• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

כרטיס אשראי מומלץ? [כרטיס ישראלי]

מעניין. איך זה יעבוד בדיוק?
תתחברי להייטק זון, הם ינפיקו ברצון כרטיס אשראי "הסולידית" עם ההטבות שלהם, ואחר כך תוכלי להוסיף הטבות לכרטיס כיד הדימיון הפרוע.
אם את צריכה עזרה אשמח לעזור

אני מחפש אשראי ישראלי עם cashback סביר, וכל מה שאני מוצא אלו כרטיסים שמוגבלים לרשימה סגורה של חנויות.

יש את maxback שבאמת מחזיר כסף על כל סליקה, אבל זה עובד לפי נק' שמקבלים שניתן להמירן לגיפטקארד עם כל מיני תנאים והגבלות...האם זה הכרטיס הישראלי הכי טוב (והיחידי?) שנותן החזר כלשהו על כל סליקה?.
ואם כן, האם לדעתכם הוא משתלם? כל עניין הגיפטקארד וההגבלות נראה לי קצת פחות אטרקטיבי...

ממש אשמח לשמוע על כרטיס ישראלי שפשוט נותן כסף חזרה כמו הכרטיסים האמריקאים עבור כל סליקה ללא רשימה סגורה של חנויות וכו'.

ממש אשמח לשמוע על כרטיס ישראלי שפשוט נותן כסף חזרה כמו הכרטיסים האמריקאים
לא תמצא משהו ברמה של האמריקאים, מהסיבה הפשוטה שהמרווחים של חברות האשראי בארה"ב הרבה יותר גבוהים.

בארץ יש עסקים שמשלמים עמלת סליקה של 0.7%, בארה"ב היא באזור ה 2.5%.
בנוסף בארה"ב חלק גדול מההכנסות של חברות האשראי הוא מריביות, מה שכמעט ולא קיים בארץ.

בגלל זה כרטיסים אמריקאים יכולים לתת קשבק של 2% (וגם יותר מזה) על הכל ועדיין להרוויח.
בארץ, כדי להשאר עם הכנסה דומה הם יכולים לתת אולי 0.2% על הכל בלי תנאים, אבל זה לא משהו שימכור. אז הם מעדיפים לתת יותר מזה (0.5-0.7), אבל תחת תנאים כדי שלא כולם ינצלו את ההטבה. כמו שיש קטגוריות הפסדיות בכרטיסים אמריקאים, בתקווה לגרום לאנשים להשתמש בכרטיס גם בקטגוריות שהחברה מרוויחה בהן.
בסוף יש אחוז קטן של משתמשים שחברת האשראי מפסידה עליהם, אבל הם טובים לפרסום, ומצד שני על רוב הלקוחות הם מרוויחים.

שתי שאלות ברשותכם:

1) מישהו יודע אם בחשבון משותף של בני זוג, אם רק לאחד מבני הזוג יש כרטיסי אשראי, האם השני יכול להזמין אשראי חוצבנקאי שיקושר לחשבון המשותף? או שהוא בכל זאת חייב להזמין לעצמו אשראי בנקאי קודם?

2) האם כרטיס בנקאי או חוצבנקאי שהוא ללא דמי כרטיס, ללא הגבלת זמן, אכן ישאר כך גם אם לא משתמשים בכלל בכרטיס אף פעם?

תודה

1) מישהו יודע אם בחשבון משותף של בני זוג, אם רק לאחד מבני הזוג יש כרטיסי אשראי, האם השני יכול להזמין אשראי חוצבנקאי שיקושר לחשבון המשותף? או שהוא בכל זאת חייב להזמין לעצמו אשראי בנקאי קודם?
אין בעייה, מבחינת הבנק כרטיס חוץ בנקאי זה בסך הכל הוראת קבע שהם נותנים לחברת האשראי.
2) האם כרטיס בנקאי או חוצבנקאי שהוא ללא דמי כרטיס, ללא הגבלת זמן, אכן ישאר כך גם אם לא משתמשים בכלל בכרטיס אף פעם?
יש כרטיסים שמצהירים שהם ללא דמי כרטיס לתמיד. למשל הייטקזון, I need it וכרטיסי קורפרייט.

מתי?

לכרטיסים ישראלים זה כבר המון שנים באזור ה 1-1.5%
לפי https://icredit.rivhit.co.il/clearing_fee - בין 0.8 ל-2.4 עמלת סליקה לחנות. יש מי שמציע לחנויות הקטנות להתאגד ולקבל תנאים של חברה גדולה... פשוט לשלם דמי חבר.

