• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

הסיפור שלי - מכירות באמזון

• פותח הנושא AF1k
  • פורסם בתאריך
היי @AF1k
ברור שהעדכונים שלך עוזרים ומלמדים המון, למרות שאני ממש לא הצלחתי להגיע למצב שלך ועדיין די מדשדש במקום (לצערי) אבל תמשיך לעדכן זה חשוב לנו מאוד.

הפעם הזמנו 1000 יחידות במקום 500 בהזמנה הראשונה, והתהליך היה הרבה יותר פשוט ומהיר. החוזה כבר היה מוכן, רק נותר לשנות את המספרים, לשלוח לספק שיחתום, ליצור הזמנה באליבאבא והעברנו לו את המקדמה.
מה מחיר המוצר +- אם מותר לשאול?

עלות הייצור היא בערך 4$, עלות המוצר כולל משלוח וכל העלויות הנוספות בערך 5.5$. המוצר נמכר כרגע ב-15$, כאשר מתוך זה בערך 5$ עמלת אמזון.

עלות הייצור היא בערך 4$, עלות המוצר כולל משלוח וכל העלויות הנוספות בערך 5.5$. המוצר נמכר כרגע ב-15$, כאשר מתוך זה בערך 5$ עמלת אמזון.
היי אני אשמח באיזה שהיא דרך לדבר איתך, אני מתחיל, חייל בקרבי שהתפנה לו זמן ומלאממוטיבציה.. ואני אשמח מאוד לשמוע ממך.. ככה איזה דרייב ראשוני.
בגדול כבר יש לי משתמש באמזון, כרטיס אשראי, חשבון בנק בארצות.הברית, מבין איך לבחור מוצר, עכשיו..
מה ההמשך? לפתוח אתר? את המוצר שאני בוחר לאן אני מעביר? מי אמר שהוא יגיע כמו שאני רוצה? איך אני יודע כמה ארוויח, כמה אמזון לוקח על כל העניין, כמה זמן לפי דעתך מהרגע שאני נמצא בו (שתכלס אין לי כלום)ועד לזה שאני אעלה מוצר להאוויר ייקח לי

נערך לאחרונה ב:
היי @itayshor17@gmail ,
ממליץ לך לקרוא את הפוסט הזה מתחילתו ועד סופו, פירטתי כמה שיכולתי. בנוסף המלצתי גם על מספר סרטונים ופודקסטים בנושא.
אם יש לך עדיין שאלות ספציפיות אתה מוזמן לשלוח לי הודעה פרטית ואשמח לעזור.

היי @itayshor17@gmail ,
ממליץ לך לקרוא את הפוסט הזה מתחילתו ועד סופו, פירטתי כמה שיכולתי. בנוסף המלצתי גם על מספר סרטונים ופודקסטים בנושא.
אם יש לך עדיין שאלות ספציפיות אתה מוזמן לשלוח לי הודעה פרטית ואשמח לעזור.
אז כמו שקראת למדתי והבנתי בגדול את העסק , אבל חסרים לי הפרטים הקטנים, הבנתי איך אני בוחר מוצר ואיך אני בוחר חברה שתייצר אותו.. אבל לא איך אני דואג בסין לצלם שיצלם את המוצר, לגוף שיבדוק את המוצר, לתוך כמה זמן מוצר מוכן מהרגע שהגעתי להסכם, אולי אני קצת פעור- איך הוא מגיע למחסנים של אמזון?

כל התשובות לשאלות שלך נמצאות בסרטונים ובפודקסטים שמופיעים בעמוד הראשון בפוסט. בסופו של דבר המטרה של המדריכים והסרטונים הם רק להכין אותך כדי שתבין אילו שלבים אתה צריך לעבור, ואחרי שאתה ״קופץ למים״ ניתן להיעזר בקבוצות בפייסבוק לשאלות יותר ספציפיות בשלבים השונים בתהליך.

רציתי להגיד אחי שאתה תותח וכל הכבוד על קברת הדרך.
אתה היחיד שנתן לי מידע כמו שצריך ולא ניסה לעשות כסף ברמאות דרך סרטונים "מפתים"...

היי לכולם, מספר עדכונים.
לפני כחודשיים המלאי של המוצר הנוכחי שלנו התחיל לאזול, וביצענו הזמנה נוספת מאותו ספק. הכל הלך כשורה עד לרגע שהיה צריך לבצע אינספקשן. הסחורה לא עברה את האינספקשן בהצלחה (מעל ל-10% מוצרים פגומים), ומכאן הספק היה צריך לתקן את המוצרים הפגומים ולשלם בעצמו על האינספקשן הנוסף (בהתאם לחוזה). אך האינספקשן הנוסף היה מדגמי בלבד (אינספקשן מלא לוקח כ-5 ימים ויקר מאוד), וגם בו הסחורה לא עברה בהצלחה.
וכאן מצאנו חור בחוזה שלנו, שלא מציין מה קורה במידה והאינספקשן השני גם לא עובר בהצלחה. לאחר משא ומתן מול הספק, הוחלט שאנחנו נשלם את האינספקשן האחרון, ועל מנת לצמצם את הסיכון, נקבל רק 500 יחידות מתוך ה-1000 שהזמנו (וכמובן נקבל החזר כספי על השאר). הספק מבחינתו מעדיף שנבטל את ההזמנה והוא יחזיר לנו את הכסף, אך כיוון שהמלאי שלנו עומד לאזול העדפנו לקבל מה שאנחנו יכולים ולשלוח למחסנים של אמזון. מכאן למדנו שצריך לשכלל עוד את החוזה ולעשות אותו עוד יותר "דרקוני" ולציין בדיוק מה קורה במידה והסחורה לא עוברת את האינספקשן, וכמובן מי משלם.

