• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

הרווח ירד בחצי

עמוס

משתמש רגיל
דירוג
101
התיק שלי ירד מרווח של 12 אלף לרווח של 6 אלף בשבוע וחצי האחרון (רובו אגח ממשלתי אבל גם מניות ירד ) אני צריך להתרגל לשינויי הקיצוני הזה

התיק שלי ירד מרווח של 12 אלף לרווח של 6 אלף בשבוע וחצי האחרון (רובו אגח ממשלתי אבל גם מניות ירד ) אני צריך להתרגל לשינויי הקיצוני הזה
או לחילופין להבין את סיבולת הסיכון שלך בשביל שתוכל להתאים את תיק ההשקעות שלך לעצמך לפני הנפילה הבאה.

לא חושב שקרה משהו קיצוני. גם אני הפסדתי כמה אחוזים משיא אחרון, 7-8-9 אחוז או משהו (?).
בסדר, ככה זה. בורסה מורסה, לא רק עליות. פתח פלסטר.

הא. חכה לרגע ש"תפסיד" את כל הרווח, ואפילו חצי מהקרן. אז באמת יהיה לך למה להתרגל :)

כן, תראה הזירה הפיננסית זה כמו מין - אתה משחק פה במשחקי העולם של המבוגרים. אין לך אפשרות לרחמים או הזדמנויות נוספות.
אז או שתמשיך לדבוק באסטרטגיה ארוכת הטווח שלך ולהתעלם מהזעזוע הזמני הזה, או שכמו שאמר פה מישהו בעל דעת - תתאים את התיק לזעזוע שלך. לדעתי יותר טוב לא רק לך אלא להרבה אנשים פשוט לא להסתכל על ביצועי התיק לעתים קרובות.

Be strong, and prosper!

• אהבתי
Reactions: pit
מנסה להבין את האנלוגיה למין, מה המקביל של לאבד חצי מהרווח? :)

יום אסל, יום באסל.
בחודש שעבר הרווחתי ׳על הנייר׳ 20K והשבוע הפסדתי 10K.
לא קרה כלום ואין צורך להכנס לפאניקה.
פשוט לא להסתכל על ביצועי התיק לעתים קרובות.
+1

מנסה להבין את האנלוגיה למין, מה המקביל של לאבד חצי מהרווח? :)
האישה (בורסה) מקבלת משחק מקדים נהדר (לוקחת לך את הכסף), ואתה נשאר עם המקלחת הקרה (ירידה בשווי התיק שלך) :)
לפחות ככה אני תופס את זה, ואני מציע שנעצור פה לפני שזה יהפוך למשהו פורנוגרפי קליל.

האישה (בורסה) מקבלת משחק מקדים נהדר (לוקחת לך את הכסף), ואתה נשאר עם המקלחת הקרה (ירידה בשווי התיק שלך) :)
לפחות ככה אני תופס את זה, ואני מציע שנעצור פה לפני שזה יהפוך למשהו פורנוגרפי קליל.
:)

אתה עדיין ברווח על הנייר.
אני מציע שתתרגל להסתכל על שווי התיק, רק פעם ב... שבוע/חודש/רבעון.

שנה ושכח את סיסמת הכניסה שלך לאתר של תיק ההשקעות ושחזר אותה רק בעוד חצי שנה (טיפ של דן אריאלי). לך תעשה מקלחת קרה, תסתכל במסמך שמתעד את מדיניות ההשקעה שלך ותזכר מה אתה רוצה שהכסף יעשה בשבילך. העיקר לא לגעת

שנה ושכח את סיסמת הכניסה שלך לאתר של תיק ההשקעות ושחזר אותה רק בעוד חצי שנה (טיפ של דן אריאלי). לך תעשה מקלחת קרה, תסתכל במסמך שמתעד את מדיניות ההשקעה שלך ותזכר מה אתה רוצה שהכסף יעשה בשבילך. העיקר לא לגעת
אני עכשיו באמצע קריאה של אחד הספרים מהמלצות של סולידית. ורשום שם שלפעמים צריך לדעת לנתח מחדש את הדרך שלך ולהכניס בה שינויים (במקרה של הפסדים מתמשכים באחד מאפיקי ההשקעה שבחרת, למשל). אני לא אומר שזה המצב במקרה המדובר, רק נותן עוד נקודת מבט של אנשים יותר חכמים ממני.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
I משיכת פיצויים - מה המס בגין הרווח ? מיסים 14
ה שאלה על הרווח של הבנקים אוף טופיק 3
T חישוב הרווח הריאלי בקרנות הסל של בלאקרוק בארץ שוק ההון 3
O שאלה לגבי חישוב הרווח מאג"ח treasury bill שוק ההון 1
Z מיסוי ריאלי של שורטים, מכרתי 2 אופציות בשורט, היו מדדים חיובים ובפקיעה מאופציה שהרווחתי נוקה מס על הרווח הריאלי, בהפסד קוזז לי רק הפסד נומינלי. מיסים 29
D הגרלת דירה בהנחה - באיזה מקום פוטנציאל הרווח ממכירה הוא הגבוה ביותר? נדל"ן 17
M מאיפה מגיע הרווח? שאלה עקרונית נדל"ן 8
ב שאלה לגבי סעיפי "הרווח הריאלי" בטופס 1399 - עסקת מס שבח. מיסים 1
D מכפיל הרווח של s&p 500 עלה ל37 - זה גבוה? שוק ההון 50
א כיצד מס הכנסה יודעים מה הרווח הריאלי על תקופה? צרכנות פיננסית 8
ל תוחלת הרווח בלוטו + הימור עם תוחלת מירבית אוף טופיק 48
ס מה הפק"מ שנותן את הרווח הגדול ביותר כאשר סוגרים 2מליון ל5 שנים שוק ההון 6
shlomi171 עברו לגור באוהל ביער: "הרווח אחר לגמרי" אוף טופיק 8
ס פניי סטוק שערכו ירד לאפס שוק ההון 2
A מדד תשומות הבניה ירד לאחר תשלום המדד, האם מגיע לי החזר? נדל"ן 52
א האם התפרסם נתון רלוונטי לאינפלציה היום ? למה אג"ח מדינה שיקלי ירד מהותית ? שוק ההון 2
Lunar שווי הנכס עלה, שיעור המימון ירד. למחזר מסלול קלצ? נדל"ן 5
tomer111 כשאומרים שמחיר האג"ח ירד או שתהיה קריסה באג"ח מה זה משנה אם אני מחזיק אותם עד הסוף? שוק ההון 27
ת בבואי לשלם היום ארנונה באתר-שגיאה. אז לחצתי שוב - האם תשלום ירד פעמיים? מיסים 9
T למה הערך של מנייה שקניתי ירד בארץ אבל לא בחו"ל? שוק ההון 4
ש איך זה שב2007 השוק ירד רק 50%? שוק ההון 8
ג בכמה אחוזים ירד התיק שלכם מה19 לחודש שוק ההון 9
R תשלום על מילואים בחצי משרה אוף טופיק 16
ת לקחת הלוואה לדחות את ההחזר בחצי שנה ואז להחזיר צרכנות פיננסית 3
A שופרסל - מוכרת מוצרים בתוקף קצר בחצי מחיר !? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 36
א הברזל בחצי שנה אחרונה התיקר כמעט ב 100%, הנחושת נוסקת שוק ההון 0

נושאים דומים

Back
למעלה