מעבר לעמלת סליקה צולבת שהיתה אמורה לרדת מ-0.7 ל-0.5.

אין בעייה, מבחינת הבנק כרטיס חוץ בנקאי זה בסך הכל הוראת קבע שהם נותנים לחברת האשראי.
השאלה אם מבחינת חברת האשראי זה קביל? כי אני זוכר שמבקשים להכניס פרטים של כרטיס בנקאי קיים כדי להזמין חוצבנקאי, אם יוכנסו הפרטים של האשראי של הבן זוג שמקושר לאותו חשבון משותף, זה יתפוס?

יש כרטיסים שמצהירים שהם ללא דמי כרטיס לתמיד. למשל הייטקזון, I need it וכרטיסי קורפרייט.
יש כאלו בלי צורך להיות חבר בקבוצת פייסבוק\חברה כלשהי? (הכרטיס מיועד למישהו שאין לו פייסבוק ואינו טכנולוגי וכו')

מישהו יודע אם בחשבון משותף של בני זוג, אם רק לאחד מבני הזוג יש כרטיסי אשראי, האם השני יכול להזמין אשראי חוצבנקאי שיקושר לחשבון המשותף? או שהוא בכל זאת חייב להזמין לעצמו אשראי בנקאי קודם?
בכל מקרה אפשר להזמין ישיר כרטיס חוץ בנקאי. אין שום צורך בכרטיס בנקאי, גם אם החשבון משותף וגם אם לא.
כל כרטיס והתנאים שלו.
לי יש מספר כרטיסים שהם בלי דמי כרטיס ובלי הגבלת זמן. בחלקם לא השתמשתי כלל כבר כמה שנים טובות, והם עדיין נשארו חינמיים.
יש כרטיסים אחרים שהם חינם רק בתנאי של מינימום שימוש או כל מיני תנאים אחרים.

בכל מקרה אפשר להזמין ישיר כרטיס חוץ בנקאי. אין שום צורך בכרטיס בנקאי, גם אם החשבון משותף וגם אם לא.
לא היה תנאי שלצורך הזמנה של חוצבנקאי ראשון, חייבים שיהיה כרטיס אשראי אחר כלשהו?

יש כאלו בלי צורך להיות חבר בקבוצת פייסבוק\חברה כלשהי? (הכרטיס מיועד למישהו שאין לו פייסבוק ואינו טכנולוגי וכו')
אז תעזור לו...
פתיחת חשבון FB והצטרפות לקבוצה לא אמור לקחת יותר מ-10 דקות.
אף אחד לא דורש שתמשיך להשתמש בהם אחרי ההרשמה.

לפי https://icredit.rivhit.co.il/clearing_fee - בין 0.8 ל-2.4 עמלת סליקה לחנות. יש מי שמציע לחנויות הקטנות להתאגד ולקבל תנאים של חברה גדולה... פשוט לשלם דמי חבר.

מעבר לעמלת סליקה צולבת שהיתה אמורה לרדת מ-0.7 ל-0.5.
לא יודע מאיפה הנותנים שלהם. היום אין שום בעיה גם לעסק קטן לקבל עמלות של 1.2% על כרטיסים רגילים, וכ0.5% יותר מזה עבור כרטיסי דינרס/אמקס ו2.5% לתייר.
לעסקים גדולים מן הסתם אפשר להגיע גם להרבה יותר נמוך מזה. הכי נמוך שאני מכיר זה עסק שמשלם 0.7% על הכל. כולל אמקס/דינרס וכולל תייר.

בכל מקרה, העמלות האלה שהזכרתי (וגם ה0.8-2.4 שרשומים באתר שהבאת) כולל את עמלת הסליקה הצובלבת.

השאלה אם מבחינת חברת האשראי זה קביל? כי אני זוכר שמבקשים להכניס פרטים של כרטיס בנקאי קיים כדי להזמין חוצבנקאי, אם יוכנסו הפרטים של האשראי של הבן זוג שמקושר לאותו חשבון משותף, זה יתפוס?
אהה, זה משהו אחר.
כל אדם צריך כרטיס אשראי כלשהו על שמו כדי להוציא כרטיס חוצבנקאי.
הוא לא חייב להיות מקושר לחשבון הבנק הנוכחי, והוא לא חייב להיות בנקאי. אבל הוא חייב להיות פעיל ועל שמו.
לא היה תנאי שלצורך הזמנה של חוצבנקאי ראשון, חייבים שיהיה כרטיס אשראי אחר כלשהו?
אכן יש כזה.
אבל הוא לא חייב להיות מקושר לאותו חשבון בנק שאתה רוצה את הכרטיס החדש אליו. רק צריך שיהיה לך כרטיס כלשהו על שמך.