בנוסף החלטנו להתחיל לעבוד על המוצר הבא, ובחודש האחרון העסקנו עובד מהפיליפינים שכל יום סרק את אמזון באמצעות Jungle Scout והכין לנו רשימה של מוצרים, ומדי שבוע עברנו על המוצרים שהוא מצא והוספנו הנחיות נוספות והמלצות לחיפוש. בסופו של דבר מצאנו מוצר שמעניין אותנו, ואנחנו כעת בתהליך הזמנת הדוגמיות.

קטע מעניין נוסף שגיליתי, שהמוצר שלנו מתחיל לעלות בדירוג של אמזון ולהימכר בצורה אורגנית (רק באמצעות חיפוש). עקב המלאי הנמוך החלטנו לעצור את הפרסום בימים הקרובים עד שהסחורה תגיע לאמזון, וגילינו שאנחנו עדיין מקבלים בין 2-3 הזמנות ביום ללא פרסום כלשהו. לכן חשוב לזכור שהמטרה של הפרסום היא לא רק "להביא מכירות" אלא גם לקדם את המוצר שלכם במילות המפתח של אמזון, כך שגם אם בהתחלה הקמפיין אינו מניב מכירות/מפסיד, עדיין שווה להריץ אותו גם בתקציב נמוך.

אפיק, תוכל להרחיב על הבקרה ע"י חברה חיצונית? איך זה עובד, מה בדיוק הם בודקים ומה העלויות? תודה!

ניתן לעשות אינספקשן בסין או בארה"ב, לכל אחד היתרונות והחסרונות שלו.
אינספקשן בסין זול יותר וניתן לתקן/להחזיר מוצרים פגומים ישירות לספק, אבל מהרגע שהסחורה נארזת ונשלחת אין לך שליטה עליה. אינספקשן בארה"ב יקר יותר, אבל כאן יש לך שליטה על המוצר רגע לפני שהוא מגיע ללקוח אחרי המשלוח. אני באופן אישי עושה אינספקשן בסין בעיקר בגלל שזה הרבה יותר זול, והסחורה עצמה לא אמורה להיפגע יותר מדי במשלוח.
מבחינת איך זה עובד אליבאבא מציעים חברות אינספקשן שמאושרות על ידן, וניתן לקרוא גם ביקורות ודירוגים עליהם (חברות אינספקשן בסין בלבד). את יוצרת קשר מול חברת האינספקשן, מבצעת הזמנה, והם מתאמים מול הספק שלך תאריך. הם בודקים מה שאת מגדירה להם מבחינת איכות המוצר, וכמובן גם סריקה של הברקוד, מידות, משקל וכ'. מבחינת עלויות אני לא זוכר את העלויות בארה"ב, אבל העלות של אינספקשן מסין בערך 150$ ליום עבודה.

אנחנו עדיין מקבלים בין 2-3 הזמנות ביום ללא פרסום כלשהו.
כמה מכירות יש לכם ביום בממוצע? וכמה רווח נטו על מוצר? תודה.

כרגע בלי פרסום יש לנו 2-3 מכירות ביום, ברווח של 4.5$ ליחידה. בתקופה רגילה יש לנו בין 6-10 מכירות ביום, ברווח של 1$-2$ ליחידה.

וואוו! אמזון גובה שליש כעמלת מכירה? מטורף!

וואוו! אמזון גובה שליש כעמלת מכירה? מטורף!
בתמורה אתה מקבל שירות לקוחות ומשלוח. אתה יכול גם למכור את המוצרים כ-FBM שאתה דואג למשלוח של המוצר ולשירות הלקוחות, ובתמורה אמזון רק ״מפרסמים״ את המוצר.

תסלח לי על ההערה, אבל כל כאב הראש הזה והסיכון הכספי בשביל אלף שקל בחודש (לפני מס)?
עושה רושם שאתה עובד בשביל אמאזון ולא להיפך.

זו ההתחלה רק, ולהכל אפשר לעשות אוטומציה. אנשים שמוכרים בכמויות הרבה יותר גדולות מעסיקים עובדים שמדברים עם ספקים, מחפשים להם מוצרים וכ׳. החלק ההתחלתי הוא מה שלוקח הרבה זמן, ברגע שמוצאים מוצר והוא מגיע לאמזון כל מה שנשאר הוא לבצע הזמנה מהספק מדי כמה חודשים ולשלוח לאמזון.

