• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

המצב הפוליטי בקנדה

הוא באמת לא חשוב במיוחד. למה ראית צורך להביא את הוידאו הזה?

אתה באמת טוען שהפסיכולוג הכי מפורסם בעולם, שאין לי ספק שחלק ממעריציו/מאזיניו נמצאים גם כאן בין חברי הפורום, הוא לא חשוב?
והודיאו חשוב כי הוא ניתח יפה מאוד את טרודו ואת המצב בקנדה עם ההפגנות (לדעתי). מה שכן הכותרות של הסרטונים זה קליקבייט טהור.

בהקשר של דעת הקנדי הממוצע על ה"מחאה" הוא לא יותר חשוב מג'ו מקלגרי. בהחלט.

טרודו הוא לא יותר מ-man child וטוב שפרצופו נחשף. אנשים נמדדים בעת משבר ועכשיו הקנדי הממוצע יודע יותר טוב מי עומד בראש הממשלה שלהם.

טרודו הוא לא יותר מ-man child וטוב שפרצופו נחשף. אנשים נמדדים בעת משבר ועכשיו הקנדי הממוצע יודע יותר טוב מי עומד בראש הממשלה שלהם.
לא בטוח שהקנדים חושבים כמוך. נורא קל לשבת בבית ולבקר את מה שקורה 10,000 ק"מ ממך ולהניח שהתושבים שם רואים את התמונה כמוך כי קראת באיזה אתר טוקבקים כאלו שמזינים אחד את השני.

אני ראיתי מה הוא שווה בתור בן אדם והפקתי את הלקחים שלי.

לא בטוח שהקנדים חושבים כמוך. נורא קל לשבת בבית ולבקר את מה שקורה 10,000 ק"מ ממך ולהניח שהתושבים שם רואים את התמונה כמוך כי קראת באיזה אתר טוקבקים כאלו שמזינים אחד את השני.

אתה אדם מאוד איטיליגנט שיודע לחשוב מחוץ לקופסא. אשמח אם תשמע את הפרשנות של ג׳ורדון פיטרסון (קנדי יש לציין) על הנעשה בקנדה ועל טרודו, מאמין שדעתך תשתנה מעט.

אשמח אם תשמע את הפרשנות של ג׳ורדון פיטרסון (קנדי יש לציין) על הנעשה בקנדה ועל טרודו, מאמין שדעתך תשתנה מעט.
דעתי היא שדעתי לא מאוד רלוונטית, אין לי מספיק זמן ורצון לבחון כל מדינה בעולם (לימוד כזה דורש הכרת ההיסטוריה, התרבות המקומית ועוד פרמטרים רבים. אפילו במדינה בה אני חי כמה עשרות שנים אני צריך לבחון כל דבר כדי להבין מה המשמעות שלו) ולהבין האם המנהיג שלה משרת לטובה את המדינה בה הוא מכהן או לא.

אתה באמת טוען שהפסיכולוג הכי מפורסם בעולם, שאין לי ספק שחלק ממעריציו/מאזיניו נמצאים גם כאן בין חברי הפורום, הוא לא חשוב?
קודם כל לא ידעתי שיש תחרות בין פסיכולוגים...?
דבר שני, לא ידעתי שהוא ניצח בה...?
דבר שלישי - לא ידעתי שעצם העובדה שהוא מפורסם (?) הופכת את דעתו לחשובה...?
ולבסוף - גם אם דעתו של ה-"פסיכולוג המפורסם בעולם" חשובה - לא הבנתי למה שהיא תהיה חשובה לגבי עניינים שלא קשורים לפסיכולוגיה?

אתה בן 14?
מה זה הטיעון הזה? "לאבא שלי יש סולם"?

במיוחד כשמה שהבאת בסרטונים האלה נראה כמו סתם עמדה פוליטית ולא כטיעון מדעי כלשהו שניתן לבחינה אובייקטיבית
אני מניח שאתה לא מכיר את הבדיחה על "דעות", והדמיון בינן ובין ישבנים?

