• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.

הרווח ירד בחצי

עמוס

משתמש ותיק
דירוג
101
התיק שלי ירד מרווח של 12 אלף לרווח של 6 אלף בשבוע וחצי האחרון (רובו אגח ממשלתי אבל גם מניות ירד ) אני צריך להתרגל לשינויי הקיצוני הזה

daat99

משתמש בכיר
דירוג
6,241
התיק שלי ירד מרווח של 12 אלף לרווח של 6 אלף בשבוע וחצי האחרון (רובו אגח ממשלתי אבל גם מניות ירד ) אני צריך להתרגל לשינויי הקיצוני הזה
או לחילופין להבין את סיבולת הסיכון שלך בשביל שתוכל להתאים את תיק ההשקעות שלך לעצמך לפני הנפילה הבאה.

קפבלנקה

משתמש בכיר
דירוג
2,115
לא חושב שקרה משהו קיצוני. גם אני הפסדתי כמה אחוזים משיא אחרון, 7-8-9 אחוז או משהו (?).
בסדר, ככה זה. בורסה מורסה, לא רק עליות. פתח פלסטר.

הסולידית

מנהל
מייסדת
דירוג
4,863
הא. חכה לרגע ש"תפסיד" את כל הרווח, ואפילו חצי מהקרן. אז באמת יהיה לך למה להתרגל :)

AlexNOSAM

משתמש בכיר
דירוג
2,026
כן, תראה הזירה הפיננסית זה כמו מין - אתה משחק פה במשחקי העולם של המבוגרים. אין לך אפשרות לרחמים או הזדמנויות נוספות.
אז או שתמשיך לדבוק באסטרטגיה ארוכת הטווח שלך ולהתעלם מהזעזוע הזמני הזה, או שכמו שאמר פה מישהו בעל דעת - תתאים את התיק לזעזוע שלך. לדעתי יותר טוב לא רק לך אלא להרבה אנשים פשוט לא להסתכל על ביצועי התיק לעתים קרובות.

Be strong, and prosper!

• אהבתי
Reactions: pit

תל אביבי

משתמש בכיר
דירוג
2,164
מנסה להבין את האנלוגיה למין, מה המקביל של לאבד חצי מהרווח? :)

yossik

מודרטור
דירוג
12,065
יום אסל, יום באסל.
בחודש שעבר הרווחתי ׳על הנייר׳ 20K והשבוע הפסדתי 10K.
לא קרה כלום ואין צורך להכנס לפאניקה.
פשוט לא להסתכל על ביצועי התיק לעתים קרובות.
+1

זאב

משתמש בכיר
דירוג
2,826
מנסה להבין את האנלוגיה למין, מה המקביל של לאבד חצי מהרווח? :)
האישה (בורסה) מקבלת משחק מקדים נהדר (לוקחת לך את הכסף), ואתה נשאר עם המקלחת הקרה (ירידה בשווי התיק שלך) :)
לפחות ככה אני תופס את זה, ואני מציע שנעצור פה לפני שזה יהפוך למשהו פורנוגרפי קליל.

yossik

מודרטור
דירוג
12,065
האישה (בורסה) מקבלת משחק מקדים נהדר (לוקחת לך את הכסף), ואתה נשאר עם המקלחת הקרה (ירידה בשווי התיק שלך) :)
לפחות ככה אני תופס את זה, ואני מציע שנעצור פה לפני שזה יהפוך למשהו פורנוגרפי קליל.
:)

c881

משתמש בכיר
דירוג
8,320
אתה עדיין ברווח על הנייר.
אני מציע שתתרגל להסתכל על שווי התיק, רק פעם ב... שבוע/חודש/רבעון.

whybe

משתמש ותיק
דירוג
193
שנה ושכח את סיסמת הכניסה שלך לאתר של תיק ההשקעות ושחזר אותה רק בעוד חצי שנה (טיפ של דן אריאלי). לך תעשה מקלחת קרה, תסתכל במסמך שמתעד את מדיניות ההשקעה שלך ותזכר מה אתה רוצה שהכסף יעשה בשבילך. העיקר לא לגעת

לא סולידי YET

משתמש ותיק
דירוג
633
שנה ושכח את סיסמת הכניסה שלך לאתר של תיק ההשקעות ושחזר אותה רק בעוד חצי שנה (טיפ של דן אריאלי). לך תעשה מקלחת קרה, תסתכל במסמך שמתעד את מדיניות ההשקעה שלך ותזכר מה אתה רוצה שהכסף יעשה בשבילך. העיקר לא לגעת
אני עכשיו באמצע קריאה של אחד הספרים מהמלצות של סולידית. ורשום שם שלפעמים צריך לדעת לנתח מחדש את הדרך שלך ולהכניס בה שינויים (במקרה של הפסדים מתמשכים באחד מאפיקי ההשקעה שבחרת, למשל). אני לא אומר שזה המצב במקרה המדובר, רק נותן עוד נקודת מבט של אנשים יותר חכמים ממני.

daat99

משתמש בכיר
דירוג
6,241

נושאים דומים

למעלה