הוא לא חייב להיות מקושר לחשבון הבנק הנוכחי, והוא לא חייב להיות בנקאי. אבל הוא חייב להיות פעיל ועל שמו.
זה לא בעצם אומר שהוא כן חייב להיות בנקאי? כי אם זה התנאי לחוצבנקאי ולבנקאי לא...אז חייבים להתחיל עם בנקאי :)

בכל מקרה, האם כרטיס בנקאי מוגבל בבחירת חברת האשראי? (נניח שמתי לב שמזרחי למשל עובדים עם ישראכרט) או שאפשר להזמין כל חברה שהיא דרך הבנק?

כרטיס I need it מבקש ממך להעלות צילום מסך מהפייסבוק שלך שבו אתה חבר בקבוצה. אבל אין להם שום וידוא - אתה יכול להעלות צילום של קוף רוקד סטפס בתאילנד, או סתם קובץ jpeg ריק וזה יאפשר לך להמשיך בתהליך.

זה לא בעצם אומר שהוא כן חייב להיות בנקאי? כי אם זה התנאי לחוצבנקאי ולבנקאי לא...אז חייבים להתחיל עם בנקאי :)
הראשון הראשון אולי צריך להיות בנקאי.
לי אין כרטיס בנקאי כבר כמעט 20 שנה, ועדיין הוצאתי מלא כרטיסים חוץ בנקאיים חדשים בשנים האחרונות.

אין לי מושג מה ההסטוריה של הבנאדם. זה זה כרטיס האשראי הראשון (והיחיד) שלו בחיים, אז כן הוא צריך להיות בנקאי.
אבל אם יש לו כבר כרטיס קיים כלשהו (בין אם בנקאי או חוץ בנקאי) אז אין בעיה להוציא חוץ בנקאי נוסף.
בכל מקרה, האם כרטיס בנקאי מוגבל בבחירת חברת האשראי? (נניח שמתי לב שמזרחי למשל עובדים עם ישראכרט) או שאפשר להזמין כל חברה שהיא דרך הבנק?
כן, בכרטיס בנקאי אתה מוגבל לדברים שהבנק מציע.
אבל שוב, אתה צריך בנקאי רק אם אין לך שום כרטיס אשראי אחר כרגע. ואתה יכול לסגור אותו 5 דקות אחרי שקיבלת את הכרטיס החוץ בנקאי שלך.
אז זה לא באמת משנה איזה בנקאי אתה מוציא.

תתחברי להייטק זון, הם ינפיקו ברצון כרטיס אשראי "הסולידית" עם ההטבות שלהם, ואחר כך תוכלי להוסיף הטבות לכרטיס כיד הדימיון הפרוע.
אם את צריכה עזרה אשמח לעזור
אני גם מעוניין לדעת מתי @הסולידית תנפיק ובאם תנפיק.

כרגע לאזרח הפשוט ולמי שאינו הייטקיסט כרטיסי האשראי של "רעות תקני לי" ו-"כזה אני רוצה" הם המשתלמים ולו מבחינתי בשל ביטול דמי הכרטיס ועמלת המרת מט"ח של 1%.

Go כרטיס אשראי "הסולידית"!

נערך לאחרונה ב:
האם יש דרך לשלם התחייבויות של כרטיס אחד באמצעות כרטיס אחר? זאת אומרת להעביר את ההתחייבויות בין הכרטיסים?