קודם כל לא ידעתי שיש תחרות בין פסיכולוגים...?
דבר שני, לא ידעתי שהוא ניצח בה...?
דבר שלישי - לא ידעתי שעצם העובדה שהוא מפורסם (?) הופכת את דעתו לחשובה...?
ולבסוף - גם אם דעתו של ה-"פסיכולוג המפורסם בעולם" חשובה - לא הבנתי למה שהיא תהיה חשובה לגבי עניינים שלא קשורים לפסיכולוגיה?

אתה בן 14?
מה זה הטיעון הזה? "לאבא שלי יש סולם"?

במיוחד כשמה שהבאת בסרטונים האלה נראה כמו סתם עמדה פוליטית ולא כטיעון מדעי כלשהו שניתן לבחינה אובייקטיבית
אני מניח שאתה לא מכיר את הבדיחה על "דעות", והדמיון בינן ובין ישבנים?

אני סקרן כבר הרבה זמן מה מקור הצלמית שלך, אשמח אם תוכל יום אחד לחשוף את החידה

להיות מוכן שדברים כאלה יתרחשו גם בארץ.

הכתובת נמצאת על הקיר. צריך רק לפתוח את העיניים ולקרוא.
שמח לראות אזרח שאיכפת לו!
מה יותר מדאיג אותך?
שקבוצת "מפגינים" קטנה תחסום את ירושלים ונמל אשדוד או שיקח חודש שלם לפנות אותם.

מכיר google image search ?

מכיר עכשיו בזכותך, תודה
אז הצלמית שלו זה משהו על אנימה משנות ה90 מסתבר.
הרצתי גם חיפוש על שלך ולא מצאתי כלום, זה אומר שזה החתול שלך?

כן מצאתי , תודה. ועד עכשיו הייתי תמיד משוכנע שהוא שלך :)

אני לחלוטין לא מסכים עם המוחים בקנדה (שמתעלמים מהעובדה הקטנה שהווירוס הוא אמיתי וההגבלות הן קריטיות להצלת חיים), אבל:

בקיצור הכי כיף להיות בצד הנכון וגם לקבוע לצד הלא נכון שמותר להם לומר לנו שהם לא מסכימים אבל שיגידו בעדינות כדי שהחיים שלנו יוכלו להמשיך כרגיל כאילו אין אותם
זה נכון ב-100%. להגיד ש"מותר להם להפגין אבל שלא יפריעו" זה מגוחך, בכל מדינה ובכל הקשר. מתי באמת היה לכם אכפת ממחאה שלא הפגינה נוכחות רועשת במרחב הציבורי? מתי חשבתם לעומק על הסבל של מישהו שלא יצא לרחובות ולא ערער את השגרה?

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ב תואר במדמ"ח בפתוחה לרגל המצב התפתחות אישית 18
F האם קרנות הפנסיה כרגע בירידה בשל המצב? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
מ איזו קרן פנסיה מחקת סנופי בחרתם ולמה? (יש גם סיכום של תמונת המצב היום) פוסטים מאיכות נמוכה 5
de dud מחשבות על הגירה בעקבות המצב פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 1208
מ המצב בארץ ופתיחת חשבון בחו"ל צרכנות פיננסית 7
J דיון - שיקום המצב הכלכלי בלבנון. אוף טופיק 152
I תהיות על המצב הפיננסי העולמי, משבר הנדל"ן בארץ ולאן מועדות פנינו אוף טופיק 435
deussex המצב הביטחוני בארץ ומחשבות על רלוקיישן אוף טופיק 141
M מה אתם עושים עם הגמל להשקעה עם כל המצב? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
השקעה לא מזל מה היה המצב הכלכלי כשנולדת? פוסטים מאיכות נמוכה 24
A האם מטריד אתכם המצב ברוסיה? אוף טופיק 34
V המצב הכלכלי בארץ שוק ההון 27
ג מה באמת המצב הכלכלי? כזה קשה? אוף טופיק 98
S בעקבות המצב, האם הורדתם את החלק המנייתי באופן משמעותי? שוק ההון 18
ת עד כמה המצב הכלכלי קשה ומה צופן לנו העתיד? אוף טופיק 389
F הקפאת משכנתא לאור המצב נדל"ן 29
1337justme התאמת החלק הסולידי עקב המצב העולמי שוק ההון 54
ג לאור המצב, מישהו משקיע בנפט/חברות תעופה ? שוק ההון 0
H המצב שלי היום נדל"ן 77