צריך גם לזכור שמדובר כרגע על מוצר אחד, אבל המטרה היא להביא כמה מוצרים שיימכרו כל אחד מהם לפחות 8-10 יחידות ביום, ושייצרו תזרים מזומנים קבוע.

עושה רושם שאתה עובד בשביל אמאזון ולא להיפך.
הם פלטפורמת המסחר הגדולה בעולם, והוא בחור מלא אמביציה להצליח ורוח יזמית בלי שום מוניטין עסקי שמסייע לו למכור (סליחה אם אני טועה, כך הבנתי). ברור שהוא יעבוד בשבילם ולא להיפך.תהיה בטוח שגם אם היה מוכר במשביר לצרכן, לא הם היו עובדים בשבילו.

תסלח לי על ההערה, אבל כל כאב הראש הזה והסיכון הכספי בשביל אלף שקל בחודש (לפני מס)?
על מה אתה מדבר?
זה עסק בהקמה והפוטנציאל שלו גדול.
הסיכון הכספי הוא אפסי לעומת פתיחת עסק מקומי וגם הרבה פחות כאב ראש, בנוסף הגמישות והאפשרות לשלוט על ה-scale והמחזור של העסק אינה ברת השוואה בכלל לעסק מקומי.
באופן אישי לא הייתי שולל לו הייתה לי הסבלנות והאופי להתעסק בזה.

עוד משהו, לאחר שיצבור על בשרו ניסיון ויכיר מקרוב את רזי המסחר, יוכל גם להתפרנס מהעברת קורסים והדרכה.

נערך לאחרונה ב:
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
א קרן כספית, מה הסיפור של זה שוק ההון 6
S הסיפור של מעמד הביניים עם הנדל"ן נדל"ן 30
maverick אילון מאסק וטוויטר - מה הסיפור בעצם? שוק ההון 150
ש הסיפור של שביל יומני מסע אישיים 10
dorian סולידים ובני/בנות זוג - הסיפור שלכם אוף טופיק 4
Omri. מה הסיפור של קל גמל? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 45
בעז לויתן דיור מוגן באנגליה - מה הסיפור? אנא עזרתכם נדל"ן 33
M החלום והדילמות - הסיפור שלי יומני מסע אישיים 97
ש מנסה להבין מה הסיפור של תשואות האגחים האמריקאיים שוק ההון 3
פ מכירה או שכירת דירה - הסיפור שלי נדל"ן 13
מ עובד הייטק - הסיפור שלי יומני מסע אישיים 78
M הסיפור של רובוט השקעות או RoboAdvisors שוק ההון 14
M אז מה הסיפור של קרן החירום שוק ההון 14
י נופל וקם - הסיפור שלי יומני מסע אישיים 6
Koby Paris הסיפור של הישראלי בפריז יומני מסע אישיים 84
צ הסיפור שלי/שלנו יומני מסע אישיים 14
A מכירת ESPP ללא מידע על סכום מכירות מיסים 5
AlexNOSAM רוצה ללמוד פרסום, מכירות ו/או שיווק התפתחות אישית 0
F מכירות בהייטק התפתחות אישית 2
U ימי מכירות רכב אוף טופיק 0
ס מיסוי על מכירות של מוצרים דיגטיליים באינטרנט מיסים 1
ס מיסוי על מכירות של מוצרים דיגטיליים באינטרנט מיסים 0
A איך נראת מחלקת מכירות בהייטק אוף טופיק 0
A מכירות בהייטק התפתחות אישית 7
F דוח מס שנתי מקוון - הגשה ללא מכירות מיסים 1
c881 כשנציג מכירות אומר לך "אולי לא מגיע לך"... פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 12
F עולמות הפיתוח העסקי/מכירות/שיווק/ בהייטק- חייב עזרה מהייטקיסטים. התפתחות אישית 9
1337justme משמעות של מחזור מכירות מני"ע בדוח השנתי מיסים 8
S מחזור מכירות מעל 2.5 מיליון ש"ח בשנה מיסים 15
A שאלה לגבי נספח 1322 כאשר אין מכירות בשנת המס מיסים 6
Lemonade כמה שאלות בנושא עבודה בהייטק מכירות התפתחות אישית 1
ג עזרה - נתונים על מכירות בקרנות אמריקאיות שוק ההון 0
DiverGirl מתי מכירות באי ביי חייבות במס? אוף טופיק 8
מ Rant קטן על מכירות ומיקוחים אוף טופיק 29
amit איך אתם מתמודדים עם אנשי מכירות? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 83
V קניה באמזון ומיסים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 4
פסיוני קריסה של 'חברת השקעות באמזון'- השקעות אלטרנטיביות 23
ש איך משלמים בפייפאל באמזון? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 0
N המלצות על רכישת מוצרי צריכה בסיסיים באמזון מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 93