניים, על מנת לפתוח אותם כשהקטסטרופה תהיה כבר עמוקה וחזקה.
יש לכם איזה הסבר הגיוני למה שהם עושים ?

מחזק מאוד!

אם תהיה ירידה של 40% מהשיא, אני מתחיל לקחת הלוואות בשביל להכניס עוד כספים לשוק ההון,
(אל דאגה, הלוואות שאני יוכל לעמוד בהם גם אם השוק לא יתאושש אי פעם)

@בת העמק / @yossik
מודה ועוזב ירוחם.
אני חושב שאנשים הרוויחו ביושר את ה"אם הקריסה הגדולה הגיעה".
זה כמו משה וארץ ישראל

אם תהיה ירידה של 40% מהשיא, אני מתחיל לקחת הלוואות בשביל להכניס עוד כספים לשוק ההון,
(אל דאגה, הלוואות שאני יוכל לעמוד בהם גם אם השוק לא יתאושש אי פעם)
אל תהיה כל כך שאנן גם אם אתה:
כן, בעבודה ממשלתית :
אף אחד לא חסין.
במספר שרשורים שונים המלצת על לקיחת הלוואה למען רכישת ני"ע ובשרשור אחד גם הגבת בחיוב למשתמש חדש שמעוניין למכור את דירתו למען רכישת ני"ע.
לגיטמי להיות ממנוף בזמנים נורמלים אבל לדעתי לא בזמן שהשווקים רועדים בכול העולם.
בן כמה אתה?
בא לי לנעול את השרשור הזה אבל אשאיר את זה לשיקולה של @הסולידית

נערך לאחרונה ב:
בא לי לנעול את השרשור הזה

בבקשה אל. אנחנו נמצאים בעיצומו של מאורע היסטורי, זה טבעי שזה יעורר הרבה דיונים ודעות שאתה לא חייב להסכים איתן, אבל תן לאנשים את הבמה לשתף את התחושות שלהם.

איך אתם מסבירים את זה, ארה"ב באמת כזאת מטומטמת ? זה נשמע הזוי מידי שהם סוגרים חזק חזק את העיניים, על מנת לפתוח אותם כשהקטסטרופה תהיה כבר עמוקה וחזקה.
יש לכם איזה הסבר הגיוני למה שהם עושים ?
TRUMP

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
M כמה זה חמור להיכנס למינוס צרכנות פיננסית 10
ש להיכנס בשיא של המדד שוק ההון 47
א מפחד להיכנס בדולר גבוה שוק ההון 24
M מגרש מאושר לבניה - האם כדאי להיכנס להסכם שיתוף עם שאר בעלי הקרקעות במגרש? נדל"ן 2
F כמה זמן לוקח להפקדה מהמשכורת להיכנס לקה"ש? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 9
L איך להיכנס לחברות גלובאליות/אמריקאיות הכי מהר ? אוף טופיק 2
L איך להיכנס לחברות גלובאליות/אמריקאיות הכי מהר ? פוסטים מאיכות נמוכה 3
י להיכנס לעולם הפיננסי התפתחות אישית 7
B אזרחים יכולים להיכנס לאוניברסיטת בן גוריון? אוף טופיק 4
R לקיחת משכנתא -דירה מקבלן ללא ליווי בנקאי (שווה להיכנס גם מי שמעוניין לראות תמהיל לי זה עזר :) ) נדל"ן 9
א שוק ההון גבוה- שווה להיכנס עכשיו? שוק ההון 12
Yuvalbuz3 להיכנס להיי טק בלי תואר אפשרי ? התפתחות אישית 56
A מתלבט האם להיכנס עכשיו לשוק ההון לטווח של 2-10 שנים שוק ההון 41
י כולם פתאום מדברים על להיכנס לבורסה שוק ההון 35
oferM אופציה להיכנס להייטק, האם כדאי? התפתחות אישית 17
I להיכנס למירוץ העכברים ? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 65
S כבר זמן מה אני חושב להיכנס לבורסה אבל עדיין מחפש דרך להוריד את הסיכון דרך פיזור טוב יותר שוק ההון 42
א ואולי זה לא זמן טוב להיכנס לבורסה? שוק ההון 65
E ריסק או הפקדה עצמית לפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
R אפקה או בראודה התפתחות אישית 0
M חיסכון לילדים או תיק השקעות מרוכז שוק ההון 3
M פחת על דירה כהוצאה מוכרת לעצמאי שעובד מהבית - רעיון טוב או לא? מיסים 6
H מכירת מניות או הלוואה צרכנות פיננסית 7
S אדריכל או מעצב פנים - עבור דירת קבלן אוף טופיק 14
T האם מס על הפקדות גבוהות לפנסיה של המעסיק אמור להיות מחושב בצורה שנתית או חודשית? מיסים 7
M מטבע Base בחשבון IB - שקל או דולר? שוק ההון 5
A הלוואה כנגד קה"ש, חסכון פנסיוני או IRA והלוואה מהבנק. פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 10
P מס יסף - בזמן מכירת דירה או אחרי דוח שנתי? נדל"ן 5
ר השקעה חודשית במדד לצורך חיסכון בקופת גמל להשקעה או בברוקר שוק ההון 6
ל פתיחת עוסק פטור- האם לשלם לבעל מקצוע או לעשות הכל לבד? יזמות והגדלת הכנסות 21
E להמשיך לדוקטורט בפיזיקה או להסתפק בתואר שני? התפתחות אישית 5
J פריסייל אמיתי או פקטיבי נדל"ן 4
ט מתכנת - עוסק פטור או זעיר? אילו הוצאות מוכרות? מיסים 4
עידו ג קרן השתלמות טווח קצר או בינוני - ארוך פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
שם משתמש בעייתי כרטיסי מועדון: הונאה או שמשתלם? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 3
A איתור מטען במכס לפי ח.פ או שם חברה מיסים 0
J גלגל החיים (או הפרמידה) של הפנסיה, ו-IRA פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 11
E האם קרן אירית של בלקרוק משלמת מס רווחי הון מקוזז אינפלציה או מקוזז הפרשי שערי מט"ח? שוק ההון 3
M מתימטיקה, פיסיקה או מדמ"ח התפתחות אישית 7
S דירה בהנחה - רווק או ידועים בציבור? נדל"ן 5
Z פיצויים: למשוך או לא למשוך? זאת השאלה. פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 15
רוטב פיצה שכונת הפארק בבאר שבע-בעד או נגד. נדל"ן 3
I כלכלה ומשפטים או כלכלה חשבונאות? התפתחות אישית 3
S IBKR או מיטב טרייד? שוק ההון 8
ש קרן ישראלית על מדדי חול : חוזה עתידי או Swap שוק ההון 0
T משכנתא או השקעה נדל"ן 5
Y העברה בנקאית או צ'ק האם יש הבדל בין דרכי העברה? סכום של 80 אש"ח נדל"ן 7
S מדד אג"ח קרן מחקה או אג"ח בודד שוק ההון 7
צ עצמאי האם להפקיד לפנסיה את המינימום ושאר הסכום בגמל להשקעה או רעיון אחר? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
M הצעת שכר חדשה, גלובלי או יסוד + שעתי. מה כדאי? התפתחות אישית 11

נושאים דומים

Back
למעלה