במקרה שלי אני רוצה לשלם התחייבויות שיש לי בכרטיס חוץ בנקאי באמצעות כרטיס בנקאי.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
F כרטיס אשראי מומלץ להוצאות גבוהות פוסטים מאיכות נמוכה 13
M כרטיס אשראי מומלץ צרכנות פיננסית 2
B כרטיס אשראי של IBK צרכנות פיננסית 1
L כרטיס אשראי קורפורייט של ישראכרט - עמלת מט"ח 0 צרכנות פיננסית 9
ה כרטיס אשראי - עלות מט׳׳ח קרובה ל 0 פוסטים מאיכות נמוכה 9
ש כרטיס אשראי חוץ בנקאי עם הטבות צרכנות פיננסית 4
T כרטיס אשראי בינלאומי - לא דרך חברות הסליקה הישראליות? צרכנות פיננסית 4
N כרטיס אשראי צרכנות פיננסית 1
לאץ' תרומה ללא כרטיס אשראי אוף טופיק 1
א האם ניתן להוציא כרטיס אשראי חוץ בנקאי כשאין ברשותי כרטיס בנקאי? צרכנות פיננסית 3
B בנק + כרטיס אשראי עם פורטל ופירוט באנגלית צרכנות פיננסית 1
F תשלום מקדמות מס הכנסה עם כרטיס אשראי אמריקאי מיסים 13
WRLD כרטיס אשראי ראשון צרכנות פיננסית 22
A כרטיס אשראי flycard מסוים צרכנות פיננסית 1
TheOneTech כרטיס אשראי לא יקר לעסקאות מתמשכות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 1
כ כרטיס אשראי cashback הכי משתלם 2023? צרכנות פיננסית 92
פיטר גריפין ביטוח נסיעות דרך כרטיס אשראי צרכנות פיננסית 26
TheOneTech שאלה על כרטיס אשראי של חבר מחו"ל צרכנות פיננסית 6
C דוח מסלקה פנסיונית ללא כרטיס אשראי אוף טופיק 8
הoוליד כרטיס אשראי לחייל המשוחרר צרכנות פיננסית 1
א כרטיס אשראי לחשבון מעוקל צרכנות פיננסית 15
E הוצאות בחו"ל - חשבון דולרי לעומת כרטיס אשראי מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 7
M כרטיס אשראי קריפטו שעובד בישראל פוסטים מאיכות נמוכה 1
H שאלה לגבי עמלות כרטיס אשראי והאם בגלל הלוואה לא ניתן לעזוב. צרכנות פיננסית 7
A מחפש המלצה על כרטיס אשראי ללא דמי חבר צרכנות פיננסית 3
D כרטיס אשראי קריפטו לישראלים השקעות אלטרנטיביות 1
ת כרטיס אשראי "שופרסל" לא נתמך באפליקציית Google Pay? צרכנות פיננסית 18
M שאלה לגביי כרטיס אשראי בנקאי המקושר לחשבון מט"ח צרכנות פיננסית 2
stamEhad הוצאת כרטיס אשראי עם חשבון בWise צרכנות פיננסית 1
ז מה המודל העיסקי של כרטיסי אשראי ללא דמי כרטיס? צרכנות פיננסית 20
ה כרטיס אשראי נחסם צרכנות פיננסית 3
ת כרטיס אשראי ומשיכת מזומנים פוסטים מאיכות נמוכה 5
I כרטיס אשראי קורפורייט של ישראכרט צרכנות פיננסית 19
I כרטיס אשראי פלטינה - הוט צרכנות פיננסית 9
בורג 250 שקל מתנה עבור הזמנת כרטיס אשראי ביט צרכנות פיננסית 25
ה כרטיס אשראי חדש מבטל את הישן? פוסטים מאיכות נמוכה 37
מ כרטיס אשראי חוץ בנקאי צרכנות פיננסית 22
1337justme כרטיס אשראי חוץ בנקאי צרכנות פיננסית 42
S מדוע חיוב כרטיס אשראי בחו"ל מתבצע בשורה נפרדת? צרכנות פיננסית 2
D פתיחת חשבון בנק והזמנת כרטיס אשראי צרכנות פיננסית 5
R לא מצליח לקבל כרטיס אשראי למטרות חסכנות עקב חוק נתוני האשראי החדש צרכנות פיננסית 25
D כרטיס אשראי חוץ בנקאי צרכנות פיננסית 19
י קבלת כרטיס אשראי ללא תלוש שכר צרכנות פיננסית 20
ב כרטיס אשראי וירטואלי צרכנות פיננסית 21
Rio להבין מהעו"ש בבנק איזה כרטיס אשראי ספציפי מחייב? צרכנות פיננסית 13
M כרטיס אשראי וחשבון בנק מומלצים לנסיעות לחו"ל אוף טופיק 21
M האם חייב כרטיס אשראי? צרכנות פיננסית 13
O כרטיס אשראי עסקי צרכנות פיננסית 13
T כרטיס אשראי לטובת קרדיט סקור ומשכנתא נדל"ן 2
ת ביטול כרטיס אשראי בנקאי, הם הביטול הוא דרך הבנק? פיזית בסניף? צרכנות פיננסית 6

נושאים דומים

Back
למעלה